Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26801) L_YKing válasza 7600 GS (#26798) üzenetére


L_YKing
addikt

Ezek annyira viccesek. :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#26802) Tibiajax válasza 7600 GS (#26798) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D ugyse fog nyerni bl-t a madrid..
tudom, nehéz feldolgoznod, de higgy nekem

(#26803) hobizoli válasza Enzolord (#26800) üzenetére


hobizoli
nagyúr

[link]

még a mezszinek is ~stimmelnek :DDD :DDD

több drón kell ;P

(#26804) bandus válasza Tibiajax (#26802) üzenetére


bandus
veterán

rosszul latod, ez a tizedik eve :P

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#26805) jooker82


jooker82
nagyúr

A Nemzeti sport szerint Kovács Istvánt a keretbe tették? :F Nem úgy volt,hogy kulcscsonttörése van?

A MAGYAR VÁLOGATOTT KERETE
Kapusok: Bogdán Ádám (Bolton Wanderers), Király Gábor (1860 München), Megyeri Balázs (Olympiakosz Pireusz)
Védők: Devecseri Szilárd (Haladás), Fiola Attila (MVM Paks), Guzmics Richárd (Haladás), Gyömbér Gábor (Ferencváros), Kádár Tamás (Diósgyőri VTK), Laczkó Zsolt (Padova), Lipták Zoltán (Győri ETO), Vanczák Vilmos (Sion)
Középpályások: Dzsudzsák Balázs (Dinamo Moszkva), Elek Ákos (DVTK), Hajnal Tamás (Ingolstadt), Koman Vladimir (FK Ural), Kovács István (Videoton), Lovrencsics Gergő (Lech Poznan), Szakály Péter (Debreceni VSC), Varga József (Middlesbrough)
Támadók: Böde Dániel (Ferencváros), Németh Krisztián (Roda), Szabics Imre (Sturm Graz), Szalai Ádám (Schalke 04)

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#26806) sh4d0w válasza jooker82 (#26805) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Hülyeséget ír a sport - de hát ezt mexoktuk tőlük.

Egyébként meg ez a keret miben különbözik a románok elleni kerettől? Semmiben...

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#26807) venember83 válasza sh4d0w (#26806) üzenetére


venember83
nagyúr

Miben kellene különbözzön, hisz a szövetségi kapitány is ugyanaz? :)

(#26808) fatal` válasza sh4d0w (#26806) üzenetére


fatal`
titán

Mivel a keretet előre ki kellett jelölni...

(#26809) jooker82 válasza venember83 (#26807) üzenetére


jooker82
nagyúr

Lehet szidni a szöv kapitányt,de azokra az egyéni hibákra egészen biztos,hogy nem ő adja az utasitást.
Egervári,amúgy már tett le egykét dolgot az asztalra régebben is.
Nem vele van a gond.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#26810) forceberg válasza jooker82 (#26809) üzenetére


forceberg
veterán

LOL!
Ő válogatja be azokat, akik hibáznak, meg totál csődöt mondanak...
Mi tett le?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#26811) L_YKing válasza forceberg (#26810) üzenetére


L_YKing
addikt

Hát EB győzelem. Nem emlékszel? :F :F

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#26812) Drizzt válasza fatal` (#26808) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ien. Eredetileg Kovacs jelolve volt a keddi keretbe, de az U21-nek kolcson lett adva, asszem csutortokon, akkor serult meg, igy mar nem tud majd jatszani. Kar, egesz ugyes srac.

I am having fun staying poor.

(#26813) jooker82 válasza forceberg (#26810) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én Guzmicsot még nemigen láttam a válogatottban,behivta valaki helyett,senkinek meg nem fordult a fejében,hogy hibázni fog mert a haladásban jól játszik és errefel tessék.
Ha meg juhász játszott volna,biztos az lenne,hogy mért nem hivta be Guzmicsot ez a balfékEgervári :F
Utólag már könnyű okosnak lenni.

hogy mit tett le. :F 99-ben és 2000-ben is a Dunaferrel úgy lett bajnok,hogy akkor európában egyedülállóan 37 mérkőzésen át veretlenek maradtak. És a jóval esélyesebb Rosenborggal egy hihetetlen parádés meccset játszottak,a BL-be jutásért. kicsin múlott,de nem jött össze.
Ha jól rémlik utána az MTK-val is bajnok lett,majd a vasast is a semmiből hozta fel a 3. helyre,2009-ben pedig az U20-as válogatottal lett igen jó meccseken, világbajnoki 2 helyezett.
ilyet egy magyar edző se tud felmutatni,az utóbbi 20 évből.

