Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49101) Pttypang válasza Zeki (#49099) üzenetére


Pttypang
veterán

Bocsi, nem olvastam vissza, koszi :R

Everybody lies.

(#49102) pepe091 válasza hungar (#49093) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ez amiatt van, hogy a net csomagokat egyként kezeli a rendszer. Ha van alap 300 MB-od, ami mellé veszel 200-at, akkor a rendszer nem úgy tárolja, hogy van 300+200 hanem 500-ként, és ha lemondod a kiegészítőt, eltűnik az egész. Most már a *111# USSD kóddal elérhető önkiszolgáló menüben is vissza lehet kapcsolni magadnak, Alap Net-et kell keresni.

(#49103) Rhino666


Rhino666
őstag

Legutóbb még azt az sms-t kaptam a Trétől, hogy 12.-i fordulónapig le leszek korlátozva (adatforgalom).

Ehhez képest most 4G-t ír (mint eddig SOHA) és 40Mbit a letöltési sebesség (mint eddig SOHA). Díjcsomagom Mozaik XS (7.2Mbit max). Hálózat bővítés volt vagy csak hiba van a rendszerben? Nem mintha bánnám. :D

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#49104) kali válasza Rhino666 (#49103) üzenetére


kali
legenda

a mozaik xs is alapban lte képes díjcsomag lett.
mondható hibának, hogy nem vagy lekorlátozva, használd így amíg lehet, de visszaolvasva láthatod, hogy néhányan addig "reklamáltak" itt ezzel kapcsolatban, hogy aztán gyorsan beállt lassítottra az adatkapcsolatuk, szóval... :))

(#49105) ShadowX válasza Rhino666 (#49103) üzenetére


ShadowX
őstag

Érdekes ez amúgy. Én is túlléptem a múltkor a keretemet, és azt tapasztaltam, hogy bizonyos oldalak villámgyorsak, míg mások be se töltôdnek a lassított kerettel.

(#49106) Rhino666 válasza kali (#49104) üzenetére


Rhino666
őstag

Köszi, legrosszabb esetben egy hét múlva visszakapom. :) Az adatforgalmi korlát nem változott?

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#49107) cris78


cris78
őstag

Sziasztok!adott egy next, egy mozaik xs előfizetés és egy domino kártya. E három szám között mi lenne a legolcsóbb telefonálási megoldás? Családbarátot néztem, de sz meg ugye felesleges a next-hez...

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#49108) Sofian válasza cris78 (#49107) üzenetére


Sofian
őstag

Mozaik és domino között problémás... A next-et hívóknál viszont a megcsörgetik és majd visszahív díjcsomag működhet.. :D

[ Szerkesztve ]

(#49109) kali válasza Rhino666 (#49106) üzenetére


kali
legenda

nem, az nem.

(#49110) dptrsk válasza cris78 (#49107) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha hosszú távon gondolkodtok, akkor a Mozaik XS-t átváltani ATK Next S-re, s akkor a Domino mindenkit megcsönget, a Nextesek meg ingyen hívják egymást esetleg.

Családbarát esetén is kb +2000 forint és ATK Next S is kb ennyivel drágább a Mozaiknál, csak ugye ebben az esetben többet kaptok kb ugyanannyiért.

(#49111) mcsontos


mcsontos
tag

Sziasztok!
Külföldre szeretnék telefonálni relatív sokat, de az előfizetésemnél 160ft a percdíj (music xs).
Tudtok valami olcsóbb megoldást rá ajánlani, akár új feltöltőkártyás csomag vásárlásával?
(Akár más szolgáltatónál végső esetben)

Köszi :)

(#49112) Zeki válasza mcsontos (#49111) üzenetére


Zeki
nagyúr

VOIP telefonálás interneten keresztül.
browsercalls.com
voipyo.com
freevoipdeal.com

de itt egy árösszehasonlító oldal:
http://backsla.sh/betamax
nem biztos hogy legfrissebb, de sok voip oldalt találsz.

Ez meg a voip topik.

(#49113) Rhino666 válasza kali (#49109) üzenetére


Rhino666
őstag

Köszi.

Más: Lehet tudni hogy mikorra várható a T díjcsomagok új generációja? Már lassan két éve ugyanaz a felhozatal. :(

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#49114) kisninja válasza Rhino666 (#49113) üzenetére


kisninja
őstag

Majd ha eccer lesz konkurenciája.... tehát hogy nekünk jobb legyen olyan soha nem lesz.

