Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65253) #41133696 válasza Zeki (#65251) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az, de az is durva volt, hogy az 5 szám is törlődött, így 49 Ft percdíjjal beszélt. Ez meg úgy derült ki, hogy megnéztük, hogy az új vezetékes szám fel van e véve... aztán állítanám be, és mind az 5 hely üres volt.

A saját L7 II-9n is így van beállítva, mert ha itthon vagyok WiFi-n lóg, ha meg nem, akkor jön velem a Huawei E5776 MiFi is, és akkor is WiFi-n lóg (Net & Roll S)

(#65252) pietrasko: Szerintem, nálunk ezzel függ össze: mivel a család összes T-s Domino csomagjánál bejelentettük, hogy nem fogadjuk el az új feltételeket. Nos úgy gondolom, ez némileg megmagyarázná mind a két jelenséget.

A tegnapi problémás dominós mobiltelefonszám is korábban az én számom volt, rajtam kívül más nem is tudja fejből a T-Mobile kódot, sőt én is csak táblázatból, mert nem tartok mindent fejben - mindenhol más a jelszavam, vagy a Tele/PIN kódom (paranoia) - tehát ezt az utólag más hozzáfért dolgot nem tartom valószínűnek. Inkább rendszerszintű a dolog.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.