Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81601) BrukoMisike válasza dptrsk (#81600) üzenetére


BrukoMisike
tag

Mást nem is tudok. A 455 Ft-os opciót akarom megrendelni. Kattintok, hogy Online rendelem meg, belépek, ugye azt mondja, hogy: "Kattints, és belépés után válaszd díjcsomagodnál a testreszabást."
Belépek, ez fogad: [link]
Belépés után a testreszabásnál ezek vannak: [link]

[ Szerkesztve ]

(#81602) embe válasza Soulfly842 (#81542) üzenetére


embe
nagyúr

És milyen igazad volt! Személyes ügyintézéssel sikerült lebonyolítani a "brand váltást". Simán gyorsan ment minden.
Kifogtam egy korrekt ügyintézőt. :DDD

Viszont küszködök, mert ezt a Dominó Fix előfizetést valamiért nem sikerül a Telekom fiókomhoz adni. Olyan mintha a jelszót nem akarná elfogadni.. Mármint a Telekom jelszavamat...
De ahogy írom most ezt a hsz.-t, jut eszembe, hogy oda esetleg nem a Dominó kártyához tartozó biztonsági jelszót kell beírni? Amit a 1770 alatt hozok létre?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#81603) dptrsk válasza BrukoMisike (#81601) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A második kép legalján ott van, hogy további kiegészítők.
Arra se hozza fel?

(#81604) goop válasza embe (#81602) üzenetére


goop
őstag

De igen, amit a 1777 en hozol létre, de lehet, hogy csak holnaptól tudod hozzáadni.

(#81605) embe válasza goop (#81604) üzenetére


embe
nagyúr

Igen. vagyis nem, mert a frissen létrehozott jelszóval nem hagyja még.

Vasárnap a frissen aktivált Dominó Fixet lazán hozzátudtam adni. Na majd akkor holnap.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#81606) dptrsk válasza embe (#81605) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A migráláskor hiba történt sajnos, 1430on vetess fel panaszt, bent megoldják a központban a hibát.
Nekem is volt ilyen, azt hittem kijavították.

(#81607) Soulfly842 válasza embe (#81602) üzenetére


Soulfly842
addikt

Biztos nem csak szerencse kérdése ;) :C Lehet 10-ből 9 hasonlóképpen korrekt lett volna :D

1777-en állíthatsz be újat.

A menüpontok sorban:

2.3.5.1.1

Ennyi ;)
Mivel ott most domino jelszavad, itt állíthatsz be. Ezt személyesen nem tudják beállítani dominóra, csak az ügyfél magának.

Beaktiválódott szépen? A kártya aktív, bár brand váltásnál egy kicsit lassúcskább néha az aktiválódás is.

[ Szerkesztve ]

(#81608) embe válasza Soulfly842 (#81607) üzenetére


embe
nagyúr

Minden ok, jelszó már megvan. Csak nem akarja még elfogadni webes felületen. Valszeg az van amit korábban írt itt Goop, hogy holnaptól lehet ezt megcsinálni.
Holnap ismét meglesem.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#81609) lugosi válasza embe (#81564) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ők 21-re kérték, nem 24-re.

Jajj, aztán elolvastam a mai hsz-eket.
Már megint a Nagy Digivárás c. sláger megy. Jönadigi, majdadigi, stbstbstb.
Értsétek már meg, álmokat kergettek. Két hét múlva kéne indulni a szolgáltatásuknak, de egy reklámot nem láttunk sehol. Biztos titkolják, és nem akarnak ügyfeleket, mi? Ugyan már... Az elmúlt fél évben annyiszor olvastam már, hogy március 21-én bedurrant a digi, hogy már herótom van az egésztől. Gondolom most már, hogy látszik hogy nem lesz belőle semmi, a Digivárók kitalálnak valami új fiktív időpontot, amikor majd aztán hű meg ha.

