Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73151) kcsa válasza cadtamas (#73150) üzenetére


kcsa
veterán

Nincs működő alternatíva fényszóróizzó helyettesítésére (legális meg főleg nincs). Új fényszóró vásárlása, vagy a meglévő felújítása jöhet szóba.

(#73152) winbox válasza MittuDomain_ (#73148) üzenetére


winbox
senior tag

Ha már nem vagy new user, akkor családtag, haver telójáról rendeld meg, akinél eddig nem volt fent az ali app

cadtamas: [link]
Keresőbe írd be H7, nem régen beszélték ki a többiek a témát.

[ Szerkesztve ]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#73153) XtremLor válasza cadtamas (#73150) üzenetére


XtremLor
őstag

Itt a topikban ajanlottak par napja a Osram Night Breaker Laser-t, akkor rakerestem en is, emag jo aron van es ingyen ki is viszi...

"Legen...Wait for it...Dary"

(#73154) MittuDomain_ válasza winbox (#73152) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Mobilon nem néztem ,csak pc-n, és sajnos messze nem vagyok new... :(

De azért köszi az infókat.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#73155) Game-over válasza winbox (#73145) üzenetére


Game-over
aktív tag

Esetleg azt tudod hogy a bluetooth gamepad-nál lemegy a shipping is vagy csak a termék ára?
Mert az 5$-os szállítással sem éri meg, de ha tényleg csak 3 cent a teljes ára akkor érdemes foglalkozni vele (nekem).

(#73156) WestBam válasza cadtamas (#73150) üzenetére


WestBam
senior tag

LED-est NE! Forgalmival együtt viszi a yard, ráadásul olyan öreg autóban gondolom bordázott üveg van az izzó előtt. Jelentős javulást két módon érhetsz el, vagy a foncsort cseréled ki újra (ennyi idő múltán be szokott mattulni) vagy az előtte lévő bordázott üveget. Ha projektoros akkor érdemes lenne a lencsét megtisztítani, az is sokat számít, a műanyagpára már azt is belepi ennyi idő alatt, bár nem tudom mennyire szerelhető, audikat nem annyira vágom. A leghasznosabb talán a komplett lámpa csere lenne, még sima nem emelt fényerejű izzóval is sokkal jobban látsz utána.
Legális növelt fényerejűből én a tungsram (GE) megalight-ultrát tudom ajánlani, sajátban már vagy 1,5 éve bent van, teljesen jó, nem ég ki fél év alatt a híresztelésekkel ellentétben.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#73157) cadtamas


cadtamas
tag

Köszönöm a tippeket.

(#73158) FingR86 válasza MittuDomain_ (#73148) üzenetére


FingR86
őstag

ha felrakod az alkalmazást egy olyan telóra amin még nem volt, akkor kapsz egy 4$-os cupont, amit bármire fel lehet használni, nem csak erre a töltőre. 4.01$ feletti rendelésnél használható.

(#73159) tlala válasza chatran (#73142) üzenetére


tlala
addikt

Ilyen Xiaomi routert használok én is, 100 megás internetig tökéletes.
Androidos telómra letölthető angol nyelvű kezelőfelületes app van hozzá.
De Chrome-mal 5 perc alatt használható a webes felülete is.
Nálam csak a wifit nyomja bridge módban, tényleg erősebb a jelszintje, mint bármelyik eddigi márkás routeremnek (5 GHz-en is).

(#73160) Vertigo18 válasza WestBam (#73156) üzenetére


Vertigo18
addikt

Tényleg? :O A rendőr lefoglalja a lámpát is? :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#73161) winbox válasza Game-over (#73155) üzenetére


winbox
senior tag

Free shippinggel $0.03, de nekem már nincs az ajánlatok között, kb 1 órát volt. Az autós töltő még él.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#73162) FingR86 válasza winbox (#73161) üzenetére


FingR86
őstag

én az előbb vettem egy 6$-os Aukey töltőt az official store-jából, 2$-t kellett fizetni érte

[ Szerkesztve ]

(#73163) beg válasza FingR86 (#73162) üzenetére


beg
veterán

Ennyiért ez tök jó ár :)
Volt Aukey töltőm, a mini fajta, tudta a 2A-t amit ráírtak.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#73164) Titmouse09 válasza winbox (#73152) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

De be kell jelentkezni? Mert tableten felajánlja, de ha meg akarom venni akkor rendes áron adja a töltőt. Úgy hogy nem vagyok bejelentkezve.

