Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37101) HXY válasza MarKoo (#37099) üzenetére


HXY
addikt

A mai nap az 5c 150 az xms utódjánál.

lugosi: majd decemberben.

[ Szerkesztve ]

(#37102) pepe091 válasza lugosi (#37100) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

December 1-től működik... :) Minden nap 1 telefon lesz valamilyen akcióban, ha alsó kategóriás akkor dominóban, ha jobb telefon, akkor meg valószínűleg valamelyik Next csomagban.

(#37103) lugosi válasza pepe091 (#37102) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Jaaa... Milyen vakegér vagyok, köszi. :)
Akkor még rávárok.

Olyat vajon lehet-e csinálni, hogy előfizetek pl Next M-re 10990-ért mert nem veszek hozzá készüléket, aztán pár nap múlva jön egy kihagyhatatlan ajánlat és veszek hozzá, de cserébe felemelik a havidíjat 15-re?

(#37104) Vermilion69 válasza 313313 (#37091) üzenetére


Vermilion69
aktív tag

Múlt héten vettük.

(#37105) Vangelis válasza lugosi (#37103) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A korlátlan csaomgoknál a telenoradja mostnagyon olcsón a kszülékeket. A 13990ft os flow-ná még van +2000ft extra kedvezmény keret is. Amit pl adatra fel lehet használni, ha jól tudom.

Ha már korlétlan mindegy kinél vagy :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#37106) Vermilion69 válasza giigz (#37093) üzenetére


Vermilion69
aktív tag

Nekem úgy volt, hogy azt a néhány napot arányosan kiszámolták és számlázták.
Viszont mindig hó elsején van a forduló.

(#37107) giigz válasza Vermilion69 (#37106) üzenetére


giigz
veterán

:R

(#37108) Vermilion69 válasza sarkanyolo2 (#37094) üzenetére


Vermilion69
aktív tag

Online vettük, viszont cégnévre és lehet már bekönyvelték azóta.

[ Szerkesztve ]

(#37109) lugosi válasza Vangelis (#37105) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Annyiból nem mindegy, hogy utálom a telenort (önként nem szeretnék többet ügyfelük lenni), másrészt meg van még 4 előfizetésem és jó ha mindegyik egy szolgáltatónál van mert akkor lehet csereberélni a kártyákat meg a telefonokat (családtagoknak vannak az előfizetések).

(#37110) talamasca válasza szabogabor10 (#37098) üzenetére


talamasca
senior tag

Na, nálam siker! :)
Ezüst, 16GB megrendelve.
Most hátrány a vidék és a hétvége, mert csak kedden érkezik... :(

“Black as midnight on a moonless night.”

(#37111) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

1 éves hűséget ki köthet? Nekem a rendszer nem enged. 2 év baromi sok idő, nem érdemes szerintetek se, mi ?
Január végén vége a hűségemnek, létezik, hogy akkor jobb kedvezményt kapok, ha viszakötök, mint a biztosítóknál ? vagy kb ua lesz, mint ha csak megújitanám ... ?

(#37112) 1430 válasza lugosi (#37103) üzenetére


1430
senior tag

Pontosan így van, vásárláskor felváltják a díjcsomagodat a készülékes verzióra.

giigz
Vótmá' :)
Igaz másik díjcsomaggal és 3 napja, így neked már csak 2/30-ad havidíjat kell fizetned. ;)

Sterilzona
Ha már csak 30 nap lesz a hűségedből, akkor engedni fogja az 1 évet is.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#37113) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Sziasztok

Új Dominos kártyát szeretnék venni idősebb hölgynek (tehát nem kell mobilnet).
Hol érdemes vennem, megrendelnem és mit.

Csak az számít hogy legalább1 évig aktív legyen a kártya.

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#37114) Varszegig válasza Miamiquake (#37113) üzenetére


Varszegig
veterán

Blue mobil

(#37115) Miamiquake válasza Varszegig (#37114) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Köszönöm csak kártya kell és telekomos.

Gondolom venni kell egy alap sim kártyát és valami csomagot választani, de milyet???

