Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121501) m1lan válasza Winne (#121499) üzenetére


m1lan
őstag

A fórumtárs új előfizetést kötött, ilyen módon bárki bármikor tud készüléket vásárolni. Az üzletben viszont félreinformálták, mivel a linkelt oldal alapján a Telekom Készülékkedvezmény továbbra is érvényben van, szóval a 6 hónap leteltével a másik előfizetésére/előfizetéseire is tud újabb 2 év hűség vállalásával vásárolni valamit.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#121502) szemesi69 válasza m1lan (#121501) üzenetére


szemesi69
addikt

Igen így volt új előfizetés lett bevonva magentába, ezekszerint átvágtak, félretájékoztattak? Mégis lehet 6 havonta? Határozottan állította a hölgy szemtől szembe, hogy nem lehet már csak 2 év lejárat előtt 3 hónappal.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#121503) Winne válasza m1lan (#121501) üzenetére


Winne
nagyúr

Nade csak az új lett neki bevonva, vagy az újjal a régiek is együtt?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#121504) m1lan válasza szemesi69 (#121502) üzenetére


m1lan
őstag

A Telekom Készülékkedvezmény arra épül, hogy minél több és drágább szolgáltatást vonsz hűségcsoportba, annál nagyobb készülékkedvezményt kapsz. A 6 hónap után hosszabbítható szerződésekkel gyakorlatilag örök hűséget fogadnak az ügyfelek, mert minden vásárlással újraindul a 2 év. A Telekomnál dolgoztam a bevezetéskor, akkoriban elég komoly újítások történtek a háttérben, hogy ez így tudjon működni a jövőben. Nem egy időszakos kedvezménynek szánták, úgyhogy biztosan nem szűnt meg. :N

Az előző hozzászólásomban linkeltem a Telekom Készülékkedvezmény feltételeit, ott kiemelt helyen szerepel, hogy "Akár fél évente kedvezményes készülékhez juthatsz, új hűség vállalásával."

Nem tudom, hogy az üzletben dolgozó hölgy miért állította az ellenkezőjét, de ha megszűnt volna ez a lehetőség, már levették volna a weboldalról.

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#121505) chrisx1 válasza m1lan (#121504) üzenetére


chrisx1
tag

Bocs nem neked szántam személyesen ...... :B

Sziasztok!

Mi a helyzet most a Telekomnál, ha nem tudom személyesen átvenni amit rendeltem, akkor nincs kiút? Úgy értem, hogy mondjuk én nem vagyok otthon. Az a helyzet, hogy a bejelentett lakcímem nem az, ahol valójában lakom, és mivel covidos vagyok, ezért nem is mehetek oda.

[ Szerkesztve ]

(#121506) polonic


polonic
félisten

Most váltottam eSIM-re S20+ készülékkel. Egy dolog kivételével minden működik. 4g hivás, wifi hívás rendben. Viszont az RCS az nem megy. Mit kell csinálni, hogy életre keltsem?

(#121507) Kaba válasza chrisx1 (#121505) üzenetére


Kaba
veterán

Hívd a 1414-et,kérjél későbbi kiszállítást,vagy változtasd meg az átvételi címet.A megrendelőnek személyesen kell átvennie a terméket.

(#121508) chrisx1 válasza Kaba (#121507) üzenetére


chrisx1
tag

Köszi az infót!

Ma kezdem a karantént, akkor két hétig nem kapom meg...

:W

(#121509) 4Grider válasza chrisx1 (#121508) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem értem mi a bajod, ha a címet meg lehet változtatni.
Karantén idején is vehetsz át küldeményt.
Itt inkább az lesz a gondod, hogy karantén idején annak betartását a bejelentett címeden fogják a rendőrök ellenőrizni. Ergo ha nem ott töltöd le...

(#121510) chrisx1 válasza 4Grider (#121509) üzenetére


chrisx1
tag

Az a bajom, hogy idáig nem tudtam, hogy karantén esetén is szállítanak ki. Egyébként meg leszarják hol vagyok. Amit megadok címet, ott keresnek.

(#121511) m1lan


m1lan
őstag

Láttátok, hogy novemberben kibővítették a Többmobilos Magenta kedvezményt? 3 korlátlan hang+adat előfizetés esetén már a hangra is 50% kedvezmény jár az alap 30% helyett.

A Mobil L + Gigaerős Net így már csak 7490 ft/hó. :Y
[link]

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#121512) Tompika777


Tompika777
senior tag

Ma délután 3-4 körül a Domino korlátlan net letette a kanalat :Y
1414 azt az infót adta, hogy központi hiba, és csak a korlátlant érinti (azt nem részletezték, hogy csak a 30naposra,vagy a többire is vonatkozik), a Maraton csomagok azok működnek...
Természetesen a hiba kijavítása folyamatban van, remélik, hogy még a mai napon sikerül. Pffff

(#121513) Winne válasza Tompika777 (#121512) üzenetére


Winne
nagyúr

A pfff-t nem értem. Megcsinálják hamar, ez nem elég? :F

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#121514) dptrsk válasza m1lan (#121511) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Inkább átalakították...

