Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81101) Soybex válasza makoss (#81100) üzenetére


Soybex
őstag

2310ft fizetsz havonta és 1gb netet kapsz. Viszont ha még nem volt ilyen csomagod akkor megkapod a bonusz adatot :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#81102) makoss válasza Soybex (#81101) üzenetére


makoss
addikt

Az nem jó, figyelnem kell a havidíjjat is!
Olyan kell, ami 3500Ft-ból kijön és kibírja 2 hónapig! :R
Néztem a Korlátlan közösségi oldalak opció-t, lehet még az jobb volna nem?
... a Domino NetPlusz S-hez

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#81103) Soybex válasza makoss (#81102) üzenetére


Soybex
őstag

Èn net plusz s-t használok domino 5-ben. Igaz hogy csak 200mb de havonta egy ezres csak

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#81104) makoss válasza Soybex (#81103) üzenetére


makoss
addikt

És a Domino NetPlusz S-hez, ha hozzászámolom a Korlátlan közösségi oldalak opció-t akkor szerintem nem egy ezres szerintem, hanem csak 640Ft csak, vagy tévedek? (640Ft + 827 Ft = 1467Ft/hó) :B
Rosszul gondolom?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#81105) Zeki válasza makoss (#81100) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nagy kár hogy hadilábon állsz a szövegértelmezéssel.
Pedig a képeken ott a szöveg szép magenta színnel....

Na akkor a "gyengébbek" kedvéért:

Akkor érvényes az olcsóbb netplusz ár, ha olyan csomagod van, amihez alapból jár valamennyi net.
Ilyen például Dominóban a Surf csomag, amihez jár a 150 mega.
(MEGÚJULÓ ADATBŐVÍTŐKÉNT MEGLÉVŐ ADATSZOLGÁLTATÁSHOZ)

Akkor érvényes a drágább netplusz ár, ha olyan csomagod van, amihez alapból nem jár net.
(ADATDÍJCSOMAGKÉNT HANG SZOLGÁLTATÁS MELLÉ)

--
Akkor kapsz 640-ért 200 megát, ha Domino Surf csomagod van.
De ez le is van írva a Telekom oldalán!

[ Szerkesztve ]

(#81106) Digitalis válasza Zeki (#81105) üzenetére


Digitalis
senior tag

T-com honlapja számomra mindig talányos volt. Valóban szépek azok a magneta színek, de mellette lehetne lényegre törőbb, kevésbé szétszórt, tömörebb, áttekinthetőbb és sokkal egyértelműbb, hogy olyan félkegyelműeknek mint én is, könnyebben eligazodjak rajta. :B

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#81107) kovacsmi_74 válasza Digitalis (#81106) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

T-lányos, már csak a színe miatt is...

(#81108) makoss válasza Zeki (#81105) üzenetére


makoss
addikt

Úgy írják le, hogy még véletlenül se értse meg az ember! :(

"Akkor kapsz 640-ért 200 megát, ha Domino Surf csomagod van."

Inkább minimum 1 GB-ot, vagy a Korlátlan közösségi oldalak opció-ban leírtakat.

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#81109) Soybex válasza makoss (#81108) üzenetére


Soybex
őstag

Lényeg hogy 2190ft körül van feltöltőkàrtyàsként 1gb neted 1 hónapig.

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#81110) makoss válasza Soybex (#81109) üzenetére


makoss
addikt

Úgy egyáltalán nem jó :(
Minimum 2 hónapra kell, max 3500Ft a keret erre az időszakra, nem akarok senkit bosszantani ezzel, csak már van egy rádiós netem ami már 6200Ft-ot kóstál havonta 15/3megás korlátlan net :(

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#81111) krizmo_


krizmo_
addikt

Sziasztok!

Szeretnék a nevemre venni egy telefonszámot, a sim kártyát nagyon régen kaptam (még a Westeles időszakban). Az eredeti tulaj felkeresése nem opció... Milyen lehetőségeim vannak, ha szeretném ezt a számot a magaménak tudni?

(#81112) betyarr válasza krizmo_ (#81111) üzenetére


betyarr
veterán

elvileg az eredeti tulaj is kellene hozzá,de érdemes bemenni az ügyfélszolgálatra és elmondani,hogy az eredeti tulaj nem elérhető.a feleségemét simán a nevére írták.nagyon régen kapta ő is (telenyomornál történt).

