Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13351) giigz válasza Motion_Blur (#13348) üzenetére


giigz
veterán

Teljesen egyetértek. Holnap szerintem semmi meglepetés nem lesz, Barca leiskolázza a PSG-t, a Bayern meg továbbjut valamilyen módon, aztán a Real kiveri a Barcát, és Bayern - Real döntőn nyer a Real 3-0-ra 3 CR góllal :)) :C :C

(#13352) Integra


Integra
titán

hahaha, klopp úgy kimelegedett örömében, hogy full párás szemüvegben nyomja az interjút :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13353) Ijk


Ijk
nagyúr

Komolyan sajnálom a Malagát, órási eredmény lett volna nekik az elődöntő, persze már ez is. Sajnos a rutintalanságuknak köszönhetik hogy kicsúszott a továbbjutás a kezükből. 1-2-nél be kellett volna állni teljesen, túlságosan a zsebükben érezték.
Persze a Dortmundnak is örülök, azt hittem most kipukkadnak.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#13354) nemcso válasza Motion_Blur (#13348) üzenetére


nemcso
senior tag

Én Bayern - Barca döntőt várok, úgy, hogy Dortmund-Bayern és Real-Barca elődöntők lesznek.

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#13355) Integra


Integra
titán

gyorsan egy napi balotelli :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13356) nemcso válasza Integra (#13355) üzenetére


nemcso
senior tag

akisügyes :D

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#13357) 7600 GS


7600 GS
addikt

That's football, folks. Holnap is megtörténhetnek ilyenek. Talál a Juve 2 gyors gólt, PSG-nél meg bevethető lesz Thiago Silva, az még egy nagy erősítés (ezzel együtt sem hiszem, hogy sikerülne nekik).

CR most már Di Stefano-val együtt 49 gólos a BL-ben, az idei szezonban meg 11 gól/10 meccs.

Malaga meg nagyon közel volt, sajnálom, hogy első BL idényükben nem sikerült elérni az elődöntőt. No mindegy, azért meglepi lett volna a javából, ha nem a Dortmund megy tovább, ez így is hatalmas eredmény volt az andalúzoktól.

Sorsolást szerintem nem kell firtassam, annyira egyértelmű, hogy mi fog következni. :). Barca lenne a legjobb, mert ellenük már tudja a csapat, hogy mit kell játszani. Várjuk a sorsolást tökik. :D

Arbeloa meg egy kiszabott fizikus. :DDD

baluka, kb. sejtem hogy mit fogsz kommentelni :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13358) szab.tam válasza Integra (#13355) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:DDD

egyébként nem tudom, hogyan működik a balhés sztároknál ezek után.
bünti, vagy jutalom? mert növekszik a nézettség, reklámérték, mezeladás, stb. index.
a sptv-n szokott lenni egy műsor, (hirtelen nem jut eszembe a címe), ahol a nagytudású sport menedzserek mondanak néha, nem buta háttérinfókat a hasonló dolgokról.
(van köztük egy igen okos közgizda (tanár)néni is. őt szíves hallgatom, és nézem is, mert elég abberált vagyok hozzá.)
:U :DDD

****

más.
dortmund összefoglaló.
az alapvonali segédbíró olyan szépen bepucsított a nagy, koncentrált nézésben.
ha b*i lennék, tuti rárántanék.
(majdnem by eric cartmen.)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13359) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Arbeloa ismét bizonyította hogy nem való a RM-ba... majdnem vitte is a tippmix szelvényemet.
Kicsit izgalmas volt a vége, de a másik meccsen pedig 2 lesgól is született.
Holnap remélem hasonlóan izgalmas meccsek lesznek, esetleg meglepetés is történhetne. :B :U

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#13360) Ps Vita válasza 7600 GS (#13357) üzenetére


Ps Vita
őstag

A Martinez-Gustavo
Schweinsteiger
tengely nagyon jól,és nagyon rosszul is elsülhet....
Az biztos,hogy elméletben ennél keményebb vkp hármasa nincs más csapatnak Európában,de az meg már egy másik kérdés,hogy gyakorlatban ,hogy működik... :F

[ Szerkesztve ]

(#13361) 7600 GS válasza Ps Vita (#13360) üzenetére


7600 GS
addikt

Majd meglátjuk, nem kell már sokat várni.