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#73166) DeNi91 válasza cadtamas (#73150) üzenetére


DeNi91
tag

Osram Night Breaker :K
Emagon szokott lenni akcióban.

(#73167) FingR86 válasza beg (#73163) üzenetére


FingR86
őstag

gyorsan regeltem egy aliApp-ot kolléganőm telóján, úgy voltam vele, ha már bármire fel lehet használni azt a 4$-t, akkor miért ne vmi ismertebb márkát és ne azt a neve nincset amit ők reklámoznak. Haza megyek elő veszem az összes családtag telóját is :D (még a vezetékeset is :DD ) Kell még vmi jó kis konyhai mérleg 1$-ért ez jó lesz sztem [link].

[ Szerkesztve ]

(#73168) bugizozi válasza FingR86 (#73158) üzenetére


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Próbáltam én is ezt a 4$ kupont de nem műxik :(
Egy Ugreen telotartot és egy Mágnesezőt tettem a kosárba, le is vonta a 4 $-t, viszont fizetésnél kiírt egy hibaüzenetet. Sajnos pont a végét nem tudom elolvasni h mi a gond. Vagy nem lehet 2 terméket venni, hanem egynek kell lennie 4$ fölött?

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#73169) FingR86 válasza bugizozi (#73168) üzenetére


FingR86
őstag

erre nem tudom a választ, mert én csak 1 terméket dobtam be. Mikor rányomtam a PAY gombra, kiírta a teljes árat (szemem ki is ugrott :Y ), de a rendeléseim között már a levont ár szerepel, és a számlámról is annyi hiányzik.

[ Szerkesztve ]

(#73170) maestro87 válasza FingR86 (#73169) üzenetére


maestro87
őstag

Most akkor új ali reg is kell vagy csak ali alkalmazást még nem látott telefon?
A bankkártyával mi a helyzet, nem baj ha már AliPay-hez hozzá van rendelve? Mert én múltkor nem tudtam kijátszani a dupla regisztráció védelmüket, azt hiszem fizetésnél buktam le. :(

(#73171) rasky válasza FingR86 (#73169) üzenetére


rasky
senior tag

Neked, hogy adta meg a kupont? Vagy szifon más történet? Beléptünk, de semmi. (uj reg, sosem volt rajta a telon)

(#73172) winbox válasza Titmouse09 (#73164) üzenetére


winbox
senior tag

Ha már vásároltal a profiloddal akkor ne jelentkezz be mert nem fogja kihozni a promóciót. De egyszerűbb, ha nem csinálsz semmit, mert alapból ideiglenes profilba dob bele, tehat new buyer vagy. ugyanúgy megadod a címedet és a bankkártya adatait és már a tiéd is annyiért.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#73173) FingR86 válasza rasky (#73171) üzenetére


FingR86
őstag

Android, app fel Play-ből. Már alapból egy ideiglenes profillal lépett be. Írtam be mail címet meg jelszót és gépen kitöltöttem a címet meg személyes adatokat. Betettem pár dolgot kedvencekbe, meg benéztem a kuponok közé és ott volt 2db egy 4 és egy 5$-os. Aztán telón betettem kosárba a kedvencekből és le is vonta.
Amikor feltelepült az áruházból az app és elindult, azonnal feldobott egy ilyen ablakot amiben a fentebb említett töltő és társai voltak felsorolva. Gondolom ha ez megjelenik, akkor érzékeli az app, hohy new user vagy és akkor kaptad meg a kuponokat.

[ Szerkesztve ]

(#73174) MADcat válasza winbox (#73172) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Így csináltam. Vissza dobott hibával. Closed lett. Nem is enged tovább.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#73175) winbox válasza MADcat (#73174) üzenetére


winbox
senior tag

A telefonodon volt már előtte ali app? mert mikor először belépsz kér hozzáférést a telefonhoz, ezért megtudja a telefonszámodat és azért nem engedi a new buyer promotiont, még akkor se ha legyalulod róla az appot, ezért kell másik telefonon csinálni, nekem így ment.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#73176) MADcat válasza winbox (#73175) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Aha. A fizetéskor dobta ki hogy payment failed. Aztán csókolom. Utána már nem voltam új felhasználó. Ez van. Próbáltam, nem ment. Élet megy tovább. :)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#73177) havri1 válasza #46372352 (#73165) üzenetére


havri1
félisten

Nálam is, kb 2 hónap után. Én Tungsram Megalight-ot próbáltam. Jobban világított, de...
Elektronikai szakkör ON :DDD

[ Szerkesztve ]

havri

(#73179) DeFranco válasza havri1 (#73177) üzenetére


DeFranco
nagyúr

be kellett volna forrasztani a blankolást ;]

(#73180) Tomi0703 válasza DeFranco (#73179) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hali!

