Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81951) goop válasza madrac (#81950) üzenetére


goop
őstag

Fuss neki mégegyszer, és értsd jól. :)

Megmaradna a száma, mivel a vodánál van ráhordozás. (máshol nincs)

[ Szerkesztve ]

(#81952) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Lehet már tusni valamit a Májusban induló új csomagokról?

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#81953) 313313 válasza norberto_th (#81952) üzenetére


313313
addikt

Május 1-el a meglévő csomagokat zárják le.
Azt, hogy mikor indulnak az újak nem lehet tudni. Fórumon fellebbent a 24-e meg talán 27-ét is olvastam...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#81954) Esqs


Esqs
tag

Sziasztok!
Van a Telekom honlapon egy dedikált oldal a Domino Quick SIM-kártyák aktiválására (mint a Vodafone-nál az Instant SIM-ek aktiválására), vagy kizárólag telefonhívással megy a dolog?

(#81956) Soulfly842 válasza Esqs (#81954) üzenetére


Soulfly842
addikt

Kizárólag telefonhívással. Szóbeli szerződéssel történő szerződéskötés, amiről hangfelvétel is készül, de a kapcsolódó számon közvetlenül kapcsolnak (ami a csomagban van, nem kell menüstruktúrával szórakozni).

(#81957) Esqs válasza Soulfly842 (#81956) üzenetére


Esqs
tag

Köszönöm!

(#81958) enginev3.0 válasza 313313 (#81953) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ma arénában voltunk pár számot athozni telekomhoz, megint rákérdeztem hátha többet mondanak, csak annyit mondtak hogy a hónapban indul

Majd kiderül most már

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#81959) Bferibörs válasza AliasB (#81940) üzenetére


Bferibörs
addikt

igen ez elég furcsa, feltöltésre kaptam én is bonuszt, sms-ben értesítettek, a net keretem fogy- csak nem tudom mi lett azzal a 200 MB bonusz nettel, elfogyott egy sebesség mérésre ? Mert az 5GB keretemből is eltünt 40 MB :Y
A másik dolog, hogy online felületen 4,96 adatot használhatok fel, a t. appja szerint 4 GB-ot :Y :DDD
vannak még itt furcsaságok. :K

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#81960) AliasB válasza Bferibörs (#81959) üzenetére


AliasB
senior tag

Szerintem holnap felhívom őket újra reklamálni emiatt :)

Meg tudjátok mondani melyik számon tudok egy ügyintézővel beszélni gép helyett? (Dominos vagyok)
Legtöbbször csak önkiszolgáló menübe enged lépegetni és ha már mindet végignéztem egyszerűen csak megszakítja a hívást.

Járj nyitott szemmel.

(#81962) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Sziasztok. Lenne egy két hetes utam Spanyolba, és Olaszba. Milyen mobilnetet ajánlanátok előfizetős vagyok.

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#81963) Bferibörs válasza AliasB (#81960) üzenetére


Bferibörs
addikt

1430

0-val tudsz ügyintézőt kérni, ha nem akarod végigvárni a menüt, de nem mindenhol működik a 0.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#81964) AliasB válasza Bferibörs (#81963) üzenetére


AliasB
senior tag

Köszönöm ;)

Járj nyitott szemmel.

(#81965) norberto_th válasza enginev3.0 (#81958) üzenetére


norberto_th
aktív tag

Köszi! Kíváncsi leszek, remélem nem cseszik el a csomagokat, ez a korlátlan opció elég jó ami eddig volt, bár hűség van még rajta pár hónap.

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#81966) Daffni2 válasza madrac (#81950) üzenetére


Daffni2
addikt

Vagy úgy értetted hogy hordozza a vodához, majd a telekomhoz? Marad a Vodánál és jobban jár :D

"Aki ad,az nyer"

(#81967) lupus_l válasza neo-geo (#81962) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Én a Travel & Surf EU L-t használtam pár hete 1GB 4990 Ft.

(#81968) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Sziasztok, elektronikus szamlam van igy nem kapok kupont fizikailag a szamlamhoz, az aktualis C&A kedvezmeny kuponokat, hogyan lehet elerni a Telekom appbol?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#81969) #54715584 válasza fornettisuti (#81968) üzenetére


#54715584
törölt tag

Kapcsolat program alatt van az Akciós kuponok menüpont, ott látod majd.

(#81970) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Fix Extra kártyásoknak nem tudom feltűnt e, hogy a Most opció nekem csak június 30-ig aktív, a Maraton 4 GB amit vásároltam eltűnt a vásárlási listából, mintha nem lehetne újra megvenni ( ezeket tegnap aktiváltam).

Kérdésem, hogy a Most opciót aktiválni kell ismételten majd, vagy csak egy ilyen rövid idejű kedvezmény? A Maraton egy-egy adatcsomagját évente 1x lehet megvásárolni, vagy ha elfogyott a feltöltött adatkeret újra aktiválható lesz ?

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#81971) AliasB válasza Bferibörs (#81970) üzenetére


AliasB
senior tag

Üdv!

