Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73951) Skillet válasza tboy93 (#73935) üzenetére


Skillet
addikt

:C :Y :C :Y

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#73952) gaster


gaster
csendes tag

Sziasztok!
Valaki tud olcsón csájníz helping hand-et (third hand-ként is néztem már)? Ha van rajta nagyító vagy led, az csak bónusz, nem elvárás. 3k HUF körül találtam, ha lenne olcsóbban, de kevésbé profi kivitelben (értsd: gagyi), annak tudnék örülni.

(#73953) pethYeti válasza Ciccuka (#73949) üzenetére


pethYeti
addikt

Ennek a fülesnek a csatlakozójánál van akkora hely hogy a tokok 1, 2mm és vastagsága mellett még be lehet dugni?

(#73954) kcsa válasza gaster (#73952) üzenetére


kcsa
veterán

Van amikor nem éri meg kínából rendelni. Hestore.

(#73955) St3ven válasza wwenigma (#73948) üzenetére


St3ven
addikt

Köszönöm, áttoltam oda a drótszamarat.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#73956) dugynok válasza gaster (#73952) üzenetére


dugynok
senior tag

Alin rengeteg van. "Welding helping" -ként keress rá.

(#73957) Breki válasza Breki (#73905) üzenetére


Breki
veterán

Aki nem látta

Hol vannak a tavaly rendelt kínai csomagjaim?!

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#73958) Skillet


Skillet
addikt

edigitallal másnak is nyűgje van? nem tudok belépni. vagyis beléptet, de ott le is fagy, 404-es hibát dob az oldal.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#73959) maestro87 válasza gaster (#73952) üzenetére


maestro87
őstag

Csinálj te is egy ilyet. Szerintem jobb megoldás.

(#73960) Feketelaszlo válasza Breki (#73957) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

"Én ugyanolyan tanácstalan voltam, mint az az asszony, aki 1 hetes késéssel kapta meg a 3,5 kilós vágott kacsát vidéki rokonától."

Neee, komolyan vannak akik ezt a homáros trollsztorit 2016-ban egy az egyben bejátszák? :DDD És még a TV-be is betetetik magukat vele, hogy há' megromlott a kacsa a postán.
Remélem az én csomagjaimra azért nem csöpög át a húslé.

[ Szerkesztve ]

(#73961) gboszi


gboszi
senior tag

Volt már? :)

"If you're good at something, never do it for free!"

(#73962) bazsimano válasza gboszi (#73961) üzenetére


bazsimano
őstag

csak egy par hozzaszolassal fentebb :D :U

[ Szerkesztve ]

(#73963) gagyilovag válasza tboy93 (#73914) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

:C

(#73964) Ciccuka válasza pethYeti (#73953) üzenetére


Ciccuka
veterán

L alakú a Jack csatlakozója (a fémes rész átmérője 3,5mm):

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#73965) pethYeti válasza Ciccuka (#73964) üzenetére


pethYeti
addikt

Erre gondolok én. A tok vastagít a telefonon és nem tudom így ezzel a 1 mm-es plusszal betudom-e még dugni a telefonba.

[kép]

(#73966) Ciccuka válasza pethYeti (#73965) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ki kell fúrni azt hiszem a tokot.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#73967) Donki Hóte válasza Feketelaszlo (#73960) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Kedves Feketelaszlo, ez a sztori velünk is megtörtént, csak nem kacsával, hanem csirkével :(

Súlyosbító körülmény volt, hogy a csomagot anyósom küldte, apósom pedig 25 éve postai dolgozó volt, tehát minden pontosan meg volt ágyazva annak, hogy a csomag időben megjöjjön, személyzeti szállító, gyorsan romló, express elsőbbségi, meg amit akarsz...

Minden csomag, ami tőlük jött, az a feladás másnapján megérkezett.

