Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73851) MenőManó03


MenőManó03
csendes tag

Sziasztok! Egy kis segítsèget szeretnèk kèrni. A 80-as èvekben lehetett figurákat kapni,amit lámpa fènybe kellett tartani,ès utána foszforeszkált. Lètezik mèg ilyet? Milyen nèven találom?

Ha az élet citromot ad, csinálj belőle limonádét!

(#73852) Real_Necro válasza MittuDomain_ (#73847) üzenetére


Real_Necro
veterán

Másmilyen (de hasonló) "sport" kockákat több xxx-es üzletben is lehet itthon kapni. ;) :P ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#73853) icemad válasza MenőManó03 (#73851) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Létezik még ilyen. Milyen figurát keresel?

(#73854) trebrona válasza MenőManó03 (#73851) üzenetére


trebrona
nagyúr

Esetleg fluorescent toy.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#73855) havri1 válasza Ciccuka (#73846) üzenetére


havri1
félisten

Erről (szerencsére) lemaradtam.

havri

(#73856) Heimdallr75 válasza Jofi81 (#73849) üzenetére


Heimdallr75
őstag

mi ebből az ajánlott most? erősen gondolkodom rajta, esetleg tapasztalat róla?

الغريبة في هذا الكوكب

(#73857) tonyrulez válasza havri1 (#73855) üzenetére


tonyrulez
őstag

Adatcsatlakozókra is rákötöttek 5V-ot, és ölt meg jópár készüléket. Banggood körlevélben szólt hogy ne használják, és vagy refund vagy resend. Ezekután óvatosabb vagyok a BW kábelekkel, inkább Ugreen és társai (bár nem hinném hogy a többivel gond lenne).

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#73858) Skillet válasza tonyrulez (#73857) üzenetére


Skillet
addikt

valószínűleg a reversible miatt volt a gond. a sima bw kábelekkel nem hinném, hogy gond lenne.
hozzáteszem, hogy nálam a 2 reversible is jól működik, szeretem őket nagyon. a decemberi rendelés is teszi a dolgát, nem ölt meg semmit. gyanítom már ezután sem fog. becsúszott nekik pár hibás darab.... ez van :Y

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#73859) zsiz


zsiz
őstag

Srácok, van ez a Nitecore NEW I2 töltő. Ami elvileg ajánlható darab, igaz?
Na most ez GB-n 24$, BG-n 17$, zapals hírlevélben pedig csak 9$. Ránéznétek, hogy ez most tényleg ilyen jó deal, vagy valami elkerüli a figyelmemet? :R

Vagy inkább egy Lii 202 6.40$-ért? Tesómnak kellene valami nem túl drága minőségi töltő AA, AAA, és majd 18650 akkumulátorokhoz.

18650-esből (szintén lehetőleg nem túl drága kellene) lámpába (Convoy C8) milyet ajánlanátok? (Azt sem tudom védett kell-e vagy sem, vagy mindegy bele.)

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#73860) Kozy10 válasza zsiz (#73859) üzenetére


Kozy10
tag

Lehet az olcsóbb adapter nélkül van :K

A LiitoKala -hoz sincs adapter csak kábel
A Convoy C8-ba nem muszáj védett akku, jelzi a lámpa az alacsony töltöttséget villogással

Gyere a zseblámpa topikba ;)

[ Szerkesztve ]

(#73861) zsiz válasza Kozy10 (#73860) üzenetére


zsiz
őstag

Erre gondoltam én is, de ki lehet választani hogy EU plug-gal küldjék, akkor meg csak van hozzá.

Lii 202 pedig USB kábeles, az nem gond, hogy ahhoz nincs, telefontöltő és USB kábel akadna még nekem is annyi, hogy adjak kölcsön.

A lámpás infót is köszönöm, a topikot ismerem, csak ott még nem szoktam járni. Egyelőre elvagyok az 500Ft-os lámpámmal is, a kiszemelt meg már megvan (S2+) :) Csak még rá kell beszélnem magam, hogy "igen, kell az nekem" :D

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#73862) DJ. Ru$y válasza Kozy10 (#73860) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

De milyen adaptert adnak Nitecore NEW I2-höz? Ahhoz egy sima tápkábel kell csak vagy én értem félre? Ha ajánlott rendelnék én is egyet.

