Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73351) beg válasza havri1 (#73349) üzenetére


beg
veterán

Ugyanitt szépséghibás telefon/tablet eladó :DD Kicsit meg is ázott a csomagolása.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#73352) MittuDomain_ válasza havri1 (#73349) üzenetére


MittuDomain_
őstag

ó-te-jó-ég

mindezt tube-on

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#73353) k5.20 válasza Mr.Csizmás (#73346) üzenetére


k5.20
senior tag

Milyen jó, hogy alig néhány tábla figyelmeztet csak a magasságkorlátozásra...lehet bóbiskolt a sofőr kicsit...
azért az alján levő cuccokból még ki lehet hozni ezt-azt...

[ Szerkesztve ]

(#73354) ablack válasza k5.20 (#73353) üzenetére


ablack
senior tag

Én azt nem értem, hogy nem minden nap ugyan azon az útvonalon megy a kamion?

[ Szerkesztve ]

(#73355) k5.20 válasza ablack (#73354) üzenetére


k5.20
senior tag

...de, csak egy sávval kijjebb :)) ...

[ Szerkesztve ]

(#73356) Bornie127 válasza havri1 (#73349) üzenetére


Bornie127
senior tag

Jaaa, ez tényleg elintézték. Jó, hogy most pont nincs ilyen csomagom :-)

(#73357) dugesz77 válasza havri1 (#73349) üzenetére


dugesz77
őstag

Miért, lehet csak valaki magasságkorlátozásra figyelmeztető oszlopot rendelt és azt szállítja ki neki címre a DHL? :))

(#73358) cris78 válasza dugesz77 (#73357) üzenetére


cris78
őstag

Vagy a hidegben összement :))
És akkor most menjünk át a magasság korlátozásos Topikba :DD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#73359) Skillet válasza RufuszX (#73321) üzenetére


Skillet
addikt

én is rendeltem ilyen kábelt (a fekete 2 méteres), sacc 1 hete jött meg... de levelet nem kaptam tőlük.
rákérdezzek náluk?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#73360) fateless válasza k5.20 (#73353) üzenetére


fateless
veterán

Rendőr ismerősöm mondta, hogy minden héten előfordul az ilyesmi.
Apám kamionsofőr, mesélte, hogy párszor már ment úgy, hogy bár elhajtott a magasságkorlátozást jelző tábla mellett, de csak utána kezdett el gondolkodni, hogy vajon mekkora szám is volt rajta.
Nekem is hivatásos jogsim van, de velem is előfordult már, hogy utólag gondolkodtam el, hogy mi is volt a táblán. Nem nemtörődömség, inkább fáradtság

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#73361) KaiotEch válasza k5.20 (#73353) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Tudod hány órát dolgoznak 1 nap azok a szegény sofőrök? Igen ott a Tachográf, de a főnök meg baszogatja őket, hogy hát azt sem nagyon kéne kivenni. Aki járja az egész országot, netán TIR-be is járnak, agyon vannak hajtva, nem csodálkozom, hogy tévednek, vagy elbambulnak. Aki nem látja át, annak kívánom, hogy csak 1 hetet nyomjanak le olyan körülmények között!

(#73362) RufuszX válasza Skillet (#73359) üzenetére


RufuszX
senior tag

Nézd meg spamben vagy a promócióknál, nekem is oda jött.
Egyébként az sem kizárt, hogy csak az a széria volt hibás amit nekem küldtek.
Veszíteni valód nincs, írd meg hogy valaki kapott ilyen levelet neked van ilyen kábeled és félned kell-e. Valamit csak ír Nancy :)

(#73363) Monoton


Monoton
tag

Sinceritytől rendelnék egy 32 GB-os pendriveot. Lehet valahogy más színt is választani az adott terméknél, vagy a 32Gb=lila, 16Gb=fekete, ... ?

(#73364) rasky válasza Monoton (#73363) üzenetére


rasky
senior tag

Szín jelzi a méretet :K

(#73365) csadi0011 válasza Monoton (#73363) üzenetére


csadi0011
őstag

Nem szeretnék beleszólni a vásárlásodba, csak megjegyzem, a SanDisk Ultra Fit vagy egy Ultra Flair olcsóbb és jobb.

