Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121301) Lackooo84 válasza seger (#121300) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

+WIFIHANG 1414-re.

The Truth is out there...

(#121302) seger válasza Lackooo84 (#121301) üzenetére


seger
addikt

Nem vagyok jogosult a szolgáltatás használatára. Fullos csomagom van. Vajon miért nem vagyok jogosult...

(#121303) balinlin válasza seger (#121302) üzenetére


balinlin
senior tag

Flottás csomag?

(#121304) seger válasza balinlin (#121303) üzenetére


seger
addikt

Nem

(#121305) 4Grider válasza seger (#121302) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem lehet, hogy már aktív? A VoWiFi-hez az is kell a bekapcsolt szolgáltatáson, a VoWiFi képes telefonon és a telefonon bekapcsolt WiFi híváson kívül, hogy a WLAN mögött, ahol használni akarod a szolgáltatást, olyan router legyen, amin simán átmegy az az IPSec vpn csatorna, ami a szolgáltatás használatához szükséges. Leggyakrabban itt hasal el a dolog. A szolgáltatói gw-k/ont-ok ezt vagy tudják, vagy nem, vagy csak nem mindig (tűzfal megfogja, kapcsolat ipv4-6 között ugrál, stb.). Milyen routered van ott, ahol nem működik?

(#121306) seger válasza 4Grider (#121305) üzenetére


seger
addikt

Telekom sagemcom V3. Ezzel használtam eddig, de ezen sem megy. Vettem egy tplink AX20-at most. Azon sem megy

(#121307) seger válasza 4Grider (#121305) üzenetére


seger
addikt

Telekomnál kikapcsoltattam, meg vissza. De semmi változás. Kicsit fura nekem, hogy 3 előfizetésemen sem megy, pedig már használtuk mind a hárommal...

(#121308) Kaba válasza seger (#121307) üzenetére


Kaba
veterán

Próbáltad már másik mobillal illetve SIM-mel is.?

(#121309) 4Grider válasza seger (#121307) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Sagemcom-okon gyakran elhasal az IPSec vpn. Az AX20-at ugye úgy használod, hogy az hív be a Telekomhoz és építi fel az internet kapcsolatot? Az AX20-on be van kapcsolva az IPSec passthrough?

(#121310) seger válasza 4Grider (#121309) üzenetére


seger
addikt

Nem, ap-nak van. Nem tudom bridge módba rakatni iptv miatt

(#121311) 4Grider válasza seger (#121310) üzenetére


4Grider
nagyúr

Akkor így jártál.
Szerk.:
Esetleg jelentsd be a Telekomnál hibára, hátha van olyan eszközük is, ami jobban támogatja az IPSec passthrough-t.

[ Szerkesztve ]

(#121312) Kaba válasza seger (#121310) üzenetére


Kaba
veterán

Március 18-án jön az új tv-s rendszer a Telekomnál,lehet hogy ez is változni fog.

(#121313) Kaba


Kaba
veterán

Ma a Domino Day alkalmából extra 100 perc aktiválható.

(#121314) M.Ildiko válasza Kaba (#121313) üzenetére


M.Ildiko
tag

Ez ugye csak a dominosokra vonatkozik?

(#121315) Kaba válasza M.Ildiko (#121314) üzenetére


Kaba
veterán

Igen.Szerdánként szokott a feltöltősöknek lenni ingyen net,vagy ingyen perc.
Domino kártyát rendelhetsz a neten is.990 Ft-ba kerül egy évig érvényes
80 perc gratis,1GB gratis és ingyen lesz kiszállítva.

