Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13151) Integra válasza Tibiajax (#13150) üzenetére


Integra
titán

nem tud egymagában érvényesülni, egyszerűen nem úgy kapja a labdákat és nem tudja jól megjátszani. szenved. a védelmünk pedig maga az ősgyalázat..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13152) szab.tam válasza Tibiajax (#13148) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:DDD

kicsit eltartot, amíg értelmeztem...
ok. rajtunk kívül.
:DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13153) venember83 válasza szab.tam (#13147) üzenetére


venember83
nagyúr

Jelen. A bajnoksággal nincs semmi gond, csak kellene 1 (2) csatár, illetve a szélek továbbra is problémásak.

(#13154) Napfénysüti válasza szab.tam (#13147) üzenetére

Elégedett vagyok. :)

Més que un club!

(#13155) Sztbeni válasza szab.tam (#13147) üzenetére


Sztbeni
őstag

a Juvéval elégedett vagyok :)

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#13156) Ps Vita válasza szab.tam (#13147) üzenetére


Ps Vita
őstag

Én :DD

(#13157) vans? válasza Ps Vita (#13156) üzenetére


vans?
őstag

Jo bajnoksagrol volt szo. ;]

hábm bábm

(#13158) Enzolord válasza vans? (#13157) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13159) fatal` válasza szab.tam (#13147) üzenetére


fatal`
félisten

Én. :)

(#13160) Integra


Integra
titán

megy éppen a cl összefoglaló. azért kis ratyifej alves ahogy külsővel odaemelte messi elé a labdát abból a távolságból... gyilkos. a psg védelem is csak ott állt és pislogott.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13161) Ps Vita válasza Integra (#13160) üzenetére


Ps Vita
őstag

Hát ott én is csak pislogtam :Y

[ Szerkesztve ]

(#13162) szab.tam


szab.tam
nagyúr

akkor jó.
ezek szerint (majdnem) mindenkinek jó.
van nagy ööm, bódottá.

még jó, hogy nem kezdtetek tapsolós sormintába....
:DDD

:C

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13163) Tibiajax válasza Integra (#13160) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

alves ugyanaz a sztori, mint valdez....
képes hihetetlen dolgokra, de képes iszonyatos faszságokra is.. szélsőségesek
de a psg ellen nagyon nagy kedvel tolta a szőkített brazil, ez látszott már a második perctől.. akartam is beírni, de inkább néztem a meccset

(#13164) Integra válasza Tibiajax (#13163) üzenetére


Integra
titán

kéne egy laptop az öledbe a meccsekhez :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13165) Napfénysüti válasza Tibiajax (#13163) üzenetére

Lehet jót tett neki a hidrogén. :DDD

Més que un club!

(#13166) Tibiajax válasza Integra (#13164) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jaj nne függjek már ennyire a péhtól bakker...
:)
jó arcok vagytok persze, meg minden, imádlak tikteket :DDD , de azért ne már
meg különben is sötétben nem látom a billt, vetíteni meg sötétben szoktam.. xd

(#13167) Napfénysüti válasza Tibiajax (#13166) üzenetére

Te is inkább fociznál egy jót mint a gép előtt ülnél igaz? :)

Més que un club!

(#13168) Integra válasza Tibiajax (#13166) üzenetére


Integra
titán

erre is van megoldás ám:K
10 ujjal vakon gépelést tudom ajánlani, vagy... világító klavis laptop. na? :DDD

süti:
egy ideig kettlebell edzés után este összejártunk különböző multikból teremfocira az angol iskolában, koca foci, főnökök, managerek, apukák, akik budapesten dolgoznak tartósan és élnek a megbízatásuk alatt, magyar, angol, kínai, japán, német, ausztrál etc etc.. meglepően kemény tempó is volt, mert mindegyik focibuzi, de a nagy baj... a térdek. nem való embernek. nekem fontosabb a térden, így abbahagytam. pedig nem vagyok egy puhány valaki. de a térd az térd. :U

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13169) Tibiajax válasza Napfénysüti (#13167) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

heti egyszer focizom, ne hülyéskedj..
:D
bár mennék többször is, csak nincs hova, kivel

Integra sajnos a laptomom nem világítós, hello kittys bill-es, ugyhogy ez ügyben sajno nem fogunk tudni megoldást találni, max ha két sör között feltápászkodok
:)

(#13170) Integra


Integra
titán

meanwhile in japan.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13171) Tibiajax válasza Integra (#13170) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

köcsög robotkapus.. :DDD
valdez helyére jó lenne a barcába
xd

(#13172) Integra válasza Tibiajax (#13171) üzenetére


Integra
titán

azt mondod, nem védené be mint valdez? :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13173) littlelion21 válasza Integra (#13170) üzenetére


littlelion21
addikt

pedig "csak" jól kell tekerni a felső sarokba :))

(#13174) Integra


Integra
titán

Júniustól minden olyan orosz élvonalban szerepelő csapatnak, mely nem hazai edzőt alkalmaz ötmillió rubeles egyszeri díjat kell fizetnie.