(#81113) matthewKER válasza krizmo_ (#81111) üzenetére


matthewKER
tag

Az elmúlt időben többször is felmerült a kérdés, az ügymenet a következő:
1. Befáradni T-Pontba.
2. Regisztráltatni magadat a SIM-kártyához, mint felhasználó.
3. 30 nap után a nevedre írathatod a SIM-kártyát. Ha csak az eredeti tulaj közben fel nem bukkan, hogy márpedig neki kell ez a kártya.

[ Szerkesztve ]

(#81114) krizmo_ válasza betyarr (#81112) üzenetére


krizmo_
addikt

Köszönöm szépen! :R Teszek egy próbát, hátha sikerül.

#81113 matthewKER
Nyilván be fogok fáradni... :U
Rákerestem a kulcsszavakra, és nem találtam ilyen jellegű kérdést, ha ennyire megerőltető volt, nem kellett volna válaszolnod...

(#81115) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Ha a számlán ez áll: "Az előfizetésére vállalt hűsége lejár: 2017.02.23."

Akkor holnap már nem lesz hüség az előfizetésemen?

[ Szerkesztve ]

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#81116) bernel válasza bernel (#81085) üzenetére


bernel
tag

Az app-ban átváltottam Surf-ről Fix-re, és úgy tűnik, gond nélkül működik. A maraton egyenlegemet is továbbvitte, ami még megmaradt. A napinetet pedig kikapcsolta magától, amit a surf mellé bekapcsolva kellett tartani, hogy menjen a net, akkor is, ha nem volt használva, mert volt maraton is.

Szóval jónak tűnik ez a Fix. Végre sikerült eljutni oda, hogy havidíj nélkül lehet használni a mobilnetet, és olyan ütemben használhatom el a megvett adatot, ahogy szeretném.

(#81117) dptrsk válasza Aaron14 (#81115) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Holnap 23:59kor fog lejárni...

Vagyis, mintha olyan rémlene, hogy a rendszer percre pontosan tudja, hogy pl. 10:18kor kötötted, s akkor jár le.

[ Szerkesztve ]

(#81118) -secret- válasza dptrsk (#81117) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

23:59 lesz az.

(#81119) vpanangin


vpanangin
senior tag

Megjöttek a 990 Ft-ért, online rendelt Domino Fix Extra kártyáim. Kell ezeket még valamilyen felületen vagy telefonos ügyfélszolgálaton regisztrálni? Azt tudom, hogy a rendelés napján élesítették, onnantól ketyeg a 365 nap érvényesség.

[ Szerkesztve ]

(#81120) dptrsk válasza vpanangin (#81119) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem kell külön aktiválni.

(#81121) zoltan6 válasza vpanangin (#81119) üzenetére


zoltan6
őstag

Én csak beraktam a telefonra,aztán működött,ha elfogy az 1gb net,hogy megy majd ennek a töltése? tehát mennyit kell majd rá tölteni,hogy ismét legyen rajta net? vagyis 1gb net hány ft?

(#81122) StLui válasza vpanangin (#81119) üzenetére


StLui
veterán

Nem biztos, hogy onnantól ketyeg, nekem van itthon évekkel ezelőtt vett 12*10 perces dominóm, és 2016 áprilisban kezdtem használni gyerek telefonjába, és most is aktív még. Szóval ez a használatbavételtől indult, és nem kellett ezt sem aktíválni külön, csak beraktuk és működött.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#81123) matthewKER válasza krizmo_ (#81114) üzenetére


matthewKER
tag

Szerintem félreértettél, ezzel csak azt akartam jelezni, hogy mostanában ez gyakori probléma.
Lehet a megfogalmazásom volt félreérthető, nem dorgálásnak szántam :N

(#81124) bernel válasza zoltan6 (#81121) üzenetére


bernel
tag

http://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/internet/mobilinternet/domino-maraton

Több simes telefonba lehet, hogy olcsóbb mindig új simkártyát venni, ha elfogy, bár nem tudom, egy névre hányat engednek venni.