Bárki kifoghat rossz napot, 2 gól előny az pedig még nem teljesen megnyugtató. Egy tizenegyes, szabadrúgás, szöglet, könnyen le lehet azt dolgozni.

Amúgy a BM nem 2 szűrővel játszik?

[ Szerkesztve ]

(#13362) Enzolord


Enzolord
addikt

A Madrid mezén miért nincs mezszponzor?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13363) 7600 GS válasza Enzolord (#13362) üzenetére


7600 GS
addikt

Törökországban nem megengedett a fogadási cégeket reklámozni.

(#13364) cyberkind válasza Enzolord (#13362) üzenetére


cyberkind
félisten

Mert nem mindenhol lehet a szerencsejátékot reklámozni !

Paranormal Cocktivity

(#13365) Ps Vita válasza 7600 GS (#13361) üzenetére


Ps Vita
őstag

De,de Kroos pajti kidőlt,ezért Schweini lépne följebb a helyére,Gusti és Javi szűrne,Schweinsteiger meg írányítana,Juve-től én is tartok,de innét már tényleg nem szabadna kiesni... :(
Madrid meznek meg nagyon jót tett,hogy nem volt rajta a Bwin felirat,sokkal szebb volt így

[ Szerkesztve ]

(#13366) Enzolord válasza 7600 GS (#13363) üzenetére


Enzolord
addikt

és Cyberkind, köszi a válaszokat, erre tippeltem, de nem voltam biztos.. Viszont gondolom, cigit meg lehet...:)
Érdekes, hogy ki mit tart elfogadhatatlannak...:)
Akkor 150 évig nálunk sem lehetett volna...:)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13367) salival válasza 7600 GS (#13363) üzenetére


salival
aktív tag

Amúgy bwin nélkül eszméletlen jól nézett ki a mez..

YNWA

(#13368) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Dortmund-i közönség megint odatette magát, csak becsuktam a szemem és újra ott éreztem magam a vendégszektorban. :))

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#13369) Napfénysüti

Kemény volt ez a két meccs. A Dortmundra egy Ft-ot nem adtam volna a 90. percben. Szegény Malagát azért sajnálom.

7600GS: mi volt tegnap Verane-nal, ahogy nézem nem éppen élete meccsét játszotta? :U

Més que un club!

(#13370) baluka26


baluka26
veterán

Kedves Real és Varane buzeránsok!
Már felfogjátok végre, amit írtam? Két nyugdíjas tíz perc alatt csinál kétszer hülyét belőle?

A Dortmund beszarás, ilyet csak németek tudnak.

Drogba bácsi :R :R

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#13371) bandus válasza baluka26 (#13370) üzenetére


bandus
veterán

szerintem ezzel nincsen gond, sneijder csodálatosan vitte el mellette, nameg hát drogba is, le a kalappal, győzött a rutin :K de ha ez megnyugtat, szerintem ez a két játékos bármelyik védőt képes lenne ugyanígy becsapni, szóval azt mondom, hogy ennyi idősen varane bőven kiemelkdik a mezőnyből, és nem csak a saját korosztályában.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#13372) Tibiajax válasza Napfénysüti (#13369) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mi volt tegnap Verane-nal, ahogy nézem nem éppen élete meccsét játszotta?
nyugi, azt majd csak a Barca ellen fogja mindig

(#13373) Integra


Integra
titán

malaga sejk tulajdonosa a meccs után a twitteren kiakadt.. ez nem foci, ez rasszizmus..
a saját lesgóljukról persze egy szót sem ejt senki sem...
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13374) Sickboy25 válasza Integra (#13373) üzenetére


Sickboy25
addikt

nah azt gondoltam :)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#13375) Richard!


Richard!
addikt

juve-bayern 2:1
barca-psg 3(4):1 :K

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#13376) szab.tam válasza Richard! (#13375) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"barca-psg 3(4):1"
szerintem elírtad.
3:4 akart az lenni... :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13377) csabamolnar válasza szab.tam (#13376) üzenetére


csabamolnar
csendes tag

Sziasztok!

Jo lenne egy PSG gyozelem bar nagyon keves az esely ra :)

Galaxy S Advance ,XXLQB 4.1.2 Chucky Bean Final +CoCore-E-5.6.2 Hala Madrid!

