Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81551) dptrsk válasza Heimdallr75 (#81549) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nekem dominonál a 1412, majd hibabejelentés és mobilos ügyintéző kérés vált be.

Sajnos többször, több platformon bejelentettem, hogy domino esetén nem lehetséges élő ügyintézőt kapcsoltatni 1430on.

A válasz levelekből azt szűrtem le, hogy sehol nem próbálták ki csak előfizetéses SIMmel, amin természetesen van élő ügyintézős menüpont.

Én feladtam, ha kell dominora élő üfszolgálatos, akkor a fent leírt módon érem el.

Soulfly842: Ezt még egyik bejelentésnél sem mondták. Majd kipróbálom, bár elég bosszantó, ha mindig végig kell hallgatni, ha élő emberrel szeretnék beszélni. A fent leírt módszer szerintem gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

(#81552) Oliverda


Oliverda
félisten

A Maraton csomagok felhasználási ideje egyezik mindenkori egyenlegfelhasználási idővel, ergo például akár 2 évig is felhasználható a 4 gigás opció?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#81553) 4Grider válasza Oliverda (#81552) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha van olyan feltöltés, ami 2 év egyenlegfelhasználási időt biztosít, akkor biztosan...

(#81554) Oliverda válasza 4Grider (#81553) üzenetére


Oliverda
félisten

Olyan nincs, de egy éven belül feltölthetem többször a Dominót, és ezekkel kitolódik az egyenlegfelhasználási idő.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#81555) 4Grider válasza Oliverda (#81554) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem értem, hogy miért kellene egy újabb feltöltéssel hosszabbodnia a Maraton eredeti rendelkezésre állási idejének...

[ Szerkesztve ]

(#81556) dptrsk válasza Oliverda (#81554) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

"A Maraton adatopciók újdonsága, hogy nemcsak 30 napig érvényesek, hanem míg a SIM kártyád aktív. "

forrás

Tehát, ameddig érvényes a SIM, addig a Maraton is, akár 2 évig is.

(#81557) BrukoMisike válasza dptrsk (#81556) üzenetére


BrukoMisike
tag

És ez a maraton akkor is megrendelhető, ha nincs jelenleg semmilyen net meg adatcsomag a simkártyán?

(#81558) Zeki válasza BrukoMisike (#81557) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igen.

(#81559) kovacsmi_74 válasza 4Grider (#81555) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

A SIM kártya addigi forint egyenlege sem veszik el egy rátöltéskor, ami teljesen logikus.

(#81560) Oliverda válasza dptrsk (#81556) üzenetére


Oliverda
félisten

Erre voltam kíváncsi, köszi! :R

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#81561) Tybor66 válasza 4Grider (#81555) üzenetére


Tybor66
tag

Egy példa, mely kérdést korábban feltettem.

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#81562) -secret- válasza Soulfly842 (#81538) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Türelemre, miért?

(#81563) dptrsk válasza -secret- (#81562) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Március 24 körül kiderül...

Olvass vissza pár oldalt, ha érdekel
Röviden: május 1 lezárják a havidíjas csomagok nagy részét
Néhány komment szerint március 24(vagy 27) debütálnak az új csomagok.

(#81564) embe válasza dptrsk (#81563) üzenetére


embe
nagyúr

...és ha valaki összeesküvés elméletet akar gyártani, a Digi is ekkortól kérte meg az engedélyt az országos mobilszolgáltatásra.
Úgyhogy a csodavárás már a T-Mobil felé is áll. :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#81565) -secret- válasza dptrsk (#81563) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ahaa. :R

(#81566) dptrsk válasza embe (#81564) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nagy meglepetés lenne, ha a Digi a Telekommal karöltve(Telekom hálón) lépne piacra...

