Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121801) gyáliSanyi válasza AnonymusX (#121783) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Köszönöm!
Kitöltöttem, megrendeltem!

Live poor, die ritch.

(#121802) balinlin válasza gyáliSanyi (#121800) üzenetére


balinlin
senior tag

Nagyanyámnak meg pgsm-es van, első sim kártyája még. Szerintem azt se dobjuk ki ha lesz is váltás.

(#121803) donmackó


donmackó
őstag

Üdv!

Nemsokára lejárt a hűségem, és érdeklődnék hogy érdemes-e megvárni, vagy ennél kedvezőbb ajánlatot nem fogok kapni mint amit most enged? Szeretném meghosszabítani (meg is fogom mindenképpen), csak a készülék ár + kedvezmény az ami kérdéses.

Release the cable hounds!

(#121804) Kaba válasza donmackó (#121803) üzenetére


Kaba
veterán

Akkor hosszabítsd amikor a keresett készülék éppen akciós.A szerződésre kapott kedvezmény mértéke az elvileg lehet magasabb a hűség lejárta után,de erre nincsen garancia.

(#121805) Kaba válasza donmackó (#121803) üzenetére


Kaba
veterán

Amennyiben 3 hónapon belül vagy akkor már teljes készülékkedvezményt kapsz,így vehetsz egy éppen akciós készüléket már ebben az időszakban is.

(#121806) kchris78 válasza #40993792 (#121791) üzenetére


kchris78
veterán

(#121807) gabro0 válasza AnonymusX (#121783) üzenetére


gabro0
őstag

Köszi, ez pont kapóra jött :)

#121446 4Grider: Köszi, egyelőre ráhagytam a dolgot, nem olyan egyszerű, mint gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#121808) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Van kulon T-mobile topic vagy szabad itt hulyeseget kerdezni? :U

Beirom hatha jart mar valaki hasonlo cipoben...
Van egy telefonszam ami 30-as (de manapsag a szamhordozas vegett ezt sajna nem tudom)
A telefonszam tulajdonosanak igencsak halas vagyok. Nem ismerem sosem talalkoztunk, de ott volt a szerettem mellett amikor kellett es ez sokat jelentett neki es nekem is. Az illeto noverke egy korhazban, halapenz ugye mostansag necces, ajandekot nem fogad el es a jarvanyhelyzetbol adodoan szemelyesen sem all modomban felkeresni.
Az jutott eszembe, hogy esetleg feltoltom a telefonjat mert volt, h arrol hivott...

Szoval az egesz tema nagyon OFF itt, de jobbat nem tudok jelenleg.
Kerdeseim:
- van arra lehetoseg, h kideritsem h valoban T-mobilos e vagy sem?
- ha igen es nem feltoltos a mobilja akkor mi lesz ha en megis megprobalkoznek neki penzt kuldeni? Jovairjak esetlege ha megis elofizeteses lenne?

Nagyon koszonom a segitseget!

(#121810) MadMancs válasza No.01 (#121808) üzenetére


MadMancs
veterán

Zsolt_72-t annyival kiegészíteném, ha esetleg nem dominós hanem előfizus akkor a feltöltés az univerzális egyenlegére kerül, ami mobilvásárlásra (pl lottó, matrica, play vásárlás stb) használható fel.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#121811) No.01


No.01
őstag

Nagyon koszonom mindkettotoknek! :R
Ez az univerzalis egyenleg nem pont az amit keresek, de utanna nezek hatha van olyan opcio ami megiscsak felhasznalhato kicsit "ertelmesebben"

Megegyszer koszonom!

[ Szerkesztve ]

(#121813) blizzrd


blizzrd
aktív tag

Sziasztok!
Érdeklödni szeretnék, hogy ha van egy céges flottás elöfizetésem amiben minden irányba ingyen beszélek, akkor ugyan ilyen feltételekkel hivok olyan magyar számot is ami eu-s tagországban van? A beszélgetések idötartamára van valamilyen szabályozás ebben az esetben?

(#121814) btudos válasza blizzrd (#121813) üzenetére


btudos
veterán

Neked nem kell tudnod, hogy az adott hívószám hol tartózkodik, így ha magyar számot hívsz, azt belföldi feltételek szerint hívod mindenképpen.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#121815) blizzrd válasza btudos (#121814) üzenetére


blizzrd
aktív tag

Tehát esetemben akkor ez dijmentes ha jol értem.

(#121817) blizzrd válasza #40993792 (#121816) üzenetére


blizzrd
aktív tag

:R

(#121818) seger válasza donmackó (#121803) üzenetére


seger
addikt

Nekem egyik 6, másik 7 hónapja járt le. Régen hívogattak, kössem újra. Most nem kerestek még. Már nem fontos az ügyfél?

