Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37051) Landsmann válasza napocska2 (#37050) üzenetére


Landsmann
addikt

Igen. Bár most perpillanat Hajdú-Biharban vagyok. A nyáron itt egyáltalán nem tudtam használni a mobilnetet. Kapcsolat volt, térerő volt, csak éppen adatforgalom semmi sem. Most, hogy döglött a piros modem, ezt vettem elő, mert a Telenoros Drágább nagyobb adatforgalomnál, így aztán ez beválni látszik. Csak ne mindig ciklusváltás utolsó napján aktiváljam. :)

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#37052) giigz


giigz
veterán

Sziasztok!

A Like 300 díjcsomagban a 2.790 Ft-os alap havidíjat csak T-Mobile irányba beszélhetem le, vagy Telenor és Vodafone irányba is?

Előre is köszönöm a választ!

:R

(#37053) raziel01 válasza giigz (#37052) üzenetére


raziel01
veterán

Csak T-mobile irányba

[ Szerkesztve ]

(#37054) giigz válasza raziel01 (#37053) üzenetére


giigz
veterán

:R

Egy példát is mondanék, csak hogy tényleg világos legyen nekem :D

Tehát ha beszélek az adott hónapban 10 percet T-Mobile irányba és 10 percet Vodafone irányba, akkor 2.790 Ft + 10 * 26 (=260) Ft-ot fizetek.

(#37055) Melack válasza giigz (#37054) üzenetére


Melack
veterán

Igen

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#37056) pepe091 válasza giigz (#37052) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Csak halkan jegyzem meg, hogy SMS viszont forgalmazható belőle bármelyik szolgáltató irányába. :)

(#37057) giigz válasza pepe091 (#37056) üzenetére


giigz
veterán

Engem csak a hívás érdekel :D :R

Az elején azt hittem, hogy bármilyen irányba mehet a dolog, akkor nagyon csúnyán megérte volna, csodáltam is, hogy hogyan lehet ilyen jó csomagot adni, de ez így a "Like" helyett lehetne inkább "Telekom" csomag :D

Így már azért annyira nem kecsegtető, de talán még így sem olyan rossz, elég sokat beszélek Telekom irányba, havonta átlag 1-2k-t hozni fog a Like díjcsomag, de jobban örültem volna 3-4k-nak :D

[ Szerkesztve ]

(#37058) kezdő válasza pepe091 (#37056) üzenetére


kezdő
senior tag

"100%-ban leforgalmazható belföldi alapdíjas, T-Mobile előfizetők felé indított hívásra, SMS, MMS küldésre valamint hangposta lehallgatására belföldön"

Ezt én úgy értelmezem, hogy nem igaz amit írsz és mintha a számlámon is külön összegként jelenének meg az általad írt tételek. (most nem tudom leellenőrizni)

Bár úgy is lehet értelmezni ahogy te mondod.... De nekem asszem plusz költségként jelennek meg.

[ Szerkesztve ]

(#37059) pepe091 válasza kezdő (#37058) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Pont emiatt írtam, hogy halkan jegyzem meg.. :) Nekem is Like 300-am van, és szoktam küldeni 70-es és 20-as számra is SMS-t, de nem számlázódik pluszban. Nem számhordozottak a számok sem, mert a számlán ott van a részletezőben hogy SMS Telenor/Vodafone irányban. :)

(#37060) giigz


giigz
veterán

Az van írva, mint írjátok is, hogy SMS, MMS, hangposta az mehet a havidíjból más irányba is, de a telefonálás csak Telekomhoz.

(#37061) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Sziasztok! Bekapcsoltam a -GONAPINET-et ami ugyebar 10 mb netet enged aztan letilt, eddig oke le is ment a 10 mb, elkuldtem a -GONAPINET szot kuldtek is az sms-t hogy koszonjuk hogy hasznalta stb stb de nem tunik el az a jel onnan , mar ujrainditottam a telefont de nem tunik el.. [link]

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#37062) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Bocsi ha hulyen irtam csak telefonrol elkapkodtam ! :)

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#37063) kali válasza b4sxe (#37061) üzenetére


kali
legenda

szia,

melyik értesítésre gondolsz, hogy nem tűnik el?
amennyiben az utolsó csevegősre, úgy rányomtál a törlés hivatkozásra?