[ Szerkesztve ]

(#81610) madrac


madrac
őstag

Na jó, akkor én is leírom a bluemobile-ról való számhordozós kálváriámat, mert ez már katasztrófa! :W
4 telekom üzletben voltam itt Budapesten, és mindenhol azt mondták, hogy egyszerűen nincs olyan domino fix-es sim kártyájuk raktáron, amire átlehet hordozni számot, és meg se tudja mondani hogy hol próbálkozzak! Hiánycikk! Volt olyan partner üzlet ahol azzal kezdte az ügyintéző, hogy olyat nem is lehet, hogy blumobile-ról hordozom a számomat dominora...! :(((
Elmegyek az 5. T pontba, újfent végigvárom a sort, ahol kifogtam egy lelkiismeretes ügyintézőt aki, írd és mond, 2 óráig próbálkozott a folyamattal, mert hogy olyat még nem látott a világ, hogy bluemobile-ról hordoznak számot telekomra, illetve azzal, hogy megfelelő sim kártyát találjon, amit felajánlott a rendszerük e célra, azok a kártya sorszámok pedig a valóságban nem is léteztek...! Több háttér csoporttal is beszélt telefonon közben, de csak nem sikerült dűlőre vinni a dolgot.... vagy segítőkészek voltak és még nagyobb bajt csináltak, vagy elhajtották.... végül kiderült a másik lényeg is a rendszerben, hogy a domino fixre való számhordozás továbbra is 4050 Ft-ba kerül, hiába kapja meg az ember 1000 Ft-ért a sim csomagot hordozás nélkül!!!
Eszem megáll! Komolyan szégyen amit művelnek ennél a szolgáltatónál!
Ja, előtte a weblapjukról is indítottam egy számhordozási ügyintézést, amire fel is hívtak napok múlva, és elmondta a hölgy, hogy ők csak előfizetéses számok hordozásával foglalkoznak, menjek T pontba! :W Köszi..!

(#81611) embe válasza madrac (#81610) üzenetére


embe
nagyúr

Nekem azért egyszerűbben ment.
Én is Bluemobile-ről hordoztam Dominó Fix-re.

Hasonlóan megigényeltem a számhordozást neten, még szombaton. Azt ígérték a válasz emailben hogy 1 napon belül visszahívnak. Valóban hétfőn hívtak is. Közölték velem, hogy Dominóra csak személyes ügyintézéssel működik a dolog.
Ma bementem az egyik nyíregyházi Telekom üzletbe. Ott az ügyintéző srác gyorsan lebonyolította a brand váltást. Igaz mondta, hogy ez az utolsó ilyen sim kártya.
És nem kellett fizetni csak a normál Dominó Fix árát, nem az akciósat, vagyis 1990-et. Közben elbeszélgettünk, és két másik havidíjas előfizetésemet is módosítottam. Gyorsan lezajlott az egész, bonyodalmak nélkül.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#81612) BrukoMisike válasza dptrsk (#81603) üzenetére


BrukoMisike
tag

Ha azt lenyitom ennyivel lesz több: [link]

(#81613) dptrsk válasza BrukoMisike (#81612) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Akkor szerintem az a baj, hogy nincs semmi alap net csomagod, ami feltétele a Maratonnak.
Technikai net, napinet vagy valami netplusz kell a Maraton mellé.

(#81614) BrukoMisike válasza dptrsk (#81613) üzenetére


BrukoMisike
tag

Én is erre gondoltam, de tegnap itt a fórumon azt mondták, hogy anélkül is rendelhető. Majd holnap felhívom őket azért.

(#81615) dptrsk válasza madrac (#81610) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A Telekom honlapján szerepel, hogy csak T-Pont tudja a márkaváltást Dominora intézni!!!
Partnerüzletben feleslegesen próbálkozol, Ők nem tudnak segíteni

(#81616) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Möghótta magát a telekom app nálam. A szolgáltatás átmenetileg nem elérhető. Globális jelenség lehet vagy helyi hiba?

