Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73701) zolikaDB válasza fateless (#73686) üzenetére


zolikaDB
veterán

Kb milyen hangzásra lehet számítani? Gagyi nagyon, vagy értékelhető. Tehát nemcsak recseg-zörög? :D

(#73702) choco01 válasza zolikaDB (#73701) üzenetére


choco01
addikt

Használható, ennyit megér.. :K

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#73703) choco01 válasza szaboger (#73689) üzenetére


choco01
addikt

Lidlben 2 fele szokott lenni, 3-4 és 5-6 kozott, azok jók!

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#73704) FingR86 válasza MADcat (#73698) üzenetére


FingR86
őstag

én ezzel szemezek egy jó ideje, szerintem ennyiért nem rossz vétel. Goclever Okosmérleg
és az értékelések sem rosszak. jóval többet tud mint pl a xiaomi okosmérlege.
itt van még olcsóbban: [link]

[ Szerkesztve ]

(#73705) DeFranco válasza kcsa (#73700) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem találja meg, én is próbáltam már. van amit kiszúr, de van amit nem, megbízhatatlan.

(#73706) tboy93 válasza Atomgeszi (#73688) üzenetére


tboy93
nagyúr

Rendeltem mar ezer felet, 1-2-5-10-24 ledest, muanyag/alu hazast, nekem 2 hetente/havonta kilovi oket a civic. Meguntam, ment vissza a sima. Ha jot akarsz ami eros es feher, akkor itthonrol osram hcbi.

[ Szerkesztve ]

(#73707) gabe_ válasza Dluinet (#73699) üzenetére


gabe_
őstag

ok, de mivel érzékeli? van valami mágnesesség-szenzor? (vagy az iránytűje -amelyikben van - végülis a föld mágneses pólusai alapján állapítja meg az irányt)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#73708) DeFranco válasza gabe_ (#73707) üzenetére


DeFranco
nagyúr

iránytű.

(#73709) trebrona


trebrona
nagyúr

Pont az iránytű miatt nem értem ezeket a mágneses telefontartó ajánlásokat. Navi hogy lövi be a helyes irányt álló helyzetben pl? Ezen kívül iránytű nem kalibrálódik el? Úgy általában a telefonra nézve nem káros a bazi erős mágnes?

Én nem szívesen használnék ilyet.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#73710) Donki Hóte válasza tboy93 (#73706) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem szerencsére abszolút jó tapasztalatom van a T10 LED-ekkel, eddig egy sem égett ki. Világítanak szépen, pedig a kocsiba rakott feszmérő szerint néha 15 - 15,1 voltig is felmegy a rendszer feszültsége.

Valami gond lesz a Civiccel, ha rendszeresen komoly feszültségcsúcsok rohangálnak a rendszerben, akkor annak nem lesz jó vége. Nézesd meg egy autóvillamosságis szakemberrel.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#73711) tboy93 válasza Donki Hóte (#73710) üzenetére


tboy93
nagyúr

Van bent fesz mero (hifi miatt), nekem 14.2-3v fole sose megy. Nekem elotte a suzukiban sem voltak tul tartosak sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#73712) DeFranco válasza trebrona (#73709) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ilyen gondolatom nekem is volt már, de nem merek szólni én már semmiért :D

(#73713) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

meow,

érdemes csájnából rendelni normális billentyűzetet? vmi mecha kellene, gamerkedni.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#73714) bul07 válasza trebrona (#73709) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha számít a tapasztalat
Már több mint egy éve használunk mágneses tartókat eddig semmi negatívum, se GPS jel se iránytű hiba
Samsung S2, A3, meg még vagy kétfajta telefon

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#73715) Studi válasza Mr.Csizmás (#73713) üzenetére


Studi
addikt

Régen mindig angol kiosztásút használtam, akkor viszont még nem volt ennyire könnyen elérhető a csájna piac. Most már magyart használok, és többre értékelem, hogy nem kell a matricázással sz@pni, mint azt, hogy olcsóbban kapok meg onnan egy billt. :K

(#73716) DJ. Ru$y válasza Studi (#73715) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

De miért kell matricázni? Aki elég sok időt tölt gép előtt annak előbb utóbb nem kell a billentyűket keresni. (Nekem sincs elvégzett gépíró tanfolyamom, soha nem is tanultam mégis vakon írok simán, nyilván nem 10 ujjal, de elég gyorsan.)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#73717) madgie válasza DJ. Ru$y (#73716) üzenetére


madgie
titán

Mert más is ülhet a géped elé. Tudod, hogy másfél év macezés alatt hányszor kellett válaszolnom arra, hogy hol a @? Aztán az Alt+Q helyett persze 80%-ban Cmd+Q-t nyomtak, ami a Quit parancs gyorsgombja :D

[ Szerkesztve ]

(#73718) Studi válasza madgie (#73717) üzenetére


Studi
addikt

:))

Amúgy ja, nem csak én használom otthon a gépet. De egy-egy spec karakternél még én is ránézek.