(#13378) Ps Vita válasza Richard! (#13375) üzenetére


Ps Vita
őstag

Basszus,mennyi jós van itt..:DDD

(#13379) fatal` válasza csabamolnar (#13377) üzenetére


fatal`
titán

Sok lesz már itt a real drukker :D

(#13380) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Remek cikk,heinrich nagyon ért a focihoz :R
Amit a Varane esetről mond azzal is egyetértek:
"Ha mégis ki akarunk mellette emelni valakit, akkor az Varane, sőt elsők között lendül magasba a kezünk, amikor klasszisozni kell, meg a jövő egyik legnagyobb ígéretét emlegetni, vagy rögtön pofátlanul odatolni Thiago Silva mellé.
A tegnap este speciel pont nem az ő estéje volt, mert két gólért cserébe emlékezetes leckét kapott két nagy tanártól. Sneijder labdaátvételes bőrözése és Drogba sarkazása az a kategória, amivel eddig nem gyakran találkozott a pályán. Egy védő is lehet okos, sőt nagyon okos, csak épp elég okos nem, ha úgy hozza a balsorsa, hogy ilyen zsenik ellen kell játszania. Nem bántásból mondjuk, csak tényszerűen rögzítjük: ez volt az első Real-meccs, ami valahol rajta ment el.
Hogy az előbb említett zsenik mit keresnek a Galatában, azt csak ők tudják, mindenesetre utólag, és minden egyéb körülménnyel megbékélve a legtöbb szurkoló szerintem elmondhatja: ha már sosem jutott Aranylabda egyikőjüknek sem, nagy igazság, hogy mindketten eltették a maguk BL-győzelmét."

Szóval Varane megérdemli azt a szopkódást amit kap,de remélem senki se gondolta,hogy végig úgy fog játszani,ahogy a Real ellen :U

[ Szerkesztve ]

(#13381) csabamolnar válasza fatal` (#13379) üzenetére


csabamolnar
csendes tag

Minel tobben annal jobb :D .Amugy te is az vagy?Vagy inkabb a Barcat favorizalod?

Galaxy S Advance ,XXLQB 4.1.2 Chucky Bean Final +CoCore-E-5.6.2 Hala Madrid!

(#13382) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Ma bízok a varázslatban... Ibrakadabra hajrá :C

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#13383) DopeBob válasza Ps Vita (#13380) üzenetére


DopeBob
addikt

Mármint a Barca ellen :D

MZ/X

(#13384) venember83


venember83
nagyúr

"Ma este milliónyi Juventus-szurkoló áll szemben 11 Bayern-játékossal" - mondja Vidal. Szerintünk ez butaság, ennyien nem is férnek el a pályán. Meg szabálytalan is. Hülye ez a Vidal.

(#13385) Ps Vita válasza DopeBob (#13383) üzenetére


Ps Vita
őstag

Jaja :DD
Amúgy :DDD

vénember: ezt ki mondta?

[ Szerkesztve ]

(#13386) Richard! válasza szab.tam (#13376) üzenetére


Richard!
addikt

megnéztem még egyszer,és nem írtam el :P

(#13378) Ps Vita Másodállásban mentalista vagyok.nem mondtam még? :B És amúgy mit fizettek ha ezek lesznek az eredmények? ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#13387) venember83 válasza Ps Vita (#13385) üzenetére


venember83
nagyúr

Bianconeri blog. :)

(#13388) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Ma ünnepli 40.születésnapját Roberto Carlos, a Real Madrid korábbi kiváló játékosa. Tizenegy évig játszott a királyiaknáll, négyszer volt spanyol bajnok, háromszor UEFA Bajnokok Ligája győztes és nyert két Világkupát. Isten éltesse!
:R :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#13389) 7600 GS válasza Ps Vita (#13380) üzenetére


7600 GS
addikt

Jé, tud valaki úgy is kommentelni a meccsel kapcsolatban, hogy nem buzizik meg stb.? Meglep.

Amúgy meg lehet itt össze-vissza szidni Varane-t, van akinek ugye már fóbiája is van vele kapcsolatban, de egy dolgot mindig elfelejt a nagyérdemű: 19 éves még mindig. Ehhez képest fél Európa legjobb támadóit állította meg az utóbbi 3 hónapban. Az, hogy tegnap Sneijder góljánál hibázott, az tény. Viszont Drogba gólját felesleges a nyakába varrni, ott a támadó volt zseni, ezt 10-ből 9 védő beszopja. Tanult belőle. Izmosodni is fog még, kell is neki. Van még gyenge pontja, de hát kinek nincsen?