Aki vett már Alis Goldway eladótól (beg), attól kérdezném, hogy a feedback után járól garancia, hogy van?
Mert nekik az van leírva, hogy amint megkaptam a telót és 3 napon belül írok pozitív feedback-et, akkor extra 6 hónap garit adnak.

7. Feedback

Per our warranty terms, after customer receive goods, If you confirm order delivery and leave 5 star feedback in 3 or 7 days, can get extra warranty time as below.

Leave 5 stars feedback in 3 days; add extra 6 months free warranty time, total free warranty time is 12 months.

De a csávó azt írogatja, hogy 3 hónap extra garit adnak. Hiába küldtem neki el ezt a részt.

when you receive the phone and there is no problem. you confirm received order in 3days and leave a positive feedback. will get extra 3 month warranty.

Vagy én fordítok szarul?

Szerk.: Nem válasz akart lenni. :R

[ Szerkesztve ]

(#73181) havri1 válasza Tomi0703 (#73180) üzenetére


havri1
félisten

Komolyan kiküldenéd egy x címre a telefonod, Kínába? Hogy majd megjavíttatja, és majd vissza is postázza?
Aminek - ha vissza is küldi-, átfutási ideje akár 2 hónap?
Amikor már itt sincs egyetértés náluk?
Ettől függetlenül én is most fontolgatok Tőle egyet venni, de én úgy kezelem, nincs garancia...

havri

(#73182) DrojDtroll válasza DrojDtroll (#73147) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Erre valaki?

(#73183) beg válasza Tomi0703 (#73180) üzenetére


beg
veterán

Én úgy vagyok vele, hogy nem fogom küldözgetni javítani és a kínaiak is jobban szeretik azt az opciót, hogy megcsináltatod, számlát elküldöd neki ő meg kárpótol. A DOA vagy a teljes csere megint más tészta, olyankor biza ki kell küldeni (CN22 nyomtatvány, ha volt, akkor előző vámhatározat, anyja neve, cipőméret, stb.)

Inkább eladnám alkatrésznek és vennék egy újat. :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#73184) gagyilovag


gagyilovag
aktív tag

Jönnek lassan a led égők,de a teljesítmény meg sem közelíti a leírásba szereplő watt értéket..
Pl:
12w-4.6w
9w-3.5w
7w-2.8-3w.

Egész jók,a lumen kb egyezik,,vagy közelit.Szétszedtem,és igen igényes munka van benne,meglepődtem rajta!

Reklamáltam kértek fotót a mérésről,és a led égőről .
Kaptam is kártérítést :DD
Ma reklamáltam a 2.szállítmányt,és még úton van a 3. is.
RANPO a gyártó.

(#73185) Beni2360 válasza #46372352 (#73178) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát előre is bocsi de nem tudom kihagyni. :R
hát azóta is világít, lassan két éve. - Hát én négy évesen vettem a mostani autóm és gondolom nem cseréltek benne addig égőt. Most lesz 12 éves és még most sem kellett égőt cserélnem. Akkor én már 6x jobb vagyok? Ford Fokus. :F

----------------
Az Alin a fris reg szűz telefon és tsz.-nál sincs semmi 4$ kupon. :F :W

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#73186) choco01


choco01
addikt

Szerintetek BlitzWolf BW-C4 vagy BW-C6 autós töltőt vegyek, mindkettő jó árban 1700-ért van. Honor 7-hez kell első sorban szóval a QC nem szempont, elég ha simán tud a telóm felvenni 1,6-1,8 ampert biztosan.

Nem tudom hogy így 1000-2000 forint között van-e más ajánlott töltő, Ali nem nagyon tölt be nálam hogy megnézzem uGreen cuccokat.. :U

:R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#73187) Fityusz


Fityusz
tag

Sziasztok!

Ma vásárolnék ebayen, és paypal fizetésnél az alábbi hibaüzenetet kapom :

Access Denied

You don't have permission to access "http://www.paypal.com/webapps/helios?" on this server.
Reference #18.b6710617.1484152788.4ff2407f

valamint a paypal oldalát se hozza be , ott is hasonló hibaüzenet jön be, valakinek volt már ilyen?