(#121515) Tompika777 válasza Winne (#121513) üzenetére


Tompika777
senior tag

Hát én szerintem ez ilyen sablon szöveg

(#121516) m1lan válasza dptrsk (#121514) üzenetére


m1lan
őstag

A korábbi kedvezmény is érvényben maradt. [link]

3 hang+adat -> 30% hang, 50% korlátlan mobilnet kedvezmény
3 korlátlan hang+adat -> 50% kedvezmény az egész csomagra

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#121517) balintka


balintka
addikt

Sziasztok, a Telekom Samsung telefonokhoz ad külön Samsung-os garanciajegyet, vagy csak a telekomos jótállási lap van? S20+ 5G-hez csak telekomost kaptam.

Ilyen esetben él Samsung gyártói garancia?

[ Szerkesztve ]

(#121518) atosan válasza balintka (#121517) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Telekomosat ad, de mivel hivatalos forgalmazó, ezért egyenértékű a samsungossal.

Maine coon

(#121519) balintka válasza atosan (#121518) üzenetére


balintka
addikt

A teló német nyelven indult (Los geht's), a régiót nem tudtam megnézni az első töltés miatt, gondolom akkor nem magyar. Így is javítja a Samsung garanciában, ha kellene? Gondolom ez a régiós dolog nem számít, mert simán módosítható, itt akkor az számít, h a Telekom hivatalos eladó?

[ Szerkesztve ]

(#121520) btudos válasza balintka (#121519) üzenetére


btudos
veterán

A Telekom csak hivatalos forrásból származó, magyar régiós Samsungot árul, az semmit nem jelent, hogy milyen nyelven indul a telefon, véletlenszerű, hogy épp milyen nyelven köszön be, amíg be nem állítod a kívánt nyelvet.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#121521) azka79


azka79
aktív tag

Sziasztok,

A domino kártyámon aktiváltam a 30 napos korlátlan megújúló netet.

A kérdésem az, hogy amikor már nem akarom használni, hogy tudom kikapcsolni?

Meg van:

A webes felületen le tudom mondani!

[ Szerkesztve ]

(#121522) balintka válasza btudos (#121520) üzenetére


balintka
addikt

Ja, értem. Reggel csekkolom a menüben akkor a régiót. Köszönöm Neked is és Atosan-nak is a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#121523) snooze válasza azka79 (#121521) üzenetére


snooze
veterán

30napos korlátlan net dominoba?azt hol találtad?

GO Gunners!!!

(#121524) Jakesz


Jakesz
őstag

Sziasztok!
Nem tudom aktiválni az ingyenes, 1 hónapos HBO GO előfizetést. Olvastam a Telekom weboldalán az aktiválás menetét, de sem az alkalmazásban, sem a webes fiókomban nem jelenik meg az HBO GO opció. Mitől lehet ez?

(#121525) Kaba válasza Jakesz (#121524) üzenetére


Kaba
veterán

Előfizetéseim-testreszabás-Tv és zene-HBO GO opció.

(#121526) Jakesz válasza Kaba (#121525) üzenetére


Jakesz
őstag

Nekem nincs olyan:

(#121527) Kaba válasza Jakesz (#121526) üzenetére


Kaba
veterán

A Telekom fiókban.
Áttekintés-Előfizetéseim-Beállítások-Testreszabás-Tv és zene-HBO GO.

[ Szerkesztve ]

(#121528) Jakesz válasza Kaba (#121527) üzenetére


Jakesz
őstag

Ugyenebből a menüpontból mutattam a screenshotot, hogy nekem ott HBO GO nincs valamiért.

(#121529) Tompika777 válasza snooze (#121523) üzenetére


Tompika777
senior tag

Applikációban:
Kiegészítő szolgáltatások->Net bővítők->Megújuló

(#121530) Tompika777 válasza Winne (#121513) üzenetére


Tompika777
senior tag

Nos erre gondoltam... Még mindig nincs internet a Domino korlátlan alatt :(((

(#121531) Kaba


Kaba
veterán

Dominó Day 100 perc ingyen.

(#121532) anadroid


anadroid
senior tag

Magentásoknak ma éjfélig Decathlon vagy tartozék kupon igényelhető az alkalmazásban.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#121533) Kaba válasza Jakesz (#121528) üzenetére


Kaba
veterán

A Telekom fiókban a mobil előfizetéseknél nézd meg ott megtalálod.
Az alkalmazásban a következő,Bekapcsolható adatszolgáltatások/megújuló szolgáltatások/HBO GO opció.

