Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73251) Real_Necro válasza Beni2360 (#73247) üzenetére


Real_Necro
veterán

Lehet gyanta tapaszt küldtek. Ez esetben váll helyett fazonra tapaszd. :DDD ;]

Egyébként nem féltek tőle, hogy ezektől a készítményektől valami bajotok lesz? Mi van, ha csökkenti a kütyüimádatot, esetleg blokkolja az extra olcsóvá tevő kuponok hatását? :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#73252) Skillet válasza DJGABI (#73250) üzenetére


Skillet
addikt

KATT
ez már fm rádiót is tud...

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#73253) cris78 válasza Real_Necro (#73251) üzenetére


cris78
őstag

Silent77-nek sem lett baja tőle. Mondjuk már világít a sötétben ;] :))
Meg lehet távol tartja a wombat-ot és akkor topok kellék lesz ;] :DD

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#73254) Beni2360 válasza cris78 (#73249) üzenetére


Beni2360
félisten

Mert csupaszok, nincs test szőrzetük. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#73255) Doki16


Doki16
addikt

Honnan éri meg jelenleg a legjobban biztosan eredeti jó minőségű pendriveot rendelni? Kellene valami jóféle 64 GB-os 3.0-ás pendrive :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#73256) Janaboy válasza Doki16 (#73255) üzenetére


Janaboy
veterán

(#73257) fecus válasza nimfas (#73240) üzenetére


fecus
őstag

Én azért vettem ezt, mert erre mentem a családi windows-t, de egy-az-egyben. Így amikor az SSD-m 3 év 2 hónapra maxikampeca lett, csak betoltam a régi mentést és már jött is befelé a win. Nem nyírt ki a család. Az USB-s meghajtóról ez nem sikerült.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#73258) FingR86


FingR86
őstag

Gocomma Roidmi 2S Bluetooth V4.2 Transmitter Car Charger

Email Only Price
$15.99

elvileg ugyanaz mint a xiaomi, normál áruk is megegyezik (22$)
compare ugyanazokat az adatokat mutatja fullra.

(#73259) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Bő 4 hónap tesztelés után az alábbi dual BT transmittert senkinek nem ajánlom.

Random mód ledobálja néha valamelyik fejhallgatót, ami elvileg ugyanaz a gyártó... utána sok be és kikapcsolás után az ember már legszívesebben kivágná a pics@ba... annyira bosszantó. Vissza csatlakozik, majd 10mp után megint elveszti a jelet.

A fejhallgató is felejtős, 4 hónap után a párnát borító műbőr gyakorlatilag félig lejött, elengedte a ragasztás. Persze működik, csak egy 6-7k-ba kerülő fejhallgatótól elvártam volna, hogy legalább 1-2 évet kihúzzon, pedig nincs agyon használva.

Szóval ilyet ne vegyetek! ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#73260) Breki


Breki
veterán

VOXLINK USB3.0 to SATA 2.5/3.5 inch HDD Docking Station
[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#73261) shield


shield
őstag

Ez csak a szállításon múlik. Amit dec. 23-24-én rendeltem, azt már meg kaptam, a november végi még mindig nem jött meg. Karácsony előtt kicsit megakadt a posta. Van olyan, amikor 6-8 csomag érkezik. Én türelmes vagyok.

Breki jól néz ki, kár hogy nem aluból van.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

(#73262) mirci18


mirci18
addikt

Erre tudnátok választ adni [link]

Szeretnék rendelni de a múltkor se kaptam rá választ hogy melyiket érdemes.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#73263) Real_Necro válasza mirci18 (#73262) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha választani kellene én ezt javasolnám: [link]

Ennél a legmagasabb a hátlap megtámasztása, ergo valószínűleg ez tehermentesíti legjobban a csatit.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#73264) Saccco


Saccco
nagyúr

No megjött a tudjukmi, tudjukmilyenszínben, tudjukmilyenkábellel, tudjukmitkelltennivele. ;]

#tudjukmindannyiLYan
#voldemort

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#73265) CHIPman válasza DJGABI (#73250) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ne vezesd félre szegényt, van benne FM-rádió, és az árához képest nagyon jó.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#73266) slaci007 válasza cadtamas (#73150) üzenetére


slaci007
senior tag

Szia ajánlott izzók tungsram/GE megalight ultra 90 és 120% Made in Hungary
[link]
Belinkelt lámpánál [link]az a gond hogy a festés sok fényerőt/lument levesz.