(#81617) madrac válasza embe (#81611) üzenetére


madrac
őstag

Akkor lehet hogy téged is átvertek, ugyanis elmondásuk szerint csak sima domino fixre lehet hordozni, aminek az ára honlapról megrendelve és személyes üzletben is csak 1000 Ft jelenleg. A kioktatást pedig itt fórumon már megkaptam, hogy a számhordozás maga díjmentes, szóval több mint érdekes..

(#81615) dptrsk: Hol is van az leírva, hogy ez márkaváltás és nem számhordozás? Tudtad hogy van igénybejelentő honlap a hordozásra ahol szintén nincs erről szó, sőt a jelenlegi szolgáltatónál kiválasztható a bluemobile is? Amúgy tudtam, hogy személyesen intézendő alapvetően, de gondoltam kipróbálom ez az igénybejelentőt előbb, ha már van egy ilyen! Mégis elhajtottak... :((

[ Szerkesztve ]

(#81618) BrukoMisike válasza lugosi (#81616) üzenetére


BrukoMisike
tag

Nálam sem jó.

(#81619) szabogabor10 válasza lugosi (#81616) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nálam se megy.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#81620) enginev3.0 válasza lugosi (#81609) üzenetére


enginev3.0
félisten

Azért csak csinálnak valamit
[link] [link][link][link]

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#81621) embe válasza madrac (#81617) üzenetére


embe
nagyúr

Tudtommal korábban is csak webshopos vásárlásnál élt az 1000 Ft.-os ár, Dominó Fix Extra simre.
Üzletben ha új előfizetésként is veszed, akkor is 2eFt.
Az ügyintéző azt mondta, hogy a simen elérhető a 80 perc+1Gb.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#81622) kisspall válasza BrukoMisike (#81612) üzenetére


kisspall
aktív tag

BrukoMisike

"Domino Nap díjcsomagom van, lehet, hogy ezért nem tudom megrendelni a maraton opciót?"

Nem csodálnám, az rég megszűnt. Válts Fixre és lesz Maraton.

[ Szerkesztve ]

(#81623) madrac válasza embe (#81621) üzenetére


madrac
őstag

Csak most jött be ez az új csomag. Ha jól tudom már a kezdetektől fogva úgy árulják, hogy 1000 Ft a csomag ára honlapról rendelve és személyesen is. A különbség ott van, hogy honlapról rendelve fix extrát kap az ember, amiben dupla annyi ajándék van.Valószínűleg te ilyet kaphattál csak drágábban. Nem tudom, hogy mennyire volt szabályos az eljárás amiben megkaptad, mert nekem azt állították, hogy csak sima fixet lehet kérni számhordozással (direkt rá is kérdeztem), ami mondjuk logikus ha ez üzletben történő sim csomag vásárlásnak minősül...

[ Szerkesztve ]

(#81624) #71835392 válasza dptrsk (#81577) üzenetére


#71835392
törölt tag

A Telenor lefedettsége pontszerü, 1-1 nagyobb terhelés és nincs térerő

Mi ez a BAROMSÁG?
Semmi gond a Telenor hálózattal, összességében semmivel nem rosszabb mint a másik kettőé.

(#81625) BrukoMisike válasza kisspall (#81622) üzenetére


BrukoMisike
tag

Erre gondolsz?

Az 1GB mobilnet, illetve a 80 perc lebeszélhetőség az egyszeri alkalom?

(#81626) Daffni2 válasza #71835392 (#81624) üzenetére


Daffni2
addikt

Összességében szánalmasan rossz.

Megbízhatatlan, hektikus működésű, igen sokszor műszaki problémákkal terhelt.
És igen, egy nagyobb cellaterhelésnél komoly probléma van.

"Aki ad,az nyer"

(#81627) Zeki válasza BrukoMisike (#81625) üzenetére


Zeki
nagyúr

Egyszeri.

