Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26051) venember83 válasza 7600 GS (#25935) üzenetére


venember83
nagyúr

Ugye az világos számodra is, hogy egy száz eurós mez esetében a gyártó az, aki a legtöbbet (profit 80-90 százaléka) kasszírozza a pénzből, nem pedig a csapat? Ha nem így lenne, akkor mi értelme lenne egy adidas vagy Nike vállalatnak komplett ruházatot biztosítani egyes csapatoknak, plusz még pár millióval támogatni évente az illető csapatot?

@homeless: ki az a Herrera?

[ Szerkesztve ]

(#26052) homeless09 válasza venember83 (#26051) üzenetére


homeless09
őstag

Ander Herrera, Bilbao középpályás, 24 éves, 36 misi a kivásárlási ára.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#26053) 7600 GS válasza venember83 (#26051) üzenetére


7600 GS
addikt

Ezelőtt is tisztában voltam teljes mértékben ezzel. Mellesleg nem 1-2 ezer mezt fognak eladni.

(#26054) Ps Vita válasza venember83 (#26051) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ennyi pénzt lehetetlen kitermelni mezekből,amennyibe Cr vagy Bale kerül :K ,főleg,hogy legtöbbször ha ő nem lenne akkor is venne az ember mezt,csak másmilyet,pl. Én most Götze mezt veszek ;] ,de ha nem jött volna ,akkor is vettem volna,csak Alaba felíratút :))

Jó,ha a negyedét kitermelik mezekből,majd ha otthon leszek,meg keresem erről a témáról azt a cikket,amit olvastam :)

(#26055) 7600 GS


7600 GS
addikt

Jó látni, hogy válnak még álmok valóra. :) Mellesleg nagyon fényezte CR-t a sajtótájékoztatón és elmondta, hogy ő a főnök a csapatban.

(#26056) venember83 válasza 7600 GS (#26053) üzenetére


venember83
nagyúr

Oké, csak eléggé elterjedt a tévhit, hogy a csapat szuvenírüzketéből vásárolt mez ára a csapatnál, közben meg nagyon nem.

homeless09: nem megy rosszul mostanság a spanyol csapatoknak az adás-vétel, komoly pénzek mennek Spanyolország felé.

(#26057) homeless09 válasza venember83 (#26056) üzenetére


homeless09
őstag

Ha Fellaini 24-26 milla, akkor kicsit sok ezért a srácért a 36.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#26058) forceberg válasza Ps Vita (#26054) üzenetére


forceberg
veterán

Ne magyarokra gondolj!
Szerinted miért cserélődik le évente a komplett garnitúra? Pl. a Barszának minden évben más színű mez az idegenbeli.
A Götze mezzel vigyázz, ha nem fut be...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#26059) Ps Vita válasza forceberg (#26058) üzenetére


Ps Vita
őstag

Pont ez az,a madridista srác úgyis venne új mezet(ahogy én is megveszem évente az aktuális új FCB mezet),csak mivel most jött Bale,olyat vesz amin az ő neve van,de ha nem jött volna akkor meg vett volna mondjuk CR-st.
Szóval nagy hülyeség úgy számolni ,hogy minden Bale mezt amit eladtak,nem adtak volna el,ha nem jön(mondjuk ha így számoljuk,akkor se hozna be az árát...)

Götze mezt meg zrikából is veszem,meg nem is féltem a srácot ;] :))

[ Szerkesztve ]

(#26060) Dinter


Dinter
addikt

Nem tudom volt-e már, de Bale 91 milláért jött, tehát nem dőlt meg a rekord.

(#26061) 7600 GS válasza venember83 (#26056) üzenetére


7600 GS
addikt

Kis nyereséggel is sok pénz fog dőlni a Bale-es cuccokból, mivel szinte borítékolható, hogy rengeteget fognak eladni, Spanyolországon belül is. Bögrék, mezek, stb.

De engen igazából a financiális rész nem annyira izgat, inkább a pályán mutatott teljesítmény.

[ Szerkesztve ]

(#26062) homeless09 válasza 7600 GS (#26061) üzenetére


homeless09
őstag

Saját tőkéből vették meg, vagy vettek fel hitelt?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#26063) 7600 GS válasza homeless09 (#26062) üzenetére


7600 GS
addikt

Semelyik madridi oldalon nem találtam arra vonatkozó információt, hogy vettek volna fel hitelt a játékos megvásárlására. Egyébként szerintem ez nem is annyira meglepő, hiszen a klub már jó ideje eléggé szép profitot termel. Jól tudom, hogy MU is jól áll ilyen tekintetben? Mert én azért még 1-2 nagy nevet el tudnék még képzelni oda, az anyagi háttér pedig szerintem adott.

Egyébként lehet hogy megjött Wenger esze és minőségi játékosokat fog igazolni, és leáll a Barca-kopírozással?