[ Szerkesztve ]

(#121316) M.Ildiko válasza Kaba (#121315) üzenetére


M.Ildiko
tag

Köszönöm

(#121317) konwktor


konwktor
tag

Sziasztok
Valaki segítene megérteni ? :)
Sajnos telefont kell cserélnem sajnos az s9-em ripityára tört,gondoltam sebaj úgy is most jár le a hűség a telekomnál, először nem hittem a szememnek hogy felmentek a telefon árak aztán meg hogy azelőtt 52 ezret adtak készülék kedvezményt az elofizetésemre most meg ugyan arra 40 valamennyit ez gondoltam deszép,na de sebaj most reklámozzák ezt a magenta készülék kedvezményt ki is számoltam online 6 előfizetésem van náluk 2 otthoni 4 mobil, ki is írt 150 ezer ft kedvezményt úgy hogy szinte mindegyik elofizetesen emeltem feljebb valamit kivéve a tv-n ,másnap ugyan erre írt 40 X ezret ,chaten kiszámolta egy ügyintéző 113 ezer mínusz kötbér (amit szintén nem értek) keveselltem ma az ügyintéző már csak 47ezret számolt mindenre ja és második nekifutásra mert először egy xiaomi mi10t lite-ra 120ezret számolt kedvezményesen .nem tudtok valami értelmes valakit aki ki tudna ott nekem számolni rendesen? ;) hatalmas brigád :W

[ Szerkesztve ]

(#121318) M.Ildiko válasza konwktor (#121317) üzenetére


M.Ildiko
tag

Csak köztes javaslatom van, amit próbáltam. Ha kiszamolod, es az tetszik, akkor lehet velük vitatkozni, előbb utóbb ők is kiszámolják ugyanazt. Ha tudod minek kell kijönni, akkor addig számolják amig nekik is ugyanaz jön ki. Két ügyfeles is tobbet számolt elsőre, aztán mégis kijött amit én számoltam.

(#121319) konwktor


konwktor
tag

Persze ,így tervezem hogy zaklatom őket de.....a mostani csökkentett készülék kedvezmény a mobil elofizetésemre 42ezer ,erre benyögi a csaj hogy a 6 előfizetésre a 47ezer az egY nagyon jó ajánlat,éljek vele mindenkép :((

(#121320) Caranita válasza konwktor (#121319) üzenetére


Caranita
aktív tag

Valószínűleg te először simán összeraktál az oldalon egy konfigot, amire valóban 150k kedvezmény lenne.
De ez csak akkor él ha egyik számod sincs hűségben.

(#121321) norbertoth


norbertoth
senior tag

Sziasztok!

Olvasom épp a telekom oldalán, hogy lehet eSim-re váltani. Jól olvasom hogy ez a fizikai sim-ről eSim-re váltás ingyenes? Vannak az eSim-nek hátrányai? iPhone 11Pro Max-om van elvileg ez támogatja, kell hozzá valami extra művelet, vagy csak meg kell igényelni? Felvilágosít valaki? :R

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#121322) balinlin válasza norbertoth (#121321) üzenetére


balinlin
senior tag

Meg kell igényelni, beolvasni a qr kódot és örülni.
Én is szifonon használom így. Én szeretem. Persze ha mégis kell fizikai vmikor, akkor az már kicsit több idő.

(#121323) martonl


martonl
senior tag

Friss Domino kártyához adott ajándék percek hívásátirányításra nem használhatók fel? Ahhoz forintegyenlegnek kell lennie?

(#121324) norbertoth válasza balinlin (#121322) üzenetére


norbertoth
senior tag

Köszönöm!

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#121325) despitz


despitz
csendes tag

OFF-ba teszem mert nem tudom jo helyre irok.

Adott egy vadonat uj OnePlus 7T amit egy HardverApros kollegatol vettem. Egy hetig hasznaltam majd feltuno lett a kijelzo zoldulese. Nem csak alacsony fenyeron hanem 50% alatt foleg a szurke feluleteken. Telekomos garancias visszavittem szervizbe. Ez tortent Februar 1-en. A jegyzokonyvon az all Februar 16 a kiadasi hatarido. Vartam a futart semmi, telefont 20perc varakozas utan feladtam. Mai nap ugyanez de mar bementem szemelyesen rakerdezni hogy tudnak-e valamit. A valasz hogy meg mindig a pesti szervizben van, varjam meg a bejelentes utani 30 napot ha addig se erkezik meg visszavasaroljak tolem vagy kicserelik.

