Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37201) St3ven válasza Macsorsi (#37199) üzenetére


St3ven
addikt

Nem. Bár lesz egy felesleges Domino kártyád, aminek a kezdő egyenlegét valahogy el kell verned, pl. ellottózod.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#37202) kali válasza lugosi (#37189) üzenetére


kali
legenda

a fődarabos dolgot magasabb szintű jogszabály írja elő, amitől persze eltérhet a gyártó - ha akar - , de csak az ügyfél számára kedvező irányba.
ezért írtam korábban, hogy a 12 + 12 hónap miatt nincs jelentősége a dolognak, hiszen adott intervallumtól nem lesz hosszabb sehogy a jótállás időtartama.

(#37203) Vangelis válasza St3ven (#37200) üzenetére


Vangelis
nagyúr

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#37204) Ati007


Ati007
őstag

nem is rossz a mai kalendáriumi akció , S4 dominóval 117592ft.
tud valaki kuponkódot :D

(#37205) HofiZoli


HofiZoli
senior tag

T-mobile Guruktól kérdezném, az előfizetői hűségszerződés lejárata előtt mennyivel lehet újabb hűségidőt aláírni T-éknél? Vodáéknál 3 hónap volt ez az idő. Nem szeretnék egy újabb előfizetést venni (még ha olcsó is) egy most akciós készülék miatt.
Köszi a válaszokat! :R

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#37206) kali válasza HofiZoli (#37205) üzenetére


kali
legenda

arany vagy platina kiemeltség esetén 21 hónaptól, ha 24 hónap hűség lett aláírva, más esetben meg legkorábban 30 nappal a hűség lejárta előtt.

(#37207) Gergőke88


Gergőke88
addikt

A mai kalendáriumban az S4 dominoban 117e.
Ez egy jó kezdés :)

(#37208) HofiZoli válasza kali (#37206) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Köszi! :) Előfizetésem miatt nem gyűjthetek pontokat, így marad a 30 nap.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#37209) St3ven válasza HofiZoli (#37208) üzenetére


St3ven
addikt

Attól még lehet kiemeltségi szinted, hogy pontokat nem írnak jóvá.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#37210) ShadowX válasza Ati007 (#37204) üzenetére


ShadowX
őstag

Akkor lehet, hogy borul az a teória, hogy csak drága előfizetésekkel lehet majd az akció keretében telefont vásárolni? ;]

(#37211) St3ven válasza ShadowX (#37210) üzenetére


St3ven
addikt

Nem arról volt szó eleve, hogy dominós akciók lesznek?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#37212) ShadowX válasza St3ven (#37211) üzenetére


ShadowX
őstag

Csak találgatások mentek, legalábbis én azt olvastam.

(#37213) lugosi válasza Macsorsi (#37199) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Semmi trükk nincs benne. Vedd meg nyugodtan.

S4, mi? ;)

(#37214) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Hello

Lenne egy olyan érdekes gond, hogy én és a feleségem is dominó kártyások vagyunk de nekem a 100mb-os mobilnetet 190Ft-ért kínálják míg ha nála aktiválnánk akkor 1000FT lenne???!!! Ez hogy lehetséges? Míg az 500Mb-os csomag az már a rendes árban lenne ami 590Ft ha jól rémlik.

(#37215) lord.lakli válasza F_Zolee (#37214) üzenetére


lord.lakli
őstag

Ő már igénybe vette a szolgáltatást?

(#37216) F_Zolee válasza lord.lakli (#37215) üzenetére


F_Zolee
veterán

Egy darabig igen de amikor észrevettük, hogy mit ír ki a rendszer mai nappal lemondtuk.

(#37217) kali válasza F_Zolee (#37214) üzenetére


kali
legenda

szia,

link

(#37218) St3ven válasza F_Zolee (#37216) üzenetére


St3ven
addikt

Mármint korábban.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#37219) Periati


Periati
csendes tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy T-mobile függő sgs4-re mikor lesz elérhető jelly bean 4.3 verzió? Rootolni garancia miatt egyelőre nem szeretném, inkább csak a szolgáltatón keresztül frissíteni, de ezidáig semmi hír a release-ről.

Válaszokat előre is köszönöm! ;)

(#37220) lord.lakli válasza F_Zolee (#37216) üzenetére


lord.lakli
őstag

Ez a baj. Végig kell menni az összes csomagon akciós áron és csak utána lehet ismételten akciósan kötni. A 200 Ft alatt ár rád is csak 2*30 napig vonatkozik, utána már te is 1000 Ft-ot fogsz fizetni.