(#73366) kelly416 válasza woodworm (#73342) üzenetére


kelly416
veterán

Nem az eljárás, hanem a kérdéses jelerősség... úgy gondoltam, ha kimondottan céleszközt veszek, akkor kevésbé esélyes a vesződés a gyengus tréerővel, hiszen az udvar is "célterület", még ha nem is most, majd nyáron. :))

(#73367) Tondi válasza Fredo78 (#73345) üzenetére


Tondi
tag

Szerintem jó ajánlat, eddig én sem találtam jobbat.

(#73368) Beni2360 válasza fateless (#73360) üzenetére


Beni2360
félisten

Szvsz meg kell lennie GPS-nek a kamionba és ha pontosan megadja a kamion adatait akkor eleve nem viszi arra az útra. Ez egy alapvető funkciónak kell lenni és ne legyen lusta a sofőr. Én a gyakran megjárt utakra is bekapcsolom és megadom az ulticélt, már csak a sebesség túllepés figyelmeztetés végett is.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#73369) beg válasza Beni2360 (#73368) üzenetére


beg
veterán

Nem inkább a táblákat kellene figyelni? 200-2001 előtt csodálom hogy élték túl a kamionosok GPS nélkül.
Ja, megvan. Figyelték a táblákat.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#73370) zsiz


zsiz
őstag

Jött ma egy ilyen SK68 zseblámpa. Karácsonykor rendeltem, úgyhogy egész gyorsan ideért, 18 nap mindennel együtt. ~410 Ft-ot fizettem érte. Nem tudom már ki adta a tippet, hogy nézzek szét ebay-en az aukciók között, de köszönöm. Hála neki, vettem még vagy 4-5 dolgot aukción, amit egyébként nem vettem volna... :D A lámpa egész jónak tűnik, majd sötétben leszek rá kíváncsi milyen. Ami nem tetszik benne, hogy 3 módja (fényes, normál, villogó) van, amik között a bekapcsoló gombbal lehet váltani és nem jegyzi meg az utolsó használt módot -vagy csak én nem jöttem rá hogy működik-, tehát használom a legfényesebb módban, kikapcsolom, legközelebb már a normál módban kapcsol be. A villogó mód meg szerintem amúgy is tök felesleges bele. Max biciklin van értelme, de én ott se használok sose villogót, mert a sötétben zavarja a szemem a villogás.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#73371) Monoton válasza rasky (#73364) üzenetére


Monoton
tag

És tényleg, köszi :)

csadi0011: Eddig mindig Kingstont vettem és nagyon hozzászoktam a márkához de megnézem, köszi :)

(#73372) woodworm válasza kelly416 (#73366) üzenetére


woodworm
veterán

Azoknak a konnektoros egységeknek a belseje, amiket szintén repeaternek hívnak, nem sokban tér el ezektől az utazó routerektől, szinte csak a tápellátásban. A wifi érzékenység és szóráskép nagyon hasonló, viszont a tápellátásból adódó korlátozott elhelyezhetősége sokkal rosszabb.
A hagyományos router méretű egységek árban pedig ugyanott vannak, mintha vennél egy olyan routert, ami tud repeaterként működni.

Hogy konkrét tanácsot is adjak, nálam a xiaomi mini router simán szórja az udvart a vályogház közepéről úgy, hogy a közepén egy téglából épült kiugró is van.
A gyári fw csak váltott frekvencián tud szórni, de pandoraboxra cserélve normál repeater működik.

[ Szerkesztve ]

(#73373) Skillet válasza RufuszX (#73362) üzenetére


Skillet
addikt

rákérdezek náluk. spam-ben semmi. promócióknál? banggood-on belül van valahol?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#73374) dugesz77


dugesz77
őstag

Taobao áruházról mik a vélemények? Oroszok felkapták, elvileg Alipay-es fizetés van, Paypal nincs. Ezek az 1$ körüli 18650 Li-ion akkuk kíváncsivá tettek( teszt). Meg talán ez a pákatartó sem rossz (teszt). Persze posta még mindenre rájön de elég csábító.

