Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81901) Black_Raven válasza AliasB (#81898) üzenetére


Black_Raven
veterán

App csak nyereményjátékról értesít. Bónusz úgy tudom még van.(utolsó töltésnél még kaptam):)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#81902) #54715584 válasza AliasB (#81900) üzenetére


#54715584
törölt tag

Köszönöm az infót. Ezt csak személyesen lehet intézni? Online üfsz-en nem találtam erre vonatkozó infót.

(#81903) btz válasza Zeki (#81893) üzenetére


btz
addikt

Új SIM, más eszközben már működött 4G-vel, lefedettség adott, az eszköz támogatja a szükséges LTE frekvenciákat (B20-as FDD-LTE 800 mhz-t is)

ⓑⓣⓩ

(#81904) 7s26c válasza AliasB (#81900) üzenetére


7s26c
senior tag

megerősítem, nálam is.

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#81905) overclockerr


overclockerr
tag

Sziasztok!

Lehetséges lenne, hogy Domino csomagban a Netplusz-os kódot igénybe vegyem?
Nem beszélek sokat, mondhatni havi 15-20 percnél nem több. 1 giga netre szükségem lenne mindemellett.
Jelenleg előfizetéses vagyok, de nem érzem szükségességét már.

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#81906) dptrsk válasza overclockerr (#81905) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Milyen kód?
Domino mellé is van netplusz, de szerintem egy Maraton 1/4 GB csomag olcsóbb lenne

(#81907) Aleks782


Aleks782
csendes tag

Sziasztok,
A telekom korlátlan böngészési opciójához lenne 2 kérdésem:
-navigáció (locus, wazze, gmaps, bkv) megy vele? Illetve, ha van amúgy 200MB-om teljesen korlátlanul a csomagomban akkor működik úgy,hogy a navigáció abból megy, de az összes többi a korlátlanból?
- tört hónap elszámolás működik vele? Tehát ha ma megrendelem akkor csak a márciusból hátralévő napok arányában fizetek?

Köszi!

(#81908) Zeki válasza Aleks782 (#81907) üzenetére


Zeki
nagyúr

Statikus webolxal. Az a korlatlan. Meg az email.

(#81909) goop válasza Zeki (#81908) üzenetére


goop
őstag

Ja, meg a play letöltés, onedrive, meg egy csomó más, rá kell keresni a fórumban.

(#81910) Aleks782


Aleks782
csendes tag

Mindenkinek köszönöm a gyors választ!
Az előbb csak a "korlátlan" szóra kerestem rá, és megfulladtam a találatokban. Rákerestem rendesen, így tényleg van info. Bár nem tudom, hogy a 2014-es info-k mennyire aktuálisak. Szóval elvileg úgy működik, ahogy gondolom, és törthavi az első hónapban. Azért még felhívom őket, azt írják a 1430 ingyenes.

(#81911) enginev3.0 válasza Aleks782 (#81907) üzenetére


enginev3.0
félisten

Pl Firefoxból YouTube is megy korlátlanul
Play letöltés
Drive
Google fotók
Térkép
Szerintem waze
Tört hónap asszem nincs, teljes árat kell fizetni, vagy lehet ez csak lemondásnál van így

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#81912) Aleks782 válasza enginev3.0 (#81911) üzenetére


Aleks782
csendes tag

Megtaláltam egy bővebb leírást a részletek+ gomb alatt:
http://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/internet/mobilinternet/mobilinternet-csomagok/havi-dijas-korlatlan-net-opciok/bongeszes-email

A számlázás a bekapcsolás hónapjában a bekapcsolás napjától a hó végéig történik, míg a kikapcsolás hónapjában teljes havi előfizetési díjat kell fizetni, akkor is, ha a szolgáltatás kikapcsolásra kerül a hónap közben.
A számlázás féltörthavi, jóváírás nélkül.

Nekem az alap csomagomban van 200MB teljesen korlátlan az elég arra ami nincs benne. De holnap (mára, már minek :D ) megrendeltem, majd megnézem, hogy mit visz.
Eddig amúgy netplusz-L volt, az is elég volt, egy hónapra Opera-val, vagy bekapcsolt adatcsökkentős chrome-mal. De ezek a sebesség rovására mennek, és nem éri meg 250Ft-ért szórakozni velük.