(#37221) St3ven: köszi, javítom, hogy nem 30, hanem 2*30 nap.

[ Szerkesztve ]

(#37221) St3ven válasza lord.lakli (#37220) üzenetére


St3ven
addikt

Pontosabban 2×30 napig.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#37222) F_Zolee válasza kali (#37217) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jahhh, hát erre tudnék szépeket írni. Amikor aktiválnád a szolgáltatást ott a leírásban egyáltalán nem szerepel ilyen, hogy szépen emelnék az árat majdnem 10x-re.

Elmehetnek a jó bü.... Ez már pofátlan ár egy koszos 100mb-os csomagra.

[ Szerkesztve ]

(#37223) sarkanyolo2 válasza St3ven (#37200) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

:DDDDDDDD

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#37224) kali válasza Periati (#37219) üzenetére


kali
legenda

szia,

erre itt nem nagyon fog értékelhető választ kapni, a független és a másik két szolgáltatós készülék már régen megkapta, de a telekom késik most - korábban ők voltak mindig a gyorsabbak -, egymásra mutogat a gyártó és a szolgáltató, vélhetően szoftveres probléma van, a magam részéről arra tippelnék, hogy valamelyik szolgáltatós - vagy általuk preferált, és a szolgáltatós firmware verzióba integrált - alkalmazással.

F_Zolee; valamit benéztél akkor, mert a 100 megabyte ára 1000 ft, de az akció keretében a kedvezményes díj 190 ft/hó az aktiválás hónapjában, illetve utána 2 * 30 napig.

[ Szerkesztve ]

(#37225) sarkanyolo2 válasza F_Zolee (#37222) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Pedig biztos ott állt, ott kellett állnia, mert emlékszem, hogy ez az ár csak 2x30 napig érvényes, vagy valami hasonló volt feltüntetve.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#37226) F_Zolee válasza kali (#37224) üzenetére


F_Zolee
veterán

Így amit linkeltél valóban annyi az ára. Nem néztünk be semmit. 190Ft-os árunk indítottuk el és csak véletlen derült ki, hogy 2 hónap után 1000Ft. Amit bevágtam képet az alapján ki gondolta volna, hogy van még egyéb részlet, mert mi az alapján választottuk és erre kiderült, hogy egy másik oldalon meg már ki tudják írni rendesen.

(#37225) sarkanyolo2: nézd meg a képet, látsz te ott arra vonatkozólag valamit? Mert mi a webes felületen állítottuk be. Ha ezt tudjuk akkor eszünk ágában se lett volna aktiválni.

[ Szerkesztve ]

(#37227) Sterilzona válasza F_Zolee (#37222) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Szia, szerintem máshol is ennyi, kb. Tehát a másik két szolgáltatónál is, hasonló árak lehetnek. Szerintem is pofátlanul drága. Jó lenne egy olyan díjcsomag, ami inkább netről szól, persze reális áron, és másodlagosan lehet vele beszélni is. Speciel én, mostanában, inkább csak netezek, elég sok mindent el lehet már neten intézni. Tehát, szerintem már van egy olyan csoport, vagy réteg, akik már nem telefonon intézkednek. S azoknak ez jó lenne, jobb!
Ellenben, előfizetésnél, 1 giga van egy ezresért is. Akár.

(#37228) kali válasza F_Zolee (#37226) üzenetére


kali
legenda

aki nem használta adott csomagot a meghatározott intervallumban, az az akciós áron kapja az aktiválás hónapjában és utána 2 * 30 napig, de utána a rendes ár él, ami esetén 100 megabyte 1000 ft.
a szolgáltató a honlapon is mindenhol kiírja a rendes árat is az akciós mellé, illetve az akciós díjszabást külön jelöli.

(#37229) F_Zolee válasza Sterilzona (#37227) üzenetére


F_Zolee
veterán

Igazából elég lenne az "ingyenes" csomag is de érthetetlen módon amíg én ingyenesen facebookozok neki alkalmanként von le pénzt mégis.

(#37228) kali: ez rendben van. De akkor mennyibe tartott volna még 2 sorral többet beleírni a részletekhez ha már ott tart az ember, hogy aktiválja? Miért kell külön keresni a "felesleges" részletek között?

Amúgy meg ha jól rémlik külön rákerestem a szolgáltatásra az oldalukon és akkor még valahogy ezt mégsem írták ki. Mert szeretek tisztában lenni az árakkal és erre mégse azt kaptuk amit kellene.

