Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73801) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Autós szélvédő tetejére ilyesmi fényvisszaverő fólia létezik keskenyebb (kb 10 cm) kivitelben? Találkoztatok ilyennel?

cris78, az az izé "kutyasegg" az nagyon durva! :DDD

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#73802) balazs1956 válasza KaiotEch (#73795) üzenetére


balazs1956
senior tag

Az IKEÁs NIMH, és 1,2 voltos, az általunk ajánlott meg LI-ion és 3,7 voltos. Egész más tészta a kettő.A líthiumos simán tönkrevághat egy masinát, ahogy az én orrszőrnyírómat.
Spéci töltő kell a lithiumoshoz, bár azok általában töltik az 1,2 voltos akksikat is.

(#73803) KaiotEch válasza Bornie127 (#73800) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Értem köszönöm szépen. :R

(#73802) balazs1956: Jaa és nincs belőle 3,7-es? Lehet megnézem a rossz laptop akkukat, lehet van még bennük jó.

[ Szerkesztve ]

(#73804) Tarek El-Ali válasza AndrewBlase (#73801) üzenetére


Tarek El-Ali
tag

Ha nagyon kell akkor vágok le neked Llumaros tekercsről 20 cm-et bár az 153 *20-as lesz :D
DE ! első szélvédőn nem lehet jogszabály szerint fólia !

Szerk most látom hogy 10cm-es csík kell neked , akkor annyit vágok le a tekercsről. Lejössz érte Szabolcsba? Kényes a fólia főleg a reflexiós, ha valahol megtörik , az maradandó nyomot hagy rajta nem tudod úgy leszedni a hordozóról .(400m^2 raktam fel nemrég épp elég szopás )

[ Szerkesztve ]

Lenovo Yoga500 i5 , Config 1:AMD X4 760K 4000 MHz ,ASRock FM2A75 Pro4-M ,2*4Gb HyperX 1600MHZ AMD R7770 KINGSTON V300 120 GB,HDD 1TB, Config 2 :AMD X4 630 , 12GB Kingston HyperX 2*2+2*4 VGA: HD5770 , MiniPC1 : OrangePiPC+ , MiniPC2: BPi M1+

(#73805) CactuS válasza Tarek El-Ali (#73804) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ameddig a napellenző ér a szélvédőn, addig lehet.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#73806) AndrewBlase válasza Tarek El-Ali (#73804) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Köszi a felajánlást, de úgy érzem, egy kicsit messze laksz. :)

Igen, csak a szélvédő tetejére szeretnék egy keskeny csíkot, hogy a napellenzők között ne vigyorogjon annyira a szemembe a nap (na meg egy kicsit elrejtse a dashcam-ot).

Miért mindig én???

(#73807) Whynot? válasza KaiotEch (#73790) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Én vettem tavaly egy ilyen pakkot. A legjobb majdnem eléri 200mAh-t :P Nem szedtem szét, lehet, hogy ez is félig van homokkal. :)
A linkelt NCR18650B akksik viszont pont ma jöttek meg (8-at vettem), már csináltam is az első néggyel egy fast testet. Mind 3240-3280mAh között volt. Ez magáért beszél...

(#73808) mirci18 válasza Skillet (#73640) üzenetére


mirci18
addikt

Nekem ED10-van.
Két órát bír egy feltöltéssel.
Nagyon jó kis kütyü.
Cserélhető azt hiszem Nokia akksis.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#73809) DeFranco válasza Whynot? (#73807) üzenetére


DeFranco
nagyúr

persze, nem tudja a ráírt értéket, full refund és újraküldés ;]

(#73810) mirci18 válasza bajaki (#73690) üzenetére


mirci18
addikt

Én ezt használom.
Kemény kábel tehát óvatosan kell hajtogatni viszont eredeti és jó minőségű.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#73811) pethYeti


pethYeti
addikt

Ez mi? Itt biztos nem járt senki se hétfőn se tegnap.

(#73812) Mr.Csizmás válasza pethYeti (#73811) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

*tegnapelőtt

valszeg nem fűlik a foga a munkához a zöld koboldnak :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#73813) pethYeti válasza Mr.Csizmás (#73812) üzenetére


pethYeti
addikt

Remélem ma lesz kedvük kihozni ha nem túl nagy kérés.

(#73814) Jarod1 válasza Dluinet (#73568) üzenetére


Jarod1
addikt

én egy ilyet vettem

[link]

(#73815) Doki16 válasza Jarod1 (#73814) üzenetére


Doki16
addikt

Ez tök jól néz ki. Mennyire megbízható és milyennek tűnik a minősége?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#73816) maestro87 válasza MADcat (#73799) üzenetére


maestro87
őstag

Én nem értem ezt a szoftvert. Ezt miben jobb egy TuneIn app-nál? Vagy attól, hogy egyszerűen letöltöd a rádiók pls fájljait és azt nyitod meg bármelyik zenelejátszóval?

