Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73901) beg válasza spidersoft (#73900) üzenetére


beg
veterán

Ezektől mindig az a félelmem: ha beleszakad ahogy a kis chewbacca-t próbálod kicibálni?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#73902) daniel2121 válasza tboy93 (#73898) üzenetére


daniel2121
senior tag

Az igen az se semmi.

(#73903) andrisms


andrisms
aktív tag

3,5mm-es jack kábelből van kimondottan ajánlott típus? Az sem lenne hátrány ha emberi időben ideérne.

Ezeket néztem, de ha van jobb szívesen veszem az ajánlásokat.
Rock
Ugreen

(#73904) FingR86 válasza andrisms (#73903) üzenetére


FingR86
őstag

Nekem van pont ilyen Rock, pár hete jött meg, akkor még 1,97 volt. Szerintem jó minőség. Az egész dugó fémből van.

(#73905) Breki


Breki
veterán

Házon kìvülben ma: Fekete lyuk a postán ;)

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#73906) choco01 válasza andrisms (#73903) üzenetére


choco01
addikt

Én alin vettem valami schimmert 1 dolcsiért, itt többen "leszólták" hogy sz@r lesz, már el is fogadtam...aztán megjött és teljesen jó, 1000-1500 forintos itthon jackek szintjét tudtam,annál jobb meg nem kellett soha.. biztos jó ezek közül valamelyik esetleg BlitzWolf banggoodon..csak az drágább.. :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#73907) TheProb válasza Skillet (#73843) üzenetére


TheProb
veterán

Mi a gond vele? A shop nem fejtette ki, hogy mért ne használd?

Én ezt a kettőt használom lassan fél éve és semmi gondom nincs velük.
[link][link] (Utóbbinak lejött mind2 végéről a fém cucc, írtam nekik és minden problémázás nélkül küldtek egy újat, ami ráadásul rekord idő alatt ide is ért. Elvileg javítottak a design-on és így már nem kéne, hogy lejöjjenek a fém elemek.)

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#73908) daver88 válasza andrisms (#73903) üzenetére


daver88
aktív tag

Én most a Vention kábelekkel próbálkoztam, szerintem teljesen jól működnek, nem drága, és elég minőségi érzetük is van...aliról rendeltem őket még december közepén, de már megjött mind a 3..

Vention

[ Szerkesztve ]

(#73909) Skillet válasza TheProb (#73907) üzenetére


Skillet
addikt

Ha visszaolvasol, egyik itteni topikosnak kinyírta 2 cuccát is egy ilyen fordítható micro usb kábel. Aztán kirobbant a buli. El is tűnt pár típus a termékek közül.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#73910) FingR86 válasza daver88 (#73908) üzenetére


FingR86
őstag

nekem anno Vention-ból jött egy jack extender. Egyik végén 3.5mm apa másik végén meg 3.5mm anya. Ilyen vékony, lapított típusú volt a vezeték. Csak arra volt használva, h a TV hátuljából ki lett vezetve a hang. Kb nulla mozgatásnál is megtört a vezeték, nagyon gyenge kategória volt. [link]

(#73911) géeles válasza daniel2121 (#73897) üzenetére


géeles
aktív tag

A mosógép akkor indul mikor én szeretném, mire hazaérek kb kész...
Ilyesmi
😎

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#73912) Real_Necro válasza géeles (#73911) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ezt a mosógépünk is tudja külön kütyü nélkül. :P ;) :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#73913) kmarci25 válasza Real_Necro (#73912) üzenetére


kmarci25
veterán

Na igen. :DDD Ez a wifis dugalj számomra olyannak tűnik, mint korábban a "tapsolós" lámpakapcsoló. Kb. 2 napig érdekes, utána csak akkor ha olyannak mutatod, aki még nem látta. :D

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#73914) tboy93


tboy93
nagyúr

Made my day

(#73915) XtremLor válasza tboy93 (#73914) üzenetére


XtremLor
őstag

:DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#73916) Mr.Csizmás válasza tboy93 (#73914) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#73917) huliganboy válasza tboy93 (#73914) üzenetére


huliganboy
addikt

Ez miii?

