Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37351) Planz válasza rayoliviero (#37350) üzenetére


Planz
tag

mert aztan a 4g k*rvara ki van epitve..

(#37352) rayoliviero válasza Planz (#37351) üzenetére


rayoliviero
veterán

Debrecenben, ahol lakunk, itt ki.

(#37353) kali válasza Planz (#37351) üzenetére


kali
legenda

ahhoz elég, hogy sokak számára már most is lényeges szempont legyen, legalábbis én így vagyok vele, nem szívesen nélkülözném.

(#37354) MarKoo válasza rayoliviero (#37350) üzenetére


MarKoo
őstag

Gusztustalan társaság, most beszélek velük. Nem nagyon érti az ügyfélszolgálatos, hogy miért tartom nevetségesnek hogy hetekig hitegetnek és leszop@tnak 35k-val.

(#37355) knyitogato


knyitogato
őstag

Meglepő a novemberi számlám. 10.25 óta ikon 200-am van, és főként a céges telómmal beszélek + sms-ezek, az iPhoneommal meg net meg alkalmazások, stbstb. Nagyon kevés beszés, kevés sms. Ez eddig ugye 6000k Emellett van egy balesetbiztosításom is, ez 690. Ehhez képest a novemberi számlám 9606 forint. Felhívtam a T-t, ahol egy egyébként tök kedves csajnak fogalma sem volt arról, ez miért lehet, és azt mondta, hogy dec 7. után hívhatom újra őket, ahol a számlázási kollégák majd megmondják a tutit. Marha jó. Itt a telóban a híváslista meg a küldött sms-ek, amelyek bizonyítják, hogy nem léptem túl se a 200 percet, de a 100 sms-t...mi lehet a titok?

(#37356) South Velen


South Velen
addikt

En inkabb most megrendeltem azonnali bolti atvetelre. Csak igy mar az allo rendelesemmel egyutt 3 domino cuccnal fogok tartani es nem tudom kiadjak e. Nemsokara kiderul.

(#37357) rayoliviero válasza MarKoo (#37354) üzenetére


rayoliviero
veterán

Az. :((( Tavaly engem is meg akartak szivatni keményen egy telóval, jól le akartak húzni. Vagy 10 levelet kellett nekik írnom, mire tisztáztuk. Amikor pedig felhívtam őket, akkor pedig nem tudták miről van szó, mert mindig más vette fel és nem volt képben, hogy mit egyeztettem le az előző kollégéjával. Mindegyiknek az elejéről mondhattam el ugyanzt. Mindig csak megígérték, hogy ha elintézik, hívnak, de persze az ígéretük semmit nem ért. Nekem kellett őket hívni. Panaszt is tettem az egyik ügyintézőjük ellen.

Az meg a másik, hogy azt hiszik, hogy az ember örökké otthon van és nem dolgozik, bármikor küldhetik a csomagot, nem kell a megbeszélt naphoz ragaszkodniuk.

(#37358) Onderon válasza dedike (#37338) üzenetére


Onderon
senior tag

nem jó hozzállás a tiéd, attól mert multi és profitorientált még nem fejőstehén. mindenki elfelejti, hogy magyarország élen járt a mobilkommunikáció fejlődésében és fejlesztésében (pl nálunk volt először, hogy különböző szolgáltatók között lehetett sms-t küldeni. ha jól emlékszem nálunk volt először 1800mhz-es hálózat is de ebben már lehet tévedek), most ezek szépen elmaradoznak majd. ahogyan majd lehet a béremelések is, vagy épp a jó kis akciók. senki sem szent, de amit a kormányunk művel, az ártalmas és csak parasztvakításnak jó max. rezsicsökkentés és robinhood adók ideig óráig oldják meg a gondot, utána meg még fokozzák is. én elhiszem, hogy jó néz ki a kevesebb gázszámla meg a nagyobb minimálbér, de sajnos a (köz)gazdaság nem ilyen egyszerű, ahogyan ezek az egyszerű munkásemberek gondolják ott a parlamentben :(

bocs az offért, befejeztem!