(#121819) Kaba válasza seger (#121818) üzenetére


Kaba
veterán

A Telekom fiókodban nincsen ajánlat?

(#121820) seger válasza Kaba (#121819) üzenetére


seger
addikt

Nem találok. Hol kellene lennie?

(#121821) Kaba válasza seger (#121820) üzenetére


Kaba
veterán

Nálam a befizetésre váró számlák és az előfizetéseim közti részen jelenik meg az ajánlat,akkor amikor a szerződés hűség nélkülire módosul.

[ Szerkesztve ]

(#121822) donmackó válasza seger (#121818) üzenetére


donmackó
őstag

Engem sem hívtak, magamtól újítom meg, mert magenta csomagban nagyon jó áron kapom a többi szolgáltatóhoz képest. Csak a vásárlási kedvezmény a lényeg.

Release the cable hounds!

(#121823) seger válasza donmackó (#121822) üzenetére


seger
addikt

Én is magenta vagyok. 2 fullos csomag kivéve az esim. 1 olcsóbb, és 1 legolcsóbb csomaggal. Plusz otthoni fullos kivéve HBO

(#121824) Kaba válasza seger (#121823) üzenetére


Kaba
veterán

Amennyiben hosszabbítani akarsz a készülék kedvezmény igénybevételével akkor hívd a 1414-t.A kedvezmény mértékét az nem befolyásolja,hogy kapsz e értesítést,vagy te magad kéred az új szerződést.

(#121825) seger válasza Kaba (#121824) üzenetére


seger
addikt

Felhívom őket, megkérdezem mit tudnak ajánlani. Köszi

(#121826) DrBubo77 válasza Kaba (#121821) üzenetére


DrBubo77
addikt

Én még félidőnél sem járok, de már ajánlgatja a nagy csomagokat, miközben a legkisebb csomagban vagyok és azt sem használom ki. :W

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#121828) Zeki válasza #40993792 (#121827) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ez nekem is ott van az appban, sokkal rosszabb csomagok vannak, hiába ajánlgatja. Hülye lennék váltani. A Telekom egyre rosszabb csomagokat vezet be azoknak, akik nem beszélnek, nem neteznek sokat.

(#121829) kakuk.tamas válasza #40993792 (#121827) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nekem a teljesen korlátlan csomagra ajánlotta ugyanazt… :DDD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#121830) milenda


milenda
tag

Nemrég írta egy fórumtárs, hogy a Domino hangopciók közül a weben eltűnt a 70 perc 450 Ft-ért, de az appban még megvan. Az appból viszont eltűnt az 50 MB ingyen. Szerencsére az 1. Beltéri egység még megvan.

(#121831) Winne válasza kakuk.tamas (#121829) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát hogy írd alá az örökélet hűségidőt (IS) :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#121832) Beniii06 válasza Winne (#121831) üzenetére


Beniii06
őstag

Ami öröklődik is, nem? Majd az unokák is fizetni fogják.

:DDD

"Got any other secret weapons?"

(#121833) Winne válasza Beniii06 (#121832) üzenetére


Winne
nagyúr

:K :K :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#121834) madle


madle
őstag

Sziasztok,

olyan kérdésem lenne, hogy adott egy Mobil L + 6 GB net Magentában aminek 5453 Ft (-1500 Ft Spec kedv.) a havidíja. Ebben csak 160 perc van egyéb irányba, így váltanék újabb Mobil L-re ami teljesen korlátlan. Mondjuk egy 4 GB-os nettel.
Az új csomag 6426 Ft lenne, de szerettem volna rárakatni a Spec kedvezményt, amit az előzőre váltásnál is kérésre rátett egy ügintéző. A mostani viszont azt mondta, nem tudja rátenni, mert az csak váltásnál volt rajta automatikusan és csak 2 évig szól. Ebből egyik sem helytálló, mert kértem és elfogadták, rátették, valamint már évnél régebb óta rajta van a csomagomon.

Olyan kérdésem lenne, hogy ez ügyintéző függő, hogy ki mennyire jószvű velem? Tizen éve itt vagyok a Telekomnál, jól esne, ha nem csak a Magenta 30% lenne rajta, hanem tovább vihetném azt az 1500 Ft-os kedvezményt, mert úgy megérné váltani.

(#121835) m1lan válasza madle (#121834) üzenetére


m1lan
őstag

Szia!