[ Szerkesztve ]

(#81125) Zeki válasza zoltan6 (#81121) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nagyon egyszerű, ott vannak a Telekom weboldalán a Domino net opciók, vehetsz hozzá Netplusz netet, vagy Maraton netet.
És mivel a Fixhez nem jár alapból megújuló net, így ha Netplusz netet nézel, a drágább ár a tiéd.

bernel
1 évben szolgáltatónként 10db a max.

[ Szerkesztve ]

(#81126) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Hát nem kapkodják el a notebook raktárkészlet feltöltését.... :W

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#81127) Carline válasza Zeki (#81125) üzenetére


Carline
őstag

Én csak arra lennék kíváncsi hogy pl. a nevemen lévő dominó csomagot hogy lehet letenni.
Tegyük fel van 10db a nevemen de hármat nem használok. Szeretnék új dominós számot a három régi helyett.
Mi a menete?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#81128) #08205312 válasza Carline (#81127) üzenetére


#08205312
törölt tag

Én már ki is próbáltam, és leírtam a menetét... :U

(#81129) Magnat


Magnat
veterán

Üdv,

szeretném megérdeklődni a beavatottakat, a Domino Most-tal kapcsolatban van vmi iparági pletyka, h marad vagy sem?
Illetve a másik kérdésem, h faterom használ egy Telenor prepaid kártyát, ami a nevemen van. Szeretnénk átvinni a T-hez Domino Most konstrukcióba (tudom, nem külön csomag, be kell kapcsoltatni) számhordozással és a nevére is íratnánk. Ennek mi a menete? Elég, ha bemegyünk egy T-pontba ketten és ők intéznek mindent?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#81130) Soybex válasza Magnat (#81129) üzenetére


Soybex
őstag

Kell mind a két fő, személyi igazolvány aztán csak dedikáljátok a papírokat és ennyi :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#81131) Carline válasza #08205312 (#81128) üzenetére


Carline
őstag

Egy topikban ami offba van rakva gyakran azért szokott úgy lenni, mert az írás nem tartozik a topik témájához, ergo át lehet rajta gyorsan lépni.
A tiéd pont hogy offban van így nem is olvastam.. :U

De ennek hatására rákerestem a telekomnál és tényleg van olyan a dominó ügyintézésnél, hogy:

Előfizetői szerződés megszűntetése (SIM-kártya végleges kikapcsolása)
Bár erről az ÁSZF-ben nem találtam semmit (vagy rosszul kerestem).

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#81132) Watto1991 válasza Magnat (#81129) üzenetére


Watto1991
senior tag

1. telenornál átíratjátok apukád nevére, és az ő nevére lesz áthozva a Telekomhoz
2. áthozzátok a számot a Te nevedre, és mikor átjött (kb. 3 nap), utána együtt át tudjátok írni az Ő nevére a T-Pontban.

(#81133) Zeki válasza Magnat (#81129) üzenetére


Zeki
nagyúr

Talán nyár elejéig van a Most meghosszabbítva.

(#81134) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Sziasztok

A következő kérdezném:

Adott 2 főkártya és egy társkártya, a főkártyák aranyszintűek (kb 10 éves az előfizetés)
A T oldalán láttam hogy lehet főkártyából társkártyát csinálni és az egyikből szeretnék is, de a díjcsomagváltásnál nem ajánlja fel a lehetséget. Azért nem engedi mert még van 3 hónap a hűségből vagy mert ezt csak személyesen lehet.

vagy lehet ezt egyáltalán??:)

köszi

(#81135) dptrsk válasza Cilindrik (#81134) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

1430on is át tudják tenni Társkártyás csomagba, nem kell ezért személyesen befáradni.

(#81136) bluobluo75


bluobluo75
őstag

Sziasztok!

Egy nagyon fontos kérdésem lenne!!!
Holnap délelőtt várok egy nagyon fontos hívást, de orvoshoz kell menjek ahol nem szabad használni telefont, viszont a hívást át kellene irányítani egy másik számra, ami biztos tudja fogadni.
Tehát, a kérdésem:
Át lehet irányítani hívást egy másik számra úgy, hogy ha az orvos előtt vagy után hívnak azt még feltudjam venni?
Ha igen, pontosan mit kell beállítanom?
Beállítanám rezgőre a telót.
Köszönöm előre is! :R

(#81137) StLui válasza bluobluo75 (#81136) üzenetére


StLui
veterán

én úgy állítottam be, hogy ha nem vagyok elérhető, akkor átirányít, tehát ahogy nem használhatod a telefont lekapcsolod, és máris aktív az átirányítás, végeztél, bekapcsolod, és máris nem vagy átirányítva.
Ehhez csak sms-ben egy kódot kell küldeni egy T-s számra, de majd mindjárt beírja valaki talán a kódot is, számot is.