Itt kezdodik az igazi problema, mar nem forgalmazza a Telekom a 7T-t. Gondolom 8T-t nem kapnek cserebe. Illetve 98 ezer forint szerepel a szamlan de en nem ennyiert vettem meg. Mit lehet ilyenkor tenni? Nem szeretnek telefon nelkul maradni minusz sok ezer forint kisereteben. :F

[ Szerkesztve ]

(#121326) kovacsmi_74 válasza martonl (#121323) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Domino-nál minden esetben van díja a hívásátirányításnak, 0 Ft-tal nem fog menni.

Hívásátirányítás

(#121327) BBke válasza Kaba (#121312) üzenetére


BBke
tag

Milyen új TV-s rendszer lesz?

(#121328) herdsman12 válasza despitz (#121325) üzenetére


herdsman12
őstag

Nem tudom a mi lesz, de a visszavásárlásra készülve felvenném a kapcsolatot az eladóval, mert a pénzt az eredeti vásárlónak adják/utalják majd vissza.

(#121329) attiati


attiati
veterán

Régen volt egy olyan Domino szolgáltatás, hogy nem fogadott hívás esetén kaptam sms-t.

Ez megszűnt?

Jó ideje nem kapok értesítést. (kikapcsolt telefon esetén, foglalt vonalnál, stb..)

(#121330) kovacsmi_74 válasza attiati (#121329) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

+HIVASERTESITO sms-ben a 1414-re.

Nálam Android készüléken így van beállítva.

[ Szerkesztve ]

(#121331) dptrsk válasza martonl (#121323) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Így igaz, az ajándék percek hívásra jók.
Az átirányítás a forint egyenlegből tud teljesülni

(#121332) attiati válasza kovacsmi_74 (#121330) üzenetére


attiati
veterán

Kösz a gyors választ! Azt írja, hogy be volt már kapcsolva. Android beállítás nálam tök üres volt.

Foglalt és nem elérhető esetén megadnám a számot, de ugyanazt a számot nem tudom beállítani önmagára, csak másik számra. Ez így logikus.

De én ugyanarra a számra szeretnék sms értesítést kapni. Nem hívást átirányítani.

Biztos, hogy ugyanarról írunk?

(#121333) kovacsmi_74 válasza attiati (#121332) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Szia! A képen lévő számot kell megadni a Hívásértesítő szolgáltatáshoz, ez egy központi szám, mint pl. a Hangposta száma is ilyen.

(#121334) viktorhu válasza seger (#121300) üzenetére


viktorhu
veterán

Nem állítódott el az ipsec passthrough beállítás a routeren?

(#121335) attiati válasza kovacsmi_74 (#121333) üzenetére


attiati
veterán

jaah, mondom biztos kiposztoltad a saját telszámodat ! :D

köszi

(#121336) viktorhu válasza attiati (#121332) üzenetére


viktorhu
veterán

Nem magadra kell átirányítani a hívást, annak értelme sem lenne, főleg, ha amúgy sem vagy elérhető :) A hívásértesítő szolgáltatásra kell átirányítani, és az fogja majd neked az értesítést küldeni.

(#121337) martonl válasza kovacsmi_74 (#121326) üzenetére


martonl
senior tag

Dptrsk-nak és neked is köszi, közben rájöttem. Csak bilibe lógott a kezem, mert azt gondoltam, a kapott 80 perc beszélgetés terhére is mehet. :(

[ Szerkesztve ]

(#121338) Kaba válasza BBke (#121327) üzenetére


Kaba
veterán

A részleteket még nem közölt a Telekom.Valószínű Androidos box lesz majd Március 18 után.Akinek még nincsen Telekomos tv előfizetése és tervezi a megrendelését az mindenképpen Március 18 előtt tegye meg,mivel ezután már csak az új rendszerre lehet szerződni.

