Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21552) ödönke


ödönke
aktív tag

Látom nem értitek meg a problémám leáltalánosítottátok cégre meg független vs függő vitára és általánosítjátok a szolgáltatókat egy szintre.

Netes árak Telenor vs. T-Moblie

2 év hűség tarifahűség nélkül:
csak két példa
Samsung Galaxy Y
9404Ft vs 29.394 Ft +319% (jaj)
Sony Xperia Tipo
18.905 Ft vs 33.282 Ft +76%
(persze vannak szorosabb árak is de jellemzők a fenti különbségek)

Szerettem a T-t kb karácsonyig (ott szálltak el igazán az árak) én is. Csak amikor esetleg cserélném asszony telefonját okosra, mert ha van előfizetés miért is ne? Akkor pofán csapásként ér a fenti példa. Remélem ezt nem kell külön elmagyarázni, hogy miért is csalódás ez egy ilyen szolgáltatótól.

Persze nem "tart senki a fejemhez pisztolyt", hogy a T-nél vegyek telefont. Megjegyzem nem is veszek.
No problemó marad a kopottas nyomógombos nokija a prolinak.

12 éve ügyfelük vagyok. A szolgáltatás minőségével megvagyok elégedve, de amikor átnézek egy másik szolgáltatóhoz és 300%-os különbséget látok akkor igencsak elgondolkodok, hogy én látok rosszul vagy csak engem néznek hülyének? Érdekes másfél két éve ez még ment itt is. (és kérlek ne kezdjetek rá a telefonadó-piaci helyzet-rohadt ügyfelek kifogás nótára)

Meg ne arról beszéljünk már, hogy NEKED éppen miért felel meg a Tmobile, hanem a fentebbi témához szólj hozzá érdemben, vagy ne.

Iphonenal meg XXL csomagos példákkal kíméljetek pls., bár tökmind1 max jókat mosolygok rajta.

Így visszaolvasgatva jó pár ember leírta már ezt a hülyének néznek szindrómát. mind1 megtettem én is.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.