[ Szerkesztve ]

(#37230) St3ven válasza F_Zolee (#37226) üzenetére


St3ven
addikt

Nem láttad még a Telenor Online szolgáltatás-megrendelő felületét. Ott még év elején láttam megrendelhető szolgáltatásokat, amik mindenféle rövidítéssel voltak jelölve (pl. OnStTel1b), egy mondat magyarázat nélkül. A topikban kellett megkérdeznem, hogy ezek egyáltalán micsodák?!

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#37231) St3ven válasza St3ven (#37230) üzenetére


St3ven
addikt

Előkerestem a pontosság kedvéért, ez volt a bekapcsolható opció neve: M.O Star szolg.tilt.jel :F

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#37232) F_Zolee válasza St3ven (#37231) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az még mindig jobb, mert legalább kevés ember fizetne elő a "semmire".

(#37233) St3ven válasza F_Zolee (#37232) üzenetére


St3ven
addikt

Ezzel pont a horrorárú, forgalmi díjas netet lehetett lemondani, aminek alapértelmezett bekapcsolását azóta az NMHH is betiltotta.

De pl. a Telenornál ha jól tudom, a kártyás szolgáltatásoknak is van egy képzett fordulónapjuk - legalábbis tavaly ilyenkor még biztosan volt -, ami ha pl. 8-ára esik, de te 6-án rendelsz meg pl. 100 MB netet, két nap múlva újra levonja a teljes havidíját.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#37234) kali válasza F_Zolee (#37229) üzenetére


kali
legenda

nem tudom, hogy nézted, én bárhol keresem, mindenhol látom a rendes árat is az akciós mellett.

(#37235) F_Zolee válasza kali (#37234) üzenetére


F_Zolee
veterán

Segítek akkor.[link] Annyi eltéréssel, hogy amikor aktiváltuk 190Ft volt az 1000Ft helyett. De túl van tárgyalva, mi voltunk a "bénák", mert itt nem írták le rendesen. Meg akkor nem is ilyen felületű volt az egész oldaluk ahol most irkálják ezeket a dolgokat, hogy csak 60 napig akciós.

[ Szerkesztve ]

(#37236) 1430 válasza F_Zolee (#37235) üzenetére


1430
senior tag

Jól értem, hogy a webes felület a megrendelés oldalon (aminek a képét alább be is másoltad) anno azt írta ki, hogy 190 Ft az időszaki díj, és hiányolod, hogy miért nem volt ott, hogy csak 2x 30 napig? Mert akkor ezt kizárhatjuk! Ez a megrendelő oldal sosem vizsgálta, hogy részt veszel e az akcióban, mindig a teljes árat írta / írja, legfeljebb nem annyit terhel majd a rendszer. Sokan éppen ezért írnak ide, hogy ha akciós, akkor miért a teljes árat mutatja a felület, mert így nem merik beaktiválni...

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#37237) F_Zolee válasza 1430 (#37236) üzenetére


F_Zolee
veterán

Annyiban vizsgálhatta ha az akciós árat írta ki, de most már a teljeset, mint láthatod, mert letelt a 2 hónap. Igazából nem is az a lényeg, hogy vizsgálja vagy sem. Én a tájékoztatás hiányát mondtam eddig is, hogy ott miért nem fért bele a fél oldal szöveg mellé, hogy 2x30napig ennyi csak...
Nem vagyok kíváncsi az egész honlapjukra, hogy milyen marketing maszlagokkal szórják a népet és bőven elég lenne a megrendelési rész is ha oda is betennék ezt a "lényegtelen" információt.

[ Szerkesztve ]

(#37238) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Azt hiszem, hogy megtaláltam talán az alternatívát a problémára. A Surf díjcsomagnak van valami rejtett része? Mert nem írja, hogy lenne 30 vagy 60 nap után bármi plusz.

(#37239) St3ven válasza F_Zolee (#37238) üzenetére


St3ven
addikt

Nincs. 30 naponként levon 890 Ft-ot és ezeket kapod érte. Aki nagyon keveset beszél egy hónapban és okostelefonja van, annak jó választás lehet. Bár akkor kimarad az ember a kedvezményes Go!Net csomagok váltogatása adta árelőnyből.

Illetve arra kell figyelni, ha nem akar ráfizetni, akkor ne lépje túl a 150 MB keretet, mert itt nem sávszélesség-korlátozás van a keret felhasználást követően, mint a legtöbb netes csomagnál.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#37240) F_Zolee válasza St3ven (#37239) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem értem a beszélgetés részét. Nem látok benne olyat, hogy csak x percig lenne jó. Jelenleg a domino 7 extra megy aminek 700Ft-os hav díja van és nincs net benne.