#73861
A Nitecore-nak van egy 12V-os egyen és egy sima váltóáramos bemenete... Lehet adnak hozzá egy 12V-os adaptert Gearbestről? De, ha ez simán jó hálózatról, akkor én is rendelem már most Zapalsról.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#73863) DJ. Ru$y válasza zsiz (#73859) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Olcsóságra jön $2.74 shipping, azért ilyen "olcsó" az.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#73864) KaiotEch válasza Bornie127 (#73800) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Samsung ICR18650 22F megfelelő elem lehet? Ez már protected? Kiszedtem laptop akkuból. :R

(#73865) MenőManó03 válasza icemad (#73853) üzenetére


MenőManó03
csendes tag

Neten nem találtam ilyen figurát,de hátha valaki már talált. Nem is a minta fontos,hanem,hogy foszforeszkáljon. :)

Ha az élet citromot ad, csinálj belőle limonádét!

(#73866) #92888064 válasza #92888064 (#73740) üzenetére


#92888064
törölt tag

milyen irányba induljak el?

(#73867) DJ. Ru$y válasza #92888064 (#73866) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mondjuk a postánál? És majd ők megmondják, hogy mit látnak, hova fordulj, lehet telefonszámot is tudnak adni majd..

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#73868) Kozy10 válasza DJ. Ru$y (#73862) üzenetére


Kozy10
tag

Passz nem tudom, csak tippeltem, hogy talán az lehet az árkülönbség oka...
Vagy az hogy hamis :))

(#73869) #92888064 válasza DJ. Ru$y (#73867) üzenetére


#92888064
törölt tag

azt hittem, hogy fölös köröket spórolhatok, ha itt kérdezek.
amúgy náluk kezdtem, mert több csomag sem érkezett meg. egyszerre rendeltem dec elején, és valami már dec végén megérkezett. egyetlen csomag volt tn-es, és arra dobta ezt a gép. posta keresője a sérüléses dolgot nem írja, de akkor még egyszer hívom őket.
köszönöm:R

[ Szerkesztve ]

(#73870) zsiz válasza DJ. Ru$y (#73863) üzenetére


zsiz
őstag

Valóban :R Mondjuk még úgyis 5$-ral olcsóbb, mint GB-n 17$-ért.

Viszont akkor már 12$ helyett inkább javaslom a Lii202-t tesómnak 6.40$-ért. Aztán úgyis ő dönti el mi kell neki :D

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#73871) DJ. Ru$y válasza zsiz (#73870) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Van 5$-os kuponom, inkább megrendelem 25-e után BG-ról 12$-ért, mint Zapalsról 11.8$-ért. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#73872) zsiz válasza DJ. Ru$y (#73871) üzenetére


zsiz
őstag

Igen, úgy már inkább. BG azért biztosabb, mint a zapals :K Hmm nekem is van egy 5$-os kuponom, el ne felejtsem majd felhasználni valamire.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#73873) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Pár hete valaki ajánlott itt egy pofátlanul olcsónak tűnő ,,gamer,, egeret, amire le is csaptam akkor, sajnos már nem lehet belőle többet kapni ezen az áron, és akkor is csak 1-et lehetett belőle venni :(
Ami vicces, az az, hogy elég jó minőségű (320 ft volt ingyenes szállítással, ajánlott csomag volt, 12 nap alatt meg is jött a csomag).
Egy az egyben a Hama Urage Illuminated egér koppintása :D
Pár kép róla: [link]

[link]

Szóval nem tudom ki linkelte ide be, de nagyon köszönöm :D

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#73874) géeles


géeles
aktív tag

wifi-s dugalj

Nagyon klassz cucc, USB töltős. Távolról is vezérelhető(3G)...
időzíthető meg minden; tetszik.

