Hirdetés

2019. szeptember 17., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-11-27 17:56:13

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobil szolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#49301) Roli27 válasza 313313 (#49300) üzenetére

Roli27
(őstag)

:C

Telekom IPTV Szuper Családi Mozi + Sagemcom F@st 3890V3 - DigiNet FTTH 2x1000 + Huawei HG8242H ONT + Asus BRT-AC828 AC2600 Dual-WAN VPN router

(#49302) raziel01 válasza 313313 (#49300) üzenetére

raziel01
(veterán)

Úgy imádom mikor a T szívja meg. :D
Legalább a drága percdíjak miatt így kárpótlást kap az ember. :D

(#49303) 313313 válasza 313313 (#49300) üzenetére

313313
(őstag)

Most nézem, a sim, amit küldtek csak micro, telefonba nano kell... vissza is küldöm :)

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Huawei P9 Lite

(#49304) pepe091 válasza 313313 (#49303) üzenetére

pepe091
(MODERÁTOR)

Ja, nekem is micro-t küldtek. Értett hozzá aki összerakta a csomagot... :D

(#49305) lugosi válasza Otisz (#49296) üzenetére

lugosi
(nagyúr)

Nálam is leszállították. Megállapítom hogy a Telekom jó fej. :)

(#49306) djculture

djculture
(félisten)

Azt tudtuk hogy kiviszik, annak idején az ingyen cuccokat is kihozták egy szó nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#49307) djculture válasza Vangelis (#49271) üzenetére

djculture
(félisten)

Sony Xperia Vangelis

Remélem azért még veszel észre pár ilyet úgy karácsony környékén is, mondjuk jó lenne egy Hauwei p7 is 12000-ért :D

[ Szerkesztve ]

(#49308) Vangelis válasza djculture (#49307) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Hát reméljük lesz most is valami nagyon faxa akció.
Vennékl idén is pár Neo-t 2990 ért :)
Meg az ingyen pendrivok is nagyon jól jöttek.
Modnjuk a Nokia L820-is tetszett 3000ft-ért ajándék vezeték nélküli egérrel.. :) Lassan le is jár a hűség.

(#49309) djculture válasza Vangelis (#49308) üzenetére

djculture
(félisten)

Hát te vagy a szemünk és a fülünk ugyhogy hajrá.. ;]

(#49310) freeknight

freeknight
(őstag)

Sziasztok!

Jelenleg egy üzleti telemátrix előfizuban vagyok, nincs bennefoglalt net, hanem külön havi 1000 forintért járatok egy 100 megás alapcsomagot.

Most néztem a telekom oldalán, hogy most már egy 200 megás csomag a legkisebb, 590 ft-ért, bizonyos "Netplusz Arany és Platina". A nevéből ítélve arany pontkártyás ügyfélnek kell lenni a megkötéséhez minimum. De ezt is csak én gondolom, mert az oldalon természetesen semmi más infó nincs a néven és az áron kívül megadva.
A kérdésem: hol tudom megnézni, hogy vagyok-e aranykártyás, és egyáltalán, milyen feltételek kellenek ezen tarifa igénybevételéhez?

(#49311) djculture válasza freeknight (#49310) üzenetére

djculture
(félisten)

lakossági dolgokat tudomásom szerint céges előfizetéshez nem lehet kombinálni.

[ Szerkesztve ]

(#49312) kali válasza freeknight (#49310) üzenetére

kali
(legenda)

szia,

jól gondolod, arany vagy platina kiemeltségűnek kell lenni azon előfizetésnek, amire aktiválni szeretnéd, alapesetben más feltétel nincs, és a my t-mobile felületre bejelentkezve látható a kiemeltség státusza, de az üzleti díjcsomagnál passz, annál elég sok olyan opció nem él, amik a természetes személyek számára kiírt, publikus díjcsomaghoz adottak, ezért érdemes lenne rákérdezni illetékesnél - akár a telefonos ügyfélszolgálatra -, ha addig nem jár itt a t-s illetékes, aki érdemeben segíteni tud.