(#73817) DJ. Ru$y válasza pethYeti (#73811) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Erre csak annyit mondanék, hétfőn feladtam egy belföldi csomagot, másnapi kézbesítéssel, Nem volt olcsó 1.5 kiló, 1700 pénz, sajnos nem volt otthon senki aki másnap a DPD-nek átadta volna, így beviharoztam vele gyorsan a postára. Tegnap megpróbálták kézbesíteni, a címzett írt nekem, azt mondja becsöngetett neki a posta futár (ő az aki autóval furikázik), mire kiért a kapuhoz a cetli már a postaládában volt megírva, hogy holnap (azaz ma) 12:00 és 14:00 között érkezik. Kérdésem csak annyi, hogy lehet becsöngetni, várni fél percet megírni egy cetlit és bedobni majd nyomtalanul eltűnni kb. 20 másodperc alatt, mert ennyi idő alatt ért ki a címzett...

Mi történhetett valójában? Becsöngetett (ő ott volt megtette a "kötelességét"), előre meg volt írva a papír, bedobta és már tiplizett is. Nem írok ide semmi mást, mert nyomdafestéket nem tűrne, mindezt fél egy körül, szóval még a munkaideje sem járt le.

Nagyjából eltelt fél óra a címzett felhívta a megadott számot, amin érdeklődni lehet ez egy vezetékes helyi postai szám láss csodát már az a fickó vette fel, aki fél órája még autóban ült... "Óóó igen tudom miről van szó", állítólag bunkó stílusban előadta magát, hogy nem tudja leadni aznap a postán, holnap (ma) megpróbálja még egyszer kézbesíteni, de nem biztos, hogy odaér arra az időpontra amit ráírt a papírra (WUT? akkor miért írta rá?), ha akkor sem veszik át, akkor leadja a postán és 7 napig átvehető.
Ha tegnap leadja, tegnap elmentek volna érte...

Szóval én eddig "kiálltam a posta mellett", ezek után még jobban a DPD-re bízom a csomagjaimat és a posta lassan majd lehúzza a rolót (na nem miattam), ha az állam nem pumpálja bele a lóvét.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#73818) kstcsk válasza pethYeti (#73811) üzenetére


kstcsk
tag

Nálam a postás automatikusan értesítőt hagyott hetekig, a csomagot nem is hozta magával szerintem. Múltkor szóvá tettem nekik, még ők voltak felháborodva. Megértem, ha túl vannak terhelve, stb-stb, de akkor tájékoztassanak, illetve valják be hogy hogy történt, ne nekik álljon feljebb.

(#73819) Dolphine válasza Doki16 (#73815) üzenetére


Dolphine
addikt

Ez engem is érdekel, tényleg nagyon jól néz ki, de milyen a minősége? Az USB mennyi ampert ad le?
A Blitzwolf kábelek óta, óvatos vagyok az USB-vel :U

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#73820) Juditta_56


Juditta_56
aktív tag

Sziasztok!
Tegnap jöttek:
Ugreen kábeltartó, a lapos kábelek is beleférnek, a "normál" vastagságú töltőmadzagok kicsit lötyögnek benne, de megtartja.
Sinobi óra, ez viszont naggggyon kellemes meglepetés volt ennyiért, minőségi kinézete van, csiszolt(nak tűnő) üvege, jól láthatóak a mutatók, ~20 óra alatt nincs érzékelhető késés vagy sietés. Hátlapon hologramos matrica, biztonságosnak tűnő műanyag szíj és szíjtartó. Szóval teljesen óra fílingje van! :C

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#73821) sambenez válasza pethYeti (#73813) üzenetére


sambenez
addikt

Én a helyedben bemennék érte a postára. Nálunk nem is hozzák ki újra, csak ha megrendelem az újra kézbesítést és fizetek érte.

(#73822) pethYeti válasza sambenez (#73821) üzenetére


pethYeti
addikt

Hát nem tudom. Posta.hu ezt írja. Most itt nem írnak semmi olyat hogy már próbáltak volna kézbesíteni.