Semmi nem számít csak sokáig aktív legyen a kártya és kevéske pénzbe kerüljön.

Én fogom hívni őt szinte csak...

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#37116) St3ven válasza Vermilion69 (#37108) üzenetére


St3ven
addikt

Akkor könyveljék ki. Ennyit megér.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#37117) djculture válasza Miamiquake (#37115) üzenetére


djculture
félisten

Elmész a tescoba vagy más multihoz és leemelsz egy dominós csomagot, a webshopba most nincs olcsó dominós telefon..

Szerk: Most akkor csak kártya kell? Hát azt is legolcsóbb maxektól venni ha csak az a cél hogy elérhető legyen 1 évig az egyenlege nem számit..
Medai markt pl:

2850 Ft-ért megvásárolható SIM kártya csomag tartalma: 1 db Domino Quick SIM-egységkártya / 1800 Ft lebeszélhetőséggel / 365 nap rendelkezésre állási idővel

[ Szerkesztve ]

(#37118) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Nem értem ezt a T-Mobile-t, nincs náluk iPhone 5S és 5 egyáltalán, de még 4S sem minden méretben.
A legrosszabb, hogy meg sem tudják mondani, hogy mikor lesz 5S. Az alkalmazottak mintha ott sem dolgoznának, nincsenek képben (most itt nemcsak erre gondolok, hanem minden másra). Ha hoznak is kb. egy nap alatt elfogy. :((( :W De akárhányszor kijön az új iPhone mindig csak korlátozott számban lehet náluk kapni, de már nemcsak az újat, hanem a régebbi típusokat is. Ha ennyire veszik, miért nem tudnak többet berendelni belőle? Érdekes módon a német T-Mobile-nál van 5S.
Ja és az áraikról inkább semmit nem mondok, az túl van árazva keményen, mert majdnem független áron adják.

(#37119) Miamiquake válasza djculture (#37117) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Köszönöm.

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#37120) Onderon válasza rayoliviero (#37118) üzenetére


Onderon
senior tag

nem hiszem, hogy a magyarországi t-mobile-on múlik, hogy mennyit kap. ugyanakkor az is lehet nem igazán akar iphone-okat értékesíteni már. eléggé macerás lehet nekik a mindenféle hülye okok miatti teljes készülékcsere :)

(#37121) rayoliviero válasza Onderon (#37120) üzenetére


rayoliviero
veterán

Hát kin múlik? Az Apple nem szolgálja ki őket csak korlátozott darabszámban? Vodafone úgy látom árul és van is raktáron, nekik nem macerás.

(#37122) rayoliviero válasza Onderon (#37120) üzenetére


rayoliviero
veterán

Mindig ezt csinálja amúgy, amikor kijön az új iPhone, évek óta...

Vangelis: Pedig olcsóbb náluk, nem is kevéssel, ahogy nézem. De talán még 4G internet sincs náluk (ezt nem tudom). Az viszont nagy baj. És alig adnak netet a csomagjaikhoz. De barátnőmnek kellene, ő úgyis wifin nyomja.

Szégyen, ha a T-Mobile karácsonyig nem hoz annnyi iPhone 5S-t, hogy kiszolgáljon mindenkit vele.

[ Szerkesztve ]

(#37123) Vangelis válasza rayoliviero (#37121) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Vagy a vodától nem veszi senki :D....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#37124) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Ha valamit visznek és azon az elvárt mértékű haszon is bejön, akkor abban biztosak lehettek, hogy nem az adott cégen múlik (most Telekeom) a nagyobb készlet beszerzése, hanem a beszállítón, gyártón.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#37125) kezdő válasza rayoliviero (#37118) üzenetére


kezdő
senior tag

Iphone 5 megszűnt létezni, helyette van az 5C, Iphone 4S az aktuális olcsó Iphone csak és kizárólag 8GB-os méretben.
Nézz utána a dolgoknak mielőtt háborogsz.
Az 5S pedig világszinten hiánycikk, viszik mint a cukrot, ennek ellenére hivatalos magyarországi Apple az aktuális információ szerint 3-5 munkanapon belül tudja neked szállítani.....