Valaki korábban ajánlotta a webproxy-n keresztüli netezést is ha valami olyan kellene amit nem tud. :U

(#81913) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Van egy domino kártyám amit nem használok kimenő hívásra, évente feltöltöm minimális összeggel, mert nem szeretném hogy lejárjon, összegyült már rajta 10ezer forint plusz egyenleg.
Kérdésem, hogy mikre lehet felhasználni még ezt az egyenleget? Ugy tudom pl autopálya matrica vehető belöle, ez majd nyáron jól fog jönni, de mi másra lehetne még?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#81914) tsteve válasza ReFleXx (#81913) üzenetére


tsteve
senior tag

http://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/mobil/kapcsolodo-szolgaltatasok/mobilvasarlas
(un. univerzális egyenleg kell hozzá, pl. bankautomatás, netbankos feltöltés ilyet eredményez)

[ Szerkesztve ]

(#81915) anadroid válasza ReFleXx (#81913) üzenetére


anadroid
senior tag

Lottó és társai, parkolás. Ezekre használom.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#81916) nostress


nostress
tag

Sziasztok!
Telefon vásárlás alatt állok, és az lenne a kérdésem, hogy érdemes e várni valamilyen akcióra? Az új csomagok eredményezhetnek készülék árcsökkenést? :F

Man kann nicht immer gewinnen.

(#81917) 4Grider válasza nostress (#81916) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én most biztos, hogy nem írnék alá 2 évre. Várhatóan a prepid előfizetéseknél fél évvel ezelőtt megkezdődött trend folytatódni fog a postpaid előfizetéseknél is. Az más kérdés, hogy jó eséllyel a lassítós mobilnet-korszaknak várhatóan vége lesz.

[ Szerkesztve ]

(#81918) zsoltzsolt válasza 4Grider (#81917) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Lassítósnak, ja vége, akkor mi jön helyette?

(#81919) overclockerr válasza dptrsk (#81906) üzenetére


overclockerr
tag

Sms -ben küldendő kódra gondoltam, de akkor működik. Maraton valóban jobb választás lesz. Köszönöm a segítséget!

(#81920) 313313 válasza zsoltzsolt (#81918) üzenetére


313313
addikt

Ha elfogy az adatkeret, nincs net.
Telenor, Vodafone már alkalmazza...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#81921) zsoltzsolt válasza 313313 (#81920) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ó, hogy ka.... be.

(#81922) jozsi968 válasza overclockerr (#81919) üzenetére


jozsi968
tag

Átváltasz az előfizetésesről feltöltősre /Domino Fix/ . MOST opcióval 9/19 Ft.
Domino Maraton 4 GB 4000,-Ft, a kártya érvényességéig felhasználható. Feltöltéskor bónuszpercek, bónusznet.

(#81923) Keem1 válasza 313313 (#81920) üzenetére


Keem1
addikt

Na szuper... Most kapcsoltam be a korlátlan böngészés opciót. Nem kell a "nincs keret, nincs net" forgatókönyv.

[ Szerkesztve ]

(#81924) goop válasza Keem1 (#81923) üzenetére


goop
őstag

Nem tudjuk, hogy mi lesz, ez csak tipp volt. Lehet, hogy csak tényleg a roaming felé mennek el, lesz csak hazai meg külön roamingos csomag, de majd kiderül.

(#81925) Bferibörs válasza jozsi968 (#81922) üzenetére


Bferibörs
addikt

láma kérdés, ha veszek egy Domino Fix Extra csomagot, akkor hogy töltöm fel a Domino Maraton 4 GB 4000,-Ft,-ot, simán rátöltök 4000-et akártyára ? honnan fogja tudni, hogy ez a netre szólna-
a másik kérdésem az lenne, hogy ennek a csomagnak van valami fix havidíja , pld ha netet akarok használni akkor levonnak havi fix díjat rá ?
- sajnos nem ismerem a rendszert viszont érdekelne. ( a Telekom oldalán elég hiányos az infó erről, vagy csak én bénázom el )

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#81926) Keem1 válasza goop (#81924) üzenetére


Keem1
addikt

Én meg nem vagyok naiv, ezek egymás után mennek. Ha a másik két szolgáltató ezt hozta be, a Telekom nem fog jobb feltételeket teremteni​.