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#49115) lord.lakli válasza Rhino666 (#49113) üzenetére


lord.lakli
őstag

2 éve ugyanaz? Rengeteg új csomag jött (next, music, move). Van olyan is ami az elmúlt 2 évben volt, de már megszűnt (mozaik). Nem olyan jó mint nyugaton, de azért az nem igaz, hogy pont az elmúlt 2 évben ne változott volna.

(#49116) raziel01 válasza lord.lakli (#49115) üzenetére


raziel01
veterán

Move Xs szerintem jó kis csomag.
Pont annyit beszélek random írányban. :D

(#49117) dptrsk válasza lord.lakli (#49115) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Változott, csak éppen rossz irányba.
Kikerültek a Mozaik csomagok, helyettük jött a Move, ami drágább percdíjakat kínál és megvonták az ingyenes extrát...

(#49118) Varszegig válasza dptrsk (#49117) üzenetére


Varszegig
veterán

Nem is beszélve a MediaManiaról, ami meg még a Mozaiknál is jobb percdíjú volt.

kisninja: Hát ja.

Ezen irányvonal alapján én inkább nem akarnék új díjpalettát, mert csak egyben vagyok biztos: nekünk rosszabb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#49119) kisninja válasza Varszegig (#49118) üzenetére


kisninja
őstag

No meg voip

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#49120) Zeki válasza Varszegig (#49118) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kell egy dominó sim kártya, hozzá mobilnet, hozzá valamelyik VOIP szolgáltató (nem skype meg viber), és bárkivel lehet dumálni tök olcsón, akár fillérekért, legyen az hazai vagy külföldi vezetékes vagy mobilszám.
Nálunk a családban ez megy.
Nem vagyok a megkeresett pénzem ellensége. Így nem 50Ft-os percdíjakra fogom elszórni.

(#49121) [P]laci válasza dptrsk (#49117) üzenetére


[P]laci
senior tag

na most hogy lejárt a hűségem, ezért nem változtattam én a Mozaik XS díjcsomagom egyelőre... nekem még van voip is + kedvezmény is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#49122) kali válasza Rhino666 (#49113) üzenetére


kali
legenda

ezen az éven is több új konstrukció bejött, és az még egy éve sincs.
meg aztán nem is mindig várom az újításokat, mert nem mindig hoznak egyértelműen jobbat.
a move nekem bejött, jobban járok azzal minden előfizetésemen február óta, mint korábban a mozaik esetén, de például mobilinternetes bővítőm még olyan van, ami egy ideje már nem aktiválható, és az újabb verziója nem kifizetődőbb, tehát csak akkor fogok változtatni, ha jobb is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#49123) lord.lakli válasza dptrsk (#49117) üzenetére


lord.lakli
őstag

Mobilnet meg elfogadott lett a csomagokban. Van benne jó, van benne rossz.

(#49120) CineDOG1: melyik voip szolgáltatót használod, ajánlod?

[ Szerkesztve ]

(#49124) Zeki válasza lord.lakli (#49123) üzenetére


Zeki
nagyúr

browsercalls.com

(#49125) lord.lakli válasza Zeki (#49124) üzenetére


lord.lakli
őstag

Köszi szépen.

(#49126) cellpeti válasza [P]laci (#49100) üzenetére


cellpeti
veterán

pont ma néztem meg, és mindenhol az outlook-os van megadva

Tigris, tigris, csóvafény...

(#49127) [P]laci válasza cellpeti (#49126) üzenetére


[P]laci
senior tag

na az mondjuk érdekes... nem adtad meg semmilyen nyereményjátékon az email címednek a gmailesed? én azt csináltam, hogy a gmaileset adtam meg nekik és a hotmail-es címemet használom nyereményjátékoknál. :DDD

(#49128) Rhino666 válasza lord.lakli (#49115) üzenetére


Rhino666
őstag

A Next már 2 éves, a Music csak az egyetemistáknak éri meg, a Move meg ugyanaz, mint a Mozaik, csak drágább és rosszabb. :U

Amire várok: Korlátlan hívás és SMS belföldön, 500MB LTE-n havi max. 5k-ért. Bár erre még látszólag várhatok egy darabig Abszurdisztában...

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#49129) [P]laci válasza Rhino666 (#49128) üzenetére


[P]laci
senior tag

egy ilyen csomagra én akár 3 évet is aláírnék... :B :DDD

(#49130) dptrsk válasza Rhino666 (#49128) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Amiket leírtál, az alapján miért várod, hogy a Next csomagok havidíját megfelezi a szolgáltató?
A gyakorlat, ha burkoltan is, de nővekvő árakat mutat(Mozaik-->Move).

