Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73651) Beni2360 válasza anorche1 (#73647) üzenetére


Beni2360
félisten

Mivel nem vagyok gamer típus vagyis egyáltalán nem játszok billentyűvel, megkérdezném, hogy mit jelent : hogy 1 soros enterrel küldték. Mit kell látnom a képen és te mi hiányzik a tieden? A jó pap holtig tanul alapon szeretném tudni.
--------------
OK - De azóta már lerajzolták mások. :F Szerintem marad a sz.... rája. :DD

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#73652) tonyrulez válasza Beni2360 (#73651) üzenetére


tonyrulez
őstag

Szerintem úgy érti hogy a képen 2 sort tesz ki az enter, amit ő kapott azon meg csak 1 sort.

4 8 15 16 23 42

(#73653) retesz147 válasza anorche1 (#73647) üzenetére


retesz147
addikt

az összes képes feedback-en is 1 soros az Enter...."nettó" becsapás, mivel 2 soros Enterrel hírdeti képek alapján, de 1sorosat küld.....

Xiaomi 13 eu dev...

(#73654) Titmouse09 válasza szacsee (#73641) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

A "trükk" szerintem itt van: (UTC+8)
Mindenesetre én csak egy Pistont akarok ezek közül, de esélytelennek látom amúgy is :N

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#73655) FireKeeper válasza Beni2360 (#73651) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

különbség ansi vs iso layout között

de mondjuk a kolléga akkor se lett volna sokkal előrébb ha ISO enteres verziót kap, mert ha jól látom ez 104 gombos bill, tehát a bal shift hosszú és nincs külön gombja az "í"-nek.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#73656) spiky03


spiky03
veterán

Ali-ról mennyi idő után indítják útra a rendeléseket?
Mert szombaton vettem 3 dolgot, abból csak az egyikről jött, hogy feladták, a többiről még semmi sem...

Mikor kezdjek aggódni? :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#73657) zsiz válasza anorche1 (#73647) üzenetére


zsiz
őstag

Valóban szívás.. Nekem a laptopba kellett rendelnem másik billentyűzetet, de sehol nem volt hozzá olyan amin 2 soros az enter. Még nem tudtam megszokni, igaz jóval kevesebbet is használom, mint az asztalit, de szinte kivétel nélkül melléütök az enternek :D

(#73623) ktommy91: a csipesz valóban nem hátrány, de pl az én jackly készletemben kb használhatatlan, könnyen meghajlik. A készlet többi részével nincs gondom, szerintem jó arra amire való.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#73658) attiati


attiati
veterán

tud valaki shopot, ahol lehet fizetni a Webmoney / WMZ -vel ?
Vagy megbízható oldalt, ahol át lehet konvertálni Paypalra?

van pár beragadt dollárom

(#73659) choco01 válasza dugesz77 (#73591) üzenetére


choco01
addikt

Édesanyámnak mindig azt rendelem amit először kidob az ebay és a legolcsóbb, és nagyon szereti mindent azzal takarít, néha én is kipróbálom és tényleg nagyon jó.. :U

Igen az a baj hogy egy nagy takarítás alatt 10-20db elmegy mert gyorsan szétporlad, ezt amit küldtél nedvesen használod vagy szárazon?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#73660) Dilikutya válasza anorche1 (#73647) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez nem mechanikus billentyűzet.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#73661) joy_k


joy_k
tag

Sziasztok! Magnetic kábelből mit érdemes venni és honnan? Köszi

(#73662) daniel2121 válasza Samus (#73634) üzenetére


daniel2121
senior tag

Nekem is van novemberi rendelésem ami még nem jött meg úgy hogy még van remény. :))

(#73663) Feketelaszlo válasza Tibko8 (#73643) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

De hát most linkelted be. :))
A courtesytrading is a sinceritytrading-hez tartozó felhasználói fiók. Ugyanúgy Hong Kongból jön Calvin Choi névről címezve.