(#49313) D@reeo

D@reeo
(aktív tag)

Üdv
Törődjek bele, hogy a lekorlátozott nettel még a prohardver fóruma is kb 10 perc alatt tölt be? Vagy azért ennek még lekorlátozott nettel se kéne ilyen gyatrának lennie?

(#49314) Deck

Deck
(veterán)

Sziasztok!

Megosztanám a tapasztalataim a korlátlan böngészés és email csomaggal kapcsolatban.

Pénteken aktiváltattam de az első ügyintéző szibte semmit nem értett hozzá össze-vissza beszélt ezért, később telefonáltam vissza a másik hölgy legalább képben volt :D a csomag díja 1.800ft havonta és korlátlan böngészés lekorlátozás nélkül nagyon jól jön mivel a munkám mellett sokat tudok telefonozni. A csomagba tartozik amit böngészőn keresztül nézünk összes weboldal nem csak a html. Facebook, Twitter, keresés, képek, minden más weboldal is kivéve az online videós és zenés ill. letöltés nem tartozik bele sem ftp,torrent. Emailnél pedig a gmailt és minden email kliens beletartozik.

Tehát aki sokat böngészik és nem akarja, hogy korlátozzák a sebességet annak csak ajánlani tudom ;) Így már nem aggódom amiatt, hogy hamar elérem a limitet és korlátozzák a sebességet :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID: deck91_x

(#49315) napocska2 válasza freeknight (#49310) üzenetére

napocska2
(senior tag)

Tettem a nyáron egy próbát ezzel a csomaggal, de hiába. Sajnos nem működött, pedig utólag a számla is mutatta, hogy aktiválták. Így kénytelen vagyok a Netplusz S-re fanyalodni. A számla végén mutatja, ha arany szintű vagy, de net szempontjából ezek szerint nincs jelentősége.

(#49316) Zsolt_72 válasza D@reeo (#49313) üzenetére

Zsolt_72
(nagyúr)

Ne törődj bele, havonta 5-10 napon keresztül én is korlátozott sebességgel fórumozok de még a teljes oldal is használható gyorsasággal töltődik be (nemhogy a mobilra optimalizált változat).

(#49317) kali válasza D@reeo (#49313) üzenetére

kali
(legenda)

szia,

mobilos nézetben még elmegy a lekorlátozott 32/32 kilobit/sec, de teljes nézetben már elég nyűgös, legalábbis a gyorshoz képest - de közel sem 10 perc.
3g esetén soványabb a mérésed, mint a lekorlátozott alatt illene lenni, és edge alatt is csak a feltöltés jó, a letöltés elég satnya, a válaszidőről nem is beszélve, szóval más is lehet ott a háttérben.

[ Szerkesztve ]

(#49318) M.A.Z. válasza freeknight (#49310) üzenetére

M.A.Z.
(aktív tag)

200 megát 690ért is megkapod Netplusz S néven.

(#49319) kali válasza M.A.Z. (#49318) üzenetére

kali
(legenda)

nem kapja meg, mert írta, hogy a díjcsomagjában nincs benne foglalt net, és úgy már 1090 ft (lenne) a netplusz s.

[ Szerkesztve ]

(#49320) D@reeo válasza kali (#49317) üzenetére

D@reeo
(aktív tag)

Mobilos nézetről beszélek, tegnap éjjel (amikor mértem) akkor egyszerűen csak töltött és töltött és tényleg kb 10 perc alatt töltött be. Facebook appról nem is beszélve, az is használhatatlan.
Mint láthatod, 3G esetén 1-es a jelerősség míg edgen 3. Biztos közrejátszik, hogy panelban lakom és jól leárnyékolja a jelet,de akkor is nagyon bosszantó. Sajnos a WiFi ic-m tönkrement, így otthon is kénytelen vagyok használni a mobilnetet ami pár nap alatt elfogy és a hónap hátralevő részében meg szenvedek.
Tudom, a megoldás a wifi ic cseréje/újramelegítése vagy a netlimit bővítése lenne...
Reklamálni gondolom nem raklamálhatok, mert az ÁFÉSZ-ben biztos maximális 32/32-t írnak, és garantált 0.01-et...