(#49131) Varszegig válasza dptrsk (#49130) üzenetére


Varszegig
veterán

Talán azért várja, mert más országokban kb. ennyi az ára?

(#49132) [P]laci válasza Varszegig (#49131) üzenetére


[P]laci
senior tag

jaja, szerintem is teljesen jogos a kollega igénye! :K engem jó hosszú időre "megvásárolna" magának a Telekom, ha felhagyna a kartellezéssel és behozna egy ilyen csomagot. :) végre tényleg közelebb érezném magamat Nyugat-Európához ilyen téren...

(#49133) Sayuar válasza Rhino666 (#49128) üzenetére


Sayuar
őstag

"Korlátlan hívás és SMS belföldön, 500MB LTE-n havi max. 5k-ért. Bár erre még látszólag várhatok egy darabig Abszurdisztában..."

Románia Digi Mobil:
~3100 Ft (10 Euro)
Korlátlan EU-s hívások
5 GB, 21,6 Mbps-en

Nemsokára "Abszurdisztánba" is lesznek érdekes dolgok...

(#49134) kali válasza Sayuar (#49133) üzenetére


kali
legenda

a 2 év hűséget még simán aláírnám - szükség esetén - a t-hez, de bármelyik másik jelenlegi hazai szolgáltatóhoz, mert mire a digi kinövi magát...
amit most bevásárolt, abból még nem feltétlenül lehet kellően nagy várat építeni.
jó lenne persze, ha végül nem lenne igazam, de sok a hibalehetőség, elnyomja/ellehetetleníti őket - még egy ideig - a három jelenlegi mobilos szolgáltató, meg aztán más digi szolgáltatásokhoz köthetik a kedvező mobilos szolgáltatásukat, nem lesz kellően nagy lefedettség és/vagy kapacitás, és még lehetne sorolni.
lásd a hazai tv és internet szolgáltatásokat, olcsó és jó a digi, már ahol elérhető, de sok helyen nem tudott - nem hagyták - terjeszkedni, meg aztán ahol nincs megfelelő konkurencia, ott a digi sem fejlesztette a megvásárolt hálózatot...stb, szóval nem mindenhol jelentenek jobb alternatívát, ahol meg nem, ott nem nyomták le az árakat sem...

[ Szerkesztve ]

(#49135) Sayuar válasza kali (#49134) üzenetére


Sayuar
őstag

Az a baj, hogy az index-es meg origós cikket szajkózza mindenki.
Az meg ne felejtsük el, hogy az origó kinek a tulajdona.
Megy a dezinformálás ezerrel...

Meglásd, fél év múlva le lesz fedve Budapest.

Frekvencia kérdése:
Romániában sincs sok belőle, mégis működik a rendszer, nem is akár hogy!. Utána kéne olvasni hiteles oldalakon, hogyan csinálják/csinálták.

"más digi szolgáltatásokhoz köthetik a kedvező mobilos szolgáltatásukat,"
Ja, pl, Romániában, ha van más digis szolgáltatásod, akkor a fenti csomagot (korlátlan EU-s beszéd, + 5GB forgalom) nem 10, hanem 4 Euróért adják. Ez 1200 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#49136) kali válasza Sayuar (#49135) üzenetére


kali
legenda

nem olvasok indexet, sem pedig origót, csak saját találgatásaimat és véleményemet írtam le, de akkor erre visszatérünk majd 6 hónap múlva!
él még bennem a kép, amikor a harmadik mobilos szolgáltató belépett a hazai piacra, hogy miként mentek a dolgok, hogyan viszonyult hozzá a két meglévő, melyikkel milyen megállapodás született, hogy x ideig használhassák a másik hálózatát...stb, és azóta csak nehezültek a dolgok és feltételek...
arról nem is beszélve, hogy akkoriban még nem jelentett olyan nagy problémát, ha nem volt aránylag jól lefedve az ország, de mostanra az szerintem kevés indulásnak egy mobilos szolgáltatás esetén, hogy a fővárosban elérhető valami.
mondom, ne legyen igazam, és legyenek jó szereplők - előfizetői szemmel -, törjék le a jelenlegi három szolgáltató árazását, de nagyban nem mernék rá fogadni, hogy ilyesmi lesz 1 - 2 éven belül.

[ Szerkesztve ]

(#49137) djculture válasza Sayuar (#49133) üzenetére


djculture
félisten

Digi sose tudott országos szolgáltatást itthon csinálni most se lesz szerintem. Nincsenek saját adótornyai és nem gyenge összeg ezt még pár százalékban is kiépiteni.

