Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73101) Samus válasza spiky03 (#73097) üzenetére


Samus
addikt

Anno ezt találtam, nem tudom van-e ennél jobb áron.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#73102) Dluinet válasza Vertigo18 (#73090) üzenetére


Dluinet
nagyúr

csomagolás a különbség
amikor vettem $11 volt

ezt veszem alapul

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#73103) andrisms válasza Dluinet (#73102) üzenetére


andrisms
aktív tag

Piston 2-őm van. Alapvetően elégedett vagyok vele.

A zircon hogyan viszonyul hozzá (hang/)minőségben?

(#73104) Dluinet válasza andrisms (#73103) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ezeket néztem
A Piston 3 lényegesen gyengébb.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#73105) DrojDtroll válasza DrojDtroll (#73052) üzenetére


DrojDtroll
addikt

erre valaki?

(#73106) havri1 válasza spiky03 (#73097) üzenetére


havri1
félisten

Én többet kipróbáltam már, és azt kell mondjam, hogy az eredeti MH-s a legjobb. Lehet szerezni, még újat is (de nem ebay-en) . Egy életen át kiszolgál, ez garantált.

[ Szerkesztve ]

havri

(#73107) beg


beg
veterán

Mától erősítést kaptunk egy repképtelen szárnyas személyében (MADcat). Köszöntsétek szeretettel az újabb, erősítésre hívott topikgazdát :) Nagy tapasztalata van a kacatos kibicek kordájának kezelésében.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#73108) dugesz77 válasza beg (#73107) üzenetére


dugesz77
őstag

A mérges pingvinektől mentsen meg az ég minket :D :R

[ Szerkesztve ]

(#73109) MADcat válasza beg (#73107) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Köszönöm a bizalmat! :R

(#73108) dugesz77

mérges wombatnál nem sok rosszabb van ám :DDD

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#73110) AlyrArkhon


AlyrArkhon
senior tag

Végre erre is elindult a posta :) Jött két eGO ecigi akksi nélkül valami másfél dolcsiért meg nagyon komoly kinézetű farmerkábel Ugreen-éktől mondjuk a mostani árnál kicsit olcsóbban. Viszont visszazárható zacsiban, kábelen lévő "övvel" ami jó kábelkötegelni és egy plusz tépőzáras összefogóval.

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#73111) sambenez válasza AlyrArkhon (#73110) üzenetére


sambenez
addikt

Ennél a CE4 atomizernél nem sok rosszabbat választhattál volna.

(#73112) synar válasza spiky03 (#73097) üzenetére


synar
őstag

Magyar honvédségi kanálgép kétféle volt, ennek jobb a konzervnyitója.
Rakott káposzta konzerv olajkályhán melegítve, amíg nem kezdett púposodni, majd földhöz vágni mindkét oldalát és csak utána szabad kinyitni, akkor nem spriccel. aki kopasz, megjárja. :D

[ Szerkesztve ]

(#73113) spiky03 válasza synar (#73112) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi ezt találtam én is és szerintem ezt is fogom megvenni. :R

@(#73101) Samus
Ez kb olyan, mint a magyar verzió.

@(#73106) havri1
Elhiszem, azért is veszem majd azt. ;) Mivel az ebay-es nem győzött meg.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#73114) MADcat válasza synar (#73112) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ez van olyan jó mint régiek? Nekem is már kellene egy új.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#73115) baandii válasza Criminal017 (#73072) üzenetére


baandii
senior tag

ez sütő tisztításra is használható, vagy arra van vmi bevált csoda eszköz?

(#73116) Beni2360 válasza baandii (#73115) üzenetére


Beni2360
félisten

vmi bevált csoda eszköz? - hogyne egy bankkártya.Bocs. :U

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#73117) synar válasza MADcat (#73114) üzenetére


synar
őstag

Azt nem tudom, de kinézetre olyan, mint az emlékeimben.

(#73118) MADcat válasza baandii (#73115) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Hideg zsíroldó és gumikesztyű. Már ha nem tüzeltél el benne egy egész malacot. :N

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#73119) agent_k válasza AlyrArkhon (#73110) üzenetére


agent_k
őstag

Ezt viszonylag eléggé kár volt megrendelni. Nagyon idejétmúlt technikai szinvonalat képvisel az a helix patron.
Gyere majd át az ecigis topicba. Segítünk.