(#37064) lord.lakli válasza kali (#37063) üzenetére


lord.lakli
őstag

És ki az a Manci? :D

(#37065) szab13


szab13
aktív tag

Sziasztok

Dominó csomagban rendelt készülékhez, hogy és milyen kuponkódot lehet beváltani?
Nem találok róla semmilyen infót.
köszi

(#37066) Vermilion69 válasza giigz (#37057) üzenetére


Vermilion69
aktív tag

Nekem is volt meglepi amikor megláttam a számlát...

(#37067) glaci válasza Vermilion69 (#37066) üzenetére


glaci
őstag

Az első számlánál én is meglepődtem.
Mert ugye ez van az ü.sz. -ban: "100%-ban leforgalmazható belföldi alapdíjas, T-Mobile előfizetők felé indított hívásra, SMS, MMS küldésre valamint hangposta lehallgatására belföldön"
Ugye, ha nem írnák, hogy belföldi alapdíjas, hanem csak hogy T-Mobile előfizetők irányába, akkor az ember fia tudná, hogy belföldi alapdíjas előfizetők irányába nem megy, csak T-Mobile előfizetők irányába.
Na mind1, most már tudom, csak baromi megtévesztő a megfogalmazás! (Gondolom nem véletlenül! Az első 1 - 2 számlánál szerintem szinte mindenki belefut ...)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#37068) club1 válasza glaci (#37067) üzenetére


club1
veterán

Hogy fogalmaznád azt meg azt egyszerűbben, hogy a lebeszélhetőség csak alapdíjas T-s irányba lehetséges és kizárólag belföldön indított hívás esetében?

(#37069) glaci válasza club1 (#37068) üzenetére


glaci
őstag

Pl így: "100%-ban leforgalmazható T-Mobile előfizetők felé indított belföldi alapdíjas hívásra, SMS, MMS küldésre valamint hangposta lehallgatására belföldön"
Kb. ennyi, és máris teljesen félreérthetetlen!

Szerk.: És ne mondja nekem senki, hogy csupán véletlenül van félreérthetően megfogalmazva!

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#37070) kali válasza glaci (#37069) üzenetére


kali
legenda

az eredetit sem értettem félre, illetve megkérdeztem körülöttem több embert is, mindenki jól értelmezte a szolgáltató általi megfogalmazást, pedig egyik sem telekom előfizető.

(#37071) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Tegnap átváltották az ikon 200 lte díjcsomagomat előbb dominora, majd rögtön utána like 300-ra (plusz n&r 1gb lte).
Ezek után azonban észrevettem, hogy megszűnt az aranykártya jogosultságom, és eltűnt kb 3000 pont a kapcsolat kártxámról...
Remélem eegy telekom üzletbe befáradva ezeket sürgősen vissza tudják állítani...

(#37072) glaci válasza kali (#37070) üzenetére


glaci
őstag

OK! Bocsi, akkor csak én nem értek Magyarúl. (Meg akik még írták itt, hogy félreértették ...)
Bocsánat még egyszer!
(Mivel már tudjuk mi a helyzet, most már amúgy sem számít, hogy hogyan van megfogalmazva.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#37073) glaci válasza _adaml21_ (#37071) üzenetére


glaci
őstag

Sajnos dominóra váltásnál elvész!
Elötte kellett volna megmenekíteni.
Utólag már valószínűtlen, hogy tudnak Neked ebben segíteni!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#37074) kali válasza _adaml21_ (#37071) üzenetére


kali
legenda

nem biztos; link

(#37075) St3ven válasza _adaml21_ (#37071) üzenetére


St3ven
addikt

Ez így van Dominóra váltáskor. Ezt már nem fogják tudni visszaállítani.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#37076) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Szia! Arra, hogy a mobil internetkapcsolat letiltva, es egy kör van ott athuzva, nem lehet kitorolni, bal felso sarokba is mindig ott a jel [link]

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#37077) kali válasza b4sxe (#37076) üzenetére


kali
legenda

a telefon menüjében nem lett letiltva a mobilinternetes adatforgalom?
amennyiben kikapcsolod a wifi funkciót a telefonon, nem jelenik meg a mobilinternetes adatforgalom jele?