(#73719) DJ. Ru$y válasza madgie (#73717) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Tudom, mert én is amcsi vagy angol kiosztásút használok nem tudom pontosan, régi Saitek Cyborg, a mai napig nyúzom, ha meghal, akkor jön valami csájniz mecha helyette talán. Bár nálam nem nagyon használja más azt a gépet.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#73720) Atomgeszi válasza tboy93 (#73706) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Esetleg volt köztük olyan ami már erősebb fényt adott? Talán az enyém nem érzékeny erre ennyire. Most beleraktam egy fajtát, ez még bírja. Havernál is a Sharanba.

[link] Ilyenre gondoltál?
Bár ez még képen sem túl fehér, meg eleve a neve cool blue. Tényleg teljesen fehéret szeretnék, a gyári hagyományos sárga izzók nem adnak elég fényt, plusz a színűk is "öreges". :B

[ Szerkesztve ]

(#73721) PainKiller13 válasza Mr.Csizmás (#73713) üzenetére


PainKiller13
őstag

Mivel gémerkedsz? Én BF4-ezek néhanapján, esetleg az újabb tomb raiderek, de nem értem mi különbség lenne a 2 billentyűzet között? Mechanikusnál egy milliomod pikosecel kisebb a ping a bill és a gép között?

(#73722) Feketelaszlo válasza MADcat (#73698) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

De miért jó, ha digitális? :F Mármint azon nyilvánvaló tényeken kívül, hogy kell még bele elem, el fog romlani és mindig mást mér. :P
Ez egyszerű, magyar és olcsó. 125 kg-ig mér - ugyan nem atomra pontos, de szerintem +-1 kg-on belül lehet a hibája.

(#73713) Mr.Csizmás: Nem, hacsak nem saját összelegózásra alkatrészenként.

(#73723) atoszmester


atoszmester
tag

Sziasztok,

Úgy néz ki, hogy nem ért véget a Blitzwolf kábelek mizériája, most már a 20 cm-es kábelekkel is gond van. Ma reggel kaptam ezt az üzenetet:

Dear Customer,

This is Nancy from BlitzWolf team.

Please kindly accept our sincere apologies for the inconvenience caused to your order. We regret to inform you that the product [1010839] BlitzWolf Micro USB short cable 0.66ft 2.4A Black may have some quality issues. Therefore, to prevent the subsequent problems, we suggest you NOT to use the item with any device if you have received it.

This is clearly a mistake from our side and we take full responsibility for it. In this case, we will arrange the refund for the item.

We apologize for this inconvenience again and hope for your understanding.

If you have any questions or concerns, please do not hesitate to contact us at any time.

Regards,

BlitzWolf team
Nancy

Természetesen most már ez a kábel sem elérhető jelenleg.

(#73724) Mr.Csizmás válasza Studi (#73715) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

évekig egy francia KB1421-esem volt, csak elhasználódott :D

szóval bármi normális bill van kínából relatíve olcsó áron?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#73725) Ciccuka válasza atoszmester (#73723) üzenetére


Ciccuka
veterán

A régebbi szériákat is érinti a probléma?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#73726) basaja


basaja
senior tag

Helló srácok! Megint szeretnék segítséget kérni tőletek.Festina karórámra szeretnék fémszíjjat rendelni, de a Festina szervíz kis hijján óra árban adná...van rá mód, hogy valahonnan olcsóban jussak hozzá? Vagy van valami más megoldás? Előre is köszönöm a segítséget.
Festina

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#73727) DavidQ válasza Mr.Csizmás (#73724) üzenetére


DavidQ
tag

mrgergoke csinált billentyűzet tesztet, ha esetleg még nem olvastad volna: [link]

Nem minden kínai szirszar szar!

(#73728) atoszmester válasza Ciccuka (#73725) üzenetére


atoszmester
tag

Nekem van egy régebbi (szeptemberi rendelés), azzal nincs baj, azért is akartam rendelni még.
A másik kábel típusoknál ha jól tudom csak a decemberi szállítmányokkal van baj, szerintem itt is ez a helyzet, de persze ez közel sem biztos.

(#73729) davenport válasza Ciccuka (#73725) üzenetére


davenport
aktív tag

Nekem egy BlitzWolf BW-CB6 típusra írtak a Banggood-tól, hogy a BW-CB1 és a BlitzWolf BW-CB6 kábelekkel van gond, még pénteken.
Amikor megkérdeztem hogy a korábbiak is érintettek-e az ügyfélszolgálat azt írta hogy csak a decemberiek.
A biztonság kedvéért tegnap írtam közvetlenül a Blitzwolf részére is, arra még nem jött válasz.