(#121339) xy2003


xy2003
tag

Sziasztok.

Sim kártya cserénél a régi kártyát vinni kell magammal leadni vagy amikor megkapom az újat a régi már nem használható?

Nem az én nevemen van a kártya így nem én intézném viszont közben használnom kellene majd a telefont.

Kb mennyi idő egy csere?

köszi.

(#121340) Kaba válasza xy2003 (#121339) üzenetére


Kaba
veterán

Elvileg vinni kell a régi kártyát,de többen mondták itt a topikban,hogy nekik cserélték a régi nélkül is személyes megjelenésnél.
Amennyiben más intézi neked a cserét akkor biztosan kell a régi kártya és egy meghatalmazás is,de ez nem biztos, valószínű csak személyesen lehet simet cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#121341) 4Grider válasza xy2003 (#121339) üzenetére


4Grider
nagyúr

A sim kártyákat csak azok igazolt előfizetői (vagy meghatalmazottaik) cseréltethetik, mivel az elmúlt időszakban megszaporodtak a sim kártya cseréket követő bankszámlákkal kapcsolatos bűncselekmények.

(#121342) Kaba válasza Kaba (#121340) üzenetére


Kaba
veterán

Hsz.121339. Most látom csak,hogy nem a neveden van a kártya.
Amennyiben az a személy intézi a cserét akinek a nevén van a kártya,akkor menni fog a csere a régi SIM nélkül is,de használni már nem fogod tudni a nálad lévő kártyát,mivel azt a cserénél deaktiválják.

[ Szerkesztve ]

(#121343) balinlin válasza xy2003 (#121339) üzenetére


balinlin
senior tag

A csere meg kimondottan gyorsan zajlik, kb azonnal csak az új sim fog élni. A többit elmondták a többiek.

(#121344) xy2003


xy2003
tag

Köszönöm mindenkinek!

(#121345) BéHGT


BéHGT
senior tag

Helló! Magamtól mobilelőleget tudok befizetni? hogyan történik ez?

(#121346) Kaba válasza BéHGT (#121345) üzenetére


Kaba
veterán

Online átutalással fizethesz előre olyan összeget amit szeretnél,ez majd a számlából lesz levonva.
Miért akarsz előre fizetni?

(#121347) BéHGT válasza Kaba (#121346) üzenetére


BéHGT
senior tag

Őszintén? Mert hülye vagyok, és mindig megvárom a felszólító sms-t, ami 750 ft...
most akartam kihozni készüléket, bődületes nagy előleget kért, az iphone 12 pro-ra kért 140 ezret. befizettem a telefonszámlát lejárat előtt 3 nappal, most már nem is kér előleget. Fura ez a rendszer. Persze én is: most már az a bajom, hogy nem tudok előleget fizetni. :DD Illetve már tudom hogyan kell, köszi a segítséget! :R

(#121348) seger


seger
addikt

Köszi mindenkinek aki próbált tanácsokkal segíteni a wifihívással kapcsolatban. Mobilt sikerült tegnap este kipróbálni egy új bekötésű telekom neten, és egyből jó volt. Utána jelentettem a telekomnál az otthoni net hibát, most cserélték le a sagem-et egy Koan-ra. Egyből ment itthon is a wifihívás!

(#121349) blackmajesty válasza 4Grider (#121341) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

A meghatalmazottnál tegyük hozzá ,hogy csak ügyvéd vagy közjegyző által ellenjegyzett meghatalmazást fogadnak el kártya cserére, két tanús meghatalmazást nem! És ilyen esetben mindenképpen ott kell lennie a kártyának.

(#121350) BBke válasza Kaba (#121338) üzenetére


BBke
tag

És az jobb lesz, vagy nem, mint a jelenlegi box? Ha esetleg jobb lesz, akkor lehet kérni a régi boxok cseréjét az újra?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.