(#81567) Ateszpapa válasza dptrsk (#81566) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Én el tudnám képzelni.
Vodának ott a UPC

(#81568) betyarr válasza dptrsk (#81566) üzenetére


betyarr
veterán

ja.az meg ettől is nagyobb lenne,ha a digi felvásárolná a vodát :DDD ezzel mindenkinek betenne.köztük a júpíszínek duplán :Y

(#81569) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

spotify nem tartozik bele a korlátlan közösségibe?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#81570) matthewKER válasza Soulfly842 (#81550) üzenetére


matthewKER
tag

Kipróbáltam valóban működik, de kitartásra van szükség.
Jön egy kezdeti monológ, majd a menüfelsorolás, majd újabb monológ, majd egy 3-5 másodperces hatásszünet (normál esetben ennyi némaság után le is raknám) és utána jön az ügyintéző kapcsolása azonosítással/azonosítás nélkül. Kb. másfél perc így, amit ki kell bírni.
A két monológ alatt négyszer akart meggyőzni arról, hogy sokkal jobb lenne nekem a 1777-n és kétszer az online felületek "rendkívüli" képességeiről.

(#81571) dptrsk válasza Mr.Csizmás (#81569) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

nem, a spotify nem közösségi oldal, hanem zenei streaming szolgáltatás.

Mire vonatkozik?

Szöveges és képi megjelenítésű tartalom
a Facebook, LinkedIn, Instagram, MySpace,
Snapchat, Twitter, Tumblr, Badoo, Foursquare,
Pinterest, Regram
közösségi oldalakon
(akár böngészőből, akár alkalmazásban, ide értve ezen oldalakhoz tartozó chat szolgáltatásokat is).

[ Szerkesztve ]

(#81572) trec12 válasza dptrsk (#81566) üzenetére


trec12
addikt

Bennem már sokkal korábban megfogalmazódott egy ilyen összeesküvés elmélet. :B A Digi csonka bázisállomásait nézve viszont nem tudom mire gondoljak. Még mindig nem látok semmi változást, mozgolódást körülöttük. :(

[ Szerkesztve ]

(#81573) trec12 válasza betyarr (#81568) üzenetére


trec12
addikt

Iszonyat pénz egy ilyen. Én nem látok rá esélyt. Főleg, hogy Romániában tervez felvásárlást az anyacég.

[ Szerkesztve ]

(#81574) Joe123 válasza dptrsk (#81566) üzenetére


Joe123
aktív tag

Mégis mit tudna nyújtani a telekomnak a digi, hogy a piacvezető szolgáltató hajlandó legyen helyzetbe hozni egy agresszív árpolitikát folytató konkurenst? Nem nagyon látom mit tudna ajánlani a digi, hogy egy ilyen deal mindkét félnek megérje. Telekom nincs rászorulva a digire semmiben, a telekom hálózata viszont nagyon jól jönne a diginek. Úgyhogy szerintem egy ilyen deal gyakorlatilag teljesen kizárt.

[ Szerkesztve ]

(#81575) Daffni2 válasza betyarr (#81568) üzenetére


Daffni2
addikt

Fordítva inkább elképzelhető :D

Tisztában vagy a két cég potenciáljával?

"Aki ad,az nyer"

(#81576) Ateszpapa válasza Joe123 (#81574) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Talán a Korlátlan mobilnetet?
UPC mobile már bevezette tavaly.
Igaz csak 1-2 Megabites, de akkor is korlátlan.
Ezt jó lenne űberelnie a Telekomnak. :)

[ Szerkesztve ]

(#81577) dptrsk válasza Joe123 (#81574) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Pár példa:
Tulajdonrészesedés egy mobiltelekommunikációs vállalatban. Esetleg vezetékes oldalon ad a Digi.
4G feekvencia amit a Digi nyert el.
Digi csatornák.
Bevezetés előtt tudja a Telekom, hogy milyen áron akar a Digi betörni a piacra
Közös Vodafone felvásárlás. A Telekom biztos nem vehetné meg a Vodafone-t, azonban egy 3. cég, amiben ugyan benne van a Telekom, de nem csak ő...

Azt sokszor megírták, hogy a Digi frekvenciája kevés egy országos szolgáltatáshoz... Vagy szővetkezik, amire nem sok esély van, de lehet, vagy egyedül/közösen felvásárol.

A Vodafone 4Gje nem bírja el az esetleges nagy Digi érdeklődést, ha az érdeklődők egy része nem jelenleg is Vodafone-os, aki ráugrott a TUTIra az tuti a Digire is ugrik. + ugye a Digi beadja a saját 4G frekvenciáját

A Telenor lefedettsége pontszerü, 1-1 nagyobb terhelés és nincs térerő, nem hiszem hogy a Telenorral tudna szövetkezni a Digi emiatt...