[ Szerkesztve ]

(#37078) club1 válasza b4sxe (#37076) üzenetére


club1
veterán

A telefonod használatijában le van írva, hogy mit jelent az adott jel. Az értesítések között mi van mögé írva?

[ Szerkesztve ]

(#37079) Vangelis válasza _adaml21_ (#37071) üzenetére


Vangelis
nagyúr

elveszett mind!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#37080) St3ven válasza b4sxe (#37076) üzenetére


St3ven
addikt

Húzd balra az ujjad a felső kapcsolósávon, és a fel/le mutató nyilakat ábrázoló kapcsolóra koppintva engedélyezd újra a mobil adatforgalmat.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#37081) djculture


djculture
félisten

Új hónap megint változások:

Mobil Otthon Prémium hálózaton belüli kedvezmény, illetve a Mobil Otthon és Mobil Otthon Prémium díjcsomagokhoz választható SMS kedvezmények megszüntetésre kerülnek

A Domino Egyenlítő és a Domino SMS díjcsomagok értékesítése megszűnik. A Domino Egyenlítő és Domino SMS díjcsomagok újonnan már nem választhatóak, de ezen díjcsomagok
valamelyikével rendelkező előfizetők a díjcsomagot a továbbiakban változatlan feltételekkel vehetik igénybe.

A Partner 5 és Partner 6 díjcsomagok kivezetése kerülnek, azok a továbbiakban nem vehetők igénybe.

[ Szerkesztve ]

(#37082) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Ez csak NAPINET tehat egy napig el, nekem nincs mar ra szuksegem nem szeretnem ujra engedelyezni mert megint penzt venne le, en csak azt az ikont szeretnem eltuntetni mert idegesit de nem lehet kitorolni, es nem is ertem miert irja ki mikor a tmobile kuldott smst hogy felfuggesztettek a napinetet..

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#37083) punky10 válasza club1 (#37068) üzenetére


punky10
addikt

Pont az az egy "," teszi félreérthetővé...A vessző írásjellel felsorolás-jelleget ad a mondatnak.Nélküle teljesen érthető lenne,így van egy kis lehetőség félreérteni,ami jobb szinben tünteti fel a díjcsomagot...
Hogy is nevezik ezt...Korrekt tájékoztatásnak biztos nem... ;]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#37084) glaci válasza punky10 (#37083) üzenetére


glaci
őstag

+1

Ezt mondtam én is!
(Sőt én még a szórendet sem tartom teljesen "korrektnek".)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#37085) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Van valami info arról, hogy a karácsonyi akcióban, mikor, milyen telefonok lesznek?

[ Szerkesztve ]

(#37086) punky10 válasza pinnacle (#37085) üzenetére


punky10
addikt

Persze hogy van,a honlapukon.
Ja,higy az ritkán működik,ráadásul akkor is rosszul....Pech... ;]
Az idei akciót letudták az őszi kuponkód-akciosorozattal,a Télapót meg pihentetik a Tré-üdülőben...
m9Majd talán jövőre a húsvéti nyúl... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#37087) Vermilion69


Vermilion69
aktív tag

Ma mikor megláttam a fekete pénteki akciókat, azt hittem idegbajt kapok.... Páromnak kellett telefon, és a sony L meg a samu ace 3 között vívódott, de mondván a sony 64 a samu meg 57, így a samu lett.. erre ma meg 51re levitték az L-t....