Igen, kitalálhatod, kivéve a csirke, ami egy hétig bolyongott a posta útvesztőiben. A csomag feladása utáni napon (amikor a csomagnak meg kellett érkeznie, de nem jött meg) apósom belső tudakozványt indított, de neki se tudták megmondani, hogy hol a csomag :W

Egy hét után is ő tudta meg hogy hol van (mi, mint a mezei címzettek akkor sem kaptunk semmi felvilágosítást a csomagról), el is mentünk érte a város másik végébe. Ott persze nem vettük át a csomagot (olyan büdös volt, hogy az egész postahivatal minket nézett), hanem röhögve kiállítottunk egy papírt, hogy kérjük visszaküldeni a feladónak :K

Természetesen sosem érkezett vissza a feladóhoz (valószínűleg egy perc múlva kidobták a postán), apósom meg kapott valami 500 Ft visszafizetést.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#73968) wwenigma válasza Donki Hóte (#73967) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Posta ASZF 1.sz fuggelék, II. rész 8as pont: [link] A levél és postacsomag küldemények nem tartalmazhatnak élő vagy élettelen állatokat, romlandó csomagra mas is vonatkozik még szoval örüljetek az 500 pénznek...függetlenül attól hogy időgarantált vagy sem, fel se lehetett volna adni illetve örüljetek hogy nem csesztek meg.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#73969) ricsi0307


ricsi0307
senior tag

Én nem is értem hogy juthat valakinek ilyen az eszébe, hogy csirkét meg kacsát küldjön postával. És még ők vannak felháborodva, hogy megromlott mert nem ért oda időben.

[ Szerkesztve ]

(#73970) kcsa válasza ricsi0307 (#73969) üzenetére


kcsa
veterán

Hát néha amilyen gyors a posta, örüljünk hogy a műanyag nem rohad meg :D

(#73971) BullZeye válasza BullZeye (#73877) üzenetére


BullZeye
veterán

Jófejek, visszakaptam az 5 dolláromat, és újra rendelhetem 12-ért, kaptak is 1 csillagos értékelést, bár nem hiszem, hogy meghatja őket.

(#73972) MADcat válasza BullZeye (#73971) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

örülök... én is rendeltem onnan pár kábelt...

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#73973) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Az EU banggoodos kerékpáros ruhák megjöttek valakinek? 2 félét is rendeltem de egy sem jött még meg :(
Jó ár érték arányban tudna valaki egy Iphone töltőkábelt linkelni?

(#73974) Whynot? válasza gboszi (#73961) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Amúgy szemmel láthatóan fake :)

(#73975) Donki Hóte válasza Whynot? (#73974) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Miért fake :F :F :F

Az angol felirat szerintem jól láthatóan eredeti, a magyar pedig jól láthatóan azért lett photoshoppal utólag ráírva a képre, hogy mindenki értse az angol szöveget.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#73976) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Ebből rendelt valaki karácsony tájékán?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#73977) Imy válasza daver88 (#73908) üzenetére


Imy
veterán

Én is Vention RCA- JACK és JACK-JACK kábeleket rendeltem. Nekem is tetszenek!

(#73978) CactuS válasza MADcat (#73972) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem megjött tőlük rendben minden kábelem és töltőm. Igaz az első töltőnél a L950nél pirosat jelez max töltöttségen, nem zöldet - de amúgy minden oké -, így 0.01 dollárért küldtek még egyet, ami viszont tényleg szar. Ha 1x tölti a telefont, utána áramtalanítani kell, mert nem tölt. De féláron a kettő megérte. :DDD A kábellel nincsen gondom.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#73979) csmat


csmat
senior tag

Sziasztok

A banggoodról hírlevélben az email ony hogy működik?
ez milyen lehet? megrázó ha belenyúlok a 220-ba?

[ Szerkesztve ]

(#73980) spiderpig820 válasza w.miki (#73950) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

linked nincs hozzá véletlenül?