Itt nézd meg
közben megnéztem, itt pont ezt a módot nem látom a pdf-ben :(

**62* telefonszám *11# Hívásátirányítás ha nem elérhető - bekapcsolás
##62# Hívásátirányítás ha nem elérhető - kikapcsolás

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#81138) cris78


cris78
őstag

Mi volt annak a programnak a neve amivel ingyen lehet telefonálni, regisztrálni kellet a tesztre.
Mi van azzal most?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#81139) bluobluo75 válasza StLui (#81137) üzenetére


bluobluo75
őstag

Szerintem EZ lesz a jó. Nem?
Úgy volna jó, hogy ne kéne elzárni a telefont, mert lehet még nem megyek be akkor perpill a dokihoz, vagy már ha végeztem tudjam, hogy hívtak, ha meg bent vagyok akkor is tudjam ha kerestek, csak akkor rezgőre állítanám a telót, beállítanám kb 5 mp-es csengésre.

(#81140) St3ven válasza cris78 (#81138) üzenetére


St3ven
addikt

Immmr

Annyira nem pörög.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#81141) cris78 válasza St3ven (#81140) üzenetére


cris78
őstag

Köszönöm!
Tudtam, hogy valami idióta neve van :)))
És működik is még?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#81142) StLui válasza bluobluo75 (#81139) üzenetére


StLui
veterán

Akkor most döntsd el, hogy átirányítani akarod, vagy csak nem felvenni. Ennél amit linkeltél akkor irányít át ha kicsöng nálad de nem veszed fel mondjuk 5 csöngésig.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#81143) Magnat válasza Zeki (#81133) üzenetére


Magnat
veterán

Hmm, köszi... nem túl megnyugtató..
Watto1991 és Soybex, köszi nektek is!

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#81144) Carline


Carline
őstag

Tisztelt Topikgazdák.
Jó lenne ha aktualizálnátok a témaösszefoglaló linkjeit, mert nagyon soknál 404-es hiba van.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#81145) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Vállalati kedvezményes (mobil) csomagom van, amin a honlap szerint nincsen hűségidő. Ez azt jelenti, hogy bármikor felmondhatom mindenféle kötelezettség és fizetés nélkül a jelenlegi előfizetést / számot vagy azért kérdezzek rá üfsz-on?

[ Szerkesztve ]

(#81146) St3ven válasza cris78 (#81141) üzenetére


St3ven
addikt

Nem tudom, nagyon hallgatnak a kezdetben lelkes bétatesztelők. Én nem akartam szenvedni vele, úgyhogy ki sem próbáltam, inkább megvárom a fizetős verziót. Már ha egyáltalán lesz valamikor belőle valami. Mármint Magyarországon. Mert a szlovákoknál már megy.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#81147) Black_Raven válasza St3ven (#81146) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nekem ott pihen az SD kártyán, de nincs telepitve, december óta, a Most megölte már lusta vagyok játszani vele, 3 romváltás után, csak Xposed RootCloak-al megy rootolt telón. Szerintem még működik.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#81148) Zeki válasza cris78 (#81141) üzenetére


Zeki
nagyúr

Menj a voip topikba. Ott páran használunk immmr-t. Valakinek hűdejó, de sem nekem, sem az asszonynak nem az igazi. Én jól hallom a másikat, a másik nem annyira engem. Még jó hogy ingyé van. Komoly/fontos hívásokra alkalmatlan.

(#81149) #25741824


#25741824
törölt tag

Az mennyire igaz hogy vidéken sok helyen csak a Telekomnak van bármilyen lefedettsége a három közül? És mennyire kell "lemenni a térképről" ahol csak Telekom térerő van?

(#81150) Zeki válasza #25741824 (#81149) üzenetére


Zeki
nagyúr

Baromság. Vannak minden szolgáltatónak hiányosságai, ahol esetleg épp a másik a jó.
Lefedettségi térképeket nézegess.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.