(#73918) Studi válasza tboy93 (#73914) üzenetére


Studi
addikt

:DD A legdurvább, hogy ezt igazából kérni sem kell, a csomagok 99%-ánál alapból azt írják rá, hogy gift, meg 0,5USD... :D

(#73917) huliganboy: valaki az interneten rendelt, és kérte, hogy ne a valós árat tüntessék fel a csomagon. Csak ezt a szállítási megjegyzéshez írtak be, amit a jó kínaiak egy az egyben rányomtatnak a csomag címkéjére. :)

[ Szerkesztve ]

(#73919) tboy93 válasza huliganboy (#73917) üzenetére


tboy93
nagyúr

Face csoportba rakta ki egy srac, megkerte a kiskinait, hogy ne az eredeti arat irja a csomagra es a csajniz baratunk ezt az uzenetet automatikusan ranyomtatta a csomagolásra is :)

(#73920) huliganboy


huliganboy
addikt

Atya ég, de okosak... és vajon vámolták? :F

(#73921) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Rock Zircon-t honnan érdemes rendelni?

Breki ezt linkelte: [link]
Dluinet ezt: [link]
Audiobudget-en meg ez van: [link]

Az áron kívül van valami különbség közöttük?

(#73922) powerwade válasza kmarci25 (#73913) üzenetére


powerwade
senior tag

Van akinek fontos. Mint talán már korábban irtam itt is, nekem az "házokosítás" kapcsán, sok ilyen eszköz került be a háztartásba. Igaz, én nem a saját telefonos appjukkal vezérlem ezeket, mert annak én sem látom sok értelmét. De hogy csak egy konkrét példákat említsek, a kültéri karácsonyi fények egy ehhez hasonló eszközbe (wifis relé) vannak bedugva amit a NAS-om vezérel. Naplemente után 15 perccel felkapcsolja és 22:30-kor ki. Továbbá a TV-re dugott hangrendszer is csak akkor kapcsol be, ha a TV "pingelhető lesz" vagyis bekapcsoltam. Ha már nem pingelhető akkor küldi a jelet a szerverem, hogy a hangfal se kell :D Mindezek egyszerű, kényelmi cuccok, csak a megfelelő szabályt kell hozzá kitalálnod (mikor, mit csináljon, milyne feltételeknek kell megfelelni). Idén már lusta voltam, de pl. a karácsonyfa világítást jövőre ilyennel csinálom, bár ott kicsit több feltétel lesz (csak akkor kapcsolódik be, ha: van otthon valaki reggel 9 és este 10 között (akkor már többnyire nem vagyunk abban a szobában), ha bizonyos fényerősség van a szobában). Szóval van értelme a wifis dugóknak, csak okosan kell őket felhasználni illetve megtervezni, hol a helyük :D
Bocs az offért.

(#73924) kmarci25 válasza powerwade (#73922) üzenetére


kmarci25
veterán

Aha, értem. A kültéri karácsonyi világításnál nálam bőven elég az on/off lehetőség és a manuális vezérlés. ;] Megértem, hogy szeretsz ezzel molyolni, de számomra időpocsékolás lenne. De mondom, no offense. :N

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#73925) Ciccuka válasza Beerwolf (#73921) üzenetére


Ciccuka
veterán

Banggood, Gearbest, Rock Zircon Offical Store

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#73926) Breki válasza Beerwolf (#73921) üzenetére


Breki
veterán

Elárulná 'valaki' miért lett törölve az erre írt hozzászólásom?

szerk: ja már látom

szerintem semmi ilyen nem volt csak megkerestem google-val a linket ahol a GB van.