Milyen okból kaptad a speciális kedvezményt? Ha a végleges kivezetésig használtál egy korábbi díjcsomagot és ezzel korrigálták az új csomagod havidíját a korábbi szintjére, akkor nem tarthatod meg.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#121836) madle válasza m1lan (#121835) üzenetére


madle
őstag

Értem, igazából a Next S előfizetés volt, ami valóban akkor már nem létezett mikor bementem telefont venni. Ha jól emlékszem akkor mondta a srác, hogy betesz a Mobil L-be. Akkor igazad van. Ez esetben várnom kellene, hogy kivezessék a mostani Mobil L-t? :DDD Bár már a mostani piacon lévő sem az, mint ami nekem van jelenleg...

(#121837) btudos válasza madle (#121836) üzenetére


btudos
veterán

A kedvezmény adott díjcsomagra szól, a szerződéskötés pillanatában érvényes, szolgáltató által meghatározott szabályok szerint kaphatsz kedvezményt. Esetedben a Next S kivezetés okán az 1500 Ft-os havidíj kedvezménnyel vettek rá a díjcsomagváltásra, de ez nem úgy működik, hogy ha kérsz, akkor kapsz kedvezményt. :N

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#121838) Tompika777


Tompika777
senior tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy a multisimeken is működik a VoLte, és ha igen, akkor arról a készülékről amiben éppen van a 1414-re küldött SMS-ben bekapcsolható, nem kavar be ha már a fő simen már aktív?

(#121839) glacious válasza Tompika777 (#121838) üzenetére


glacious
addikt

Működik. Előfizetésre van aktiválva.

(#121840) donmackó


donmackó
őstag

Üdv!

Megint problémám van. Megrendeltem egy készüléket + hosszabítottam/módosítottam az előfizumat. Viszont a készülék szállítási ideje 30.-a, ami nekem nem jó mert dolgozok (utólag vettem észre a kiküldött dokumentumokból). De a kiszállítás idejét meg nem engedi módosítani. Átvehető a feleségem a személyi igazolványom birtokában, vagy van valami más módja ennek? :R

Release the cable hounds!

(#121841) Kaba válasza donmackó (#121840) üzenetére


Kaba
veterán

Hivatalosan csak személyes átvétel van.A lehetőségeid a futár kivételesen odaadja a feleségednek(kicsi az esély),ha nem akkor másnap újra jön.A futár száma az értesítön lesz esetleg eggyezkdhetsz vele,hogy jöjjön később.
A legegyszerűbb,ha felhívod a 1414-et és kérsz kiszállítást későbbre.

(#121842) #08176384 válasza donmackó (#121840) üzenetére


#08176384
törölt tag

Szia. A Telekom GLS-sel szállít ki. Szállítási címnek bármit meg lehet adni a rendelésnél, akár a munkahelyed is. Személyit minden esetben kérni fognak. Amennyiben már rendeltél, kérd a Telekomot, hogy módosítsa a kiszállítási címet vagy a GLS-t, amennyiben már náluk a csomag. Legutóbb én is a lakhelyemtől közel 100km-re kértem szállítást és minden rendben volt.

[ Szerkesztve ]

(#121843) csozsoka válasza donmackó (#121840) üzenetére


csozsoka
csendes tag

Szia!
Csak te veheted át, amennyiben te vagy az előfizető. Senki másnak nem adja oda a futár, ezt szigorúan veszi a GLS! A személyi igazolványt el fogja kérni, egyezteti az adataidat, utána adhatja csak át. Ezt a telekom így szabályozta le a GLS felé.

[ Szerkesztve ]

Nem nyírom öltönyben a füvet. Nem megyek gumicsizmában a színházba, nem eszem bicskával a fagylaltot. Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch5, meg még isten tudja mennyi kütyü... :)

(#121844) m3zoli


m3zoli
csendes tag

Sziasztok!

Ma hozzák az új boxokat, ezeket csak szerelő tudja üzembehelyezni? Mert ha van rá mód, nem szeretnénk, hogy bejöjjenek a lakásba.

(#121845) Kaba válasza m3zoli (#121844) üzenetére


Kaba
veterán

Csak a szerelő helyezheti üzembe.Szereld magad akció még nincsen.
Amúgy rossz topikba írtál.

(#121847) DBoy1983


DBoy1983
lelkes újonc

Sziasztok!

Havi díjas előfizetésnél lehet venni netbővítőt kártyás fizetéssel? (Tehát nem a belső egyenleg terhére.)

Köszönöm!

(#121848) hard74


hard74
senior tag

Sziasztok.
Néhány napja vettem egy használt Galaxy watch-ot, aminek halott a magasságnérője.Gari még van rá, mivel gondolom 2 év jár, viszont a számla nem az én nevemre szól.Tudom én ezt javíttatni gariban, vagy felejtős?
Természetesen telekomos az óra.

[ Szerkesztve ]

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#121850) hard74 válasza #40993792 (#121849) üzenetére


hard74
senior tag

Na ennek örülök!
Köszi.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.