Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73501) Czimby válasza tboy93 (#73499) üzenetére


Czimby
addikt

Az úgy nem gond, fektetve használom a telót navira, az hogy fityeg nem zavar.
Szóval elég bika a mágnes ahhoz, hogy a 2-3mm vastag műbőrón + műanyagon át is megtartja ez a lényeg. :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#73502) Czimby válasza MADcat (#73500) üzenetére


Czimby
addikt

Az a baj nem tudni milyen rácsozású autót kell vezetnem, mert most pl egy Capture volt amiben nem volt Cd nyílás meg a szellőzőrácsa is olyan bénán van megoldva, hogy ez se lett volna jó. Szévédő meg minden kocsiban van kb, amire lehet tapasztani valamit :))

...egyébként meg egy igazi hulladék ez az autó, mindenkit óva intek tőle :DDD
900ccm, 3henger + turbo 90Le(4személynél kis emelkedőn is vissza kellett váltani autópályán :W ), akadozó váltó, igénytelen beltér, szörnyű...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#73503) Jarod1


Jarod1
addikt

Valami jó Gamer egeret tudtok ajánlani vezeték nélkülit.

(#73504) motrola válasza bexinho23 (#73484) üzenetére


motrola
aktív tag

Sokat vásároltam már az Aliról de soha nem volt gond a fizetéssel. Megbízható.

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#73505) werszomjas válasza Jarod1 (#73503) üzenetére


werszomjas
őstag

Ilyen nem létezik. Egy gamer egér ami jó, az sosem lehet vezeték nélküli. Mert ami vezeték nélküli, az sosem lesz jó gamer egér.

üdv

(#73506) DJGABI válasza Jarod1 (#73503) üzenetére


DJGABI
addikt

most akkor gémer vagy vezeték nélküli legyen? :DDD

szerk: vagy jó

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#73507) synar


synar
őstag

Csütörtöktől lesz akciós Lithium-ion akkus csavarbehajtó a Lidl-ben. Mennyire ajánlott darab, vagy van helyette hasonló árban jobb vétel is?

[ Szerkesztve ]

(#73508) MADcat válasza synar (#73507) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Best Buy topikban sokszor téma volt, alapvetően ajánlják.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#73509) Czimby


Czimby
addikt

Kis érdekesség!

Megérkezett az Orico(Oicent felirattal :F ) és az Aukey 2portos autós USB töltőm is.

Charger dokival mérve, Xiaomi 10.000-es PB-töltve.(A PB saját rövid kábelét használva)
Előbbi 5.11V és 1.55A-t, míg utóbbi 5.05V-ot és 1.15A-t adott le.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#73510) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

Sziasztok!
Nézegetem én is ezt a Xiaomi Band 2 okoskarkötőt, és végigcsináltam mindent a leírtak szerint, le is sikerült vinnem az árat a kóddal és a 140G ponttal elég rendesen.
Annyi kérdésem lenne, hogy ez a Gamiss.com weboldal megbízható-e, mert a rendelés végén látom lehet Shipping Insurancet kérni plusz pénzért, meg Tracking Numbert is lehet plusz pénzért akár, aki rendelt már innét vagy hallott róla valamit megbízható ez a weboldal?
Esetleg ha nem innét rendelném, akkor még találtam egy Gearbest-es ajánlatot: [Xiaomi Mi Band 2] , de itt $24 körül van az ára, szerintetek megbízható a Gamiss.com oldal, vagy inkább a Gearbest, bár én még onnét se vásároltam soha, csak sok embert látok onnét vásárolni?