:DD

[ Szerkesztve ]

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#73875) tonyrulez válasza Skillet (#73858) üzenetére


tonyrulez
őstag

Pontosan, kétoldalasakkal van gond. BW-CB1 (1 méteres, mindkét fordítgatós), azóta Banggood le is vette az oldaláról, most BW-CB2 (0.2m, csak USB A forgatható) vásárlóknak is küldtek körlevelet ugyanilyen indokkal. Látom utóbbi már sold out, CB1-el is ezt csinálták majd törölték.
Szerintem sem érinti a "sima" kábeleket.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#73876) Saccco


Saccco
nagyúr

Kellene nekem egy pár csatlakozó, ami kibír akár 30A-t is. Honnan szedjek olyat, melyik jó?

A 3D nyomtatót akarom egy átalakított szerver tápról hajtani. Az alap ellátást 1-1 (alaplap+asztal) XT90 csatlakozó oldja majd meg. Tudom, hogy overkill, de akciós volt. :D

szerk.: Menjek rá egy pár XT30 vagy XT60-ra?

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#73877) BullZeye


BullZeye
veterán

Ez az Ugreen egy vicc, november 11-i rendelés még Kínát sem hagyta el, de biztat, hogy várjak még, meg megnövelték a védelmemet, hát meg a nénikéjét. Nem viccből rendel az ember tőlük...

Persze a pénzt majd visszakapom, és dupla áron rendelhetem újra, elmehet a búsba az ilyen cég.

Tracking

(#73878) vizimento válasza Saccco (#73876) üzenetére


vizimento
senior tag

Én Deans Ultra csatlakozót szoktam használni... Elvileg 50A-t folyamatosan elbír. És nem mellesleg olcsó. Pl

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#73879) DeFranco válasza BullZeye (#73877) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a topikrendelés első szabálya: SOHA ne rendelj olyat, amire szükséged van :DDD

legyé' buddha ;]

[ Szerkesztve ]

(#73880) gagyilovag


gagyilovag
aktív tag

Sikerrel megérkezett a KEMEI 5886 elektromos borotvám,dobozába,és láss csodát:
Szépen működik,és végzi a dolgát :C

(#73881) retesz147 válasza retesz147 (#73833) üzenetére


retesz147
addikt

Akkor ilyenekkel senkinek nincs tapasztalata?

Ha jól olvastam a kocsi generátora el fogja bírni a kb +150W teljesítményt, de ülésfűtésre szívenes elfogadok ajánlást. :R

(#73880) gagyilovag :C

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#73882) ktommy91 válasza BullZeye (#73877) üzenetére


ktommy91
addikt

Szerintem a posta sara, a posta oldalán is azt írja, hogy elküldték Kínából.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#73883) agent_k válasza retesz147 (#73881) üzenetére


agent_k
őstag

A 150W-ot elbírja a kocsi persze. Kérdés mekkora bizti védi a szivargyújtót.
Példa: 12V kapocsfesz és az aljzatot 10A-es biztosíték védi akkor az 110W biztonságosan. Többet nem tennék rá.

(#73884) zzola válasza BullZeye (#73877) üzenetére


zzola
félisten

A posta benyelte! Kérd, hogy küldjék ki újból a terméket, mert te bizony igényt tartasz rá!

(#73885) vizimento válasza retesz147 (#73833) üzenetére


vizimento
senior tag

Én egy ilyet vettem. Az USB részét NEM használom! Csak a 3 autóst. Abba megy a Rodimi-m, amin ott vannak a megbízható USB töltő csatik. Másikba ülésfűtés. Harmadik tartalék :) Eddig nem volt gond vele, így szerintem nem is lesz. De mégegyszzer hangsúlyozom, az USB csatijainak használatát nem ajánlom. (Lehet jó, de mivel noname cucc, inkább arra tippelnék, hogy nem megbízható). Sima, USB mentes verziót sem találtam olcsóbban...

(Autó)villanyász szakkör ON: A sima autós elosztó részét azért merem ajánlani, mert ott nincs elektronika, csak az akku feszt sima vezetékekkel "elosztja".

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#73886) zoli03 válasza KaiotEch (#73864) üzenetére


zoli03
őstag

Ha laptopakkuból bontottad, akkor az nem védett.