(#37126) rayoliviero válasza kezdő (#37125) üzenetére


rayoliviero
veterán

iPhone 5: Jelenleg nem kapható, újabb készelt várható. Ha megszűnt létezni, minek van a honlapjukon?

szerk: Igen, leállt a gyártásával, de attól még lehet kapni, csak most nincs raktáron.

[ Szerkesztve ]

(#37127) kezdő válasza rayoliviero (#37126) üzenetére


kezdő
senior tag

Mert a meglévő készleteiket értékesítik még.
Az Apple leállt az Iphone 5 gyártással. Az 5C egy az egyben megegyezik az 5-össel csak műanyag borítást kapott. Ezért is a 4S 8GB az új olcsó modell és nem az 5 8GB.

(#37128) rayoliviero válasza kezdő (#37127) üzenetére


rayoliviero
veterán

A német t-Mobile is be tudta szerezni az 5S-t a kívánt mennyiségben. Vagy ott nem veszik az emberek és azért van nekik raktáron? Itthon pedig van a Vodánál, gondolom ott sem veszik annyira.

(#37130) kali válasza b4sxe (#37082) üzenetére


kali
legenda

ezt eddig is értettük, de a telekom nem módosítja sms útján (sem) a készüléked beállításait, csupán annyira képes, hogy - az igényeidnek megfelelően - biztosít adakapcsolatot, vagy sem.
ellenőrizd a telefonon az adatkapcsolatra vonatkozó beállításokat, ott lesz a megoldás.

(#37131) lugosi válasza rayoliviero (#37128) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

De értsd már meg, hol az 5-ről, hol az 5s-ről beszélsz.

(#37132) rayoliviero válasza lugosi (#37131) üzenetére


rayoliviero
veterán

5S-t akarok venni. Az 5-ot csak megemlitettem, hogy meg azt sem tudnek venni, mert mar abbol is hiany van.

(#37133) lugosi válasza rayoliviero (#37132) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Értem.
Amúgy nincs olyan lehetőség a T-nél, hogy előrendelés?

(#37134) szabogabor10 válasza lugosi (#37133) üzenetére


szabogabor10
veterán

Sajnos nincs. :W

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#37135) rayoliviero válasza lugosi (#37133) üzenetére


rayoliviero
veterán

Hat sajnos most nincs, regebben pedig volt.

(#37136) Vermilion69


Vermilion69
aktív tag

Az arkad 1be ne menjetek.. Online rendelesnel oda ne kérjétek az átvételt...

[ Szerkesztve ]

(#37137) Vangelis válasza Vermilion69 (#37136) üzenetére


Vangelis
nagyúr

?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#37138) Vermilion69 válasza Vangelis (#37137) üzenetére


Vermilion69
aktív tag

Hogy is mondjam finoman... A kiszolgálás panaszkönyvbe való...

(#37139) blueye válasza Vermilion69 (#37138) üzenetére


blueye
veterán

Ha már írtál, mesélnél?

Nekem nagyon tetszik a külön gomb az on-line átvételhez az ügyfélhívón, nagyon gyorsan sorra kerültem, pedig tele volt a t-pont (gondolom max. prioritása van)

[ Szerkesztve ]

(#37140) Vermilion69 válasza blueye (#37139) üzenetére


Vermilion69
aktív tag

Holnap mindent részletesen leírok, csak most telefonról vagyok és hosszú lesz.