[ Szerkesztve ]

(#121534) andrás47


andrás47
senior tag

Telekom domino egy napos korlátlan netet akartam az appban aktiválni de olyat nem találtam csak 30 napos meg kisebbeket, létezik még az egy napos mert a honlapon még fent van, vagy hol lehetne aktiválni ? Köszönöm

(#121535) Tompika777 válasza andrás47 (#121534) üzenetére


Tompika777
senior tag

Appban jelenleg nincs benne, lehet hogy a fiókodba belépve honlapon még van. De nem ajánlanám, hogy most aktiváld még ha tudnád, akkor sem, mert jelenleg a Domino korlátlan net tegnap délután óta halott, értelemszerűen ha aktiválnád nem lenne interneted... Fentebbi posztban írtam is...
Ha mindenképp kell most internet, akkor válaszd valamelyik Maraton csomagot, az működik.

(#121536) Tompika777 válasza Tompika777 (#121535) üzenetére


Tompika777
senior tag

Most állt helyre a szolgáltatás a Domino korlátlan net-el kapcsolatban.

(#121537) Tompika777 válasza andrás47 (#121534) üzenetére


Tompika777
senior tag

Az egy napos is aktiválható az applikációban, csak ne a megújulónál keresd, hanem:
Kiegészítő szolgáltatások->Netbővítők->Egyszeri

(#121538) pingwinharco válasza Tompika777 (#121536) üzenetére


pingwinharco
csendes tag

Nálam még mindig halott tegnap óta... :F :W

(#121539) AnonymusX válasza pingwinharco (#121538) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Jelentsd be hibára az a biztos. Bár elvileg elvárható lenne, hogy az összes érintett embernél megjavítanák különféle bejelentés nélkül, de szerintem simán kimaradhat valaki.

(#121540) Tompika777 válasza pingwinharco (#121538) üzenetére


Tompika777
senior tag

Hívd a 1414-et,kerülj ügyintézőhöz, mert ehhez Wanda nulla. Utána jó lesz... Konkrétan egy frissítést is le kell küldeniük az adott SIM-re,de ezek szerint ezt baromira nem sikerült mindenkinek, ahogy nekem sem. Utána egy újraindítás, és menni fog.

(#121541) snooze válasza Tompika777 (#121529) üzenetére


snooze
veterán

👍👍

GO Gunners!!!

(#121542) andrás47 válasza Tompika777 (#121537) üzenetére


andrás47
senior tag

Köszönöm szépen válaszod .

(#121543) andrás47 válasza Tompika777 (#121536) üzenetére


andrás47
senior tag

Köszönöm szépen az információt .

(#121544) despitz válasza despitz (#121325) üzenetére


despitz
csendes tag

Ujra tanacsot szeretnek kerni.

Ma telt le a 30 nap bementem szemelyesen. Azt mondtak mar elindult felem a keszulek amig nincs nalam nem tudnak csinalni semmit es hogy a szerviz semmilyen hibat nem talalt a keszulekben. Most akkor ha megerkezik megint kezdhetem elolrol a folyamatot? Lehetne mas helyen reklamaciot tenni? Egy uj koraban 200k+ telefontol nem ezt varna az ember. Sem a Telekomos ugyintezestol sem a keszulek gyartojatol.. :((( [kép] [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#121545) AnonymusX válasza despitz (#121544) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Panasszal élhetsz például a Telekom honlapján [link]

Oneplus szervizével jobban jártál volna. Ha jól tudom futár viszi és hozza a telefont, és gyorsan megvan dacára annak, hogy külföldre viszik.

(#121546) parkr


parkr
őstag

Sziasztok!
Pár napja számhordozásom volt (domino), működik minden viszont a hívószámomat nem jelzi ki híváskor.
Az itt leírtakból az sms és online ügyfsz. működik, azok azt írják be van kapcsolva a kijelzés, de továbbra is privát számot ír ki, bárkit hívok.

Találkozott már valaki ilyennel? mi lehet a gond? előző szolgáltatónál nem volt probléma

[ Szerkesztve ]

(#121547) szemesi69 válasza parkr (#121546) üzenetére


szemesi69
addikt

Telefonon is beállítottad, hogy híváskor a szám megjelenjen? Ha titkos számod van, akkor mindenképp a telefonon is be kell állítani, mert alapbeállításnál nem jelzi ki.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#121548) AnonymusX válasza parkr (#121546) üzenetére


AnonymusX
senior tag

A telefon beállításait ellenőrizted, hogy a hálózati beállítást használja vagy pedig engedélyezed a hívószámkijelzést? A lényeg, hogy ne legyen letiltva a telefon beállításaiban, mert akkor nem fog megjelenni a számod, hiába engedélyezed hálózati oldalról.

[ Szerkesztve ]

(#121549) parkr válasza szemesi69 (#121547) üzenetére


parkr
őstag

Alapértelmezetten volt, akkor ez a gond. köszi szépen! :)

AnonymusX neked is

(#121550) despitz válasza AnonymusX (#121545) üzenetére


despitz
csendes tag

Úgy tudtam ott csak tőlük rendelt telefonokkal foglalkoznak. Köszönöm a tippet akkor még ott megpróbálom :R

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.