Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19534) 1430 válasza kobak112 (#19524) üzenetére


1430
senior tag

Szerintem nem értetted, amit írtam. :U

Tehát Te kiragadtad a SAM GALAXY minit, és azt mondtad, 2 év hűséggel 35.780 Ft, ami ugyebár csak alig több, mint 4000 Ft-tal olcsóbb a Domino árhoz képest (39.990).
Én erre mondtam, hogy azért ilyen kicsi a különbség, mert a készülékár támogatást átcsoportosították a "tarifahűséges" konstrukciókba. Így például ha legalább a Mozaik XS díjcsomagra aláírsz (most 3000, hamarosan 3200 Ft havidíja lesz), akkor 2 év hűség esetén az ár lemegy 19.990 Ft-ra. Tehát míg pár évvel ezelőtt a Domino árhoz képest 1 év esetén 10 és 2 év esetén 20 ezer Ft-tal kedvezőbb volt az ár, ma ugyanehhez már legalább egy XS tarifahűséget vállalnod kell. No persze nézőpont kérdése, hogy a 20 ezre Ft kinek "érzékelhető" kedvezmény és kinek nem...
Ezek az új előfizetői árak voltak, de az arány nyilván készülékváltásnál is hasonló. Továbbá ha online rendelsz, kapsz még 10% kedvezményt.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.