[ Szerkesztve ]

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#73511) Czimby válasza Exelsior24 (#73510) üzenetére


Czimby
addikt

Korrekt oldalnak tűnik, ez előtt az akció előtt még senki sem rendelt onnan szóval ilyen infónk nincs.
Gearbest már sokszorosan bevált, de szerintem a Gamiss is jó lesz, a biztosítás meg 400Ft és a PayPal is véd ha azzal fizetsz.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#73512) tboy93 válasza Exelsior24 (#73510) üzenetére


tboy93
nagyúr

En nem kertem semmilyen biztositast hozza, paypallal fizettem, így szerintem nincs ertelme egyeb vedelemre kolteni. Ha gond van majd a paypalen keresztul reklamalok :)

(#73513) Fredo78 válasza Exelsior24 (#73510) üzenetére


Fredo78
aktív tag

Én tegnap a gearbestről 22,7dollárért vettem. A GB megbízható, korrekt bolt "imidzsü". A másik is lehet jó de arról még nem sok tapasztalat van. Régebben is voltak ilyen felbukkanó boltok amik aztán eltűntek (de addig általában korrektek voltak) Getone volt amire emlékszem

(#73514) Exelsior24


Exelsior24
aktív tag

Köszönöm a válaszokat, megrendeltem innét a Gamiss-ról, mert minden féle promókód meg kedvezmény után csak 17.83 dolcsi volt, természetesen Paypal-lal, igaza van tboy93-nak ez azért elég jó védelem, ha mégsem érkezne meg, akkor azért Paypal-on keresztül csak vissza tudom valahogy szerezni a pénzemet talán. :)

Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

(#73515) Jarod1 válasza DJGABI (#73506) üzenetére


Jarod1
addikt

vezeték nélküli.

(#73516) jjeahh válasza maestro87 (#73489) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Még nem írt vissza, singing bowl szavakra is érdemes rákeresni és minél nagyobb annál könnyebb "zenéltetni", a legkisebbeket viszonylag nehéz.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#73517) Demokatona válasza beg (#73435) üzenetére


Demokatona
tag

Köszi! :R

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#73518) Dzsolo válasza Czimby (#73497) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Nem volt egyszerű, a gyári tok hiánycikk és elég drága a telefonomhoz emiatt nem akartam összebarmolni de a telefon hátulját sem, pár napig csak simán betettem a tok és a telefonközé, úgy nem volt az igazi mert csúszkált a mágnes, végül a matricának levágtam a két szélét és úgy ragasztottam bele a tokba, nem mozdul el és ha szeretném szerintem roncsolás mentesen le is tudnám szedni, de ezt még nem próbáltam :) Mind a két autóban ilyen van, a korábbi csíptetős verziót már rég elajándékoztam annyira jó, hogy nem kell nyomogatni semmilyen gombot csak odateszem és rátapad, simán le is tudom szedni egykézzél, nekem nagyon kényelmes, már vettem rengetegféle telefontartót eddig ez a legjobb amit találtam.

(#73519) Breki válasza Fredo78 (#73513) üzenetére


Breki
veterán

Ahol azóta leakciózták :N

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#73520) Czimby válasza Dzsolo (#73518) üzenetére


Czimby
addikt

Teszek vele én is egy próbát, ha más nem akkor a tok hátoldalára megy a mágnes, ott tuti megtartja :C

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#73521) AndrewBlase válasza nimfas (#73428) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Köszönöm az ajánlást! :R

Miért mindig én???

(#73522) spidersoft


spidersoft
senior tag

A Banggoodos Digoo slágerkamerát lehet valahogy PC-ről konfigurálni? A telefonom windózos :DDD :W

(#73523) etrop01


etrop01
tag

Walkie Talkie-ra tud valaki jót ajánlani, nem gyerekjátékra gondoltam?

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#73524) dugesz77 válasza etrop01 (#73523) üzenetére


dugesz77
őstag

BAOFENG-eket szokták ajánlani. Például ezt. Vagy itthonról Motorolát.