(#73664) fecus


fecus
őstag

1,5 m USB3 hosszabbító kábelből van ajánlott? Valakinek tapasztalata?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#73665) dugesz77 válasza choco01 (#73659) üzenetére


dugesz77
őstag

Én 1x20db-vel kezdtem aztán jött még 1x50 és 2x100db de egyik sem volt egyforma minőség. Jött olyan szivacs a végén amit szinte használni sem lehetett. Mondanám,hogy sima szivacs volt de a takarításba ugyanúgy tönkrement mint a normális ellenben a koszt nem szedte le.
Nedvesen szoktam és nem hajlítva csak a tenyerem között kicsit kinyomni belőle a többlet vizet. Ez a fajta amit linkeltem az drágább de annyival tartósabb és jobb vele dolgozni.
A régi simából megszoktam hogy 1db/fürdőkád és elporladt ezt vagy 6-8 alkalommal simán lehet használni.

(#73666) wwenigma válasza Demokatona (#73649) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Lepd meg egy 32-es EVO plus-sal. [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#73667) anorche1 válasza retesz147 (#73653) üzenetére


anorche1
őstag

Tényleg :W

(#73655) FireKeeper
Tudom, tisztában voltam ezzel, mikor megrendeltem, és ezzel nincs is bajom.

(#73660) Dilikutya
Tudom. Arra utaltam, hogy még nem használtam igazi, minőségi billentyűzetet, csak az olcsóbbakhoz tudom hasonlítani, amikhez képest jobb.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#73668) Demokatona válasza wwenigma (#73666) üzenetére


Demokatona
tag

Köszi!Megrendeltem.Az élettartam garanciát hogyan tudom érvényesíteni?Jöhet privátban is.

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#73669) Beni2360


Beni2360
félisten

A billentyű válaszokat köszönöm szépen. Igaz nekem halandónak semmit nem jelentenek az eltérések és biztos felejtős lesz a téma részemről. Csak amikor a laptopról átmegyek az asztali géphez keresem a hosszú í-betűt mert ott a legalsó sorba rakták. De még 1x köszi a felvilágosításokat. :R :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#73670) wwenigma válasza Demokatona (#73668) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ez egy nagyon jo kerdes, az eladoval kapcsolatosan talan forumtarsak tudnak többet. Első évben szerintem hozza lehet fordulni.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#73671) zolikaDB válasza DJGABI (#73625) üzenetére


zolikaDB
veterán

Probaltad mar ezt a hangszorot?

(#73672) kcsa válasza Demokatona (#73668) üzenetére


kcsa
veterán

Olcsóbb újat venni mint visszapostázni. Ez van.

(#73673) kerxy válasza wwenigma (#73554) üzenetére


kerxy
senior tag

Én a második körben pályáznék Xiaomi Hybrid Pro-ra, mikor fog kezdődni mi időnk szerint?
És mit tudnak a ruszkik, hogy hamarabb elviszik a dolgokat?
:R

(#73674) Tibko8 válasza Feketelaszlo (#73663) üzenetére


Tibko8
senior tag

Tényleg :) :U Az szem nagyon fáradt vagyok...

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#73675) Skillet válasza MADcat (#73508) üzenetére


Skillet
addikt

Ez a fajta fúró/csavarozó amiről szó volt? Én nem találtam. :F

(#73507) synar
Nagyon szemezek vele én is. Van egy makitám, de nem lenne rossz még egy csavarozó. A 3 év garancia miatt is ajándék, szerintem nagyon jó árban van.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#73676) Minstrel válasza Demokatona (#73668) üzenetére


Minstrel
senior tag

Visszaküldöd hongkongi jóembernek, paypal állja a postaköltséget, kb. 1500 Ft

(#73677) Demokatona


Demokatona
tag

Köszönöm a segítségeteket!