[ Szerkesztve ]

(#49321) Deck válasza D@reeo (#49320) üzenetére

Deck
(veterán)

Jól gondolod. 0kb/s a garantált.

(#49322) Zeki

Zeki
(veterán)

Ilyen ez... vannak akik itt örömködtek, hogy jajdejóó, korlátos net szakít mint az állat., gyorsabb mint volt... neked meg pont az ellentetje.

9 hónapos, alig használt hoverboard + kiegészítők eladó!

(#49323) D@reeo válasza Zeki (#49322) üzenetére

D@reeo
(aktív tag)

Ez van. Kicsit már bánom, hogy váltottam a régi szolgáltatómról. Többet is fizetek (nem használom ki teljesen a csomagba foglalt lehetőségeket) mint régen, és a net is borzasztó. A konkurenciánál ahol voltam korlátos nettel is teljesen használható volt az Internet. Szép napot!
Ps.: nem volt neked régebben egy fórumod?

[ Szerkesztve ]

(#49324) Deck válasza D@reeo (#49323) üzenetére

Deck
(veterán)

A gond inkább nálad lesz. Mikor korlátozott netem volt akkoris gyorsan ment itt az oldal mobil nézete.

Hívd fel őket kérdezd meg mi van.

(#49326) kali válasza D@reeo (#49320) üzenetére

kali
(legenda)

a panel sem feltétlenül problémás, nekem a lakásban a 3g maximum térerőn, az lte pedig egy pöttyel kevesebb, illetve a legeldugottabb sarokban kettővel, de még akkor is tökéletes.
más gond lesz nálad, mert a mobilos nézetnek adott lelassított sebesség mellett is jobbnak kellene lennie, és a válaszidő a lassítás miatt sem nő meg annyira.

(#49327) 313313 válasza D@reeo (#49323) üzenetére

313313
(őstag)

Azért mert a régi szolgáltatód nem tudott lassítani adatkeret elfogyása után, még nem a T-mobile a rossz szolgáltató, mert ő igen... benne van a szerződésben...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Huawei P9 Lite

(#49329) [P]laci válasza Vangelis (#49308) üzenetére

[P]laci
(senior tag)

ha látsz vmi okosat, majd szólj! :DDD tuti lesz még ilyen, mint a Z3! :K ;]

(#49331) Jamby18

Jamby18
(aktív tag)

Sziasztok!
Domino7-es feltöltőkártyás vagyok go net (-1000ft/100Mb) mobilnettel. És most szeretnék váltani havi előfizetésre, és egy Move XS díjcsomagot néztem ki [link]aminek a havi díja nem egyértelmű. Mivel 1990ft van írva, viszont kék színnel meg hogy e-Packkel. :U tehát ez lenne a havi ára vagy csak ezzel az e-Pack megrendeléssel? Mert más díjcsomagnál legalább zárójelbe ott van egyértelműen hogy mennyi a teljes ár e-Pack-al vagy nélküle.
Előre is köszi

(#49332) r3dsnake válasza Jamby18 (#49331) üzenetére

r3dsnake
(nagyúr)

1990, ha nem kérsz kipostázott számlát, hanem online fizeted be. A teljes ár 2290.

[ Szerkesztve ]

(#49333) Jamby18 válasza r3dsnake (#49332) üzenetére

Jamby18
(aktív tag)

értem, köszönöm :R megnéztem az e-Pack tanácsadó videót ott az oldalon. Jól értelmezem, hogy annyi a lényege, hogy legyen egy bankszámlaszámom (van) és egy az oldal által generált jelszó, mikor feldobja havonta, gondolom e-maiben, a fizetési határidőt, akkor simán a T oldalán kiegyenlítem, hogy a számlaszámról vonja le az összeget, amit később az OTP-s számlatörténeten nyomon is tudok követni?

(#49336) lugosi válasza D@reeo (#49320) üzenetére

lugosi
(nagyúr)

Ma néztem panelban és simán megvolt az lte jel is, 26 megabittel. Tehát szerintem nem árnyékol annyit.