Tungsram 1896-2022

(#73267) Digitalis válasza CHIPman (#73265) üzenetére


Digitalis
senior tag

Biztos az a beépített FM-rádió? Spec. nem írja :F

[ Szerkesztve ]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#73268) CHIPman válasza Digitalis (#73267) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Nem tudom nálad mit takar a beépített, de MP3 módra rakva, ha nincs benne kártya, akkor rádióadás jön rajta. Ha ez beépített, akkor beépített.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#73269) Digitalis válasza CHIPman (#73268) üzenetére


Digitalis
senior tag

Hát végül is ezt. Akkor elvileg, léptetni is és hangolni is lehet? (maminak venném)

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#73270) CHIPman válasza Digitalis (#73269) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Léptetni 0,1MHz-enként lehet, visszajelzés nincs, csak az adás hangja. A hangolást szintén nem tudom mit jelent, ha azt, hogy magától megkeresi a rádióadást, akkor azt nem lehet.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#73271) Digitalis válasza CHIPman (#73270) üzenetére


Digitalis
senior tag

Remek. Köszi!

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#73272) Beni2360 válasza CHIPman (#73270) üzenetére


Beni2360
félisten

És ha beépített FM tuner van benne mint az enyémben akkor kell hozzá antenna is, ami egy jack kábel. Kérdezték mire a jack foglalat? egyebek közt erre is és bármilyen eszközt rá tudsz kapcsolni aminek jack kivezetése van ha nincs Bl. kapcsolata.
Nekem nagyon erős volt a basszusa és remegett az asztal. Csillapítást raktam alá. (El van csomagolva) :DD

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#73273) CHIPman válasza Beni2360 (#73272) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ezen nem jack foglalat van, hanem a gyári mini USB kábelen van rajta egy jack male csati. És nyilván jobb az adás kábelle, de anélkül sem használhatatlan.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#73274) Beni2360 válasza CHIPman (#73273) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen kevertem egy picit. :U
nekem ez van: Mini S10 bluetooth speaker - és a mini dugó mellett levő jack dugót kell bedugni Pl telefonba és úgy is hallgatható.
Package Included:
1 x Bluetooth Speaker
1 x USB 2 in 1 line(charge+audio)

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#73275) anorche1


anorche1
őstag

Nektek az 5portos blitzwolf töltő tölt rendesen? nekem 0.8A felé nem megy, se chowtech se xiaomi kábellel. Lg g3 -mal és 10ezres xiaomi powerbankkal is próbáltam.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#73276) trol75 válasza fecus (#73239) üzenetére


trol75
tag

Én jelenleg 4 db használok ilyenből itthon.
A kiadó technika egy kicsit furcsa, olyan mintha le akarna törni, de nagyon masszív egy darab.

Tavaly május óta használom őket.
Jó vételnek tűnik.

(#73277) beg válasza anorche1 (#73275) üzenetére


beg
veterán

1,6-al töltök vele épp.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#73278) havri1 válasza anorche1 (#73275) üzenetére


havri1
félisten

1.6 körül ad le nekem is portonként, ja jól emlékszem, talán egyszerre is tudja.

havri

(#73279) bazsimano válasza havri1 (#73278) üzenetére


bazsimano
őstag

Mivel csekkoljatok? Link?