(#81628) gabor9991 válasza lugosi (#81609) üzenetére


gabor9991
őstag

Lehet neked lesz igazad és nem lesz semmilyen digimobil, de amikor már Csanádpalotán ami nem egy hatalmas város, Mélykúton Székesfehérváron Bélapátfalván is épít bázisállomást akkor nem hinném, hogy nem akarnak semmilyen szolgáltatást indítani.ezeket az építkezéseket nem reklámozták sehol.
Erre pedig még tippem sincs, milyen üzleti modellel lehet a semmire sem elég frekvencián akkora hasznot termelni, hogy megérje csinálni, amikor Hajdúszoboszlón csak a bázisállomás bérleti díja 2 millió + áfa / év lesz !
Ezt hány előfizetővel lehet kitermelni? A semmire se jó10MHz-en?Csak nem hülyék ezek, gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#81629) #71835392 válasza lugosi (#81609) üzenetére


#71835392
törölt tag

Akkor nézz be a Digis topikba, ott ami megy attól leteszed a hajad...
Hagyján, hogy nincsenek reklámok, a nagyobb baj, hogy hálózat nincs, antennatartók vannak felszerelve, pár helyen antenna is és de se kábelezés, se RRU, se rackszekrények, se semmi.

(#81630) gabor9991 válasza #71835392 (#81629) üzenetére


gabor9991
őstag

Persze, de az éves milliós bérleti díjat fizetik majd azért a szerződések szerint az önkormányzatoknak mert semmi tervük.

(#81631) BrukoMisike válasza Zeki (#81627) üzenetére


BrukoMisike
tag

És a 25 Ft-os percdíj ill. sms végleges? A Domino Nap csomaggal valami 50 Ft a percdíj és az SMS is. Nem az enyém a kártya, így előtte meg kell kérdezem, hogy váltsam-e át, de ha más nem a Maraton adatcsomag miatt muszáj lesz. Amúgy meg nem értem, 2015 végén volt egy simcsere, és akkor nem szóltak volna, hogy ettől olcsóbb tarifájú csomag is van...
Másik meg, hogy ha rég megszűnt, akkor hogy lehet, hogy a mai napig használva van ez a díjcsomag?

A maraton adatcsomagot tisztázzuk már: ha átváltunk Fix díjcsomagra, és vége az 1 GB mobilnetnek, utána bármikor vehetünk Maraton adatcsomagot függetlenül attól, hogy van-e meglévő mobilnet vagy nincs?

[ Szerkesztve ]

(#81632) #71835392 válasza Daffni2 (#81626) üzenetére


#71835392
törölt tag

Akkor én egy másik Telenor hálózatot használok biztos, de semmi ilyet nem tapasztaltam pedg folyamatosan járom az országot... Igaz nem torrentezek rajta, csak netezek, valamint zenét és videót streamelek de azt folyamatosan.
Én miért nem tapasztalom ezeket a problémákat?

(#81633) embe válasza madrac (#81623) üzenetére


embe
nagyúr

Tudtommal van a Dominó Fix, ami üzletben és webshopban is 1000 Ft.
Illetve van a Dominó Fix Extra ami az üzletben 2000 Ft., de most a webshopban ez is 1000 Ft. - akcióban.

Tudomásom szerint. Ha nem így van majd kijavítanak.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#81634) Zeki válasza BrukoMisike (#81631) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Fix csomag 25Ft-os, de a Most opcióval 9/19Ft-os lesz. Ez ingyenes. Maratont meg bármikor rendelhetsz hozzá, menni fog. Azért meg alapból a hozzáadott ajándék Maraton net.

(#81635) #71835392 válasza gabor9991 (#81630) üzenetére


#71835392
törölt tag

antennatartók vannak felszerelve, pár helyen antenna is és de se kábelezés, se RRU, se rackszekrények, se semmi.

Ezek tények. De persze megcáfolhatod ha mondasz nekem akár egyetlen egy készre telepített Digis állomást, én még nem találtam.
A spekulációk nem érdekelnek.