(#73120) AlyrArkhon válasza agent_k (#73119) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

Abszolut kezdőkészletnek volt filléres áron :) Köszönöm, idővel tiszteletemet teszem, ha rákapok.

sambenez: ahhoz hogy kiderüljön, megbarátkozunk-e, sztem bőven elég. Majd ha tudok vele spórolni, lesz minőségibb is.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#73121) spiky03 válasza synar (#73112) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi neked is. :R
Ezt fogom venni vsz.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#73122) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Az őszi kirohanásom alkalmával garanciában cseréltettem a Sandisk Ultra Fit 128 GB-os pendrive-omat, a lehangoló sebesség miatt. Mondtátok itt többen, hogy nem biztos, hogy az előlapon USB3-nak látszó port tényleg USB3-as.
Ezen felbuzdulva belemásztam a belsejébe, és megnéztem, mi a helyzet. Az alaplapra volt dugva a front panel. Ali-n lőttem egy PCI USB vezérlőt, ami tegnap meg is jött.
Ismét lebontottam a burkolatot, és elkezdtem anyázni. Ennek a kártyának a foglalatát takarja a videókártya hűtőrácsa. Gondoltam egyet, (mivel nem játszok a gépen, csak nem hajtom túl a videókártyát, tehát nem melegszik annyira [gondoltam én]) átraktam a hűtőrácsot a másik oldalra (tudom, hülye 5let volt, de meg kellett próbálnom), így már bement az USB vezérlő.
Igen ám, de így meg a videókártyának nem tetszik a "helyzet", pár perc után csak fekete képernyő van. :W :W

Ma újabb kisérletezés folyik. Kivettem a videókártyát, így maradt az alaplapi (ami viszont elég kevés a W10-hez). Beraktam ismét az USB vezérlő kártyát, és ismét lefuttattam a CDM-t. A különbség eléggé szembetűnő!

Ezt mértem anno:

és ezt ma:

Most már csak azt nem tudom, hogy mi a fenét csináljak. A port sebességét áldozzam be, vagy a videókártyát. :O

Miért mindig én???

(#73123) sambenez válasza AlyrArkhon (#73120) üzenetére


sambenez
addikt

Az a baj, ha az elején rosszul választasz elveszi a kedved az egésztől.

(#73124) DeNi91 válasza havri1 (#73051) üzenetére


DeNi91
tag

Köszi mindkettőtöknek :R :))

(#73125) IldiH válasza MenőManó03 (#73079) üzenetére


IldiH
aktív tag

Itt találod. Én télen meleget, nyáron hideget hordok bennük, beváltak

(#73126) Janaboy válasza AndrewBlase (#73122) üzenetére


Janaboy
veterán

Bar erre van szakmai topik, de miert nem hasznalsz egy usb hosszabbitot es vezeted ki az alaplapon levot?

Janaboy

(#73127) Digitalpimp válasza rellif (#73023) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Kínából elég vegyes a dolog, sokszor a fémzacskós "gyáriban" sem az a mag van, de ennek az ellenkezője is helytáll. Az önzáró tasiban küldött felcímkézettben meg jót küldenek. Viszont nem egy nagy összegek, másnem lesz meglepi magod. :D Ha biztosat akarsz, akkor az Ebay-en a Premier seeds direct boltot keresd, angolból küldik, eddig mindig az jött amit kértem.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#73128) Breki


Breki
veterán

Keresném ebből a lámpából azt ami biciklis logót is rajzol az úttestre.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#73129) AndrewBlase válasza Janaboy (#73126) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Mint írtam, az USB3-as front panel az alaplapra volt dugva, ami viszont (mint kiderült,) csak USB2-t tud. A most érkezett USB3 pc card adapter meg nem fér el a videókártya miatt. Vagy ez, vagy az. Tehát egy USB hosszabbítóval nem megyek semmire sem.

Miért mindig én???

(#73130) Samus válasza AndrewBlase (#73129) üzenetére


Samus
addikt

PCI-E riser nem megoldás az USB kártyának?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#73131) vgyuri válasza MenőManó03 (#73079) üzenetére


vgyuri
őstag

Decathlon-ban 1.690 forint a hőszigetelő kulacstartó: [link]

(#73132) AndrewBlase válasza Samus (#73130) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Na most megleptél! Nem is tudtam ilyen termék létezéséről, pláne, hogy ennek hívják! :Y

Igen, úgy érzem, ez kell/jó lesz nekem. Ha minden igaz. :) Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#73133) werszomjas


werszomjas
őstag

Olyat csinál a Blitzwolf autos töltőm, hogy a töltő bent a szivargyújtóban, töltöm a telefont, kihúzom a kábelt a telefonból, majd visszagudom, erre a töltő kikapcsol, csak szivargyújót ki/be dugásra kapcsol be megint.

Valaki találkozott ilyennel, ez most bug vagy fícsör?