[ Szerkesztve ]

(#73375) kiskkas válasza Real_Necro (#73259) üzenetére


kiskkas
tag

Már késő. Megjött.

Xiami Note 10 5G . iPlay-40 pro

(#73376) Beerwolf válasza Breki (#73325) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Én nem tudom, de pont szükségem van egy fülhallgatóra, úgyhogy rendeltem egyet. :)

(#73377) Breki válasza Beerwolf (#73376) üzenetére


Breki
veterán

Én se e filóznék ha nem lenne három négy jó fülhallgatóm, de most telefonáláshoz kéne egy ezért kérdeztem itt rá.

De ennyiért lehet bevállalom.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#73378) pakfong


pakfong
tag

Sziasztok!

Ezerszer volt már téma, de tapasztalatokra lennék kíváncsi. Kerékpár/motor kormányra szerelhető telefontartó érdekelne. Ki milyet használ, milyet érdemes venni, milyet nem?
Ez pl egész tűrhetőnek tűnik, főleg ennyiért. Még egyszer mondom, tapasztalatok érdekelnének.

(november óta nem jártam erre..5300 hsz...lazán nyomjátok :) )

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#73379) agent_k válasza dugesz77 (#73374) üzenetére


agent_k
őstag

Óvatosan ezekkel a cellákkal. Discharge rate fontos. Attól függ persze mire akarod használni. A "datasheet"-nek ha hinni lehet, akkor ezeket 5A-nél többel nem lehet terhelni.
Csak mondtam, nem okoskodni akartam ;)

(#73380) maestro87 válasza dugesz77 (#73374) üzenetére


maestro87
őstag

Nekem ez mindig full kínai nyelven jön be. Át lehet valahogy állítani angolra? :F

(#73381) zzola


zzola
félisten

BlitzWolf® BW-TC1 3A USB Type-C 1175 HUF pre-order-ben.

(#73382) dugesz77 válasza agent_k (#73379) üzenetére


dugesz77
őstag

Ott van a cella mellett a terhelhetősége is. A legnagyobb 5C. Tehát a 2000mAh cellából 10A kivehető, igaz gondolom ez pillanatnyi és nem állandó..
(#73380) maestro87 én a chrome beépített fordítóját használom. Az biztos,hogy "vadkínai" oldal. Ezért vagyok elbizonytalanodva én is. Szállítást is mintha külön kéne megvenni. Még utánajárok, vagy valami nagyon olcsót berendelek és meglátom.

[ Szerkesztve ]

(#73383) Robbi. válasza Ciccuka (#71849) üzenetére


Robbi.
újonc

Szerintem ennyiért egy jó kis kamera, én is ezt nézem ki ugyanott...

Amiko HD8260+

(#73384) agent_k válasza dugesz77 (#73382) üzenetére


agent_k
őstag

Teljesen igazad van, de az orosz teszt nem arról szól amit te írsz.
A legnagyobb egyébként 10C-s ami akár igaz is lehet, de tudja a tök. Nagy áramú cellák esetén én ragaszkodnék a bevált többször bizonyított darabokhoz. LG HE vagy HB széria, Samsung, Basen, Sony VTC széria. De ha jobban belegondolok akkor a kisáram tűrésűekből is :)

[ Szerkesztve ]

(#73385) AlyrArkhon válasza w.miki (#73319) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

lásd cikk és hozzá tartozó topik, én is itt találtam kószálás közben, azért rendeltem be :)

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#73386) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Zapals-ra tud valaki kupont? :)

(#73387) dugesz77 válasza agent_k (#73384) üzenetére


dugesz77
őstag

Sőt jobban megnézve van 1500mAh/15C is. De szent igaz azt írnak rá amit akarnak. Én is csak "márkás" cellákat vettem/veszek de 1$-os árért akár egy üres powerbankba de zseblámpákba is jó lehet. Most ezek vannak úton kíváncsi leszek a 80A/35A terhelhetőség durvának tűnik.