Fix extra?? Mitől extra?? Nekem simán Domino Fix.

A 4GB nekem is eltűnt a listából nem csak neked. A Most nekem tavaly óta aktív akkor január 31.ig jelezte, hogy aktív aztán hosszabbították a mostani dátumra de nem kellett újra aktiválnom. Lehet június 30.a előtt újra hosszabbítják valameddig ahogy előtte is.

Ja és a Maraton 4GBos net csak interneten belépve nem látszik. A telefonos alkalmazásba megvan.

[ Szerkesztve ]

Járj nyitott szemmel.

(#81972) #08205312 válasza AliasB (#81971) üzenetére


#08205312
törölt tag

Valószínűleg csak 1x lehet bekapcsolni a maraton 4GB-ot. Tehát, ha elfogy a benne foglalt adat- kikapcsolod, és akkor lesz újra elérhető a megrendelés menüpont alatt.
De valaki majd kijavít, ha rossz volt a gondolatfuttatásom.

(#81973) AliasB válasza #08205312 (#81972) üzenetére


AliasB
senior tag

Nem erről van szó mert én kipróbálás erejéig az 500MB-os csomagot rendeltem meg (Aztán jöhet a 4GB) és ugyanúgy látszik interneten belépve.

Járj nyitott szemmel.

(#81974) Bferibörs válasza AliasB (#81971) üzenetére


Bferibörs
addikt

innen jött az extra

köszi,megnyugodtam :C

(#81973) AliasB

sajnos össze-vissza van minden, mást mutat az app és mást mutat az online oldal :Y :U

rendszeresen az online felületet nézem, majd rászokom az appra is :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#81975) AliasB válasza Bferibörs (#81974) üzenetére


AliasB
senior tag

Jaaaa, hogy új dominosoknak extra :D nekem régóta megvan már így nincs ilyen extra :D már azt hittem valami megrendelhető extráról van szó :D azokat szeretem pedig :D

Járj nyitott szemmel.

(#81976) zsoltyy


zsoltyy
tag

Sziasztok!

Rendeltem egy Fix Extra domino kártyát online. Jóvá is hagyták anélkül, hogy felhívtak volna. Jövőhéten átvehetem.
Számot választhatok majd vagy adnak egyet és örüljek? :)

(#81977) goop válasza zsoltyy (#81976) üzenetére


goop
őstag

Dominó kártyánál nincs mit bíráljanak. Adnak egyet és kész.

(#81978) Zeki válasza zsoltyy (#81976) üzenetére


Zeki
nagyúr

Adnak egyet es kesz.

(#81979) Bferibörs válasza zsoltyy (#81976) üzenetére


Bferibörs
addikt

adnak egyet, e-mailt nem kaptál, hogy adatot fognak egyeztetni a megadott telefonszámon ?

hmm, bocs nem jelent meg nálam,hogy már válaszoltatok

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#81980) zsoltyy válasza Bferibörs (#81979) üzenetére


zsoltyy
tag

Kaptam e-mailt, de senki nem hívott. Pénteken csak az ügyben kaptam mailt, hogy jóvá hagyták.

(#81981) AliasB


AliasB
senior tag

Észrevettem valamit a mobilnetnél. 2 napja rendeltem meg a Maratont a NetPlusz helyett és NetPlusznál 4G volt Maratonnál csak H+ :/ miért adják lassabban a Maratont, mint a NetPluszt? Vagy csak ideiglenesen lassabb a mobilnet vajon?

Járj nyitott szemmel.

(#81982) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Ha a telefonomat szervizeltek es van rajta biztositas, akkor van bejelentesi kotelezettsegem a Telekom vagy a biztosito fele?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#81983) zeg74 válasza AliasB (#81981) üzenetére


zeg74
aktív tag

Ugyan ez a helyzet nálam is. Már simet akartam cseréltetni...

" kár érte, kiváló ügynök volt"

(#81984) AliasB válasza zeg74 (#81983) üzenetére


AliasB
senior tag

Nem a sim mert nálam NetPlusznál 4G volt :/ Maratonnál nincs 4G csak H+

Járj nyitott szemmel.

(#81985) albiosz


albiosz
őstag

Domino Fix esetében nekem a 4 gigás net úgy sincs a listán, hogy jelenleg semmilyen net szolgáltatást nem veszek igénybe.[kép]

(#81986) AliasB válasza albiosz (#81985) üzenetére


AliasB
senior tag

Igen ezen már túl vagyunk :) az alkalmazás jelzi csak valamiért.

Járj nyitott szemmel.

(#81987) albiosz válasza AliasB (#81986) üzenetére


albiosz
őstag

Áhá, akkor letöltöm.

Korábbi hozzászólásod szerkesztéséről lemaradtam. :R

(#81988) Bferibörs válasza AliasB (#81981) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nekem 4G is van de átvált H+ vagy 3G pld. speed tesztnél csinálta 3G-re lement, 30 Mbit/s-t mértem sebességnek. Új kártyám van, lehet majd ezért is reklamálni :(
ennyit tud a 4G-s 30 Mbit/s kártyám is 4G-n :-D az nem vált át H+, 3G-re ugyan azon a helyen, fel sem tűnt.

tegnapi mérés

(#81985) albiosz

köszi!