A mintegy 120 ezer eurót a kettős állampolgárok után is be kell befizetniük a kluboknak, a másodosztályban fele ekkora lesz az összeg.

Az orosz futballszövetségénél arról számoltak be, hogy a döntést az orosz edzőket tömörítő szövetség kérésére vezették be.

Az orosz elsőosztályban jelenleg 16 csapatból kilencnek van külföldi edzője, a válogatottat pedig az olasz Fabio Capello irányítja, aki a holland Dick Advocaat helyére érkezett tavaly nyáron.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13175) baluka26 válasza Tibiajax (#13166) üzenetére


baluka26
veterán

Jó volna, ha eltelne egy hónap mindenféle buzulás nélkül :DDD :DDD :DDD :DDD

A ruszki edzőshöz: példát kellene venni, és kiterjeszteni itthon játékosokra is.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#13176) bandus válasza baluka26 (#13175) üzenetére


bandus
veterán

szerintem nem. az egyetlen, ami felvirágoztathatja a hazai focit, az a megfelelő import munkaerő szerintem. aztán ha külföldi edzők, jobb játékosok mellett nő fel az utánpótlás, az talán nekik is megfelelő motivációt jelent, és van akitől tanulhatnak.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#13177) baluka26 válasza bandus (#13176) üzenetére


baluka26
veterán

Ja, a francia 7. osztályból igazolt Coulibaly és társai? Ha minőségi játékosok jönnének nem lenne ezzel gond, de 1-2 kivételt leszámítva nagyon nincs így. Ha meg tényleg olyan jó játékos jönne, akkor megérné a csapatnak a többletköltséget.

Az itt tevékenykedő külföldi szakemberek meg pont olyanok, mint az itthoniak. A DVSC is ki tudott jutni úgy Európába, hogy a bácsinak nem volt UEFA pro licence...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#13178) 7600 GS


7600 GS
addikt

Ma este rangadó van pupákok :D

(#13179) baluka26 válasza 7600 GS (#13178) üzenetére


baluka26
veterán

Ez nem rangadó. A rangadó rangot ad, miközben el van döntve, hogy a főnök a MU idén. :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#13180) 7600 GS válasza baluka26 (#13179) üzenetére


7600 GS
addikt

Oké főnök, befejeztem. :R :DDD

(#13181) baluka26 válasza 7600 GS (#13180) üzenetére


baluka26
veterán

Derbi. Semmi több. Egyébként remélem fánpörki ma találja meg góllövő cipőjét, jól esne egy ezüst az év végén gigahajrával :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#13182) 7600 GS válasza baluka26 (#13181) üzenetére


7600 GS
addikt

Ha már így a témánál vagyunk, akkor elmondanád nekem, mi a különbség a rangadó és a derbi között? Nekem mindig is ugyanazt jelentették, de tudom, hogy más értelemben szokás használni őket.

Persie szerintem ma betalál, így érzem. Az előző tizenkettő meccsen nem sikerült neki, itt lesz az ideje.

(#13183) baluka26 válasza 7600 GS (#13182) üzenetére


baluka26
veterán

Derbi azt jelenti, hogy szomszédos, vagy egy városból érkező csapatok játszanak egymással. Minden másra használni a derbit, faszság. Kivéve a derby d'Italia, de azt sem tudja senki, hogy miért úgy hívják :DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#13184) 7600 GS válasza baluka26 (#13183) üzenetére


7600 GS
addikt

Dankeschön! :D

Amúgy a sejtésem beigazolódott tegnap az olasz focival kapcsolatban: 3-1-ről otthon kikapni 4-3-ra, ez is csak az olaszoknál lehetséges esküszöm. :) Meg a védő is gondolom olyan balfasz hogy 50 centiről nem találja el a kaput. És akkor a kamu tizenegyesről nem is ejtettem még szót. ;)

(#13185) Tibiajax válasza baluka26 (#13183) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

figyelj és tanulj, kicsi chelsea-drukkerecske..