Volt már itt Matthaus is meg egyebek,láttuk,hogy még ennyit se értek el a válogatottal,mint Egervári.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#26814) forceberg válasza jooker82 (#26813) üzenetére


forceberg
veterán

A felnőtt válogatottal értettem, az, hogy fiatalokkal eredményt ér el, vagy a luftball ligát x-szer megnyerte, sajnos ennyit ér. Nem csak őt hibáztatom, de egyébként Egervári jó, mert fekszik mindenkinek.
Azok az edzők, akik edzenék a játékosokat, azokat elüldözik...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#26815) Napfénysüti válasza jooker82 (#26813) üzenetére

Taktikát váltani, motiválni tud Egervári? :U

Més que un club!

(#26816) jooker82 válasza forceberg (#26814) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én meg mint edzőt irtam,az teljesen mindegy,hogy kit irányitott,a lényeg,hogy amit csinált,azt jól csinálta. Legalábbis a magyar átlaghoz képest jól és hülyeség lenne őt dobálni.
Régen tudjuk,hogy itt már nem egy-egy személy tehet a dolgokról. :(

Napfénysüti: Ha nézted a pénteki meccset,biztos eszedbe jut amikor mondta a kommentár,hogy sokszor volt az előző meccseken is,hogy az 1 félidőben gyengélkedtünk és utána kaptuk össze megunkat.
És valóban igy volt,tehát tud.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#26817) Napfénysüti válasza jooker82 (#26816) üzenetére

Összekaptuk magunkat? Kivételesen Hajnal becserélése jelentett valamit (túl sok pluszt azért nem). De kb vérre szomjasan kellett volna kimenni mert vesztenivalónk már nem volt. Erre örülhettünk hogy Bogdán miatt nem kaptunk 4-et a második félidőben.
Azért remélem egy meccset néztünk. :U A nyilatkozatai meg... Na ott tényleg sose tudom hogy sírjak vagy nevessek. :(

Többiek: fogjátok holnap nézni a csodás válogatottunk meccsét?

Més que un club!

(#26818) jooker82 válasza Napfénysüti (#26817) üzenetére


jooker82
nagyúr

én pont nem a pénteki meccre értettem,ott valóban semmi nem történt a 2. félidőben se,de a kommentár is utalt rá,hogy jobbak szoktunk lenni a 2. félidőbe,mint az elsőbe.
Ez egy szar pech volt,hogy az év legfontosabb meccsén gyatrán szerepeltünk.
Bogdán az valóban remek kapus,meg még azt várom,hogy a kis koko fenőjön a nagyok közé,őt nagy tehetségnek tartom. :)
én nézem. :DDD

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#26819) Napfénysüti válasza jooker82 (#26818) üzenetére

Azt hittem a péntekire mondtad hogy javultak, akkor félreértettem. De már a múltkori csehek elleni barátságos meccsen is oltári gondok voltak a védekezéssel igaz ott a támadások valamennyire kompenzálták ezt de a pénteki az egy totális csőd. A legrosszabb azt volt nézni hogy az akarat és a küzdés is hiányzott.
Én mondjuk simán leváltanám Egervárit bár az is igaz hogy most már mindegy erre a pár selejtező meccsre.

Més que un club!

(#26820) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Hülye barmok, az ország szégyene amit műveltek.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#26821) Sickboy25 válasza Napfénysüti (#26819) üzenetére


Sickboy25
addikt

Úgy van a csehek ellen már látszódott, hogy hátul nagy a gond... Akár kaphattunk volna 6-ot is mind a csehek, mind a románok ellen... Sajnos mindkét meccsre jellemző volt, hogy pár passzal ziccerbe kerültek és kijátszották egy-egy passzal a védelmet. DE miért is?? Mert a középpálya a pályán sem volt, sem egy ütközés, sem egy szerelés sem két jó passz egymás után... Játszottam én is ilyen középpálya mögött és el kell mondani, hogy kibaszott nehéz, ha lerohannak már a középpályáról... Ezt persze nem mentségként írom a védelem javára, hanem, azért, hogy lássuk be ez csapatjáték, és nem csak a védelem szarta el, hanem az EGÉSZ CSAPAT...