(#37141) St3ven válasza blueye (#37139) üzenetére


St3ven
addikt

Nekem nagyon tetszik a külön gomb az on-line átvételhez az ügyfélhívón, nagyon gyorsan sorra kerültem, pedig tele volt a t-pont (gondolom max. prioritása van)

+1 :K Még most sem hiszem el, hogy ezt megértük. :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#37142) blueye válasza St3ven (#37141) üzenetére


blueye
veterán

Mondjuk nem túl rég volt nyomás bőven, láttam a topictársakat érkezni a Mammutba :) Igaz, akkor már volt gomb :)

[ Szerkesztve ]

(#37143) Onderon válasza rayoliviero (#37122) üzenetére


Onderon
senior tag

de kit érdekel németország? hogyan hasonlíthatsz minket hozzájuk? németország egy "kicsit" nagyobb és meghatározóbb piac, semmint hogy megengedhesse magának az apple, hogy ott készlethiány legyen! magyarország egy nulla. csoda, hogy tudják, hogy létezünk a földön. az az elsődleges, hogy a főbb piacok el legyenek árasztva a termékkel. pont nem érdekli őket, hogy mekkora készlet van itt! főleg azokután, hogy nálunk az egyik legnagyobb arányú a garanciális cserék száma (szégyen). örülj, hogy egyáltalán lehet majd kapni hivatalos forrásból. max várnod kell még pár hetet (szerintem nem lesz tőle bajod.)

vodafone-nál pedig azért van készleten (ha van egyáltalán: felhívtad, tényleg van?), mert a vodafone előfizetők nem potenciálisan iphone vásárlók. de ebbe most ne menjünk bele miért állítom ezt, próbáld meg elhinni, hogy tényleg így van.

[ Szerkesztve ]

(#37144) rayoliviero válasza Onderon (#37143) üzenetére


rayoliviero
veterán

Amikor az iPhone 5-omet vettem, akkor is ez volt a T-nel, alig lehetett beszerezni. Htc-t akartam ugy venni, de az a tipus is elfogyott persze. Erdekes, hogy mindig hiany van naluk. A Htc sem szolgalta ki akkor oket eleg teloval? Azt honnan gondolod, hogy az Apple nem szolgalja ki megfelelo mennyiseggel a T-Mobile-t? Es ha a T-Mobile nem rendel be eleget?
Kommy is azt irja, hogy hiany van belole, de nem akkora szerinte, mint a T-nel.

[ Szerkesztve ]

(#37145) rayoliviero válasza Onderon (#37143) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nem lesz tole bajom? Semmi garancia, hogy karacsonyig be lehet majd szerezni, a gyorsasagukat elnezve. Ha jon is, akkor mindig csak par darab, ami rogton elfogy. Es ha karacsonyra szanna az ember, akkor ez eleg kellemetlen. Es lesz meg ezzel egy par ember rajtam kivul igy.

(#37146) kezdő válasza rayoliviero (#37145) üzenetére


kezdő
senior tag

Hacsak nem valami brutál csomag mellé akarod venni, akkor érdemesebb az apple.hu-ról beszerezni.
Te magad is írtad, hogy alig olcsóbb a T-nél, cserébe függő a teló......
Használtpiaci értéke is jóval nagyobb lesz ha független :)

(#37147) rayoliviero válasza kezdő (#37146) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ikon 200 LTE csomagban lenne vasarolva. Egy huszassal olcsobb. Mert a csomag ugyis kellene.

(#37148) Nordik


Nordik
őstag

Kb. 1 hete vásároltam új hűséggel egy LG G2-t. Előtte dominós voltam. Most kaptam egy olyan "számlát" amiben valamilyen univerzális egyenleg felhasználás van, ha jól értelmezem levonva.

A végére oda van írva, hogy a számla nem fizetendő, a számla végösszege a havidíjas váltáskor törölt UNIV egyenleget tartalmazza. Csekk stb. nincs mellette.

Ezzel valóban nem kell foglalkoznom?

(#37149) rayoliviero válasza rayoliviero (#37147) üzenetére


rayoliviero
veterán

A használtpiaci ára nem fontos, mert barátnőm nem adná el a telót évekig. Mire másikat venne kb. 3 év vagy 4 is akár. Utána is lehet, hogy nem eladná, hanem elajándékozná.
Ha én használnám, akkor független lenne ebben az esetben.

(#37150) djculture válasza Nordik (#37148) üzenetére


djculture
félisten

Domino és univerzális egyenlegedet automatikusan jóváírják mikor átváltod előfizetésre az új folyószámládon. Amíg letudják vonni belőle a számládat nem kell fizetni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.