No money, no honey.

(#73730) Atomgeszi válasza davenport (#73729) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nekem is szó nélkül refundolták a CB1-es kábeleket.
Rendeltem egyik nap CB8-as kábeleket, remélem azokkal már nincs gond. :(

(#73731) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

Sziasztok!

Itt mibe futhatok bele szerintetek? Lehetséges, hogy tényleg ennyi? [link]

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#73732) davenport válasza Atomgeszi (#73730) üzenetére


davenport
aktív tag

A levélben a visszautaláson felül két kábelt javasoltak ezek helyett: BW-MC2 és BW-MC1. Egyik sem forgatható, így most lehet hogy váruk velük egy darabig.

No money, no honey.

(#73733) Beni2360 válasza Sanzaa (#73731) üzenetére


Beni2360
félisten

Egyebek közt az ingyen szállítás az USA-ból nagyon gyanús. Többi meg hab a tortán. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#73734) tboy93 válasza Atomgeszi (#73720) üzenetére


tboy93
nagyúr

Egy t10-es izzo mennyi fenyt adjon? Helyzetjelzo, nem kell hogy vakitson :P Tapasztalatom szerint a hofeher ledek elutnek a tompitott izzoktol es hulyen nez ki, foleg ha a helyzetjelzo kulon lamptatérben van, mint pl nekem.

(#73735) Atomgeszi válasza tboy93 (#73734) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Az első fényszórókkal rendesen látok, azokat nem szeretném kicserélni, a belső tér világítása ami számomra kissé kevés. Főleg a hülye búra leveszi a fél fényerőt, de abból se találtam kevésbé visszafogósat :D

Ismerősnek szofita izzó van benne, 2db-ot vett 1k-ért Csehbe valahol a piacon, rendesen fényár van az autóban, pedig 1db-ot lehet csak berakni hozzá. T10-estől ilyet ne is álmodjak? :(

(#73736) bul07


bul07
nagyúr

Szerintetek a héten vett dolgok még elhagyják Kínát a újabb nagy ünnepük előtt?
jan 28 Kínai újév

Úgy értve hogy felkerül egy repülőre a csomag

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#73737) AcCEsS válasza MittuDomain_ (#73616) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Megoldódott a dolog, az előbb kaptam kézhez a csomagot! :C Nagy segítség volt, hogy tegnap a kolléganőm felvilágosított róla, hogy ide a céges címünkre egy idősebb úr hordja ki a csomagokat, és elég rapszodikus a tevékenysége. Ugyanis a kolléganő Magyarországról várt csomagot még decemberben, majd a nyomkövetésben véletlenül vette észre, hogy "Sikertelen kézbesítés" státuszba ment a csomag. 1,5 órát telefonált Budapestre, majd a helyi postára, majd újra Budapestre, míg sikerült kiderítenie a kézbesítő, azaz az öregúr céges mobilszámát. Beszélt is az öreg postással, aki valami "habiszti" szöveget lökött arról, hogy a kis kézi gépén "mellényúlt", és rossz státuszba tette a csomagot. :Y Némi nyomozás után sikerült előkeríteni az öregúr telefonszámát, fel is hívtam, és némi nyökögés után arról tájékoztatott, hogy mintha látta volna a csomagomat (vagy legalábbis a cégünk nevét valamelyik csomagon), és szerinte biztosan a kollégája jegyezte be a "Sikertelen kézbesítés"-t, mert ő biza' nem szokott ilyet csinálni! :( Kis idő elteltével már biztos is volt benne, hogy látta a csomagomat, és letette a nagyesküt, hogy ma ki fogja hozni. Ez így is történt. Szerencséjére! :U A kolléganőm szerint az öreg már nagyon nehezen bírja a munkát, ezért mindenféle ürüggyel elodázza a csomagok kézbesítését. Ennyi a sztori! "(#73588) choco01" és "(#73616) MittuDomain", köszönöm a visszajelzést! :R

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#73738) Skillet válasza davenport (#73729) üzenetére


Skillet
addikt

enyém is decemberi rendelés. dec 17 talán. írtam is most nekik, mert ők nem írtak.
amúgy a kábel már megjött és hibátlanul működik :B
remélem nem is pusztít el semmit. :DDD

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#73739) fateless válasza zolikaDB (#73701) üzenetére


fateless
veterán

Én nem vagyok vájtfülű, de még így is zavar a hangszíne. A rádió része pedig nagyon gyenge vételi képességgel bír.
Két dologra tudjuk használni: ha filmet nézünk a konyhában főzögetés közben, és hangosabban szeretnénk hallani, mint amit egy subnotebook mini hanggerjesztője képes kibocsátani, illetve amikor online rádión szöveges dolgokat vagy pl egy prédikációt hallgatunk meg. Tehát szöveghez még jó, zenéhez már semmiképp sem ajánlanám, hiába olcsó.