Beni: ezen már túl vagyunk köszönjük... Viszlát

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#26822) Tom5


Tom5
addikt

Az itt a gond, hogy nincs retorzió...Mindenük megvan, kivan nyalva a picsájuk és még egy ilyen szar szemét meccs után sem történik semmi. A Lipták féle zsoldosok megkeresik a havi nettó 7-900K-kat + válogatottság Az a pár játékos aki tovább tud lépni külföldre ott a cserepadot koptatja, megint nem motivált, megkapja a pénzét elhesszelget nem fejlődik. Az az egy két darab aki meg ügyes, nem tudja egy 11-fős csapatban egyedül megváltani a világot. Szöv. kap. meg a szerethető csapatával kiüldöz a világból...nem szimpi, gyenge, szar, fos. Ne a második félidőre spanolja fel a csapatot mikor már hátrányban vagyunk. Ettől függetlenül nézem a holnapi meccset. Mindenre fel vagyok már készülve. :DDD

(#26823) Sickboy25 válasza Tom5 (#26822) üzenetére


Sickboy25
addikt

Persze nézem én is és kitartok a válogatott mellett, mint minden évben... És itt is a vereség mikéntjével voltak a bajok. Sajnos azért a realitások talaján ez az eredmény volt várható, DE nem ilyen játékkal...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#26824) venember83 válasza jooker82 (#26809) üzenetére


venember83
nagyúr

Nofene, Egervári regisztrált a prohardverre...

(#26825) Napfénysüti válasza Sickboy25 (#26821) üzenetére

Igen ismerős amit írsz nekem is volt szerencsém olyan középpályához ami rendszresen fent maradt. De igazából ez is csak azt erősíti hogy a pénteki az egész csapat totális kudarca volt. Egyedül Bogdánt sajnálom neki volt 2 olyan védése is aminél simán gólt kaphattunk volna. A 3 gólról meg nem tehetett. De a többi az mégis mi a rákot csinált.
Volt egy pillanat azt hiszem az első félidőben: kicsit hosszan ugyan de felíveltek egy labdát és a jó magyar játékos elindult majd kb 5m után megállt holott talán még elérhette volna de nem akarta megerőltetni magát. Na én ott már fogtam a fejem.
Lehet ezzel most ellenszenves leszek itt de bevallom én a holnapi meccset nem fogom nézni. Egyszerűen nem akarom már látni ezeknek a szenvedését akik a címeres mezt felöltik. :(

Més que un club!

(#26826) Richard! válasza Sickboy25 (#26823) üzenetére


Richard!
addikt

én már csak akkor fogom nézni,ha tényleg nem lesz semmi a jó tv-ben és aludni sem tudok.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#26827) jooker82 válasza Napfénysüti (#26825) üzenetére


jooker82
nagyúr

A 2. félidő elején én is inkább az evést választottam és már nem birtam nézni a meccset de utána csak végignéztem,vesztemre. Tényleg egy értelmes megmozdulás nem volt.
Ha igy kezdünk el játszani az Észtek ellen,a 2 félidőt biztos nem nézem meg.. :(

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#26828) Richard!


Richard!
addikt

:DDD :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#26829) KisTücsök


KisTücsök
addikt

A legszarabb az, hogy egy olyan csoportba kerültünk, amibe kb 30 évente egyszer. Egy ritka gyenge török meg román válogatottat kellett volna megelőzni csak. De még ez sem megy, ahogy láthatjuk...

Itthon kellett volna megverni a románokat, amire esély is volt, csak jött a szokásos balfaszkodás. És akkor nem nagyon lenne miről beszélni. Csak kár, hogy ez a mondat úgy ahogy van, tök felesleges.

(#26830) L_YKing válasza Richard! (#26828) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD :C
Remélem jobbak leszünk. :U :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#26831) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Már vége a holnapinak: 3-1 lett:
Magyarország - Észtország vb-selejtező (2013.09.10)
Akit érdekel itt a pénteki még múlt hét keddről:
Románia - Magyarország vb-selejtező (2013.09.06)

(#26832) Drizzt válasza [CS]Blade2 (#26831) üzenetére


Drizzt
nagyúr

SENSI!!! Nosztalgia ezerrel! :D

Hejj, emlékszem az volt a taktikám mindig, hogy Újpesttel megvettem Vierit, meg Beckhamet, mert még kb. másfélszer annyit értek fontban mint egy átlag magyar. :D

I am having fun staying poor.