Egyébként meg azért azt jegyezzük meg, hogy az első meccsen nagyon szépen levette Drogbát a pályáról.

Egy szó mint száz: Ő is emberből van. :)

(#13390) fatal` válasza csabamolnar (#13381) üzenetére


fatal`
titán

Barca. :)

(#13391) 7600 GS


7600 GS
addikt

Javítanom kell magamat, tegnap nem pontos infókat írtam.

Cristiano Ronaldo a Real Madrid történelmének első olyan játékosa, aki 11 gólt szerzett egy szezonban a Bajnokok Ligájában. A portugál tényleg nem ismer határokat. Ő az egyedüli, aki zsinórban öt BL-meccsen is betalált a klub fennállása óta.

Cristiano tegnapi duplájával megelőzte Di Stefanót a BL örökös góllövőinek listáján. Az argentin legendának 49 találata van, a portugál zseninek pedig a Galatasaray elleni duplájával már 50. CR7 jelenleg holtversenyben 6. a listán Pippo Inzaghival. Közvetlenül előttük Henry áll 51 találattal. A 10-es listán Cristiano Ronaldo az egyetlen, aki több gólt szerzett az egyenes kieséses szakaszban, mint a csoportkörben.

(#13392) baluka26 válasza 7600 GS (#13389) üzenetére


baluka26
veterán

Nem Varane-fóbiám van, Varane szopkodás fóbiám.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#13393) Ps Vita válasza baluka26 (#13392) üzenetére


Ps Vita
őstag

Te is legalább annyira szopkodod a Chelsea játékosokat,én is a Bayern-eseket,ez tök normális,hogy dicsőíted a kedvenc klubod játékosait :))

(#13394) 7600 GS válasza salival (#13367) üzenetére


7600 GS
addikt

Szerintem is nagyon jól nézett ki.

De nekem igazából ez a kedvenc mezem úgy kb. 10 év távlatából. :B

(#13395) 7600 GS


7600 GS
addikt

A Juventus Higuain-t vinnié 25-30 millióért. Ha ezen felül még kellene fizetnünk 10 milliót Vidal-ért, akkor deal. :D

(#13396) venember83 válasza 7600 GS (#13395) üzenetére


venember83
nagyúr

Higuaínért huszonöt millió? Alig játszik, jó ideje formán kívül teljesít. Cserébe Vidal stabil alapember, nélküle szinte elképzelhetetlen a Juventus középpályája. Igaz, van, hogy a bajnokságban alibizik bizonyos csapatok ellen, de az belefér, amíg ilyen gyenge az olasz első osztály.

(#13397) 7600 GS válasza venember83 (#13396) üzenetére


7600 GS
addikt

Játszik ő eleget, nem ezzel van a gond. De egy úgy közeg kell neki, ebbe már belefásult sajnos. A képességei kb. megfelelnek az olasz bajnoksághoz.

Egyébként meg Vidal kb. mozdíthatatlan sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#13398) csabamolnar válasza 7600 GS (#13397) üzenetére


csabamolnar
csendes tag

Olasz bajnoksagot nem nagyon nezem ,a Vidalt megeri megvenni?

Galaxy S Advance ,XXLQB 4.1.2 Chucky Bean Final +CoCore-E-5.6.2 Hala Madrid!

(#13399) 7600 GS válasza csabamolnar (#13398) üzenetére


7600 GS
addikt

A posztján a legjobbak között van. Guarin is ügyes egyébként, ő már inkább hozható lenne.

(#13400) venember83 válasza 7600 GS (#13399) üzenetére


venember83
nagyúr

Guarín és Vidal is kb. mozdíthatatlan, szerintem, mivel mindkét klub építkezésbe kezdett és a cél a BL-szereplés és bajnoki címek. Az eladásukkal tulajdonképpen saját terveiket húznák át a vezetők, szerintem. Nem tudom/akarom elhinni, hogy a Juventusnak nincs annyi pénze, hogy egy-két normális csatárt igazoljon, és hogy ezért el kellene az egyik legkeresettebb és legkarakteresebb játékosát. Az Inter meg Guarín értékesítésével kb. azt mondaná, hogy oké, nyertünk a portugállal mindent, most nyugodjanak bele a szurkolók a semmibe pár évig.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.