(#73525) DJGABI válasza etrop01 (#73523) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] vótmá téma

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#73526) Vertigo18 válasza DJGABI (#73525) üzenetére


Vertigo18
addikt

És azóta már vettem is... :)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#73527) jjeahh válasza Real_Necro (#73472) üzenetére


jjeahh
nagyúr

No, tőle vannak állítólag a hangtálak, de ahogy elnézem nála annyira nem olcsók, más eladótól olcsóbban meg lehet kapni. Ő valszeg azért rendelte németből, mert sürgős volt.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#73528) Vagany válasza spidersoft (#73522) üzenetére


Vagany
őstag

[link]
A PC client-sel nem lehet?

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#73529) bazsimano


bazsimano
őstag

sziastok!
kerdes: valaki rendelt mar ilyen szilikon korformat?
tapasztalat? hol a legolcsobb?
elore is koszonom!

(#73530) spidersoft válasza Vagany (#73528) üzenetére


spidersoft
senior tag

Abban nincs ilyesmi... ráadásnak az andyroidom is bedöglött (nincs rajta net), szerintem újra kell telepíteni, lehet új eszközt is kell csinálni benne. Abban lehet menne... igazából amire szükség van, az az, hogy valami elcsipogja a kamerának a wifi jelszót.

(#73531) woodworm válasza bazsimano (#73529) üzenetére


woodworm
veterán

Nekem alakosak vannak, de bármit művelek kifolyik alatta a tojás. :))

(#73532) spiky03


spiky03
veterán

Egy dual Griffin autós töltőm van. Ehhez hasonló
Ez menynire ajánlott? Szerencsére tőlt, gondolom akkor maradhat nem kell lecserélnem? :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#73533) bazsimano válasza woodworm (#73531) üzenetére


bazsimano
őstag

akkor lehet femeset kell rednelnil..csak attol tartok, hogy a femes az megserti a teflont :D

(#73534) pityu8 válasza spidersoft (#73530) üzenetére


pityu8
tag

Jó lenne valahol dumálni erről, mert nekem sem sikerült elindítanom. Pedig próbáltam mindent, mi az eszembe jutott. 2 féle router, wifi állítgatás a routeren....stb. írtam a megfelelő topicba, de ott csak menőznek a drága cuccokkal.

(#73535) spidersoft


spidersoft
senior tag

újra van fórum! \o/

Ennek örömére kis villanyszerelés :D Nem láttatok ebayen véletlenül valami olyasmit, aminek egyik vége E27 apa, a másik meg szerelhető? Döglött körtéből lehetne barkácsolni, csak ha van rá kész megoldás, akkor azt választanám inkább... A ház sarkán jelenleg egy 150W-os Tungsram körte világít az udvarra, de jó lenne kipróbálni, hogy mit tud egy LED-es cucc. Mivel nem bízok maradéktalanul a kiváltásban, így első körben nem bontanám ki a falból az izzófoglalatot (jól körbe van vakolva), a foglalat meg szemből nem szerelhető... ennek megoldására szeretnék egy olyat, hogy E27 apa, amit behajtok az izzó helyére, benne valami csokival, ahova a LED-es fényvető vezetékeit fogathatom. Mondjuk valami ilyesmi, de csavarrögzítéses megoldás szimpatikusabb lenne. Érintésvédelmileg ez erőst kifogásolható (lévén az izzóhoz nem megy védőföld), de eddig is teljesen szabadon volt az izzó (bura nélküli foglalat), és kb. 3 méter magasan van, véletlenül nem lehet hozzáérni, eső, hó nem nagyon éri, mivel az ereszhez nagyon közel, kb. alatta 10cm-re van. A dolog ideiglenesen kell, egy-két hétre, hogy van-e értelme egyáltalán leváltani az izzót. Köszönöm a tippet :R

Bé kérdés, hogy mennyire bírják ezek a LED-es cuccok a hideget? Múlt héten volt -27 is.