(#73823) powerwade válasza DJ. Ru$y (#73817) üzenetére


powerwade
senior tag

Szerintem az történt ami nálam szokott: kis zöld postás furgon megáll, kiszáll a postás fickó és rögtön megy a ládához egy előre megirt papirral, csenget, és elhajt. Ezt már többször eljátszották (többnyire otthon vagyunk + kamera is figyeli a bejáratot). De egy nap pont elkaptam, mert kint voltam a kertben. Kiderült, hogy neki cska az a dolga, hogy a papírokat kivigye, a csomagokért be kell menni "létszámhiány" miatt. Ühüm... ha már kijön céges kocsival, ugyan miért nem tud kivinni x db csomagot is? Erre azt mondta, hogy fáradjak be és beszéljek a vezetőséggel. Nem mentem, mert lusta vagyok, meg őszintén milyen eredményt várhatok egy panasz bejelentés után?
Amúgy legutóbb mindez a karácsonyi mizéria előtt pár héttel történt.

[ Szerkesztve ]

(#73824) sambenez válasza pethYeti (#73822) üzenetére


sambenez
addikt

Nekem a "belföldi feldolgozásra továbbítva" bejegyzés másnapján szokta hozni a postás.
Elvileg ezt már ki kellett volna vinnie. Én azért csak rákérdeznék mielőtt visszaküldik.

(#73825) pethYeti válasza sambenez (#73824) üzenetére


pethYeti
addikt

Ha telefonon felhívom őket akkor megtudják mondani mi a helyzet a csomagommal, vagy érdemesebb személyesen bemenni?

(#73826) DJ. Ru$y válasza powerwade (#73823) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

De ez a vicc érted, be is mentek volna érted tegnap, Ő nem adja le, majd ma még egyszer megy (ha megint nem érnek ki időben, megint vissza viszi) és csak holnap tudják felvenni a postán még ma délután sem állítólag.... Kabaré.

Én is arra tudok gondolni amit te írtál.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#73827) sambenez válasza pethYeti (#73825) üzenetére


sambenez
addikt

Ezt nem tudom. Hívd fel őket, legfeljebb elhajtanak, és akkor bemész. :)

(#73828) Studi válasza pethYeti (#73825) üzenetére


Studi
addikt

Azt, hogy a nálatok levő postahivatalban hogy-smint tudnak segíteni, azt a mi monitorunk mögül nehéz megállapítani. :) Általánosságban csak annyit tudok mondani, hogy nekem mind a helyi posta, mind a központi ügyfélszolgálat szokott tudni segíteni. Egy telefont megér. :)

(#73829) icemad válasza p87 (#73777) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

S6 edgeel megy, de én playből szedtem hozzá programot. A képe nem rossz, van egy kis késés. Sokáig egyhuzamban nem mertem még használni, mert 10 perc után forró a kamera része. A kábel része meg nagyon hajlékony, szóval csak 1-2 métert lehet előre tolni. Érdemes hozzákötni egy behúzószárhoz, ha messzebbre akarod tolni. A kiegészítőket elég nehéz rábarkácsolni. (mágnes, kampó, stb...)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#73830) pethYeti


pethYeti
addikt

Na felhívtam őket, valahol még áll a csomag és a héten talán kikézbesítik.

(#73831) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Multimetet erdemed venni ebay-en?

Fontos az ellenallasmeres, szakadasmeres

Ac nem kell csak dc.

12 v alatt legyen nagy a pontossaga.

(#73832) solti válasza DrojDtroll (#73831) üzenetére


solti
senior tag

Itthon Aldi/Lidl vagy barkácsáruházban is ugyanolyan jó, ha nem jobbat kapsz ugyanannyiért.

(#73833) retesz147


retesz147
addikt

Sziasztok!

Kicsit elegem van a reggeli hidegből, így gondoltam veszek kocsiba 2 ülésfűtő huzatot, nade ugye csak 1 dugó van, így kellene elosztó is.
Próbáltam visszakeresni, melyik lehet az ajánlott, de nem találtam.

Ezek közül van valakinek valmelyikkel tapasztalata? Kellene a 2 dugó+legalább 2 usb aljzat, vagy 3 dugó USB nélkül, mert egyébként van egy frankó BW töltőm.

1. Rocketek szivargyújtó elosztó
2 Qicent szivargyújtó elosztó
3 Orico elosztó

Egy személyautó (benzines,kis akksi, kisebb generátor) elbír 2x40-60W-os ülésfűtést +2 teló töltését? Nem akarom elfüstölni/lemeríteni a rendszert.

Ülésfűtő huzatra is elfogadok ajánlatokat, akár kínából akár othonról (megbízható és kb darabjára 5-7e Ft-t szánok).

Olvastam, hogy többen teherautó vezetők vagytok, gondolom náluk vannak ilyenek a több eszköz miatt.

:R

Xiaomi 13 eu dev...

