Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37551) Logeeen válasza #51177472 (#37549) üzenetére


Logeeen
senior tag

Szerintem igen, ha van valamilyen hivatalos pénzbevételi forrásod.

#Xiaomi 13T#

(#37552) #51177472 válasza Logeeen (#37551) üzenetére


#51177472
törölt tag

Király. Köszi.

(#37553) abeno9 válasza dptrsk (#37534) üzenetére


abeno9
csendes tag

köszönöm.

(#37554) whitezo88 válasza Logeeen (#37551) üzenetére


whitezo88
nagyúr

anélkül is lehet, én részletre, csomagban vettem telót anno és nem kértek ilyesmit ha jól emlékszem.

(#37555) Vangelis válasza Vangelis (#37548) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor még nem jár így senki?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#37556) hoffman_


hoffman_
nagyúr

üdv,

kicsit szétcsesz már az ideg, hogy nem tudok egy telekomos ügyintézőt elérni a kérdésemmel. kell egy telefon, és adott üzletben nem volt. fel szeretnék hívni valakit, aki rálát a raktárkészletre a boltokban, és elrak egyet, ha van. nem vagyok amatőr géphangos-menüválasztós, de itt szívok fél órája és semmi. a csaj, akit meg valami készülékrendelős számon hívtam, elhajtott a francba, hogy ő erre nem lát rá, hívjam a 1430-at, ott meg 1-es menüpont(hát nem, ott nincs).

szóval kéne egy kis segítség, most kell telefonálnom, és elrakatnom, de nem érek rá órákat szopni egy géphanggal. hogy keressem az ügyintézőt?

köszönöm előre is :R

plusz egy:

ha bemegyek a régi sima sim kártyámmal, és azt mondom, hogy itt van tessék, szeretnék helyette egy micro sim-est, az pénz lesz, jól sejtem? mennyi kb?

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#37557) blueye válasza hoffman_ (#37556) üzenetére


blueye
veterán

Miért nem veszed meg a webshopban, üzletben való átvétellel?

Ha a t-től veszed a telefont, ingyen cserélik a SIMet.

[ Szerkesztve ]

(#37558) djculture válasza Vangelis (#37555) üzenetére


djculture
félisten

Isten hozott a hazai bürokráciában...Ugyse fogod megúszni a bemenetelt..

[ Szerkesztve ]

(#37559) hoffman_ válasza blueye (#37557) üzenetére


hoffman_
nagyúr

azért, mert meg lett kötve múlt héten egy üzleti csomag 6 számhoz, de két telefon nem volt készleten, így nem tudtuk elhozni. így most vadásznom kell helyet, ahová holnap bemegyek és elhozom őket, mert nem akarok végigmenni a városon az összes boltba benézni, hogy épp van-e náluk...

egy fekete iphone 4s kéne 8, és nem volt, és nem tudok elrakatni sehogy sem...

ha a tétől veszem, igen. de van egy sim, amit csak le kell cseréljek micro simre, nem veszek semmit. az mi pénz vajon?

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#37560) glaci válasza hoffman_ (#37556) üzenetére


glaci
őstag

A WebShopban látod a "készletet", hogy hol van belőle raktáron. Ha megrendeled, akkor pedig kiválaszthatod, hogy hol szeretnéd átvenni azok közül.
(Annyi bökkenő van benne, hogy ha van nekik viszavett vagy cserélt, akkor az is megjelenik, hogy van. Na, ha csak ilyenjük van, akkor azt nyilván nem fogják odaadni.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#37561) hoffman_ válasza glaci (#37560) üzenetére


hoffman_
nagyúr

nem jó. nincs fent a holnapon iphone 4s 8gb. pedig van nekik, most hétvégén jön, meg lett beszélve. csak le kéne foglalózni.

most már látszik. funny. megnézem, köszi!

mod:

ez sem jó. nem mutatja, hogy hol van, csak hogy hova viszik el nekem két napon belül. miért ilyen bonyolult ez?

nekem egy ügyintéző kell.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#37562) Intruder A 6


Intruder A 6
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap megakartam próbálni Webről rendelni egy Telekoms előfűzetéses Xperia Z telefont, 4990ft kezdőrészlettel kamatmentes hitelre.
De az egyik menüpontnál elakadtam picit, és itt abba is hagytam, mégpedig a mobilelőlegnél.
Kicsit olvasgattam és vannak akiktől elég nagy összegeket elkértek.
igy kicsit értelmét veszti a részletfűzetés lehetősége, vana valakinek foglama hogy kb mennyi lehet erre az előleg?
100 670 Ft 24 X 4160ft 2 évre Mozaik S csomaggal.