(#49337) r3dsnake válasza Jamby18 (#49333) üzenetére

r3dsnake
(nagyúr)

Nekem a telekom gyorsfizetéshez van hozzárendelve a bankkártya számom (nem bankszámlaszám), és egy e-mail/jelszó kombóval fizetem be a számlát 2 kattintással.

(#49338) Jamby18 válasza r3dsnake (#49337) üzenetére

Jamby18
(aktív tag)

Köszi a segítséget :R

(#49339) JamesFinn válasza Deck (#49314) üzenetére

JamesFinn
(senior tag)

Szia! Azt meg tudnád mondani nekem, hogy a netet használó applikációk(pl.:index, instagram, időjárás app, stb) ezt a "korlátlan" netet használhatja? Az ügyintéző nem tudta egyértelműen megmondani. Válaszod Köszi!

(#49340) cserry193

cserry193
(tag)

Hali!

Rendeltem a webshopból egy USB kábelt a telómhoz, és arra lennék kíváncsi hogy erre van-e garancia.
Mert csak számlát kaptam róla letölthető formátumban, garanciapapírt nem.
Előre is köszi a választ! :)

(#49341) djculture válasza cserry193 (#49340) üzenetére

djculture
(félisten)

Csak 10 ezeret elérő cucchoz van garancia a jogszabály szerint kivéve ha a maga a gyártó vállal rá. Telekom ezekre 6 hónap szavatosságot vállal.
"6 hónapon belül felismert hiba esetén a forgalmazónak kell bizonyítani, hogy az átadáskor a termék hibátlan volt, nem volt rejtett hibája, a meghibásodás a fogyasztó nem rendeltetésszerű használatának eredménye"

[ Szerkesztve ]

(#49342) szlovibuki

szlovibuki
(tag)

Hello!

Dominosként hány ponttól lehet elérni az Arany szintet? Most 142 pontom van.

(#49343) Teko001 válasza szlovibuki (#49342) üzenetére

Teko001
(őstag)

Arany kedvezményjogosultsági szint eléréséhez szükséges pontmennyiség, a jogosultság elnyerését megelőző 7 hónapos időszak első 6 hónapja alatt: 480 pont

(#49344) Gordiann

Gordiann
(őstag)

Sziasztok!

MOZAIK S csomagomban lebeszélhető a havidíj roaming használatával?
Külföldön tartózkodás miatt jó lenne ha nem veszne kárba a havidíj...

Köszönöm!

(#49345) szlovibuki válasza Teko001 (#49343) üzenetére

szlovibuki
(tag)

Hmm, köszönöm. Akkor még gyúrnom kell rá.. :B

(#49346) Teko001 válasza Gordiann (#49344) üzenetére

Teko001
(őstag)

nem

(#49347) Roli27 válasza szlovibuki (#49342) üzenetére

Roli27
(őstag)

150 pont

[link]

Telekom IPTV Szuper Családi Mozi + Sagemcom F@st 3890V3 - DigiNet FTTH 2x1000 + Huawei HG8242H ONT + Asus BRT-AC828 AC2600 Dual-WAN VPN router

(#49348) Aaron14

Aaron14
(őstag)

Sziasztok,

van egy 2014.11.08-ig kötött hűségszerződésünk (mobil) a Telekomnál. Ezt mikor tudjuk leghamarabb lemondani kötbér megfizetése nélkül és milyen formában?

Egyébként elképesztő, hogy a telekom.hu weboldalon hónapok óta nem lehet belépni az otthoni előfizetésemhez tartozó fiókba.

Nikon D90 - AKG Y50 - rMBP 13" Mid 2014 - iPhone XR 64GB

(#49349) dptrsk válasza Aaron14 (#49348) üzenetére

dptrsk
(Topikgazda)

Lemondani leghamarabb 11.08-n lehet...

(#49350) Teko001 válasza Roli27 (#49347) üzenetére

Teko001
(őstag)

Hm. A honlapon csak az előbbi volt, az otthoni rész nélkül... De meg se lep

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.