(#26833) jooker82 válasza [CS]Blade2 (#26831) üzenetére


jooker82
nagyúr

Megeszem a kalapom,ha pont ennyi lesz. :D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#26834) [CS]Blade2 válasza jooker82 (#26833) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Az egyik hsz-ben írja, hogy eddig 1x jött be amit így előre lejátszott:
"Tökéletesen eddig csak egy meccset sikerült megjósolnom, a magyar-török 3:1-et"
Így készíti a videókat:
"Lejátszom előre a meccset a gép ellen a magyarokkal az ősrégi Sensible Soccer játékkal. Mindent beleadok és lesz ami lesz, azt rakom fel ebbe a videóba. A magyar csapat enyhén szólva rossz ebben a játékban, a románok meg bivalyerősek. Szóval amit itt látsz az nem az, amit én kívánok, egyszerűen csak ennyire tellett"

(#26835) sh4d0w válasza venember83 (#26807) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

(#26836) cyberkind válasza sh4d0w (#26835) üzenetére


cyberkind
félisten

:DDD

Paranormal Cocktivity

(#26837) sh4d0w válasza jooker82 (#26827) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Mint írtam az Amatőrfocin, a románok elleni meccsre egyféle felkészítés kellett volna: mentális. Na ezt az egyet elmulasztotta Egervári.

cyberkind:

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#26838) venember83 válasza sh4d0w (#26835) üzenetére


venember83
nagyúr

Mi értelme lenne most már másokat behívni sürgősséggel?

Épp tegnap vitatkoztam apámmal, véleménye szerint jelenleg nincs értelme az edzőváltásnak, mivel a következő három meccs tét nélküli. Majd a következő selejtezősorozatra elég új szövetségi kapitányt kinevezni. Véleményem szerint azonban minél hamarabb ki kellene rúgni Sanyi bácsit, hadd legyen ideje az új edzőnek összekovácsolni egy új csapatot, s használja ki a rendelkezésre álló meccseket.

(#26839) sh4d0w válasza venember83 (#26838) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Nem én nyilatkoztam, hanem a Művész "Úr".
Egyébként nekem is az a véleményem, hogy mivel ő a brazil vb-re szerződött és aon nem leszünk ott, el kéne takarodnia a retkesbe, hogy az utódjának minél több ideje legyen megtalálni a saját csapatát.

https://www.coreinfinity.tech

(#26840) jooker82 válasza sh4d0w (#26839) üzenetére


jooker82
nagyúr

nem lenne jobb más se,ez csak mese habbal,hogy majd jön valaki és megváltsa a világot...
volt már ezer,mindig hittünk a csodában és ugyanott vagyunk...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#26841) Dinter


Dinter
addikt

Azt mondják Egervárira, hogy gyava, mert nem mond le. Nem akkor lenne az ha lemondana, es megfutamodna a problema elol? Szerintetek jobb lenne egy kulfoldi edző?

(#26842) forceberg válasza jooker82 (#26840) üzenetére


forceberg
veterán

Mert a xarban elsüllyed a lánctalpas is...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#26843) jooker82 válasza Dinter (#26841) üzenetére


jooker82
nagyúr

volt 2 is,még ennyit se értek el....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#26844) Napfénysüti válasza Dinter (#26841) üzenetére

Ha normális és nem csak név vagy haverság alapján válogat be plusz tud erősen motiválni akkor hozzanak külföldit felőlem.

Més que un club!

(#26845) cyberkind válasza Dinter (#26841) üzenetére


cyberkind
félisten

Á nem, még Lothar Matthäus se volt jó, igaz-e ?

Paranormal Cocktivity

(#26846) Richard!


Richard!
addikt

Állítólag tárgyalnak/tárgyaltak Henk ten Cate-val :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#26847) baluka26 válasza Richard! (#26846) üzenetére


baluka26
veterán

Ő parádés edző.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#26848) cyberkind válasza Richard! (#26846) üzenetére


cyberkind
félisten

Mivel veszik őt rá hogy idejöjjön, Magyarország állami kincstára, + a devizahitelesek összes pénze ? :U
Mert akinek van esze, és külföldi edző, főleg ha jó, ide be nem teszi a lábát, ezért se értettem Paulo Sousa-t !

Paranormal Cocktivity

(#26849) Napfénysüti válasza cyberkind (#26848) üzenetére

Azért Sousának gondolom elég jó kis fizut ajánlottak ahogy Matheusnak is. Mondjuk utóbbit mint edző nem tartom sokra de mint játékos elismerem hogy letett pár dolgot az asztalra.

Més que un club!

(#26850) cyberkind


cyberkind
félisten

Amcsi Wikipédia : Hungarian League :DDD :DD :D

(#26852) richie900812
Ja, majd arra az emberre hallgat, aki 5000 fokban is kabátban álldogál ! :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.