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#81989) goop válasza Bferibörs (#81988) üzenetére


goop
őstag

Ez érdekes, mert 3G hez túl jó a ping, ill. dominón a 30/10 Mbit a max, tehát többet nem fogsz mérni.

(#81990) Bferibörs válasza goop (#81989) üzenetére


Bferibörs
addikt

miből gondolod a 30 Mbitet ?

itt 300 szerepel ! hoppá levették a 4 GB Maratont?

itt fent van a 4GB

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#81991) AliasB válasza Bferibörs (#81988) üzenetére


AliasB
senior tag

Mivel én nem töltögetek se nem nézek videókat mobilon (csak nagyon ritkán egy-egy rövidebbet) így a sebességet ki sem használom csupán az tűnt fel, hogy eddig volt 4G most pedig csak H+ (ugyan az a kártya és a hely is) csupán a mobilnet lett NetPluszból Maraton.

Járj nyitott szemmel.

(#81992) goop válasza Bferibörs (#81990) üzenetére


goop
őstag

Hm, tényleg, akkor ezek szerint csak a kisebb netplusz csomagok maradtak a 30 Mbitesek.

(#81993) Bferibörs válasza AliasB (#81991) üzenetére


Bferibörs
addikt

én sem méregetem csak alkalmakként, veszel egy nagy sebességű csomagot, hogy gyors neted legyen és kiderül, hogy a 150-es csomag is csak 30-al hasít az ország legnagyobb területén :-D
(csomagváltás előtt méregettem anno 3 szolgáltatót)

(#81992) goop

de látod mit mértem :DDD

lehet ha a telefonom be lehetne állítani csak 4G-re és nem preferáltra akkor tartaná a 4G-t, majd átteszem a másikba és megnézem, mivel a jelerősség ( ha jól írom) nagyon car a 4G-nél is 105 izé. :DDD 1-2 pálcika a térerő jelen.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#81994) #71835392


#71835392
törölt tag

Akinél nem megy 4gn vagy leváltogat 3gre a Maraton, vagy mindenhol stabilan 30megás sebességet ad az jelentse be hibára, mert ez valami paraméterezési hiba amit javítaniuk kell.

[ Szerkesztve ]

(#81995) embe válasza Bferibörs (#81938) üzenetére


embe
nagyúr

Nekem így sikerült felvenni a Fixet a telekom fiókhoz:
"Nem a telekom fiókomhoz adtam az előfizetést......hanem az előfizetést adtam a telekom fiókhoz.
Vagyis bejelentkeztem a Dominó Fix telószámmal + Dominó jelszóval. És ezután megváltoztattam a bejelentkezési procedurát, hozzáadtam a számot a meglévő Telekom fiókhoz...
És lőn csoda.... így sikerült.
Ha erre gondoltál, vagyis ezt akartad mondani, akkor köszi hogy bedobtad ezt a kérdést!
Mert eddig úgy próbáltam, hogy előbb bejelentkeztem a telekomfiókba, majd ahhoz próbáltam adni a számot, így nem sikerült..... Bár a másik Dominó Fix számot meg pont ezzel a módszerrel adtam hozzá."

Próbáld ki!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#81996) pébé


pébé
csendes tag

Vettem egy Domino Fix Extra kártyát weben beírom a telefonszámom+jelszó és kiírja általános hiba.
A telekom alkalmazásnál nem tudok belépni ott a telefonszám+ jelszó után azt írja technikai karbantartás miatt az alkalmazás nem elérhető. Másnál is van ilyen vagy csak nálam?

[ Szerkesztve ]

(#81997) embe válasza pébé (#81996) üzenetére


embe
nagyúr

Készítettél hozzá Dominó jelszót? Olvastad amit írtam?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#81998) Bferibörs válasza embe (#81997) üzenetére


Bferibörs
addikt

Én készítettem jelszót ,sem a saját számával,sem a fiókomban nem tudtam felvenni ,hibát írt ki a jelszóra. Az 1430- vették fel végül 1-2 órán belül.Az ügyintéző azt mondta a hiba náluk van.Ha készítek jelszót az 1777-en akkor annak azonnal működnie kellene.

Kovlaj122 - jelezni fogom

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#81999) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Jelenleg Domino Nap-ban vagyok, és nézegetem ezt a Fix csomagot. Két kérdem lenne ezzel kapcsolatban.

1. A Fix mellé mehet a Most?
2. A mobilnetet nem értem, most NetPlusz Arany és Platina csomag van, de van valami Maraton lehetőség is. Mi a különbség a NetPŐlusz és a Maraton között? Melyik éri meg jobban?

(#82000) Zeki válasza Hauptmann (#81999) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mindegyik dumás Dominó mellé mehet a Most.
A Maraton az nem újul meg, addig él amíg el nem használod (ekkor újra megrendelheted), vagy amíg él a sim kártyád.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.