(#73280) zsiz válasza Saccco (#73264) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem is, nekem is, nekem is.... :D Kábelem van itthon néhány, így az nem gond. Igaz miután lehoztam egyet a padlásról, utána ugrott be hogy a másik szobában amúgy is volt kettő is, amiből egy ráadásul színben is passzol.. :D

Más: kést mekkorát szabad gond nélkül rendelni? 8.5 cm pengével még jöhet?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#73281) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Akinek kevés lenne az 5 portos töltő, annak itt egy 6 portos verzió :K

(Bár most éppen készlethiány van Kínában :( )

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#73282) peestike válasza zsiz (#73280) üzenetére


peestike
senior tag

Kést olyat rendelsz, amilyet szeretnél. Nem számít a penge hossz. Akár bozótvágó is lehet. :)

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#73283) Donki Hóte válasza zsiz (#73280) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Kést :F

Rendeltem már 22 cm-es pengéjűt is az aliról, gond nélkül megjött.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#73284) beg válasza zsiz (#73280) üzenetére


beg
veterán

Utcán viselésnél van csak limit, kintről akár szamurájkardot is rendelhetsz.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#73285) zsiz válasza beg (#73284) üzenetére


zsiz
őstag

Csak halványan rémlett valami, de akkor ezzel kevertem. Köszi mindenkinek a választ :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#73286) Saccco válasza Donki Hóte (#73281) üzenetére


Saccco
nagyúr

Legyen 10! :DDD

Más:
Tök jó, átlátszó Orico hdd tok. :C
-50%, ha igaz.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#73287) Breki válasza shield (#73261) üzenetére


Breki
veterán

Van olyan is, ott a link a hozzászólásokban.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#73288) andrisms válasza Saccco (#73286) üzenetére


andrisms
aktív tag

Zapalson 4dollár körül van ha jól emlékszem.
Én is itt vettem.

(#73289) DeFranco válasza Saccco (#73286) üzenetére


DeFranco
nagyúr

(#73290) cris78 válasza zsiz (#73280) üzenetére


cris78
őstag

Nyáron a dupla pengés dinnye kés simán átjött :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#73291) AlyrArkhon


AlyrArkhon
senior tag

Újra jött a postásbácsi, megjött a minirouter, még kisebb, mint gondoltam :) Hiába vannak ott a méretek a képen, amikor kézbe fogom, akkor a döbbenet :)

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#73292) Donki Hóte válasza DeFranco (#73289) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Minimum 1,08 posta még rájön :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#73293) spidersoft


spidersoft
senior tag

Járóbot tartót nem tudtok valahol olcsóbban? Itthonról még utánvéttel is olcsóbb, ami több, mint gyanús...

(#73294) DeFranco válasza Donki Hóte (#73292) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jogos, nem figyeltem, köszönöm a korrekciót :R

(#73295) joe-ker


joe-ker
senior tag

HUINA 1550 Excavator-l van valakinek tapasztalata? Mennyire minőségi cucc?

(#73296) wwenigma válasza AlyrArkhon (#73291) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

8,92$, még kisebb. :) [link]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#73297) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!
valami minosegi hasonlo usb testert tud valaki olcsobban?
ezt 3,92re le tudom pontozni :)

(#73298) DJGABI válasza CHIPman (#73265) üzenetére


DJGABI
addikt

nemá.. hát már megint beégtem ezzel a dobozzal kapcsolatban? :B és tényleg tudja. csak azért nem adtam oda sóginak, meg lett berendelve helyette a Sansui, mert még a dobozára sincs ráírva... amúgy hogy én is mondjak újat: gombot középső állásban benyomva még automatán keresni is tud, meg ahogy nézem el is menti a talált adókat :))
ezeöccázé akkor best buy volt

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#73299) MADcat válasza wwenigma (#73296) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

nem tudom mire használjam de kell :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#73300) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Sziasztok! Akciókamerához nincs valami ebay-es lencse amivel korrigálni lehetne a nagy látószöget? Kis helyeken nagyon eltorzítja a felvétel a tárgyakat. (Sony AS20)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.