Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49314) Deck


Deck
titán

Sziasztok!

Megosztanám a tapasztalataim a korlátlan böngészés és email csomaggal kapcsolatban.

Pénteken aktiváltattam de az első ügyintéző szibte semmit nem értett hozzá össze-vissza beszélt ezért, később telefonáltam vissza a másik hölgy legalább képben volt :D a csomag díja 1.800ft havonta és korlátlan böngészés lekorlátozás nélkül nagyon jól jön mivel a munkám mellett sokat tudok telefonozni. A csomagba tartozik amit böngészőn keresztül nézünk összes weboldal nem csak a html. Facebook, Twitter, keresés, képek, minden más weboldal is kivéve az online videós és zenés ill. letöltés nem tartozik bele sem ftp,torrent. Emailnél pedig a gmailt és minden email kliens beletartozik.

Tehát aki sokat böngészik és nem akarja, hogy korlátozzák a sebességet annak csak ajánlani tudom ;) Így már nem aggódom amiatt, hogy hamar elérem a limitet és korlátozzák a sebességet :D

[ Szerkesztve ]

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.