Gazsi00:a GLS futárszolgálat tehet sajnos arról kivételesen, nem a Telekom. Rettenetesen gyökér egy banda, elképesztő mit meg nem engednek maguknak. az derrogál nekik, hogy felhívjanak egy órával előtte, hogy jönnek, legyen valaki otthon, de azért fel tud hívni a gyökér, hogy nincs parkoló, szaladjak már le a szakadó esőben a ház elé és vegyem át a csomagot! én hülye (meg gondolom velem együtt más is) meg inkább lenyeli a békát és elszámol 10ig, semmint a többszázezres telefonját esetleg leejtsék párszor, mert ki merem kérni magamnak, hogy ugyanmár végezd a munkádat rendesen barátom...

[ Szerkesztve ]

(#37359) MarKoo válasza rayoliviero (#37357) üzenetére


MarKoo
őstag

Megírattam a reklamációt, de érezhetően még az ügyintézőnek állt feljebb, holott 2 percenként hangsúlyoztam, hogy én nem rá haragszom, csak neki mondom el a problémám. A lényeget természetesen nem írta bele, hogy a kollégái megígérték hogy félretesznek egyet és elküldik. Ne ígérjenek ilyet, vagy ha igen viseljék a következményeit ellenkező esetben. Ha ezt elutasítják, írok még egy levelet, amiben reklamálok a reklamációmat felvevő ember ellen is, hogy nem azt írta amit elmondtam... Ez a cigánykodás amit a krva Apple termékek körül csinálnak, nevetséges.

(#37360) rayoliviero válasza Onderon (#37358) üzenetére


rayoliviero
veterán

Erről a T tehet egyelőre, mert át sem adták a futárnak. Az igaz, hogy a GLS futárszolgálat is gyökér egy banda. Ha átadták nekik, utána nem csodálkoznék, ha azokkal sem menne simán valami.

MarKoo: Jól tetted. :K Már az embernek elmegy emiatt a kedve az Apple termékektől.

[ Szerkesztve ]

(#37361) djculture


djculture
félisten

Nem a futárszolgálaton múlik bármi hanem az adott futáron én nekem pl a gls-el sincs semmi bajom mert erre normális srác a futár. Fél órával előtte szokott hivni hogy nemsokára menne a cuccal otthon vagyok e..
Másfele meg más jár és csak dudál kettőt hogy megérkezett ha nem mész ki elhúz a fenébe.. Az adott embertől függ az egész nem a cég nevétől.

[ Szerkesztve ]

(#37362) Onderon válasza djculture (#37361) üzenetére


Onderon
senior tag

egy cég olyan, amilyenné a benne dolgozók teszik.

(#37363) MarKoo válasza rayoliviero (#37360) üzenetére


MarKoo
őstag

Jah és természetesen csak holnap, vagy holnapután küldik a telefont, mert amit tegnap 10 előtt megrendeltem azt még csak ma 12:31-kor tudták átadni a futárnak. Mióta leváltották a vezetőket egyre szánalmasabb társaság lesz. A telefonáraik az egekben...

(#37364) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

sziasztok!
ezzel mit kell csinálni ?
View page source, 900. sor környéke. ez kell a kalendáriumi akció további napjainak megnézéséhez. De hogyan ?

(#37365) djculture válasza MarKoo (#37363) üzenetére


djculture
félisten

Mert a másik kettő cég az jobb mi? Haver telenyomortól rendelt telefont 2 hét alatt nem jött meg semmi visszajelzés nem volt róla, felült a vonatra legközelebbi városban a telenyomor kirendeltségben megvette. Másnap jön a fuitár hozta a megrendeltet, negyed óra vitatkozás volt hogy ő már ezt megvette és nem kéri a másikat..

[ Szerkesztve ]

(#37366) Vangelis válasza djculture (#37365) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én is egy hetet vártam a 820-asra.....

Nem votak most fürgék.... habár ahogy látom csak rosszabb lett a helyzet!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#37367) 313313 válasza Vangelis (#37366) üzenetére


313313
addikt

Nahhh jólvan már, de szerinted azt hányan engedélyezték, mire odaadták futárnak? :DD

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#37368) Vangelis válasza 313313 (#37367) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Lehet csak az akivel beszáltem :D Amikor nem akartak hívni és én megellőzem őket. :)

......

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#37369) pinnacle válasza Sterilzona (#37364) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Jobb egér, oldal forrása, 900. sortól nézd.