(#81927) totron válasza 4Grider (#81917) üzenetére


totron
addikt

Mivel hogy? Mire alapozod? A másik 2 szolgáltató eddig is így csinálta, nem most vezették be.

(#81928) _q válasza Bferibörs (#81925) üzenetére


_q
addikt

Abból a pénzből vonja le a Maratonra a 4000Ft-ot, amiből a telefonálás is megy, tehát elegendő egy egyszerű domino kártya feltöltéssel tenned a kártyára pénzt, utána vagy telekom app-ból, vagy 1777-en vagy *111# USSD kóddal megkötöd a netet. Nincs havidíj, egyszer kell csak igényelned, onnantól addig érvényes, amíg el nem fogy a keret/le nem jár a sim kártya felhasználási ideje. Ha elfogyott a net, akkor csak ismét igényelned kell.

Egyébként, ha veszel egy úgy sim kártyát, akkor ahhoz járni fog alapból is 1 GB net és 80 perc lebeszélhetőség. Feltöltöd a kártyát, hiszen szeretnél 4 GB-t netet, akkor már 5 GB-od lesz, de mivel feltöltöd a kártyát ahhoz is járni fog bónusz net és perc, igaz az utóbbi csak 14 napig használható fel asszem.

[ Szerkesztve ]

(#81929) Bferibörs válasza _q (#81928) üzenetére


Bferibörs
addikt

:R köszönöm a gyors választ !

még egy kérdésem lenne, a dominó kártyáról lehet az 1430-at is hívni ? ( a jelenlegi csak adatkártyámról nem lehet )

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#81930) jozsi968 válasza Bferibörs (#81929) üzenetére


jozsi968
tag

Igen, lehet. Díjmentesen.

(#81931) jozsi968 válasza Bferibörs (#81929) üzenetére


jozsi968
tag

Még annyival egészíteném ki (#81928)xboy89 hozzászólását,hogy mielőtt feltöltöd a kártyát, küldj el egy díjmentes sms-t a 1430-ra, a +BONUSZ szöveggel, ugyanis csak így jár a feltöltési bónusz.
[link]

(#81932) Bferibörs válasza jozsi968 (#81931) üzenetére


Bferibörs
addikt

:R köszönöm !

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#81933) prozodus válasza ReFleXx (#81913) üzenetére


prozodus
őstag

Attól függ, hogy töltöd fel, van-e univerzális egyenleged.
Nekem 15000 gyűlt így össze, a lottót hamar meguntam, nem pakoltam, akkor sikerült elsütni, mikor hosszabb időt külföldre mentem, és azon hívattam magam, és az EU-roaming lassacskán levitte -nagyon lassan :), de kényelmesen többórákat is beszéltem akkoriban a netmentes vidékeken, így vásároltam be a hazahozandó spéci csokikat is, telefonos segítséggel.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#81934) vpanangin


vpanangin
senior tag

Hoppá!

Nem tudom, hogy szóba került-e már az elmúlt napokban, ha igen akkor elnézést kérek az ismétlésért!

Az online ügyfélszolgálatra belépve jelzi a rendszer, hogy a Fix Extra kártyámon mennyi adatforgalom használható fel még az 1GB-ból.

Szuper!

(#81935) gg72


gg72
veterán

Egy ismerősömtől hallottam, hogy Telekom üzletekben lehet kapni, ill. helyben fel is tesznek kijelzővédő folyadékot mobilra. Nem tudja valaki ennek a pontos márkáját/gyártóját?