: )

Az Internek a Juventus ellen vívott rangadója, a Derby d'Italia rövidebb múltra tekint vissza, azonban a rivalizálás - ha lehet - még hevesebb, mint a Milannal szembeni. Maga a Derby d'Italia kifejezés Gianni Brera, olasz újságíró nevéhez fűződik, aki első ízben 1967-ben illette ezzel a névvel a két csapat találkozóját. A modern időkben - egészen a Calciopolit követő szankciók érvényesítéséig - csupán ezen két csapat szerepelt megalapításától kezdve folyamatosan az elsőosztályban. Az elnevezés azonban nem innen ered, hiszen 1967-ben még a Milan és a Bologna is makulátlan élvonalbeli múlttal rendelkezett. Sokkal valószínűbb ok, hogy abban az időben ez a két csapat tudhatta magáénak a legtöbb olasz bajnoki címet.

Az Inter további riválisai még a Napoli és az Atalanta, az elmúlt években ezekhez csatlakozott a Roma is, amely az Inter legnagyobb hazai vetélytársa volt a Calciopoli utáni években.
(wiki)

[ Szerkesztve ]

(#13186) baluka26 válasza Tibiajax (#13185) üzenetére


baluka26
veterán

Eh, szóval egy fogalmatlan újságíró, aki mint a mai újságírók 95%-a, nem tudja mi a bré az, hogy derbi :DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#13187) Tibiajax válasza baluka26 (#13186) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna akkor, ez a tied

xddddddd

(#13188) baluka26 válasza Tibiajax (#13187) üzenetére


baluka26
veterán

Csak 550 ft egy gírossz. Ma már nem is kiabált. Esküszöm megsajnáltam egy pillanatra szegényt.

Amúgy ma beszéltem cimborával Ballack-ról (Bayern buzi a gyerek) aztán azért előadás közepén nagyon benosztalgiáztam. Eszméletlen karrier, és mégsem került Aranylabda közelébe ő sem. Nagyon sajnálom, nekem a szerethető német válogatott jelképe volt. Azóta az újnémet törököktől és ghánaiaktól én inkább elhatárolódom.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#13189) Tibiajax válasza baluka26 (#13188) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nekem bállákról csak ez ugrik be mindig..

[ Szerkesztve ]

(#13190) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Hajár MU! Egy izgalmas 5-4-es meccset várok.

(#13191) venember83 válasza baluka26 (#13188) üzenetére


venember83
nagyúr

Mi a bajod az újnémet válogatottal és a multikulturalizmussal? :U

(#13192) cyberkind válasza Tibiajax (#13189) üzenetére


cyberkind
félisten

Én abban csodálkozom hogy csak ő volt ilyen aktív a meccs alatt és hogy nem ölte meg ott helyben ! :(((

Paranormal Cocktivity

(#13193) venember83 válasza cyberkind (#13192) üzenetére


venember83
nagyúr

Sportpályán gyilkosság? :U

(#13194) szab.tam válasza venember83 (#13193) üzenetére


szab.tam
nagyúr

azt nyugodtan lehet.
de csak szigorúan huhugás nélkül...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13195) fatal` válasza baluka26 (#13175) üzenetére


fatal`
félisten

Lószart. Remek lenne a maradék értelmes edzőt is elküldeni, maradna a jól bevált mutyizós, belterjes, posvány, fos. A klubfocink is a külföldiektől kezd egy kicsit jobb lenni. Persze nem a francia tizedosztályból igazoltakra gondolok, hanem a normális igazolásokra.

[ Szerkesztve ]

(#13196) baluka26 válasza venember83 (#13191) üzenetére


baluka26
veterán

Multikulti-semmi bajom.
A válogatott viszont legyen nemzeti.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#13197) baluka26


baluka26
veterán

De aranyos Evra Jr. :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#13198) Tibiajax válasza baluka26 (#13197) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jaja..
neki is csak megszületni volt nehéz, sanyarú élet vár rá

(#13199) Integra


Integra
titán

lol silva, egy balerina veszett el benne :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13200) baluka26 válasza Integra (#13199) üzenetére


baluka26
veterán

Amúgy eléggé gyenge meccs.

Ilyen becsúszásért adtak már pirosat.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.