Mivel van itthon egy Sardine SDY-019-es hangfal is, inkább azt használjuk zenéhez, rádióhoz, illetve egy Xiaomi BT hangfal is van (nem a mini légypiszok fajta), de a másik mellett elő sem vesszük (kétszer használtuk). Annak is jó a hangminősége,

Szóval ha a hangfal zenéhez kell, akkor ne vedd meg, ha szöveghez, akkor jó lesz.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#73740) #92888064


#92888064
törölt tag

ha ilyet látok a csomag követésénél, akkor pontosan kinél van a csomag? (~10€)

vámosokat kell hívni telefonon? vagy esetleg tudtok adni valamilyen tippet, hogy kinél kérdezősködjek?

[ Szerkesztve ]

(#73741) fateless válasza basaja (#73726) üzenetére


fateless
veterán

Kezdd azzal, hogy hány mm-es a fém szíj (20-22 körül lesz), aztán akkora szélességűre keress rá. Nekem pl a Fossil 22mm-es.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#73742) balazs1956


balazs1956
senior tag

Ma jöttek:
Elemtartó. 4 db 18650-es elem fér bele, de nem erre akarom használni.Jó kidolgozás, kétféle rögzítési mód ennyiért ajánlott.

Egéralátét.Mivel hogy eddig semmilyen nem volt, felüdülés a csuklómnak.A színe is gyönyörű:))

Telefontartó videók rögzítésére..A tartó iszonyat nagy, és olyan a kábele, mint valami hajósodrony. Két kézzel alig tudtam meghajlítani.Az 5,5 "-os telót vígan elbírja, bár a hosszú karja miatt sokáig rezeg még. Ezt kiküszöbölhető ,egy bt kapcsolóval.
Ide tartozik még, hogy a telefontartót TN számmal kértem,külön pénzért. Ehhez képest a nyomkövetés 2016_12_30 óta "a célországba elküldve "áll, és ma a kezembe nyomták mindenféle aláírás nélkül.
Akkor miért is fizettem???

[ Szerkesztve ]

(#73743) basaja válasza fateless (#73741) üzenetére


basaja
senior tag

Köszönöm, így lesz. :)

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#73744) cris78


cris78
őstag

December 31-én nyertem meg 0,71$-ért ma érkezett meg, elem lámpa, nem akarok róla beszélni... :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#73745) DeFranco válasza cris78 (#73744) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ránézésre olyan, hogy sokáig ne markolászd mert átragad a festék a kezedre a felületről :D

(#73746) bexinho23 válasza balazs1956 (#73742) üzenetére


bexinho23
őstag

Jó drága az az alátét. 250-400 Ft-ért tele az ebay vele. Mondjuk 2 éve (ebayezés előtt) pont ilyet vettem egyik informatikai boltban (2e Ft), úgy hogy én inkább nem is szólok :)

(#73747) tboy93 válasza Atomgeszi (#73735) üzenetére


tboy93
nagyúr

Bent nekem is sofita led van, erdekes modon azt nem lovi ki a civic, csak a t10-es helyzetjelzoket. Probalj ki parat, aztan majd kiderul... Lehetoleg alu házast vegyel, azo k jobban birjak egy fokkal.

(#73748) Vertigo18 válasza balazs1956 (#73742) üzenetére


Vertigo18
addikt

Az az elemtartó pláne megéri, ha hármat rendelünk belőle, erősen csökken az ára!

0.74 $ -----> 0.53$

Éééés még kicsit pontozható is!

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#73749) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Valamilyen digitális órát, ami esetleg még hőmérsékletet is mér és sötétben is leolvasható, tudna valaki ajánlani? Háttérvilágítás előny, plusz az is, ha nem hülyül meg és nem kezd el világítani pontban éjfélkor (mint a mostan i Aldisom) a gyerekszobában.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#73750) balazs1956 válasza bexinho23 (#73746) üzenetére


balazs1956
senior tag

A pontjaimat kellett elkölteni dec 31-én, mert különben elvesztek volna. Lehet, hogy így is hülyeséget csináltam, de hajtott a vadászösztön. Valamit kellett rendelnem..Műkígyó,műbogár, sokkoló toll, pisilőgép már megvolt...

Vertigo18 Akkor lehet hogy rendelek még hármat, és így csökkentem az átlag beszerzési árát. ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.