új belépő lennék, sosem volt még előfűzetéses telóm.
T-online-nél volt 4 évig internetem , nemtudom ez számít-e valamit.

(#37563) djculture válasza Intruder A 6 (#37562) üzenetére


djculture
félisten

A telekom-al és más szolgáltatókkal való előéletedről függ az egész, közös adatbázis van már.

(#37564) #78121280 válasza djculture (#37563) üzenetére


#78121280
törölt tag

Decembertől még szigorúbbak lettek a részletfizetési feltételek,de majd ha erre jár egy illetékes le írja.

(#37565) Vangelis válasza djculture (#37558) üzenetére


Vangelis
nagyúr

ÉN ezt értem... de akkor minek mondja a kedves hölgy, hogy azon a számon hívam a botlot.

Mondtam neki, hogy legyen szives próbálja meg Ő is!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#37566) djculture válasza #78121280 (#37564) üzenetére


djculture
félisten

Nem is baj az azt kell hogy mondjam, mert így kevesebb lesz az olyan ember aki hirtelen felidulásból köt egy szerződést de fizetni meg nem tudja. Héten is volt nem egy ember aki itt kért segítséget a hűségtől való megszabadulás ügyében. Ha vállalta fizesse, senkit sem kényszerítenek puskával hogy írjon alá 2 évet ami alatt fizeti a telefon résztleteit meg a több ezres havidíjat.
Ismerőseim között is van sajnos ilyen meggondolatlan ember, csak az lebegett a szemei előtt hogy egy zsír telefont eltud hozni 0forintért utána hogy a next l 15 990 Ft/hó diját miböl fogja fizetni az már nem , le is tiltották 1 hete a készülékét.

[ Szerkesztve ]

(#37567) Gyula84


Gyula84
veterán

hello

Vettem egy Domino WEB simkártyát az lenne a kérdésem ezt át lehet váltani más díjcsomagba és úgy tudnám-e használni rendesen hívásra is? :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#37568) djculture válasza Gyula84 (#37567) üzenetére


djculture
félisten

Normál hangelőfizetésre nem lehet azt átváltani, csak adatforgalmazásra lehet használni.

[ Szerkesztve ]

(#37569) adam3 válasza Gyula84 (#37567) üzenetére


adam3
aktív tag

Nem, ezek a simek nem alkalmasak hanghívásra. Smst tudsz vele max küldeni.

(#37570) Gyula84


Gyula84
veterán

(#37568) djculture
(#37569) adam3
remek akkor dobhatom ki :((( Köszi az infot :R

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#37571) tomi613 válasza SNor (#37541) üzenetére


tomi613
aktív tag

Rendelés: Nov.:26.
Kupon: ???? sehol...

:F :F

[ Szerkesztve ]

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#37572) Logeeen válasza whitezo88 (#37554) üzenetére


Logeeen
senior tag

Anno tőlem kérték, hogy hol dolgozom, mennyit keresek átlagban, mennyit szeretnék a T számlára költeni.. Mintha lakásvásárlási hitelt vennék fel...

#Xiaomi 13T#

(#37573) blueye válasza tomi613 (#37571) üzenetére


blueye
veterán

Hivd fel a 1430at!

(#37574) ShadowX válasza tomi613 (#37571) üzenetére


ShadowX
őstag

Nekem is telefonálnom kellett. Aztán 4 napba telt mire kiküldték...emailben. :DDD

(#37575) tylerddd


tylerddd
veterán

Ma volt szerencsém a második tapló T-s emberkével. Korábban már hívott egy srác hasonlóval, most egy csaj akart rám sózni valami biztosítást. Egyszerűen elhadarta a mondandóját, meg se értettem mit akar, csak annyit a végén, h "akkor aktiválom ezt a biztosítást", ... ááá, mondom ne tessék, van már ilyenem, nem tartok rá igényt. De ez jó lesz Önnek, a csalá ... köszönöm, nem! De talán ... ne haragudjon nem tartok rá igényt, köszönöm, viszont hallásra. Na erre ő is elköszönt. Miért nem érti meg elsőre, h NEM. És utána csodálkozik, h van, aki elküldi a halálba, mikor már 3xra kell elutasítani! Értem én, h ez a munkája, na de mégis.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#37576) tomi613 válasza blueye (#37573) üzenetére


tomi613
aktív tag

Hívtam őket ! 2 hét alatt küldik ki a kézhezvételétől számítva. Szerdán lesz két hete. Van még pár napjuk.