(#26064) homeless09 válasza 7600 GS (#26063) üzenetére


homeless09
őstag

Minden évben 100+millió font a profit, megy a szekér a csapatnál, Moyes is arra költhet/költhetett volna akire csak akar.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#26065) baluka26 válasza homeless09 (#26064) üzenetére


baluka26
veterán

Ezt a 100+ millió fontot nem hiszem el.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#26066) Napfénysüti válasza homeless09 (#26064) üzenetére

Ő most gyűjtöget. :D

Més que un club!

(#26067) 7600 GS válasza homeless09 (#26064) üzenetére


7600 GS
addikt

1 nagy nevet mindenképp hoztam volna.

Napfénysüti: Ínséges időkre, mi? :D

Nah, Bale bemutatása közben a szurkolók megtudták hogy Özil távozna, egyből elkezdték spanyolul énekelni hogy "Özil marad!". Florentino csendre intette őket.

[ Szerkesztve ]

(#26068) ronson


ronson
őstag

Elhunyt Csernai Pál. Nyugodjon békében. [link] :R

(#26069) po1son válasza 7600 GS (#26067) üzenetére


po1son
addikt

Pár 1000en rendesen spammolják az fb oldalát, hogy maradjon (énis)... ;]
Még hivatalos bejelentés nincsen, de már mindenhol azt írják, hogy megköttet az üzlet.... :O :W

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#26070) NyxNyxNyx válasza L_YKing (#26024) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Tottenham spent 3.855.000 €

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#26071) Ps Vita válasza ronson (#26068) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nyugodjék Békében :R

(#26072) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Özilnek nagyon nem örülök :( Egyik kedvenc játékosom eligazol a Spurs legnagyobb riválisához. De tulajdonképpen érthető. Erősebb bajnokságba igazol egy BL szereplő csapatba, ahol kezdő lehet a posztján.
Sok sikert kívánok most utoljára, mert szezon közben nem fogok.

Bale-nek is sok sikert. Nagyon szimpatikus volt a Tottenham-ről "szóló" nyilatkozata

barca0519951: Igen talán túl könnyen felkapom a vizet. Most inkább szomorú vagyok, mintsem mérges.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#26073) L_YKing válasza NyxNyxNyx (#26070) üzenetére


L_YKing
addikt

Nyugi :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#26074) diegho


diegho
nagyúr

Az Arsenal nem nagyon húzott bele. Egyelőre csak egy cserekapus és a kb felét érő Özil jött. Sokkal okosabban is el lehetett volna költeni azt az 50 milliót... remélem azért egy klasszis támadó még jön.

(#26075) Integra válasza Dinter (#26060) üzenetére


Integra
titán

85.3 millio font volt, az nemtom mennyi ójró

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26076) Integra válasza bagyulajuve (#26036) üzenetére


Integra
titán

jah, annyira kétballábas, hogy lassan ugyanúgy aprítják mint messi-t. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26077) IreN!CuS válasza Integra (#26075) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Így gyorsan ~99.9 meg az apró körül van ójróban.(Nem biztos ,hogy jól számoltam)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#26078) Richard! válasza Dinter (#26060) üzenetére


Richard!
addikt

akkor nem ment a szpörszhöz konszentráó?

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#26079) homeless09 válasza baluka26 (#26065) üzenetére


homeless09
őstag

Mindjárt előások egy pénzügyi statisztikát.

Ez a negyedév január, február, március adatait mutatja, ezzel ismert a 2013-as üzleti év első 9 hónapja. Köszönhetően a gyorsan növekvő kereskedelmi bevételeknek és a csapat szereplésének rekord Q3-ról van szó: 91,7 millió font bevétel.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#26080) viharhozo válasza venember83 (#26051) üzenetére


viharhozo
addikt

Ez piszkosul nincs igy, a gyarto reklamoz, neki az az uzlet. Az, h vegul ki mit kap a mezpenzbol a szerzodese kerdese, a Beckham-MU szakitasban a casus belli vegul az image rights volt. A Realnal a Beckham-mezbol a legtobb penzt Beckham kapta, persze a klub se jart rosszul.

A Real "uzleti modellje" az irrealisan elosztott tévés penzekre, adocsalasra meg Perez egyeb uzelmeire epul, a fenntarthatosaga is ennek megfelelo. Hivatalosan ~500 millio euro a bevetel, ebbol _nem_ lehet 100 millioert jatekost venni. Tavaly 187 millio volt az a bevetel, ami nem tévés es nem jegybol szarmazik.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#26081) homeless09 válasza homeless09 (#26079) üzenetére


homeless09
őstag

lejárt a szerk idő: Teljes cikk.

(#26082) baluka26 : Ez nem egy teljes naptári évre vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#26082) baluka26 válasza homeless09 (#26079) üzenetére


baluka26
veterán

Adózás utáni profit. Azt kell nézni, a többi kit érdekel?

Kivételes működési költség XDXDXDXDXD

Ok. Ezt az eredménykimutatást vicclapokra küldjed inkább.