Tehát 2(3) versenyképes opció van:
Digi Vodafone hálón szolgáltat, ad $ és 4G frekit a Vodának
Digi megveszi a Vodafonet
Digi a Telekommal szövetkezik s $ és a fent említett dolgokat adja

De ez mind csak spekuláció

(#81578) betyarr válasza dptrsk (#81577) üzenetére


betyarr
veterán

az utóbbi is elgondolkodtató,főleg,hogy akkor zárja a t a jelenlegi csomagokat,amikor a digi elméleti indulása van tervben.

(#81579) [P]laci válasza betyarr (#81578) üzenetére


[P]laci
senior tag

a madarak az csiripelik, hogy áprilisban semmi nem lesz még digi oldalról (ráadásul Bp-n elég sok antennát illegálisan, engedély nélkül raktak fel, amiért fellépett már szolgáltató, mert nekik évekig kellett kilincselni ugyanezért #justdigistyle)

(#81580) betyarr válasza [P]laci (#81579) üzenetére


betyarr
veterán

hát igen.ez is érdekes dolog,hogy ha digi és t szövetség készül,akkor minek antennáznak digiék?vagy ez csak egy ideiglenes szövetség lenne és ha kiépülnek és vesznek újabb frekvenciákat a jövőben,akkor önállósodnak?
sok még a kérdés.na de ne offoljuk szét a topikot.

[ Szerkesztve ]

(#81581) radio100jozs válasza Ateszpapa (#81576) üzenetére


radio100jozs
őstag

Az UPC-vel kár példálózni a korlátlan netet tartalmazó hangdíjcsomagjaival, mert hónapról-hónapra vezeti ki azokat, és a kínálat 5 ből már csak 2 ilyen csomagja van. Azért nevetséges, hogy 2017-ben csak 3G hálózaton működő 1/2 Mbps max letöltésű csomagokat internetnek nevezni, és árban a percdíjakat nézve horribilis ezért.

Én Telekomnál olyanra gondolok, hogy az internet terén sebesség differenciált, de több adatot tartalmazó díjcsomagok lesznek, melyekben a percdíjak is 20 Ft környékén állnak meg, és hálózaton belül a legolcsóbb csomag is ingyenes lesz a beszélgetés.

Pl. 10 Mbps sebességgel 10 GB/hó csomag

(#81582) radio100jozs válasza dptrsk (#81577) üzenetére


radio100jozs
őstag

Vodafone megveszi a Digi frekvenciáját, ez ugyan úgy egy opció, ami kimaradt a felsorolásodból.

(#81583) enginev3.0 válasza dptrsk (#81563) üzenetére


enginev3.0
félisten

Tegnap személyesen azt mondták hogy 27.en lesznek új csomagok

Neten pedig azt mondták hogy április elsejével mondhatnak bármit

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#81584) balint82 válasza enginev3.0 (#81583) üzenetére


balint82
senior tag

Pont április elsején? :DD

Google Pixel 4a

(#81585) Vangelis válasza balint82 (#81584) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor pláne bármit mondatnak. :)))

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#81586) szabogabor10


szabogabor10
veterán

[link]
Na ezek után szerintem nem érdemes csodát várni az új csomagoktól...
Maximum felépítésben hozhatnak újdonságot, de árban és adatforgalomban nem hiszem. Aztán persze ne legyen igazam, de nincs jó előérzetem.
Miközben Európa normálisabb országaiban épp 20-50 GB-os flat csomagokat osztogatnak jó áron...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#81587) enginev3.0 válasza balint82 (#81584) üzenetére


enginev3.0
félisten

Chaten azt írták hogy 30nappal az előtt mondhatnak bármit mint ami a számlában volt időpont az ászf módosításának megadva

Személyesen pedig azt mondták hogy 27.en jönnek az új csomagok és több net lesz bennük

Én egyiket sem hiszem el, inkább csak reménykedem hogy 24 vagy 27.en mindent megtudunk
Jövő héten meg kötök egy move xs csomagot korlátlan böngészés opcióval arra az esetre ha még se lennének olyan jók az új csomagok, legalább marad a korlátlan net

A digi pedig szinte biztos nem indít semmit 21.en a digi topic szerint

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#81588) Ateszpapa válasza radio100jozs (#81581) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Azért a kollégám elvan vele. Youtube, horizon go, meg sem kottyan annak az 2 Megabitnek.
Mobilra elég neki.