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#73678) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Karácsony van! Ma jött 5 csomagom. :D (dec. 27, 29.-i rendelések)

Na jó, nem jött, nekem kellett elmenni a postára érte, és nem ma jött (1 kivételével), csak ma tudtam befáradni a hivatalba. ;]
Pluszba (mivel ma Győrben is jártam, és ott van Mixvill <-- nimfas ajánlására) megleptem magamat 2 db reflektorral. :DDD

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#73679) fecus


fecus
őstag

A kollégámnak meg toslink optikai kábel kellene. 1m körül. Valakinek kipróbált eladó vagy típus?

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#73680) Saccco válasza Tibko8 (#73674) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ha szánsz rá +300 forintot, akkor szinte a foglalatból se fog kiállni. ;)

Details about SanDisk USB 32GB 32G Ultra Fit

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#73681) Beni2360 válasza fecus (#73679) üzenetére


Beni2360
félisten

Elvileg a sima vékony is megfelel, de ha sok a vezeték körülötte akkor a vastagabb 7 - 9 mm átmérő,jobban árnyékolt fajtából kell választani. Ilyenem van.
kicsee - igen itthon se drága.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#73682) agent_k válasza fecus (#73679) üzenetére


agent_k
őstag

Egyáltalán nem költség itthonról sem.

Elvileg a sima vékony is megfelel, de ha sok a vezeték körülötte akkor a vastagabb 7 mm átmérő,jobban árnyékolt fajtából kell választani.
Toslink. Optikai.

[ Szerkesztve ]

(#73683) spidersoft válasza FingR86 (#73608) üzenetére


spidersoft
senior tag

Mennyire combos ez a hajvágó? Van egy ilyen Philipsem, ráírva 13V/400mA van (ami 5,2W, a Digoo 8W-ot ír -- fene tudja, hogy ezeknek mennyire lehet hinni...), de ez elég gyenge, belefullad a hajamba (effektíve állóra fékez a motor). Sanszos, hogy ez a Digoo erősebb/jobb a Philipstől?

Már egy ideje gondolkozok egy normális hajvágón, csak sajnálom érte azt a 20-25k körüli árát :D Bé terv egy akciós *kutyaszőrnyíró*, ha a drótszőrűt eldarálja, akkor csak bír velem is. :))

(#73684) wwenigma válasza kerxy (#73673) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szerintem 22.-én délután 4 órakor. Ruszkik scriptelik, gyk esélytelen. :(

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#73685) spiky03 válasza gagyilovag (#73645) üzenetére


spiky03
veterán

Mennyire jók ezek a LED-ek?
Gondoltam rá, hogy nekem is vennem kéne párat, nah meg 10 perc sétára van az egyik boltjuk. :D

Havert kérdeztem, de ő osramot használ, ezt nem ismeri.

Elég fénye van? Mert ha jó akkor szerintem lecserélem az égőket a lakásban, szerencsére nem kell sok, csak 5 db nagyobb meg egy 1 kicsi :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#73686) fateless válasza zolikaDB (#73671) üzenetére


fateless
veterán

Nálam van egy, mi érdekelne?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#73687) Tibko8 válasza Saccco (#73680) üzenetére


Tibko8
senior tag

Néztem azt is de félek hogy túl hamar elveszne. :)

Egyébként ezt néztem még [link]

Erre rá kérdeztem a Milyen pendriveot vegyek? fórumban és eddig egy válasz alapján a Transcend JF790 mondták.

Még szerintem alszok rá egyet. Most per pillanat rendelni sem tudnék :)
Szokott egyébként nagyobb akciókat tartani? Nem mintha nem lenne most is jó áron de ha egy 7-800 Ft mínusz lejonn az már nem rossz. Pár száz forinton pedig már nem múlik.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#73688) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Valaki rendelt már LED T10-es "izzó"-t a kocsijába belső világításnak? Melyik az ami már értékelhető fényt ad?