4B

(#73981) DJ Diablo válasza BullZeye (#73971) üzenetére


DJ Diablo
tag

Szerintem még meg fog jönni. Nekem is most futnak be a november elelejei rendeléseim.

(#73982) Whynot? válasza Donki Hóte (#73975) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Nem fake, félreértettem :)

(#73983) mobilizmo


mobilizmo
addikt

Sziasztok!

Valaki erre tudna valami jó linket dobni:
6.35 mm male to female stereo extension cable
Alin, BG-n, GB-n nem találtam értékelhetőt.

Köszi.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#73984) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

e.... ez most komoly?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#73985) kcsa válasza Dr. Romano (#73984) üzenetére


kcsa
veterán

Évek óta létező termék.

(#73986) Dr. Romano válasza kcsa (#73985) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Szerintem jobb is hogy eddig nem tudtam erről. Hol az a meteor?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#73987) dugynok válasza Dr. Romano (#73984) üzenetére


dugynok
senior tag

Mi a bajod vele? Sokkal higiénikusabb, mintha idegen helyen (munka, pláza) ráülne a wc-re... Csomó fertőzést ki lehet kerülni vele.

[ Szerkesztve ]

(#73988) DeFranco válasza Dr. Romano (#73986) üzenetére


DeFranco
nagyúr

figy ennél van sokkal rosszabb is...

(#73989) Dr. Romano válasza dugynok (#73987) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Hát ha te mondod én elhiszem.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#73990) anorche1 válasza Dzsolo (#73973) üzenetére


anorche1
őstag

Igen, nekem még kedden.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#73991) szpal17 válasza air (#72582) üzenetére


szpal17
őstag

3 db xbox 360 joy-t rendeltem egyben 27 dollárért, a vám megfogta. Bekérték a papírokat és vám és áfa mentesen, igaz 2 hetet ültek rajta, de megkaptam.

Nem kellett fizetnem se vámot, se áfát szerencsére. Ennyit a tanulópénzről... :D

(#73992) IG55 válasza Real_Necro (#73938) üzenetére


IG55
senior tag

Még a hő és páratartalom mérőről kérdezném, hogy loggolásra nincsen lehetőség? Tehát mondjuk órás bontásban vissza lehet nézni az adatokat? Tudom, egyszer már kérdeztem, de akkor még nem tudtál biztosan válaszolni.

(#73993) Real_Necro válasza IG55 (#73992) üzenetére


Real_Necro
veterán

Loggol, grafikonon vissza is nezheto, de szerintem ott valami nem pontos.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#73994) vacs


vacs
veterán

Srácok segítsetek!

Találtam sötétben világítós bugyit, [link].
Barátnőm fel is venné, csak nem tetszik neki a fazonja, mert elöl is "v" alakú, így szerinte kényelmetlen.
Hogyan keressek rá elöl is rendes fazonú világítós bugyira?
Ha jó tippet adtok, akkor becs szó teszek fel egy képet (beleegyezett), amin a barátnőmön van ilyen bugyi (ugyan olyan formás popsija van, mint a képeken a lányoknak)! :P :D

(^)(>.<)(^)

(#73995) Feketelaszlo válasza vacs (#73994) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Jó hír! A világítós bugyit te magad is elő tudod állítani számára egy kis ügyesség és fluoreszkáló textilfesték segítségével. Persze kép attól még jöhet.

(#73996) Laci4 válasza fateless (#73739) üzenetére


Laci4
senior tag

Helló, szia!

Nekem is volt-van pár fajta BT hangszóróm, szépen lassan haladok a szamárlétrán.
Kezdtem egy vízálló csodával.. felejthető. Akkoriban 1500-ért csíptem meg, akkor még elment annyiért..
Arra jó volt, hogy a fürdőben, konyhában ne a telefon párásodjon, de sokkal nem produkált jobb hangminőséget. A vízállóság meg. háát.. hagyjuk..