És egyelőre senki más nem kínál publikus csomagban korlátlan mobilnetet.

Amit Te gondolsz, az is szuper lenne, majd meglátjuk.

(#81589) SUPREME7


SUPREME7
őstag

A Telekom jobban teljesít. Kiszámlázták annak a készüléknek az árát amit nem vettem át, behajtási osztály aszondja látja, hogy igazam van, de írjak mailt az ügyfélszolgálatnak :W Igazi balfaszok. :U

(#81590) Beca1990 válasza SUPREME7 (#81589) üzenetére


Beca1990
senior tag

nekem tavaly volt hasonló
sok sikert hozzá, több mint 6 hónapba telt míg "levakartam" magamról a "tartozást"... :(

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#81591) namenlos


namenlos
tag

Egy biztos, a DIGI ügyfélszolgálatok úgy szaporodnak, mint a gombák, feltételezem, nem a kábeles ügyfélkör igényei miatt.

(#81592) Vangelis válasza SUPREME7 (#81589) üzenetére


Vangelis
nagyúr

mindig csak dominós számhoz rendelünk :D

Amatőr :DDD

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#81593) SUPREME7 válasza Vangelis (#81592) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nincs előfizetésem, azt akartam rendelni készülékkel, de ők több mint 1 hétig elmélkedtek rajta, utána meg 3 munkanap után törölték mert nem volt időm bemenni átvenni. Erre a telefont meg kiszámlázzák amikor semmiféle kapcsolatban nem vagyok velük.

[ Szerkesztve ]

(#81594) Vangelis válasza SUPREME7 (#81593) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ügyesek :D

lehet valaki átvette?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#81595) Blackmirror válasza SUPREME7 (#81593) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Nekem még az előfizetésem is kikspcsolták egy ilyen "tartozás " miatt.
Nekem is egy készülék lett törölve amit végül nem vettem át :D

iPhone X@R, iPad Pro

(#81596) SUPREME7 válasza Vangelis (#81594) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nem, a behajtós ügyfélszolga is látta, hogy nem lett átvéve, de "nem tudok vele mit csinálni" ... Írogassak mailt, meg csatoljam a levelet.

(#81595) Blackmirror: Az kedves :D Nekem nincs semmim feléjük, se otthoni, se mobil, de úgy tűnik nem is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#81597) Blackmirror válasza SUPREME7 (#81596) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Úgy kell rendelni mint ahogy a mester szokott ;)
Vagy két-három hónapot küzdöttem velük mire tiszta lett az egyenlegem.
De a legnagyobb meglepi az volt amikor lekapcsolták a kimenő hívásokat úgy hogy valójában túlfizetésem volt nem is tartozás. ( hiába telefonáltam előtte hogy rosszul számláznak, hiába írtam e-mailt nekik ők küldték a 7-800 forintos felszólító SMS-t és elvették az epack bónuszom is)

iPhone X@R, iPad Pro

(#81598) Okean válasza namenlos (#81591) üzenetére


Okean
tag

Elég komolyan fejlesztik a vezetékes infrastruktúrát.

(#81599) BrukoMisike válasza Zeki (#81558) üzenetére


BrukoMisike
tag

Pedig nem tudom megrendelni.

Innen akarok rendelni: [link]

Belépek a telekom fiókommal, de csak ezeket válaszhatom: [link]

Elvileg:
"DOMINO MARATON 100 MB ADATOPCIÓ"
"Rendelj Maraton adatopciót feltöltőkártyás hang csomagod mellé, és használd, amíg szeretnéd vagy amíg telefonszámod rendelkezésre áll!"

Domino Nap díjcsomagom van, lehet, hogy ezért nem tudom megrendelni a maraton opciót?

[ Szerkesztve ]

(#81600) dptrsk válasza BrukoMisike (#81599) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A képen a netplusz csomagokat listáztattad.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.