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#37577) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Üdv!
Domni Surf-nál, hogy kell érteni ezt a 890 ft-os időszaki díjat? Ha nincs pénz a telefonon akkor nem vonják, de amint feltöltöttem egyből levonják?
Meg lehet kérni a Trét, hogy a 150 mega elfogyása után, tiltsák automatikusan a netet?

[ Szerkesztve ]

(#37578) St3ven válasza Tomi0703 (#37577) üzenetére


St3ven
addikt

Meg lehet kérni a Trét, hogy a 150 mega elfogyása után, tiltsák automatikusan a netet?

Nem.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#37579) Tomi0703 válasza St3ven (#37578) üzenetére


Tomi0703
őstag

Értem, és az időszaki díjat jól értelmezem?

(#37580) secler07


secler07
tag

Sziasztok !

Van egy Like300 előfizum, két év hűséggel, kb olyan június tájékán jár majd le. A kérdésem az lenne, hogy mennyi idő után vehetek új telefont ? Persze tudom, megint két év hűséggel jár, csak van ahol 18 hónapot, máshol 21 hónapot látok ! Vagy ezt semmiképp sem úszom meg egy üzlet látogatása nélkül :) ?

Előre is köszönöm a segítséget !

(#37581) St3ven válasza Tomi0703 (#37579) üzenetére


St3ven
addikt

Az időszaki díjas kérdésedre a választ nem tudom, de gondolom úgy van, hogy utólag vonják le.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#37582) St3ven válasza kali (#37519) üzenetére


St3ven
addikt

Akkor regisztrálok a Telekom Gyorsfizetésre, de hogyan fizessem be azt a számlát, ami tegnap óta "Feldolgozás alatt" státuszban van? Kártyaadatok híján nem teljesült a fizetés, és ugyanezen okból kifolyólag nem is fog. "Kifizetem" gomb természetesen továbbra sincs. Az átutalást lehetőleg kerülném.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#37583) Tomi0703 válasza St3ven (#37581) üzenetére


Tomi0703
őstag

Értem. Köszi. :R

Szerk.: Nem is kell megválaszolni, épp most livecsetelek Noémivel. :DDD Nem is tudtam, hogy van ilyen a Trénél. :D

[ Szerkesztve ]

(#37584) pepe091 válasza secler07 (#37580) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

21 hónap, de ez is csak akkor ha legalább aranyszintű az előfizetés.

(#37585) secler07 válasza pepe091 (#37584) üzenetére


secler07
tag

Köszönöm !

Nem értem, ezt a hozzáállást a szolgáltatóknál ... Oké aláírom a két évet, mert úgyis használom a szolgáltatásukat, de pl én simán vennék tőlük 1-1,5 év után egy középkategóriás telefont. Vagy csak én nem látom benne, hogy ez miért nem jó biznisz nekik ? :DD

(#37586) pepe091 válasza secler07 (#37585) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Vegyél dominóban... Ezeknél az előfizetéseknél (én is Like300-ban vagyok) kb 2-3 ezerrel kerülnek kevesebbe a készülékek, mint dominóba. Nem éri meg ezért hűséget kötni. (Egyébként így ha 21. hónap után veszed, amíg nem járt le a hűség, eleve drágább lesz a telefon, mint új előfizetéssel.) Mostanában jobban megéri dominóban venni.

[ Szerkesztve ]

(#37587) secler07 válasza pepe091 (#37586) üzenetére


secler07
tag

Hát igen ez tény, viszont előfizunál van részlet :DDD diákként húzósabb nekem egyben 60-70k-t kifizetni, kényelmesebb 20-30k és 11 havi részlet pluszban, ezért érdeklődtem erről. De lehet akkor marad a gyűjtögetés és a domino :(((

(#37588) 1430 válasza Tomi0703 (#37579) üzenetére


1430
senior tag

Előre kell fizetni a Surf időszaki díjat. Ha lejár a 30 nap és nincs elég egyenleged, akkor az adatkeret nem újul meg, de amint töltesz, lekapja a 890-et és onnantól 30 napig megint él a 150 MB-os keret.