Hogy a brében van az, hogy az adózással nő az eredmény? Lolololololol.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#26083) homeless09 válasza baluka26 (#26082) üzenetére


homeless09
őstag

Lehet, hogy vicces, de a Chelsea és társai veszteséges működéséhez képest a MU-nál Einsteinek ülnek.

Nem én számoltam ki.

Egyébként a nyáron jó pár új szponzori szerződés született, többek közt a Pepsivel, egy orosz tulajdonú légitársasággal, tajvani illetve kínai cégekkel.

Valamint a következő szezontól a General Motors / Chevrolet lesz a mezszponzor évi 60-70 millió font közötti összeggel.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#26084) L_YKing


L_YKing
addikt

Eladja a Chelsea Ba-t? :Y :Y

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#26085) Integra válasza viharhozo (#26080) üzenetére


Integra
titán

az biztos, hogy van itt kreatív könyvelés, de szerintem bármelyik másik top csapatnál is.
ahogy aki azt hiszi, hogy höness egymaga csalt el három szájegyű ojrót, az is rohadtul téved, az egész felügyelő bizottság is benne van, ahogy a tartományi politikusok is (de szerintem feljebb is), ekkora összeget egyszerűen nem lehet a rendszeren keresztül tolni egyedül. és ezért fogja höness megúszni felfüggesztettel szerintem, mert ha nem mentik ki, akkor bemószerol mindenkit, és fosik ezerrel mindenki.
na, ezek után béla röpke 100 milla csak úgy? persze... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26086) baluka26 válasza L_YKing (#26084) üzenetére


baluka26
veterán

Kölcsön.

homeless: Ez egy full kontár excel tábla.

Integra: Tuti.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#26087) Sickboy25 válasza L_YKing (#26084) üzenetére


Sickboy25
addikt

csak kölcsönbe nem?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#26088) fatal` válasza diegho (#26074) üzenetére


fatal`
titán

Állítólag Ba az Emiratesben van.

(#26089) homeless09 válasza baluka26 (#26086) üzenetére


homeless09
őstag

Elvileg a srác aki készítette könyvelő. Nekem igazából mindegy, hogy mennyi az annyi, amíg jól megy a szekér. :)

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#26090) L_YKing


L_YKing
addikt

Há de nem tavaly vették? :F
Mindenki sztárolta meg ilyenek azt ennyi volt? :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#26091) cyberkind válasza L_YKing (#26090) üzenetére


cyberkind
félisten

Tudod mint Torres, csak Torres a főnök kedvence azért van még itt ! ;)

(#26092) richie900812
Hát ez :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#26092) Richard! válasza L_YKing (#26090) üzenetére


Richard!
addikt

egy ilyen lenyűgöző és gólerős torres mellett nehéz az élet ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#26093) pohár válasza Richard! (#26092) üzenetére


pohár
félisten

:DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26094) 7600 GS válasza homeless09 (#26083) üzenetére


7600 GS
addikt

Én is olvastam valahol nem is olyan rég, hogy eléggé szép veszteségeket termel Abramovich szeme fénye.

Állítólag Kaká még sem volt ingyen, opciót szerzett a Real El Sharaawyra.

[ Szerkesztve ]

(#26095) L_YKing válasza Richard! (#26092) üzenetére


L_YKing
addikt

Így már érthető :DDD

Most megy sport klubbon francia bajnoksag osszefoglalo. Nezzetek. :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#26096) KisTücsök válasza 7600 GS (#26094) üzenetére


KisTücsök
addikt

Mármint a Chelsea?

Nem mintha olyan meglepő lenne. A MU, Real, Barca, Bayern sokkal előrébb járnak még ilyen téren. Még több klub is, azért ezeket emeltem ki, mert ezek a csapatok folyamatosan az elithez tartoznak.

A MU-nak kétszer akkora a stadionja majdnem, az egész világon népszerűbb, ebből kifolyólag szponzorokból is jobban állnak, stb. Ráadásul nem költenek évente 100 milliót...

Mondjuk egy éve pluszba jött ki a csapat.

(#26097) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Ba üzlet lelőve,a CFC nem akarja riválisnak adni :W

(#26098) Enzolord válasza Ps Vita (#26097) üzenetére


Enzolord
addikt

Micsoda? Azok után, hogy kijelentette Mou, hogy a United maradi, mert nem akarja nekik eladni Rooney-t ezek után ezzel az indokkal nem adják el Ba-t? Ekkora kétszínűséget....

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#26099) pohár


pohár
félisten

hülyülés, vagy komoly? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#26100) 7600 GS válasza KisTücsök (#26096) üzenetére


7600 GS
addikt

Jah.

Őszintén mondom kíváncsi lennék, hogy hogyan alakult volna az angol klubfutball, ha anno Abra nem a Chelsea-t, hanem a Tottenhamet veszi meg. És hol tartana a CFC, és is jó kérdés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.