(#37370) Sterilzona válasza pinnacle (#37369) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Megvan, köszönöm. :)

(#37371) istibond


istibond
tag

Sziasztok!
Esetleg azt lehet tudni hogy az lg g2 mobiltelefon is benne lesz a kalendáriumba 20%-os kedvezménnyel dominosan?
köszi

(#37372) troland26 válasza kali (#37343) üzenetére


troland26
őstag

Szia

Operát használok a céges gépen meg IE van egyikkel sem ment az oldal ..most felraktam egy Chrome-ot azzal gond nélkül bejött .. bizonyára tényleg valami bővítmény hiányozhat .

más az a kalendáriumos előre jelzés engem is érdekelne :B

(#37373) .bruszli. válasza troland26 (#37372) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

3. hsz előtted

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#37374) troland26 válasza .bruszli. (#37373) üzenetére


troland26
őstag

ahm ... köszi :B :R

(#37375) rayoliviero válasza MarKoo (#37363) üzenetére


rayoliviero
veterán

Mi is tegnap rendeltük, de nem adták oda még most sem a futárnak.

(#37376) St3ven válasza knyitogato (#37355) üzenetére


St3ven
addikt

Ez.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#37377) Nordik


Nordik
őstag

Mikor kell látszódnia legkorábban a My T-Mobile felületén a múlt havi számlámnak? Tudom még csak harmadika van, de ilyenkor már illene nem? :U

(#37378) #78121280 válasza Nordik (#37377) üzenetére


#78121280
törölt tag

Nekem a hónap első napján este teszik fel elég régóta. :)

(#37379) Nordik válasza #78121280 (#37378) üzenetére


Nordik
őstag

Régebben voltam havidíjas, aztán domino, de másodikán nekem is mindig fenn volt már. Igaz múlt hónap 20án kötöttem az új hűséget és a kártyámon volt még valamennyi összeg. Lehet aztán nem is kell fizetnem. :)

Hát ha nem jelenik meg számla akkor ugysincs teendőm. :U

(#37380) cserry193


cserry193
tag

Ha a webshopban rendeltem egy telefont amibe NanoSIM kártya kell, akkor vajon azt is fognak küldeni hozzá? Van egy olyan érzésem, hogy holnap ha megérdekzik a telefon, és nem fogom tudni használni,mert csak MicroSIM-em van.. :(((

(#37381) polonic válasza cserry193 (#37380) üzenetére


polonic
félisten

Azt küldenek, akkor ha új előfizetéssel vetted.
Ha meglévőhöz, akkor nem.

[ Szerkesztve ]

(#37382) club1 válasza cserry193 (#37380) üzenetére


club1
veterán

A sim cserét a személyes ügyfélszolgálati pontokon lehet intézni. Ingyenes lesz, mivel a telefont tőlük vetted.

(#37383) rayoliviero válasza polonic (#37381) üzenetére


rayoliviero
veterán

Meglévőhöz nem? De ha nano kell bele, akkor miért nem küldenek automatikusan? :F

(#37384) cserry193 válasza rayoliviero (#37383) üzenetére


cserry193
tag

Igen, ezt én sem értem.

@polonic
@club1
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor lesz egy utam SIM kártyát intézni...dejó!

(#37385) rayoliviero válasza cserry193 (#37384) üzenetére


rayoliviero
veterán

Ez plusz munkát jelent az ügyfeleknek fölöslegesen, ők is elküldhetnék a telefonnal együtt. :((( Mi is mehetünk be akkor.

(#37386) South Velen válasza South Velen (#37356) üzenetére


South Velen
addikt

Így a kezemben is van a cucc, oh yeaa.

(#37387) Mate


Mate
nagyúr

Sziasztok!

Van egy telefonom amit leadtam szervizelni. Kiadási határidőnek a tegnapi nap volt megadva.

Még nem küldtek sms-t, hogy kész lenne.

Mit csináljak?

Várjak vagy menjek be és mondjam meg, hogy nekifutásból nyalják ki a seggem?