[ Szerkesztve ]

(#49138) lupus_l


lupus_l
aktív tag

Kár ezen rágódni, jövő decembertől úgyis felborul a piac a roaming eltörlés miatt, amivel mi magyarok - a jelenlegi díjszabásokat elnézve - csak nyerni fogunk.

(#49139) szabogabor10 válasza lupus_l (#49138) üzenetére


szabogabor10
veterán

Várjunk meg ezzel a jövő decemberrel...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#49140) Zeki válasza kali (#49136) üzenetére


Zeki
nagyúr

Amikor bejött a Voda, jól leverte a 120-160Ft-os percdíjakat a kapszulás Vitamax csomagjaikkal, pláne a vitamax Partyval, meg utána a Cityvel.
Most jöhet egy új cég, ami tovább veri le.
Mert azóta a City 48/24Ft-os percdíjak bizony jócskán megemelkedtek...

(#49141) kali válasza Zeki (#49140) üzenetére


kali
legenda

én másként, illetve másra is emlékszem, a voda jó ideig fizetett azért, hogy a másik két szolgáltató hálózatát használja, aztán bizonyos jó díjcsomagja meg csak azon előfizetőinek szólt, akik a a saját hálózatát (csak nagyobb városok) használták.
1997 tavaszától mobilozok, de 122 ft feletti percdíj nem rémlik a t-nél (akkor még westel900 és utána westel), és az is csak csúcsidőben és más mobilos hálózatba, szervusz díjcsomagban.
összességében meg úgy vagyok vele, hogy ha egy új cégnek kellenek is új előfizetők és azért ad olcsóbbságot a többi szolgáltatóhoz képest, idővel akkor is korrigálja magát, mert a piac már jócskán leosztott, és az üzletpolitika meg egyéb tényezők nem engednek senkit jelentősen kilógni a sorból, pláne nem egy újoncot, legalábbis nem sokáig, és/vagy nem nagy területen/arányban.

[ Szerkesztve ]

(#49142) lugosi válasza kali (#49141) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hogyne lett volna 122 feletti, egész pontosan 124 volt (99+áfa akkor még 25% áfával), szervusz díjcsomag westelnél, csúcsidőben ennyi volt. És a havi előfizetési díjban, ami nem volt lebeszélhető, nem volt benne a hívószámkijelzés... :D

A 160 körülire a volt pannonnál emlékszem, talán az első teljesen mp alapú feltöltős csomagjuk volt hálón kívülre.

[ Szerkesztve ]

(#49143) ShadowX válasza Sayuar (#49135) üzenetére


ShadowX
őstag

Affelôl is erôsek a kétségeim, hogy 10 euróból ki lehet hozni egy ilyen csomagot, nemhogy 4-bôl...ez még a sokat mobilozó, fejlettebb piacokon sem sikerült. Sôt, még csak a közelében sincs annak. Nem tudom mi lehet a hátránya a szolgáltatásnak, hogy csak ennyibe kerül.

(#49144) Vangelis válasza ShadowX (#49143) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akik kint használják nem panaszkodnak a minőségre.
Más a verseny.... vagyis ott van verseny :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#49145) ShadowX válasza Vangelis (#49144) üzenetére


ShadowX
őstag

Akkor sem tudom elképzelni hogyan tud a digi egy 500mb-os netcsomag árában korlátlan beszélgetést és 10x annyi netet adni. :DDD Verseny ide vagy oda ez még az én skót-fukar agyamnak is pofátlanul olcsó. :) De legyen igazatok.

(#49146) r3dsnake válasza Sayuar (#49133) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Jöjjön csak a digi, rendes mobilnet csomaggal és fix, hogy aznap megyek is hozzájuk.

(#49147) Vangelis válasza ShadowX (#49145) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De attól még ŐK ilyen olcsón adják :)

Más a lehúzás mértéke :)

Nálunk azért drága, hogy ott oclsó legyen.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#49148) cris78


cris78
őstag

Köszönöm a válaszokat!

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#49149) JColee


JColee
őstag

Be kéne fizetnem a havi számlámat (elektronikus), de valamiért nem akar működni. Január óta így fizetem, most viszont megakad. Megadom az adataimat az OTP-s felületen, jóváhagyás után viszont azt írja, hogy sikertelen fizetés, fennmaradó tartozás xy, stb stb. Másnak is volt ilyen problémája?

(#49150) polonic válasza lupus_l (#49138) üzenetére


polonic
félisten

jah, a roamingot eltörlik, de a kieső bevételek nem esnek jól a szolgáltatóknak, ezért emelkednek a percdíjak mondjuk 10-20 forinttal cserébe azért, hogy külföldön is ugyanannyiért beszéljünk, mint itthon.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.