(#73887) Criminal017


Criminal017
őstag

Január ötödikén rendeltem egy Blitzwolf BW-CB7 kábelt, ugye ennek csak az USB-A vége forgatható. Tudom, hogy a mindkét végén forgathatóval van baj, de a 20 cm-es kábeleket is visszahívták, annak is csak az USB-A vége reverzibilis. Szóval szerintetek ha megjön, mit csináljak vele? Nincs olyan cuccom amivel kitudnám próbálni és nem lenne kár, ha kinyírná. Csomó BW cuccom van, tökéletesen mennek, de így még nem jártam és nem akarok kárt okozni... Köszi, előre is.

(#73888) retesz147 válasza vizimento (#73885) üzenetére


retesz147
addikt

@kicsee; @vizimento mindkettőtöknek köszönöm!

Én e melett maradok (Qicent). Kapcsoljatók az aljzatok, utánna olvasgattam, viszonylag "nagy" márkának tűnik (Orico, aukey, choetek szintet hozza).
Ha megjön írok róla.

Xiaomi 13 eu dev...

(#73889) AndrewBlase válasza retesz147 (#73881) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nálam egy illyen elosztóba van dugva az ülésfűtés. Azt meg a zinterspárba vettem 2 ezresért darabját eksönben. De bármelyik autósboltban van elég baráti áron.
Néztem anno én is ebay-en ülésfütést, de nem lett volna olcsóbb, meg úgy voltam vele, jobb a békesség, inkább hazai beszerzés, mint neadjisten porrá égjen a kocsi :DDD .

Miért mindig én???

(#73890) Saccco válasza vizimento (#73878) üzenetére


Saccco
nagyúr

Tényleg jó áron mennek. THX :R

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#73891) daver88 válasza Criminal017 (#73887) üzenetére


daver88
aktív tag

Nekem 2 is van ilyen, 8 hónapja használom őket, semmi baj nincs velük. használd nyugodtan....

[ Szerkesztve ]

(#73892) Criminal017 válasza daver88 (#73891) üzenetére


Criminal017
őstag

A duplán fordítható kábelből van itthon nekem régóta, szóval az új, decemberi(?) adaggal van valami gebasz, azért kérdeztem.

(#73893) flegga92 válasza retesz147 (#73833) üzenetére


flegga92
senior tag

Én most ülésfűtét a praktikerben vettem 2200 pénzért, Békéscsabán a bejáratnál, rögtön a kasszák mellett van kirakva. 5000-ért van 2 fokozatú + masszírozós is. Az előbbit vettem, nagy felületen fűt!

(#73894) retesz147 válasza flegga92 (#73893) üzenetére


retesz147
addikt

Köszönöm mindenkinek!

Ezekre van gari?

Xiaomi 13 eu dev...

(#73895) daniel2121


daniel2121
senior tag

Novemberi megrendelésem az ali-ról ma jött meg. Öröm bódottá. :W

(#73896) AcCEsS válasza AllTheBest (#73873) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Tudsz egy linket dobni? Nem baj, ha már nem 1$, de megnézném...

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#73897) daniel2121 válasza géeles (#73874) üzenetére


daniel2121
senior tag

Mi ennek a gyakorlati haszna?

(#73898) tboy93 válasza daniel2121 (#73895) üzenetére


tboy93
nagyúr

Okt 16-i rendeles, szinten ma jött meg :B

(#73899) MADcat válasza daniel2121 (#73897) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Én pl garázsban használnám télen fűtést ki be kapcsolni a kocsiban. :)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#73900) spidersoft


spidersoft
senior tag

Szőrgyűjtőt próbáltatok már? Fészbukon kábé harmadszor futok vele össze... Van egy olyan érzésem, hogy sokszorosára szaporítja a dugulások számát, lévén a haj/szőr java része azért csak leslisszol a szabad lefolyón, ebbe meg beleakad az összes. Minden esetre 220Ft/2db :D (a nagyobb csomagok fajlagosan drágábbak, kettőt éri meg ettől az eladótól. szörcs: drainwig)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.