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#73927) p87 válasza tboy93 (#73914) üzenetére


p87
senior tag

Kamu, látni, hogy utólag photosoppolta rá valaki a képre, közelről gyűrődésnél látni.
De amúgy derültem rajta elsőre.

(#73928) huliganboy válasza p87 (#73927) üzenetére


huliganboy
addikt

Az utólag lett rárakva, hogy a fent leírt angol szöveget kiemelje!! Ott olvasd el és az a lényeg, nem a magyar fordítás ;] Nekem is FingR86 kolléga hívta fel rá a figyelmem!! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#73929) Real_Necro válasza kmarci25 (#73924) üzenetére


Real_Necro
veterán

Lassan már a cipőfűzőnket is lusták leszünk bekötni. :DDD

Mondjuk nálam meg a folyosó világítás lett mozgásérzékelős, így este ha kibotorkálok a szobából, a ledes dekorfény egyből felkapcsolódik, amint átlépek a küszöbön. Ez kapcsolható manuálisan is, meg akár házibulit is rendezhetek vele, ha átnyomom "disco módba". :DDD

Most a Xiaomi mozgásérzékelőm amikor mozgást érzékel a ház egy pontján, egyből kapok a telefonomra egy értesítést. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#73930) p87 válasza huliganboy (#73928) üzenetére


p87
senior tag

Ja tényleg, ezt benéztem. :DDD
Csak a magyar szöveget néztem.

[ Szerkesztve ]

(#73931) DJ. Ru$y válasza Real_Necro (#73929) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

"Lassan már a cipőfűzőnket is lusták leszünk bekötni. :DDD"

Látom lemaradtál a gumis cipőfűzőről... Ez már lejárt lemez. :DD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#73932) kmarci25 válasza Real_Necro (#73929) üzenetére


kmarci25
veterán

Ó, szerintem már a mozgásérzékelő egy meghaladott dolog. Én úgy oldanám meg, hogy feltételekhez kötném. Csak akkor kapcsoljon fel a lámpa a folyosón, ha már a szobát elhagytam, illetve a folyosón lévő fény mennyisége egy bizonyos szint alatt van. Ezek persze konjunktív feltételek lennének. :DDD ;]
Nem azt mondom, jó dolog lehet az automatizálás, de számomra sokszor már túlzás. Aztán mi van, ha áramszünet van, vagy még inkább: elmegy a wifi. Akkor aztán kapkodhatsz... :)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#73933) cris78 válasza kmarci25 (#73932) üzenetére


cris78
őstag

Ha áramszünet van akkor van 3 fejlámpa, 15 féle elem lámpa, topik ajánlásra.
Mintha először járnál itt a topikban. Minden eshetőségre van otthon valami vackunk ;] :DDD
Mikor megrendelek valamit van 2-3 hetem, hogy kitaláljak valamit amit az asszonynak mondok, hogy ez miért fontos dolog :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#73934) Real_Necro válasza kmarci25 (#73932) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem részleteztem annyira... igen, nézi a fényerőt, alkonykapcsolós... programozva van, egy külön kis dobozba szerelt rendszer vezérli.
Még a mozgásérzékelők reléjének a kattogása is zavart, így szétkaptam őket és szilárdtest relével átépítettem, így teljesen hangtalan. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#73935) tboy93


tboy93
nagyúr

Honnan erdemes vezetek nelkuli hoszabbitot rendelni?

;]

(#73936) werszomjas válasza Real_Necro (#73929) üzenetére


werszomjas
őstag

Most a Xiaomi mozgásérzékelőm amikor mozgást érzékel a ház egy pontján, egyből kapok a telefonomra egy értesítést.

Erre tudsz mutatni egy linket?

üdv

(#73937) vidaila válasza tboy93 (#73935) üzenetére


vidaila
aktív tag

Tesla ha látná...

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#73938) Real_Necro válasza werszomjas (#73936) üzenetére


Real_Necro
veterán

Banggood topic

Egyébként Gearbesten olcsóbb szokott lenni.