Olyat keresek ami közvetlen a hegyéből világít ( ! ), illetve olyat ami ilyen lapos és oldalra világít tehát így ( _ ) , de nem szofitát. :D Voltam a helyi autósboltban, de ott senki nem értett semmihez..

(#73689) szaboger válasza cadtamas (#73612) üzenetére


szaboger
tag

Fémkereső, vezetékkereső, kábelkereső, gerendakereső ből valami ajánlot kintről ami nem 44 mint itthon ez a bosch ? Köszi előre is.

(#73690) bajaki


bajaki
őstag

Sziasztok!

Tudom, hogy a mágneses micro USB-s kábelek között van néhány "ajánlott" típus, viszont nem sok mindent találtam ugyanebben a témában Type C-s USB kábellel kapcsolatban. Van valakinek esetleg tapasztalata bármilyen típussal? Kicsit keresgéltem, de nem sok mindent találtam. Talán ez(Lephee) tűnik a legminőségibbnek közülük, de nem tudom, hogy be merjem-e vállalni. OnePlus 3T-vel használnám.

Rendeltem Choetech Type C kábelt is, az az olvasottak alapján rendben van.

Szeretnék venni én is egy ilyen (USB Doctor?) néven futó volt-és árammérőt. Ebből milyet érdemes 10$-ig? Van ajánlott típus?

Illetve műterhelésből melyiket érdemes?

:R

(#73691) haten válasza szaboger (#73689) üzenetére


haten
tag

Hát ha csak hobby célra kell, akkor jó a telefonra ingyenesen letölthető MetalDetector program is. Nekem arra jó, hogy gipszkarton falba megmondja hol van a tartóprofil, vagy elekrtomos kábel. Ha komolyabb kell, nem csak otthoni felhasználásra, akkor bizony pénzbe fog kerülni. :)

(#73692) FingR86 válasza spidersoft (#73683) üzenetére


FingR86
őstag

nekem nincs ilyenem, de kérdezd őt vagy őt.

(#73693) csucsotke válasza Tibko8 (#73687) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Nekem van az a Sandisk is meg a Transcend790. A sandisknek fapadosabb a kialakítása, kisebb mint a képen, és rendesen forrósodik. Lehet hogy a 790-es is, mivel azt nem érezni a műanyagon keresztül. Szóval a sandisk még ha csak gépben van akkor is melegszik, de ha másolok rá akkor, hát meg lehet fogni, de elég fura. És amikor bedugom gyorsan másol rá, de mintha a melegedés függvényében lassulna(USB 2.0-án). Ettől függetlenül azért még elég gyors marad, de a transcendnél ilyet nem tapasztaltam. És amit legutoljára(transcend) küldtek, annak a vége világít, minden oldalról látni. Kicsit fent van az ára, én 2800ér vettem.

[ Szerkesztve ]

(#73694) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
Olcsó, de használható mircast dongle van? Vagy csak Chromecast?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#73695) gabe_ válasza haten (#73691) üzenetére


gabe_
őstag

az a program milyen elven működik?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#73696) icemad válasza cadtamas (#73612) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm szépen. Meg is rendeltem. Remélem hamar megjön.

(#73697) Jarod1 válasza Demokatona (#73649) üzenetére


Jarod1
addikt

hát én szintén Lite ba Samut vettem, azért az Nívósabb( kivéve a Note7:)

(#73698) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Srácok. Tudnátok nekem ajánlani jó fajta személymérleget? Olyat, ami nem 8 féle értéket mér egymás után... Lehetőleg digitális legyen. Ötlet? Köszi!

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#73699) Dluinet válasza gabe_ (#73695) üzenetére


Dluinet
nagyúr

mágneseket és vastag fémeket érzékel

vezetéket nem fog megtalálni

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#73700) kcsa válasza Dluinet (#73699) üzenetére


kcsa
veterán

A vezetéknek van mágneses tere, és fémből készült.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.