(#37388) ryori


ryori
senior tag

Nem tudom mi lehet a weboldallal de pl a főoldalról mire betöltötte a készülékek listáját, vagy mire belépett 2 perc volt! biztos jön a karácsony, sokan nézegetik, vagy nem tudom. pár napja is karbantartás volt :DDD

(#37389) 206 cc válasza cserry193 (#37380) üzenetére


206 cc
senior tag

Küldenek nano simet!! automatikusan az iphone mellé és amint beteszed felhívod vele a 1430-at és aktívtáltatod az új kártyát a régi meg megszűnik.A Telekomnál így van...legalább is én mindig rákérdeztem és így is kaptam a készüléket sőt adaptert is kérhetsz talán 110ft

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#37390) rayoliviero válasza 206 cc (#37389) üzenetére


rayoliviero
veterán

Na, ez jó hír, remélem tényleg így van.

(#37391) cserry193 válasza 206 cc (#37389) üzenetére


cserry193
tag

Köszönöm szépen a választ, akkor remélem sikerrel járok! :) Ennyi erővel megvehettem volna személyesen, ha be kéne mennem.. :D

(#37392) rayoliviero válasza rayoliviero (#37390) üzenetére


rayoliviero
veterán

Haverom azt mondta, hogy neki nem küldtek. :(((

(#37393) Bati0501


Bati0501
őstag

Sziasztok!

Kinéztem egy új telefont (Blackberry Z10), de én Dominos vagyok és annyit amennyibe így kerül nem szánnék rá. Anyukám viszont előfizetéses (Eco),de jelenleg nincs hűségnyilatkozata. Azt szeretném kérdezni, hogy ha ő a saját előfizetésével megvenné ezt a telefont, akkor én használhatom-e a Dominos kártyámmal? És ő továbbra is használhatná ugyanúgy a jelenlegi telefonját? Azért nem vagyok ebben biztos,mert a BB-be microSIM kell és nem gond-e,ha az én kártyámat vágják meg,nem az előfizetéshez tartozót? Plusz,online rendelnénk,mert úgy 20%-os kedvezmény van rá.
Jól gondolom, hogy ha neten rendelem akkor házhoz hozzák és így nekem kell-e megvágatni a kártyát külön?
:R

(#37394) lugosi válasza Bati0501 (#37393) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez szerintem így van végig ahogy leírtad.

(#37395) Onderon válasza Mate (#37387) üzenetére


Onderon
senior tag

hívd fel őket?

Bati0501: ez elvileg úgy működik, hogy küldenek egy "üres" microsim kártyát, amit amikor megkapsz fel kell hívni egy telefonszámot, hogy átrakják adott előfizetést arra a kártyára. na most nem tudom domino-val lehet-e ilyet, de minden bizonnyal lehet és szerintem megoldható, hogy amikor megjött az előfizetés akkor nem édesanyád számát "rakatod rá" hanem a tiédet. de majd mások kijavítanak, ha nem jól mondom.

[ Szerkesztve ]

(#37396) Bati0501 válasza Onderon (#37395) üzenetére


Bati0501
őstag

Köszi szépen. :R
Sztem holnap bemegyek egy boltba és megkérdezem,ők csak meg tudják mondani. :DDD
Meg megnézem,h a fehér vagy a fekete tetszik-e jobban.Videó alapján a fehér nekem már túl fehér. :D

(#37397) ryori


ryori
senior tag

Szerintetek ha T-mobilnál volt egy tartozásom, ami úgy elhúzódott hogy a behajtótól kaptam levelet, de persze minden egy centig ki lett fizetve, ennek egy hónapja, kapok e a telekomnál új előfizetésre, részletre telefont? :Y esetleg más szolgáltatónál?

(#37398) raziel01 válasza ryori (#37397) üzenetére


raziel01
veterán

Biztos, hogy jó ötlet megint hitelbe verni magad?
Az biztos, hogy simán nem adnak. Jó nagy előleget kell befizetni az biztos.

(#37399) djculture válasza ryori (#37397) üzenetére


djculture
félisten

Ja kapsz ha befizeted a meghatározott nem kis mértékű mobilelőleget.

[ Szerkesztve ]

(#37400) polonic válasza ryori (#37397) üzenetére


polonic
félisten

Más szolgáltatónál is egy jó nagy előleggel tudsz csak venni telefont. Nem csak itt.
Mobilszolgáltatoknál is van olyan rendszer már, mint a bankoknál a KHR. Távközlési feketelistának hívják.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.