(#81636) lugosi válasza enginev3.0 (#81620) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Látom, egy ember posztolgat dolgokat. De ismétlem, szerintem a beharangozott március 21-i indulás nem fog megtörténni a korábban sokak által elképzelt módon. Sőt szerintem az elképzelt módon később sem, ugyanis szerintem az általános jellegű terjeszkedés idegen a digi üzleti stratégiájától (csak paneles negyedekben láttam őket terjeszkedni ahol relatíve jó user/költség hányaddal lehet számolni). Meglepődnék ha mobilban másképp gondolkoznának. De ismétlem, önmagában azt is irreálisnak tartom ma már hogy egyáltalán elindul egy általános szolgáltatás március 21-én. Lássuk be, ennek semmi jele.

(#81630) gabor9991
Szerintem mondjuk azt hogy meglátjuk március 21-én.

[ Szerkesztve ]

(#81637) gabor9991 válasza #71835392 (#81635) üzenetére


gabor9991
őstag

Ezt ne itt beszéljük meg mert nagyon off, gyere át ide DIGI Net Mobil és MobilNET
Jászapátiban egy hete kértek engedélyt bázisállomás építésre, szerinted minek, ha nem csinálnak semmit?

(#81636) lugosi :

Ebben igazad van, márciusban nem lesz semmilyen indulás az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#81638) #71835392 válasza gabor9991 (#81637) üzenetére


#71835392
törölt tag

Csak leszarod amit írok vagy nem tudod értelmezni az olvasottakat? Szerintem elég egyértelműen fogalmaztam.

(#81639) BrukoMisike válasza Zeki (#81634) üzenetére


BrukoMisike
tag

Nos, igen. Váltottunk fix-re és rögtön megjelent a Maraton opció.
Még 1 kérdés: a fix csomaghoz kapott 1 GB adatforgalmat, illetve 80 percet mennyi időn belül kell/lehet felhasználni? Illetve az elhasznált adatforgalmat és percet hol tudom követni?

[ Szerkesztve ]

(#81640) joelke HU válasza BrukoMisike (#81639) üzenetére


joelke HU
senior tag

Na várjunk csak. Váltásra is adnak 1 giga netet meg 80 percet? Szerintem nem. Csak az új simhez jár. Vagy tévedek?

Motorola G51

(#81641) BrukoMisike válasza joelke HU (#81640) üzenetére


BrukoMisike
tag

Na ez lehet, mert az alkalmazásban a Mobilinternetél 0 van. Viszont ezt nem írták, mikor váltottam.. :))
Sebaj, a most opciót bekapcsolom azért, legalább a telefonálás költségét lecsökkentettük.

(#81642) lugosi válasza joelke HU (#81640) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Családban egy simet váltottunk, és nem adott 1 giga netet. Szerintem az csak újakra van.

(#81643) Soulfly842 válasza madrac (#81623) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem. Nagyon nem jól tudod.

Az üzletekben két kiszerelés létezik.
1, 990 Ft 40 perc lebeszélhetőség, 500MB
2, 1990 Ft 80 perc, ill. 1GB adatforgalom, ennek megfeleltethető a Webshopos extra kiszerelésnek csak 990es áron (technikailag eltérő cikkszámmal, azonos paraméterekkel)

Ha lövésed nincs a konkrétumokról akkor felesleges öngól a hangulatkeltés is, hogy téged átvertek stb...

Számhordozásnak meg nincs ára, de a kártyát ki kell fizetni. Ez pedig csak egyetlem 'kiszerelésben' lehetséges!