[ Szerkesztve ]

(#73536) WestBam válasza spidersoft (#73535) üzenetére


WestBam
senior tag

Bírja a hideget, két 10w-os refi ment -19-ben hibátlanul.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#73537) Vagany válasza pityu8 (#73534) üzenetére


Vagany
őstag

Ha van android akkor az androidos app-pal simán el lehet inditani és utána már a pc-s app is megy, én igy csináltam, de azt gondoltam esetleg a PC-s szoftverrel is meg lehet ugyanezt csinálni. Az androidos app-ban a wifi részt kell keresni és ahogy a kolléga is írta a helyi hálozat wifi jelszavát kell megadni neki, a többi már megy magától. Én a routeren és máson sem állítottam semmit.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#73538) xcvbxcvb válasza spidersoft (#73535) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Múltkor láttam valahol e27 és 220-as dugalj kombót.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#73539) spidersoft válasza Vagany (#73537) üzenetére


spidersoft
senior tag

egy életem, egy halálom, kipróbáltam az androidos telefonommal. láss csodát: támogatja az alkalmazás a 2.2-es androidot :D legalábbis papíron... bejön a zöld képernyője, szüttyög pár másodpercig, majd eltűnik. Onnantól kezdve pármásodpercenként jön egy értesítés, miszerint DigooCam running, majd el is tűnik azonnal az értesítés. Ettől többet nem sikerült kihozni a programból...

(#73540) Saccco


Saccco
nagyúr

Majdnem vettem ilyen Hauck övpárnát, aztán gondoltam ránézek hátha találok hasonlót... ez nem hasonló, hanem 1:1... :DDD
$2.1, de app-ból $2.07, minden fillér számít... :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#73541) DJGABI válasza Saccco (#73540) üzenetére


DJGABI
addikt

nem is ugyanaz, nincs rajt hauck felirat :DDD

ON: a dz09 11$ gb-n [link]. videókról jobbnak tűnik mint az u8, próbát megérhet

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#73542) spidersoft válasza xcvbxcvb (#73538) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ilyet találtam. Köszönöm a rávezetést, ez se rossz :K

(#73543) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok, ez jó valamire?

kösz Á

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#73544) Ittnemaz


Ittnemaz
aktív tag

bg-n az uj évi játékot csak most találtam meg :O eléggé csendesek voltatok...

(#73545) DJGABI válasza Ittnemaz (#73544) üzenetére


DJGABI
addikt

mikor kirakták sztem többen is írták. pörgettem pár pontot, de az oroszok gondolom megint úgyis elviszik a kuponokat

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#73546) Druss válasza DJGABI (#73545) üzenetére


Druss
aktív tag

A kis kamerát nem sikerült, de egy fülbevalót igen :)

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#73547) TripleB válasza tboy93 (#73486) üzenetére


TripleB
senior tag

Szia!

A pontokat hol váltottad be?

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#73548) DJGABI válasza Druss (#73546) üzenetére


DJGABI
addikt

ja hogy már be lehet váltani? én úgy értelmeztem h hnap kezdődik :(((

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#73549) Druss válasza DJGABI (#73548) üzenetére


Druss
aktív tag

Én is, de harangozás után láttam az egérrel, hogy aktív lett. Kipróbáltam és rengeteg oops után sikerült.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#73550) retesz147


retesz147
addikt

Sziasztok!

Lidl-ben lemaradtam egy félhenger párnáról (már csak a piros volt, 17.old). Semmi extra dologra nem használnám (lábtámasznak a nappaliba, mert az üvegasztal kemény a sarkamnak) :D , azaz a legolcsóbb kivitelt keresem, viszont a szín (fekete, fehér, sötétbarna, világosbarna) és a méret ( 40*20*10+-10%) számítana.
Keresgéltem Alin és e-bay-en is, de nem igazán találok árban, színben és méretben megfelelőt.
Tudnátok benne segíteni, lehet rosszak a keresőszavak.
Eddig ezt találtam, csak hát nem valami olcsó.
:R

Xiaomi 13 eu dev...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.