[ Szerkesztve ]

(#81936) enginev3.0 válasza gg72 (#81935) üzenetére


enginev3.0
félisten

eBay Kína ;]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#81937) btudos válasza gg72 (#81935) üzenetére


btudos
veterán

Folyadék max. partnernél, Telekom üzletekben üvegfóliát kapsz csak. Egyébként a folyadék akkora átverés, aminél nagyobbat ritkán látsz.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#81938) Bferibörs válasza enginev3.0 (#81936) üzenetére


Bferibörs
addikt

Sziasztok !

hááát, vettem egy Fix Extra kártyát, nem egyszerű az élet a Telekomnál :DDD

1, online megrendeltem, megrendelés után vettem észre , hogy az egyeztetésre megadott telefonszámom ( automatikusan betette a rendszer, változtatni nem is tudok rajta ! az adataimban sem) a csak netes kártyám száma amin nem lehet hívni :W
2, chat ügyintézővel- írjak e-mailt a shoppnak- megtörtént , visszaigazalásnál közölte, hogy levélszámtól függően 2-3 munkanap mire válaszolnak,hívnak stb.
3, T-pont kértem, hogy intézzenek valamit ez ügyben- hát ők nem tudnak, hívjam az 1430-at ( megjegyzem nincs tmobilos telefon számom csak net kari, azon nem lehet senkit hívni )
4, vettem egy sim-et a T-pontban dupla árért, mivel már lesz@rtam a tortúrát :W

folyt köv: :DD

1777 felhív, jelszó beállít , fel akarom venni a meglévő előfizetéseim közé , nem tudom -"hibás jelszó"

Kérdésem:

1, Mennyi idő eltelte után tudom felvenni az ( online ) előfizetéseim közé a Dominó Fix Extrát ?

2, A Maraton aktiválását ( vásárlást) sem az 1777-en sem *111# USSD kóddal nem találom, tudna ebben valaki segíteni ?

Amig nem tudom felvenni az előfizetéseim közé nem tudok semmit sem beállítani ( a telekom app sem fogadja el a belépést egyenlőre) pld. Most .

Egyvalami sikerült 10 ropival fel tudtam tölteni a kártyát :DD

:R

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#81939) norbiv8


norbiv8
tag

Itt ülök egy Ts üzletben. Több mint 45 perce dolgozik az ügyintéző a Blue->T számhordpzáson. Ez normális dolog?

///°°\\\

(#81940) AliasB


AliasB
senior tag

Üdv ;)
Én pedig azt hiányolom még mindig, hogy sem interneten belépve sem pedig az alkalmazásba nem lehet látni a feltöltési bónuszt. USSD kóddal kell lekérnem mindig, hogy mennyit használhatok még fel belőle.
Ezt ennyire nehéz lenne megcsinálni, hogy évek óta nem sikerült a telekomnak? Ugyanis évek óta folyamatosan jelzem feléjük, hogy nem lenne rossz látni! Vagy szarnak a fejemre egyszerűen de akkor mondják meg nyíltan! Mondják meg, hogy erre senki sem kíváncsi csak én ezért nem is foglalkoznak a kérésemmel! De ennyit sem tesznek meg! Ennyit az ügyfelek felé tanúsított magatartásukról.

Járj nyitott szemmel.

(#81941) Soulfly842 válasza norbiv8 (#81939) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem egyszerű a projekt és ritka. Van aki 15-20 perc alatt megcsinálja (viszonylag szűkebb keresztmetszet), ha a csillagok is úgy akarják, de mentségére szóljon, hogyrégebben évente lehetett találkozni egy-egy ilyennel (néha akár egy egész üzletre :D ), de az utóbbi időkben kicsit gyakoribb lett.

[ Szerkesztve ]

(#81942) Bferibörs válasza Bferibörs (#81938) üzenetére


Bferibörs
addikt

Végül az 1430-on sikerült a Most és Maraton opciót bekapcsoltatni, az előfizetéseim közé talán hétfőn fogom tudni felvenni , a hiba nem nálam van.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#81943) madrac válasza norbiv8 (#81939) üzenetére


madrac
őstag

Igen. Még jómagam se tudtam azóta se elintézni!

A blue-ról való számhordozási kálváriám folytatása:

1 hete az egyik T pontban megkérdeztem, és nagy örömömre azt mondták, hogy a gép szerint 990 Ft-ba kerülök ha hordozok, de akkor nem kértem.
Azóta többször is voltam ismét T pontokban a fővárosban hogy akkor megpróbálom újra elintézni, de vagy nincs hozzá sim kártya, vagy 4050 Ft-ért akarják megcsinálni, mert állítólag még mindig ez a régi utasítás van a gépben (Magicbook?!) és nem tudnak mit csinálni. Ez csak a bluemobile-tól való hordozásra vonatkozik, a többi szolgáltatótól hordozás rendben működik! Telefonos ügyfélszolgálat se tudott segíteni, ahova irányítottak az üzletben (visszahívást ígértek, ami még nem történt meg, telefonon nem akart újabb panaszt felvenni az ügyintéző valamiért erre, pedig kértem...), mert nekik állítólag több mindenhez van jogosultságuk, írásos panaszomra azóta se reagáltak. Ugyebár ennek normál díja 990 Ft kellene hogy legyen, mivel annyiba kerül az üzletekben a fix csomag. Egy vicc ez az őskáosz ami a telekomnál uralkodik!
Egyik T pontban mondták, hogy még mindig hibásan 4050 Ft-os ár jelenik meg csak a blue-ról való hordozás esetére, és már jelezték ők is, de nem történt azóta se semmi.
Illetve azért is óckodnak a folyamattól a T pontban, mert a leírás szerint a back office csoporttal egyszerre kell megcsinálniuk a folyamatot, de az ár akkor se stimmel.

[ Szerkesztve ]

(#81944) Bferibörs válasza norbiv8 (#81939) üzenetére


Bferibörs
addikt

a francba, nem is gondoltam rá, hogy a telenoros kártyám is áthozható :W

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#81945) norbiv8 válasza madrac (#81943) üzenetére


norbiv8
tag

Nem hittem volna, hogy ez ilyen nagy feladat. Kb 55 perc után közölte a hölgy, hogy most nem tudja megcsinálni a számhordozást. Központi hiba van. Hát szabad az ügyfelet nyíltan hülyének nézni?? Ott ülök nem messze tőlük, hallom, hogy az ügyintéző valamit rosszul csinált, " Blue-s számot másképp kell hordozni" mondja neki a másik ügyintéző. Erősen küzdenek, majd telefonálgatás. Szerintem valamit el.... rendesen, amit nem tudtak kijavítani. Megkértek, hogy menjek vissza hétfőn. Pff.

///°°\\\

(#81946) goop válasza norbiv8 (#81945) üzenetére


goop
őstag

Én már feladtam volna :D

Könnyítsd meg a saját és a T dolgát, rászánsz 500 Ft-ot, veszel egy vodás simet, aktiválod, majd ráhorozod a blues számod, majd vissza a T-hez. Akár ingyen is mehet, ha neten rendelsz simet, de akkor kb 2 hét az átfutás, ha pedig bemész egy voda boltba adat egyeztetni, akkor még gyorsabb az ügymenet.

[ Szerkesztve ]

(#81947) madrac válasza norbiv8 (#81945) üzenetére


madrac
őstag

Hidd el, én tudom miről beszélsz, én vagy 2 hete próbálom elintézni sikertelenül. Volt olyan, hogy 2 órát(!) voltam személyesen az egyik üzletben az ügyintézővel, aki már több csoporttal is beszélt, majd utána derült ki, hogy ja, 4050 Ft-ba fog kerülni, oda van írva... Akkor is elcseszték (talán a back office-nál) a folyamatot, mert olyan sim kártyára csomagolták rá a fix tarifát vagy hogy mondják ők, ami nem is volt fizikailag az üzletben, és amit felhozott a rendszer, azok a sim sorozatszámok egyike se volt az üzletben, pedig az ügyintéző hölgy az összeset kihozta... Szóval le lett sztornózva végül....

[ Szerkesztve ]

(#81948) madrac válasza goop (#81946) üzenetére


madrac
őstag

Abba mi a jó? Ennyi erővel, ha nem akarná megtartani a számát, vehetne egyből egy új sim csomagot is a telekomnál... ráadásul ez nyilván megint plusz költség... csak azért mert a telekomnál nem tudnak elintézni egy cégen belüli számhordozást vagy márkaváltást, vagy akárminek is hívjuk. vicc.

(#81949) goop válasza madrac (#81948) üzenetére


goop
őstag

Ebben az a jó, hogy nem márkaváltás lenne, hanem számhordozás.

(#81950) madrac válasza goop (#81949) üzenetére


madrac
őstag

Én azt értem, de ha a vodánál venne egy új sim csomagot, akkor ahhoz új szám tartozik... Vagy úgy értetted hogy hordozza a vodához, majd a telekomhoz? :D

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.