üdv

(#73134) Samus válasza AndrewBlase (#73132) üzenetére


Samus
addikt

Arra figyelj, hogy ez 1x sebességű (ha a bővítő is ilyen, akkor nem szóltam, de kapható akár 16X is), és ha lehet, minél rövidebbet válassz, főleg, mivel adatátviteli eszköz megy rá. A szalagkábel sok zajt képes összeszedni, ami negatív hatással van az átviteli sebességre.
Sok helyen használják, főleg mini (diy/modding) gépekbe, ahová a kártya nem fér be normál módon a lapba, hanem például el kell fektetni, vagy a deszka mellé kell rakni.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#73135) Saccco válasza DrojDtroll (#73052) üzenetére


Saccco
nagyúr

Találni egy két olyasmit: [link], [link]

Úgy nézem ennek a LUOM-nak van pár olyasmi egere.

Esetleg RAJFOO. :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#73136) Dzsolo válasza zzola (#72931) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Köszönöm a linket, tegnap igényeltem kódot, ma már meg is érkezett elvileg 18€ von le, legalábbis a fizetésnél ezt írta, mivel nem jelzi rendesen nem mertem a fizetésre kattintani, elkezdtem utána olvasni és rájöttem, hogy számomra nem ér ennyit, nincs kedven a lepattogzott gombokhoz meg a pufogást hallgatni, úgyhogy kihagytam. maradt 10e alatt az F1.
Egyébként személy szerint nem értem miért kell elmenteni a bankkártyám adatait az amazonon, még az alin is tudok vásárolni mindenféle mentés nélkül, annyi csak a hátulütője, hogy mindig be kell írni az adatokat.

(#73137) Janaboy válasza Dzsolo (#73136) üzenetére


Janaboy
veterán

Levonja, ma rendeltem meg, lenyegeben olyan mintha lenne 18 euro bevalthato kuponod.
Sztem 42 eur igy jo, ha tuti nem lesz ra sallang.

Erdemes amugy beleolvasni a bluetooth hangszoro topikba.

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#73138) DrojDtroll válasza Saccco (#73135) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Köszönöm :R

(#73139) zzola válasza Dzsolo (#73136) üzenetére


zzola
félisten

Nincs mit. BT hangszóró topicban dícsérték pedig....

(#73137) Janaboy

A kifizetett árra már nem kerül ráterhelésre semmi!

[ Szerkesztve ]

(#73140) KaiotEch válasza Saccco (#73135) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Szerintem ez egy álca, így ahova kattintgatsz azt mind megjegyzi és logolja a Cybertron szerverein.

(#73141) kerxy válasza zzola (#73139) üzenetére


kerxy
senior tag

Én is köszi a kupon igénylési lehetőség bedobását, hétfőn igényeltem, tegnap megkaptam és este rendeltem is :-) :R

(#73142) chatran


chatran
őstag

Ez a Chinese Version Xiaomi routernél mit takar a chinese? Csak a dugó kínai vagy a teljes kezelőfelület? Lehet valahogy angolra váltani?

(#73143) BullZeye válasza chatran (#73142) üzenetére


BullZeye
veterán

Azért ahhoz, hogy routert is Xiaomit vegyél baromira nagy márkafannak kell lenned...

(#73144) solti válasza BullZeye (#73143) üzenetére


solti
senior tag

xiaomi táskába elfér;)

(#73145) winbox


winbox
senior tag

Mai New User Promotion, ami jobbféle: 2 portos 3.1A-es autós töltő $0.10, Bluetooth gamepad $0.03

[ Szerkesztve ]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#73146) Silent77 válasza chatran (#73142) üzenetére


Silent77
veterán

A menü is kínai.
Google chrome segít. :D A neten is van fordítás, egyszerű egyébként.
Nagyon szerettem, brutál a wifije, a 30000-es routert alázta. Egyedül a 100-as lan miatt kellett tőle megválnom.
Ha giga lett volna, nem cserélem le!

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#73147) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Ajánlott kis oldalcsípő és kombinált-fogó van?

(#73148) MittuDomain_ válasza winbox (#73145) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Ezt hogy?
Én csak 4,10USD ill. 3,49+4,95shipping-et látok a két cuccra...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#73149) ZS3NI válasza MittuDomain_ (#73148) üzenetére


ZS3NI
őstag

New user vagy?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#73150) cadtamas


cadtamas
tag

H7-es autóba való izzót tudtok ajánlani?
A ledes izzókkal kacérkodom, de nem tudom melyiket érdemes.
Van egy 16 éves audim és a fényszórók fényereje hagy némi kívánnivalót maga után.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.