[ Szerkesztve ]

(#37241) kali válasza F_Zolee (#37235) üzenetére


kali
legenda

ezt láttam, én olyat nem találok, ahol csak az akciós ár szerepel, és a normál nem, de közben az illetékes is lereagálta már.

(#37242) St3ven válasza F_Zolee (#37240) üzenetére


St3ven
addikt

Azért írtam, hogy annak éri meg, aki nagyon keveset beszél, mert ha 1-2 ezret már lebeszél havonta, és ehhez hozzájön a fix 890 Ft-os net, akkor már jobban megéri egy olcsóbb előfizetéses csomag, például:

Fun társkártyaként 1825 Ft-ért 40 MB nettel
Like 50 főiskolásként 1790 Ft-ért 50 MB nettel és 3 óra erejéig ingyenesen hívható 3 db T-s számmal
MobilOtthon Prémium 750 Ft-ért (+203 Ft nem lebeszélhető hívószámkijelzésért) ha inkább vezetékes irányba beszél + egy Go!Net csomag
Eco díjcsomagok 1950 Ft-tól bennefoglalt nettel vagy plusz egy Go!Net csomag (+203 Ft nem lebeszélhető hívószámkijelzésért)
Mozaik XS 3200 Ft-ért 200 MB nettel + egy ingyenes extra (pl. 30 ingyen T-Mobile irányba küldhető SMS)

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#37243) erdoke


erdoke
titán

A szokásos módon (online, havi számla terjére) próbáltam feltölteni a lányom Domino kártyáját. Minden rendben lévőnek látszott, csak éppen az aktiváló SMS nem jött úgy 15 percig. Akkor beesett egy SMS, miszerint a feltöltés sikertelen volt, mert lejárt az idő, majd egy másik, hogy küldjék OK-t... Hiába küldtem, nem történt semmi, viszont online még mindig "Feltöltés folyamatban..." látszik. Ilyenkor mi van? :F Küldjem el megint a feltöltés kezdeményezést, vagy még van rá esély, hogy aktiválása kerül az előző?
Augusztus 1. óta rakás híg fosch a Telekom IT rendszere, legalábbis ami az ügyfeleket kiszolgáló részt illeti. :(( Az pedig külön szégyen, hogy egy ilyen kaliberű cég 4 hónap alatt nem tudja rendbe szedni. Kezdem azt gyanítani, hogy nem is akarják. :W

A legjobb aláírás a héten

(#37244) F_Zolee válasza St3ven (#37242) üzenetére


F_Zolee
veterán

Szokott beszélgetni sűrűn viszonylag, így nincs értelme más drágább díjcsomagra váltania. Bár mostanság talán visszaesett ez a "hajlama" :) Lényeg, hogy akkor nem gáz a Surf.
Talán még a Fun jó lenne de majd kiderül mit dönt...

[ Szerkesztve ]

(#37245) St3ven válasza F_Zolee (#37244) üzenetére


St3ven
addikt

Ahhoz kell egy főkártya, azaz valaki T-s (Mobile vagy Home), aki a nevére veszi társkártyás előfizetésként.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#37246) erdoke válasza erdoke (#37243) üzenetére


erdoke
titán

Miután átváltott az online eredményjelző is "Sikertelen feltöltés"-re, nekifutottam másodszor is. Most flottul ment az SMS része, vissza is igazolták a sikerességét, viszont a netes felület erre is azt mondja, hogy sikertelen. Topon vannak. :D

A legjobb aláírás a héten

(#37247) F_Zolee válasza St3ven (#37245) üzenetére


F_Zolee
veterán

Akkor kiesett, köszi azért.

(#37248) zhata


zhata
senior tag

Kb. 1-2 napja - bár nincs netem - bárhonnan (wifi nélkül is) tudok hívást kezdeményezni.
(Ugyanakkor pl. a WhatsApp nem megy.)
Ez hogy lehet?
Tré kártya, független teló, (Sony Xperia Ray).
Köszi az okosítást.

(#37249) Azharel


Azharel
aktív tag

Normál méretű simet cseréltetek micro simre, van lehetőség megtartani a jelenlegi számomat ?

(#37250) #32070144 válasza Azharel (#37249) üzenetére


#32070144
törölt tag

Igen.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.