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#73188) JDMKid válasza Beni2360 (#73185) üzenetére


JDMKid
tag

ezek az emelt fényerejű izzók azért világítanak fényesebben, mert magasabb hőmérsékleten üzemel bennük a wolframszál, mint egy standard izzóban. emiatt az élettartama természetesen kisebb, mint egy sima változaté,de ezt fel is tüntetik a dobozokon. szóval a kettőt összehasonlítani teljesen felesleges. Illetve még tudni kell azt is, hogy a gyári első szerelésű izzók mindig a legjobb minőségűek. a kicsit gyengébbek nem az autógyártókhoz mennek, hanem a boltok polcaira.

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#73189) beg válasza Fityusz (#73187) üzenetére


beg
veterán

PayPal.com ezer éve https-t használ. Ez valami kamu link vagy valaki elfelejtett valamit fejleszteni :) .

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#73190) Fityusz válasza beg (#73189) üzenetére


Fityusz
tag

a https linken is ugyan ezt írja... nem vágom mivan....

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#73191) beg válasza Fityusz (#73190) üzenetére


beg
veterán

Kipróbáltam ezt: https://www.paypal.com/webapps/helios?
Egy nagy kék lakat körül karika forgolászik üzembiztosan hosszú percek óta. Valami üzemzavar lesz, szerintem várj.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#73192) Tarek El-Ali válasza Fityusz (#73187) üzenetére


Tarek El-Ali
tag

Kapcsold ki a VPN-t .

Lenovo Yoga500 i5 , Config 1:AMD X4 760K 4000 MHz ,ASRock FM2A75 Pro4-M ,2*4Gb HyperX 1600MHZ AMD R7770 KINGSTON V300 120 GB,HDD 1TB, Config 2 :AMD X4 630 , 12GB Kingston HyperX 2*2+2*4 VGA: HD5770 , MiniPC1 : OrangePiPC+ , MiniPC2: BPi M1+

(#73193) FingR86 válasza Beni2360 (#73185) üzenetére


FingR86
őstag

amint hazaértem próbáltam feltenni egy garantáltan aliApp mentes telóra a programot, indításkor fel is ugrott az ajánló, hogy pár terméket lehet venni olcsón, köztük az a töltő és még pár dolog, de amint bezártam és mentem nézni a kuponokat, full üres volt. Lehet megváltoztatták és már nem kupon van, hanem automat csak azokat a termékeket tudod olcsón megvásárolni.

(#73194) csucsotke


csucsotke
aktív tag

A reklamációról jut eszembe, így reklamáltam fotóval hogy elromlott az izzó. Megegyeztünk, hogy küld helyette újat:)

[ Szerkesztve ]

(#73195) beg válasza csucsotke (#73194) üzenetére


beg
veterán

Na jó, de ehhez spéci foglalat kell ami nincs minden fiókban. Amúgy teljesen ötletes :)
Ha gonosz kis centhajhász kínai lennék akkor azt mondanám, hogy biztos becelluxoztad az alsó érintkezőt vagy be sincs tekerve rendesen :D

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#73196) Minstrel válasza beg (#73195) üzenetére


Minstrel
senior tag

Nekem egyszer autóba helyzetjelző ledek jöttek döglötten, kért képet róla, lefotóztam az asztalon a borítékkal, elküldtem és jött a refund :D

(#73197) Fityusz válasza Tarek El-Ali (#73192) üzenetére


Fityusz
tag

Kikapcsoltam de még mindig nem jó, hát én még ilyet nem láttam. Majd lesz vmi...

[ Szerkesztve ]

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#73198) csucsotke válasza beg (#73195) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Gondoltam én is rá, de jó az értékelése hátha elküldi. Még csak igéretet kaptam, de elég sokat rendeltem már tőle. Ez most 25W volt, és tényleg 20-25W-t mértem rajta egyszerű fogyasztásmérővel. Most 105W-s halogén van helyette, és a ledes is volt olyan erős. Elég nehezen megy a villanykapcsoló úgyhogy lehet az tette tönkre. A e27 foglalat elég közismert, csak 1$. Van hármas meg többes is, de azok már drágábbak.

(#73199) gagyilovag válasza beg (#73195) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Skubizzál:

[link]

Spéci foglalat ;]

[ Szerkesztve ]

(#73200) beg válasza gagyilovag (#73199) üzenetére


beg
veterán

Gondoltam, hogy van, csak amikor pont kéne akkor nincs :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.