(#37088) djculture válasza Vermilion69 (#37087) üzenetére


djculture
félisten

Ja fél év és 20k-t ér majd akkor egész nap másból se fogsz állni csak idegeskedsz:) Telefonoknál rosszabb befektetés nem létezik...:)

[ Szerkesztve ]

(#37089) cris78


cris78
őstag

Az adventi kalendáriumban van rá esély, hogy nem csak dominoban és next csomagban lesz akció?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#37090) pepe091 válasza cris78 (#37089) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Esély van rá, csak nagyon kicsi. ;]

(#37091) 313313 válasza Vermilion69 (#37087) üzenetére


313313
addikt

Tegnap du már kint volt az akció a honlapon...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#37092) djculture válasza cris78 (#37089) üzenetére


djculture
félisten

Minek szerintem kezdik kivezetni majd a régebbi dijcsomagokat ugy is ...

(#37093) giigz


giigz
veterán

Ma váltottam Like 300-ra, viszont lenne egy olyan kérdésem, hogy most akkor a hónap/forduló hogyan lesz.

Ugyanis kaptam egy SMS-t, hogy minden hónap 4-én van a fordulás, viszont most 29-e van, és nem tudom, hogy a következő 5 napban hogyan lesz a dolog elszámolva?

Valaki esetleg meg tudná mondani, hogy akkor ez mégis hogyan lesz? Tehát pl. a mobilnet használat hova számít, és úgy lesz-e, hogy azt a +5 napot a decemberi számlához adják pluszba?

Előre is köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#37094) sarkanyolo2 válasza djculture (#37088) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ha neten vettétek, visszaküldöd és megrendeled a mostani áron, pont. Ha offline akkor ez van.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#37095) MarKoo


MarKoo
őstag

Nevetséges a Magyar Telekom. 2 hete nem tudok megrendelni egy 16GB-os iPhonet, mert ugyan a készletértesítő megjön, rögtön be is lépek megrendelni és azt írja a webshop hogy nincs készleten. Már telefonon is megrendeltem, megígérték hogy félrerakják és természetesen semmi nincsen belőle.... :(((

(#37096) raziel01 válasza MarKoo (#37095) üzenetére


raziel01
veterán

Isteni jel, hogy válassz valami szuper Androidost. :D

(#37097) MarKoo válasza raziel01 (#37096) üzenetére


MarKoo
őstag

Világ életemben gyűlöltem az Applet, pont a körülötte lévő felesleges idióta hype miatt... Viszont nem kéne Androidos telefon, valamiért nem nyerte el a tetszésem, pedig volt több is. Viszont az N9 már megérett a cserére, úgyhogy inkább iOS. :)

(#37098) szabogabor10 válasza MarKoo (#37095) üzenetére


szabogabor10
veterán

Most, pár perce volt rendelhető. Egészen kb. 10 percig tartott. :DDD
Én szürke 32 GB-osra vadászok, de szó szerint. Folyamatosan frissítgetem az oldalt, mert mire megérkezik az értesítő e-mail, már rég hűlt helye. Egyszerűen hihetetlen. :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#37099) MarKoo válasza szabogabor10 (#37098) üzenetére


MarKoo
őstag

3 évig dolgoztam nekik, gyűlöltem amikor szenvednek hogy miért nincs iPhone, de belátom hogy bosszantó. Nyilván nem halok meg nélküle, de annyi pénzt hagyok ott nekik minden hónapban 10 előfizetésre, amiért cserébe elvárok némi pluszt. De semmiképp sem ezt.. :U

(#37100) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Ezzel a KALENDARIUM cuccal jön valakinek is bármilyen sms? Mert én feliratkoztam rá tegnap, de azóta lópikula cintányér, semmi se jön.
A weblapon meg black friday, mi? Olyan akciókat látok mint eddig.
Várok még pár napot talán, de egyre valószínűbb hogy rendelek egy független telót, hihetetlen nekem hogy ennyire bénál a T-nél az akciók de mindegy.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.