Fontos, hogy kell hozzá Gateway!

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#73939) St3ven


St3ven
addikt

Netezéshez, filmezéshez keresek mini PC-t, ami úgy out-of-the-box működik, nem kell hardveres összetevőket (SSD, RAM, stb.) vásárolgatni hozzá. Az oprendszer mindegy, lehetne linux is. VGA monitor, billentyűzet, egér, hangfalak vannak.

Ezt találtam most akciósan, szerintetek megéri az árát a fenti felhasználásra?
Vorke V1 Intel Braswell Celeron J3160 4G RAM 64G SSD Windows MINI PC 802.11AC WIFI Gigabit LAN Bluetooth4.0 HDMI & VGA Output USB3.0

Vagy lenne más jelenleg ajánlott kütyü?

Ha van erre jobb topik, várom az útbaigazítást. :R

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#73940) kmarci25 válasza cris78 (#73933) üzenetére


kmarci25
veterán

Az oké, de hogy veszed rá a NAS által wifin keresztül vezérelt karácsonyfa égősort, hogy meggyulladjon ha épp a szolgáltatód szarakodik, és nincs wifi? :)))

St3ven: szerintem egy ilyen cuccal jobban jársz. TV Box Amlogic. Hogy ne lenne rá topik???? :DDD

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#73941) cris78 válasza kmarci25 (#73940) üzenetére


cris78
őstag

Szólok az asszonynak? :F

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#73942) GZoli7 válasza kmarci25 (#73940) üzenetére


GZoli7
senior tag

A wifinek itt mi köze a szolgáltatóhoz? Nem belső hálón vannak ezek?

(#73943) dugynok válasza St3ven (#73939) üzenetére


dugynok
senior tag

Keresd Somatom-kollégát, neki van ilyene, tud róla infózni! Mire használnád?

(#73944) kmarci25 válasza cris78 (#73941) üzenetére


kmarci25
veterán

Pont erről beszélek. Na mind1.

GZoli7: ne engem kérdezz, én fogom a villásdugót, és bedugom a konnektorba. :DDD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#73945) DJ. Ru$y válasza kmarci25 (#73940) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Wifi akkor is van, ha szolgáltatódtól nincs internet hozzáférés. Ergo belső hálózatról ugyanúgy tud bármit vezérelni bármi, ami kap IP címet a routertől.

Kívülről nem tudsz mondjuk felkapcsolni valamit, ha nem vagy otthon, de mivel eddig automatizált dolgokról beszéltünk a saját NAS-od pedig a saját belső hálózatodon van, így semmi köze a szolgáltatóhoz a dolognak. Egy router akkor is router, ha nem kap internetet... Tökéletes példa erre a régi LAN partik, nem kellett net, egy router, egy switch és LAN-on toltuk, mint az őrült.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#73946) St3ven válasza dugynok (#73943) üzenetére


St3ven
addikt

Netezéshez, filmezéshez kellene. Esetleg Word, Excel, alapszintű képszerkesztés.

(#73940) kmarci25:
Húha, mekkora tudásanyag. :DDD

Bár ezek mintha inkább csak a videóra lennének kihegyezve. Meg kicsit gyengébbek is, nem? No SSD például.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#73947) Beerwolf válasza Ciccuka (#73925) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Mi a különbség a sima Zircon és a nano között?

(#73948) wwenigma válasza St3ven (#73946) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#73949) Ciccuka válasza Beerwolf (#73947) üzenetére


Ciccuka
veterán

GB-n elírták. Simán Rock Zircon a neve.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#73950) w.miki


w.miki
veterán

Szerintem is túlbonyolítjátok ezt az automatizálást.
Én az itt ajánlott 100x3-as fluoreszkáló szalagot ragasztottam mindenhová, a távirányítókra, sőt még a szemetesre is.
Így éjjel is meg lehet találni mindent, ha nincs áram, akkor is :)

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.