(#73388) ztibor válasza pakfong (#73378) üzenetére


ztibor
senior tag

Nekem ilyen van a bicajomon évek óta. Az érintő képernyő működik benne, kapott már el eső, akkor se jutott bele víz, és valahogy esésnél is több védelmet nézek ki belőle, bár ezt még szerencsére nem teszteltem.

(#73389) nimfas válasza Ciccuka (#71849) üzenetére


nimfas
addikt

Hátul nincs kijelző? Nem látod mit videózol?
Van ettől jobb ajánlat.... 720P-ben is csak 60Fps-tud. Amit én nézegettem az 120Fps.... Megkeresem és linkelem...

(#73390) szabifotos


szabifotos
senior tag

Egész olcsók itt a led szalagok. Non-waterproof-ból rendeltem 5m 3014-eset és 2835-öt próbaképp. Eddig csak 3528-cal, 5730-cal és 5050-nel volt dolgom. Most megismerkedem ezekkel is :)
LINK

(#73391) Flexy90


Flexy90
senior tag

Sziasztok!

Van valakinek Choetech töltője, vagy látott már róla tesztet? Most $3,64 csupán!
Mindenképp minőségi töltőt vennék csak!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Fan

(#73392) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Xiaomi Power Bankhoz tud valaki ajánlani szilikon tokot? Itt találtam, csak nem tudom, hogy 10000mah Pro vagy 10000mah 2nd kell...

Esetleg a vékonyabb 10k-s PB-ből van jobb vétel? A 10%-os kupont tudom.

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#73393) Dluinet válasza Breki (#73325) üzenetére


Dluinet
nagyúr

az orosz elemző szoftver szerint 0% megbízhatóságú az eladó

(The seller has sold not enough items to make any conclusions about him. Be careful.)

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#73394) DeFranco


DeFranco
nagyúr

sziasztok! jött egy rendelésem valami töltő és legnagyobb meglepetésemre US dugós példányt küldtek. az lenne a kérdésem hogy jól gondolom-e, minden további nélkül használhatom egy hasonló, de EU dugós (tán C7-nek hívják) kábellel, ami még anno a videomagnó kábele volt? nincs semmi trökk/adat/specifikáció amire figyelni kellene?

(#73395) Batib válasza Flexy90 (#73391) üzenetére


Batib
őstag

Én rendeltem dec. 12-én, de még nem jött meg. Akkor 2.99 volt.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#73396) peestike válasza DeFranco (#73394) üzenetére


peestike
senior tag

Jó lesz, használd nyugodtan.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#73397) fant0mi válasza DeFranco (#73394) üzenetére


fant0mi
addikt

Jo lesz. Hasznald nyugodtan, ampetertekeik egyformak, szabvanyosak, nincs trukk.

(#73398) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Valószínűleg miattam van probléma a Blitzwolf fordíthatós kábelekkel! :U
A múlt héten érkezett 2db 2 méteres kábel és két BT hangfalamat kinyírta, a SONY Z4 tabletemet lefagyasztotta! Írtam a Blitzwolf supportnak és a Banggodnak is ez ügyben!
Azóta eltelt egy hét és egy kedves fórumtárs (206 cc) segítségével kiderült, hogy az adat szálon is 5v feszültség jön!
Ma sikeresen detektáltam,hogy a kábel hibás mert többszöri mérés alkalmával is az 5v megjelent az adat lábon is -usb data - azaz a 2-es lábon ...tény hogy eszkábáltam egy mérőcsúcsot amivel kicsit macerás volt a mérés,de többször is próbáltam és ezt tapasztaltam. Szóval hibás a kábel biztosan....

[ Szerkesztve ]

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#73399) Mr.Csizmás válasza Dolphine (#73398) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a károdat megtérítik? :Y

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#73400) Breki válasza Dluinet (#73393) üzenetére


Breki
veterán

orosz elemző szoftver?

Az értékelések tök jók és több magyar is van pl legutolsó tök pozitív képekkel

[kép]

A store meg 100% Positive feedback hivatalos store.

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.