(#73834) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Minőségi kábelek: Xiaomi, UGreen, Remax, Tronsmart
Közepes minőségű kábelek: BlitzWolf, Vention
Elfogadható minőségű kábelek: Voxlink, Choetech

Ezt mivel tudnátok kiegészíteni?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#73835) choco01 válasza DrojDtroll (#73831) üzenetére


choco01
addikt

Maxwell, HoldPeak, UNI-t szokott lenni.. itthon esetleg Voltcraft is..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#73836) havri1 válasza Ciccuka (#73834) üzenetére


havri1
félisten

Blitzwolf és Ugreen nálam egy kategória. Fordítható végű microUSB-set kerüld.

havri

(#73837) DrojDtroll válasza choco01 (#73835) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Koszonom :R

(#73838) Breki válasza Ciccuka (#73834) üzenetére


Breki
veterán

Spedu, Nillkin, mindenképp az első két sorba

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#73839) beg válasza Breki (#73838) üzenetére


beg
veterán

Nillkin...
3-ból kettő adta meg magát 3 hónapon belül.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#73840) DrojDtroll válasza beg (#73839) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Egyebkent a kabelek tesztelesere van valamilyen eszkoz?

(#73841) choco01 válasza Ciccuka (#73834) üzenetére


choco01
addikt

Bastec mehet középre szerintem..lightningba 6db tuti jött már és jók..

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#73842) Ciccuka válasza havri1 (#73836) üzenetére


Ciccuka
veterán

BlitzWolf - a mostani kábelproblémáik miatt raktam át a középkategóriába.

Minőségi kábelek: Xiaomi (mi), UGreen, Remax, Tronsmart, Spedu
Közepes minőségű kábelek: BlitzWolf, Vention, Nillkin, Bastec, Orico, Pofan
Elfogadható minőségű kábelek: Voxlink, Choetech

Mágneses: Wsken, Usams

Micro USB kábelek tesztje
Phone charge cable brands, does it matter
Tеst Micro-USB

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#73843) Skillet válasza Ciccuka (#73842) üzenetére


Skillet
addikt

a fordítható blitzwolf kábel probléma:
ők nem kerestek meg... de én írtam nekik, válaszoltak ma, hogy ne használjam a kábelt, EZT tudják küldeni helyette.
egyébként nap mint nap használom azt a 2 méteres fordítható bw kábelt, semmi baja...
szerencsére :U

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#73844) DJGABI válasza Jarod1 (#73814) üzenetére


DJGABI
addikt

ó, náluk is van? ez egész frankó, alapból olcsóbb mint az alis + most nincs promóban, még kuponozni is lehet :R

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#73845) havri1 válasza Ciccuka (#73842) üzenetére


havri1
félisten

Azért azt hozzátenném, hogy minden gyártónak van ezek szerint gyengébb terméke. Nálam az UGREEN is elromlott, és nem egyedi, 3 esetről tudok csak itt PH-n, ugyanazzal a lapos type C kábellel.

[link]

(#73843) Skillet: Idővel a telefon aljzatát kitágíthatja, normál kábellel kontaktos lehet a töltés, lötyöghetnek.
Az, amelyik a töltő felén fordítható, azokkal semmi gond.

[ Szerkesztve ]

havri

(#73846) Ciccuka válasza havri1 (#73845) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ezek eleve gyártáshibás kábelek (hibás feszültség bekötésű) voltak és a rádugott készülékeket szinte azonnal tönkre is tették.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#73847) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Sziasztok!

Ilyen dobókockákat keresnék ajándékba, lehet magyar bolt is akár, csak jöjjön meg 10 nap alatt.
Kerestem ebay/ali, de nem tudom, milyen néven találom meg. Tudnátok segíteni?

Köszi!

szerk: javítva a link, megtaláltam Alin a cuccot, azt linkeltem a kép helyett.
Szóval ilyesmi kellene, ha van ötletetek.

Wish-en is van (ráadásul féláron, fura), csak az sem jön meg időben.

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#73848) winbox válasza MittuDomain_ (#73847) üzenetére


winbox
senior tag

rossz a link!

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#73849) Jofi81


Jofi81
őstag

A WSKEN X-cable Mini 2 kábelhez sehol nem lehet kapni külön csatlakozót, csak kábellel együtt? Feleségem leejtette a telefonját és kettétört a mágnes a csatlakozón...

(#73850) capafog23 válasza powerwade (#73823) üzenetére


capafog23
őstag

Nekem is hasonló volt, itthon voltam egész nap. Akkora csomagom jött amit még kihoz a sima leveles postás, de a postaládába nem fér bele. Be se csöngetett, egyből értesítőt hagyott. Betelefonáltam a postára hogy ez mi, annyit sikerült elérnem vele, hogy másnap kihozta újra a postás (ingyen, mert ez elvileg fizetős lenne) és be is csöngetett. Meg azóta nem fordult elő ilyen, de szerencsére bosszúból nem töri össze a csomagjaimat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.