St3ven
Ma azt írták, hogy akinek feldolgozás alatt státuszban maradt a fizetése, az várjon egy napot, és ha nem változik, akkor hívd a Távszámla 80-as számát és egyedileg intézik az ügyet.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#37589) kali válasza St3ven (#37582) üzenetére


kali
legenda

akkor marad az a lehetőség, amit 1430 írt, én csak az átutalást tudnám mondani, ahogy mindig is intézem.

(#37590) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Volt ma hogy baj van a távszámlával. Tényleg a gyorsfizetés opció eltűnt, de a normál "kifizetem" opcióval simán ment a telefonszámla kifizetése.

(#37591) St3ven válasza 1430 (#37588) üzenetére


St3ven
addikt

&kali:

Köszönöm. :R

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#37592) novake válasza secler07 (#37585) üzenetére


novake
tag

Mondjuk nem térül meg nekik annyi idő alatt? ;)

(#37593) flash-


flash-
veterán

sziasztok
van a t-home nál vezetékes telefon és internet előfizetésem.
ha szeretnék náluk mobil előfizetést akkor szerintetek mennyibe kerülne?
másik kérdés:
t-home nál van feltöltökártyás.
régen az olyan volt hogy bármeddig lehetett használni.
Ma a feltöltőkártyás azt jelenti hogy csak 30 napig?miért van a feltöltőkártyás csomagoknál 30 napos határiőd megadva??

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#37594) Tomi0703 válasza flash- (#37593) üzenetére


Tomi0703
őstag

Van most valami másfajta nyitva tartás a T-nél (veszprémi érdekelne)? Az érdekelne, hogy vasárnap nyitva-e vannak?
Telefonon nem tudom elérni őket, honlapon meg az van kinnt, hogy zárva lesznek, csak hátha az ünnepek közeledtével nyitva lesznek. :U

(#37595) punky10 válasza flash- (#37593) üzenetére


punky10
addikt

Ha arra gondolsz, hogy van-e kedvezmény(tripla,dupla...stb) akkor a válasz: nem.
Ha nem erre gondoltál, akkor a Fun csomagokat nézd meg...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#37596) djculture válasza flash- (#37593) üzenetére


djculture
félisten

Nem egészem mire goindolsz feltöltőkártyás vezetékes csomag max a barangoló kártya és reinkarnációi, minden más nem t-home hanem t-mobile az meg nem 30 napig érvényes hanem 1 évig érvényes alapesetben, utána 3000-el feltöltöd megint 1 évig érvényes.

[ Szerkesztve ]

(#37597) flash- válasza djculture (#37596) üzenetére


flash-
veterán

időszak díjról beszélek ami pl a dominonál van.
ez azt jelenti hogy 30 naponta vonják le az időszak díjat domino feltöltökártyás csomagnál?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#37598) djculture válasza flash- (#37597) üzenetére


djculture
félisten

Az csak egy fajta dominó dijcsomag nem muszáj azt választani.. Én eleve nem is választom mert hülyeség, dominónak az a lényege hogy lehet egyszer sokat használja az ember máskor meg semmit. Akkor a jó francokat vonogassanak nekem.. Ha azt akarnám átraknám előfizetésesre.

Ja a dominó surf az ilyen 890-et 30 navonta lekapják már ha van egyenleg annyi.

[ Szerkesztve ]

(#37599) flash- válasza djculture (#37598) üzenetére


flash-
veterán

én nézem a t-home oldalát és mindegyik domino csomagnál fent van tüntetve időszak díj..

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#37600) djculture válasza flash- (#37599) üzenetére


djculture
félisten

Csak a surfnál meg az aktívnál van időszaki díj:
Pl dominó nap ennél sincs
[link]

Dominó 5 ennél sincs:
[link]

Dominó7 ennél sincs:

[link]
Amire te gondolsz a go napinet lehet szerintem ami 1 napra 195forintért ad l10mb eforgalmazhatóságot, de azt nem muszáj használni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.