1990 Ft-ért 80 perccel és 1GB adatforgalommal! Ugyanez áll a havidíjasról dominóra váltásnál is!

[ Szerkesztve ]

(#81644) madrac válasza Soulfly842 (#81643) üzenetére


madrac
őstag

Ha befejezted ezt a kioktató és lekezelő stílust, akkor talán olvasd el újra a történetet. 4-ből 4 meglátogatott T pontban sim hiányra hivatkozva hajtottak el, hogy nem lehet számot hordozni fix csomagra, és ügyfélbarát megoldásuk se akadt erre, az 5.-ben pedig 2 óra alatt annyira sikerült jutni az ügyintézőnek cégen belüli segítséggel, hogy 4050 Ft-ért akarták végül eladni azt a csomagot, ami amúgy 990 Ft, mert ennyit mutatott a gép és pont! És akkor nem akartak átverni???? Nem is beszélve arról az időről, energiáról amit a kedves tetűkom nyilván nem fog megtéríteni, mert egy egyszerű számhordozásba is beletörik a bicskájuk, félrevezetnek, lehúznak! Ez valóban korrekt?! :W A honlapon fabatkát nem ér a számhordozás igénybejelentő ami félrevezető is, de az ügyfelek ideje ugyebár nem drága, a belső informatikai rendszer pedig egy nagy kalap trágya, valljuk be!
Továbbá mégegyszer mondom, fix extrára nem lehet számot hordozni, ezt több ügyintéző és ügyfélszolgálatos is állította, de te nyilván jobban tudod! De ez teljesen mellékes is, mert dupla áron nem is kéne! Magát a számhordozást sem sikerült abszolválni csomag áron! Akkor miről beszélünk?

[ Szerkesztve ]

(#81645) Watto1991 válasza madrac (#81644) üzenetére


Watto1991
senior tag

Pedig igaza van, csakis az 1990 FT-osra lehet hordozni. Az, hogy az ügyintézők nem tudták megcsinálni, az megint más kérdés. 990 Ft-ért csak új számmal lehet megvenni.

(#81646) dptrsk válasza madrac (#81644) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A SIM hiányról nem tehet a T-Pont, lett 1 jó csomag, sajnos nagy az érdeklődés... Te sem véletlenül váltanál.
Engem is hajtottak el havidíjas->domino váltásnál SIM hiány miatt, email, telefon lehet panaszt tenni, nekem segítettek 2 nap alatt.
2 hónapja 4050forint volt a díja, amiből 2700 lebeszélhető.
Előfizetéses SIMet pedig az eltérő HLR miatt nem tud Dominora kiadni...

A fórumtárs szerintem többet tud, mint hinnéd...

(#81647) hacki87 válasza joelke HU (#81640) üzenetére


hacki87
senior tag

Adnak mert én elofizurol valtottam fixre mosttal es van netem es telefonalni is tudok. Egyenlegeket nem latok. Az ugyitezo mondta is, hogy van net meg lebeszelhetoseg.

(#81648) dptrsk válasza hacki87 (#81647) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Domino díjcsomagváltás nem azonos az előfizetésről dominóra SIM vásárlással.

(#81649) glaci válasza hacki87 (#81647) üzenetére


glaci
őstag

Akkor a tiéd nem Domino díjcsomag váltás volt, hanem új Dominó előfizetés kötése ...

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#81650) embe válasza madrac (#81644) üzenetére


embe
nagyúr

"Továbbá mégegyszer mondom, fix extrára nem lehet számot hordozni, ezt több ügyintéző és ügyfélszolgálatos is állította,"
DE LEHET!!! Ennek a neve: brand váltás.
Mint írtam, ugyanezt a folyamatot csináltam végig tegnap. Bluemobile-ról ----> Dominó Fixre.
Én is a neten igényeltem meg.
1 munka napon belül visszahívtak, akkor megtudtam én is, hogy csak személyesen mehet a dolog.
Bementem tegnap Nyíregyházán egy T-Mobile üzletben, és ott az ügyintéző megcsinálta. Igaz én kaptam az utolsó ilyen simet, akkor el is ffogyott ott.
És hamar megvolt. Ez nekem 1990Ft.-ba került. És él a szám, megtörtént a számhordozás.
' becs szó így volt.

Egyedül azzal küzdök, hogy nem tudom a felhasználói fiókomhoz adni, a jelszónál általános hibára hivatkozik. És telefonos ügyintéző sem tudta ezt megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.