Utána sikerült T-s akcióban kifognom Jam Classic hangszorót, ha jól emlékszem 3000-ért.. na, ekkor esett le az állam! Pláne a vízálló csoda után. Szó szerint ütős volt a mélye, rendesen beremegteti ha valami olyasmi dobozra, szekrényre tesszük.

Ezután Ediginéél volt akcióban az ED10 kettő 3 ezerért.. gondoltam kipróbáljuk.. ennyiért..
Méreteiből adódóan nagy csodát nem vártam, valahol a vízálló, és a Jam között van..inkább a vízálló felé.
Viszont nekem nagy előnye volt,hogy van benne rádió! És szerintem nem is nehéz kezelni. Onnan kezdve inkább azt használtam, mert inkább rádiót hallgattam..

Aztán volt még egy Morul H2-es csodám is. Snap up során valami 5700 körül jutottam hozzá.. érdekes egy "jószág".
Egyrészt sztereó. Valóban. Mondjuk ilyen kis bázis távolság mellett nem annyira lényeges, de azért hallható volt. Mélye kicsit kevesebb volt mint a Jam-nek, viszont sokkal kiegyensúlyozottabb, egyenesebb volt a hangja.. (több magasa volt... a mélye olyan fura mély volt.. érezhetően "mélyre" ment, de nem volt erős a mélye..)
Nah mindegy.. volt.. nem volt rossz.. (12 ezret nem érne meg).
Mondjuk igényes volt a kidolgozása, meg NFC, de..

Aztán volt DD4-en a Sardine SDY-019 akcióban, asszem 20 dodoért.. muszáj volt kipróbálnom!

Azóta szinte csak azt használom. A Jam bent van melóhelyen, arra jó, hogy bevágom zsebre, és tudom hallgatni..
Itthon a Sardine-t használom, elsősorban ami nagyon tetszik benne az a rádiója. No meg a hangja. az összes eddig felsoroltat üti. A Morul H2 ve sokáig hasonlítgattam, elég kiélezett volt a verseny, de végül a Sardine nyert. Nem beszélve arról, hogy sokkal több funkciója van.

A kis ED10, meg a vízálló csoda a mindenkinek van valamire jó lesz kacat dobozban vannak, Jam melóba okés.. Morult eladtam..

Ami viszont még izgatja a fantáziámat, és ez nem lesz jó! :DDD hogy vajon pl. az általad linkelt Xiaomi kerek, illetve a nagyobbacska hasáb hangszórók hogy viszonyulnak a sardine-hez.
Bár ha jobban bele gondolok, nem kellenek.. nincs bennük rádió! :D
Szóval a te véleményed? Sardine vs Kerek Xiao hangminőség?

Még ezekkel a MUSKY DY21L típusokkal szemezek.. :U

más!

Ali ORICO Direct November 14-i rendelésem nekem is a napokban futott be.. szóval aki még vár tőlük, nem reménytelen.. én is "izgultam", akciós kábelek, autós töltők voltak.. jó áron.. kértem idő kiterjesztést, és szerencsére meg is jött! :R

[ Szerkesztve ]

(#73997) IG55 válasza szpal17 (#73991) üzenetére


IG55
senior tag

Egyébként hogy szuperálnak, PC-n próbáltad, megfelelő a kompatibilitásuk, ha igen?

(#73998) ReFleXx válasza kcsa (#73970) üzenetére


ReFleXx
addikt

:C :DDD :DD

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#73999) jjeahh válasza Feketelaszlo (#73995) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Sőt, "tesztvideó" is :DDD

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#74000) Skillet válasza Laci4 (#73996) üzenetére


Skillet
addikt

Utánaolvastam a Sardine SDY-019 hangszórónak. Nagyon pöpec. 20 dollárért ilyesmit keresnék, de ez most mindenhol inkább 30 dollár, mint 20 :(
De tényleg jó volna nekünk is a rádió és az óra funkció.
Szóval akárhogy is nézzük, a többi kütyü kompromisszumos... :B

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.