Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122651) Buckey válasza szalai112 (#122650) üzenetére


Buckey
senior tag

Xbox, PS4-5 nincs, Win10 telepítőt nem töltök le, mint ahogy Win10 update sincs (Linuxot használok). De szerintem azért egy-két Win10 update-től nem kellene összeomlani a rendszernek, nem is omlik össze, ha jól tudom. Linux telepítőtől, frissítésektől sem omlott még össze egyszer sem.

(#122652) MadMancs válasza Buckey (#122651) üzenetére


MadMancs
veterán

Szép is lenne. Főleg hogy egy win frissîtéss csak pár mega. Kivéve az őszi/tavaszi nagy Update, de azok is megállnak 1,5Gb alatt többnyire.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#122653) Lackooo84 válasza szalai112 (#122646) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem úgy volt, hogy tilos már az ilyen fajta korlátozás?

The Truth is out there...

(#122654) MadMancs válasza Lackooo84 (#122653) üzenetére


MadMancs
veterán

De, viszont ez telekomot nem igen érdekli. :DDD Mondjuk P2P már nem nagyon van limitelve. Sógorom (sajnos) elég sokat torrentre használja korlátlan előfizetését, már nincs a 2mbps limit, viszont nem is tudja (szerencsére) kihasználni sávszélt. QOS azért működik. :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#122655) Lackooo84 válasza m1lan (#122642) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az egyik mindenféle bilincs nélkül adja majdnem ugyanazt a kedvezményt, míg a másik csak borsos előfizu mellé, miről is beszélünk? :U

The Truth is out there...

(#122656) szalai112 válasza Lackooo84 (#122653) üzenetére


szalai112
senior tag

Ezt meg lobogtaja telekom és vége :O
[aszf]
amennyiben az Előfizető olyan magatartást tanúsít, mely akadályozza vagy veszélyezteti a
Szolgáltató hálózatának rendeltetésszerű működését, ezáltal pedig más előfizetők által igénybe vett szolgáltatások
minőségének csökkenését vagy a szolgáltatás elérhetetlenné válását eredményez

[ Szerkesztve ]

(#122658) Lackooo84 válasza #40993792 (#122657) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A hűség az igenis bilincs, bármilyen kontextusban is nézzük, de most itt nem ez a lényeg, hanem az, jogy a T-nél még hozzáadódik a 2 év előfizetés díja, és máris nem akkora az a kedvezmény... sőt, inkább tetemes ráfizetés.

The Truth is out there...

(#122659) kali válasza Lackooo84 (#122658) üzenetére


kali
legenda

A ráfizetés szót nem tudom értelmezni, hiszen rendelkezem szolgáltatói előfizetéssel, használom és kihasználom, így adott szempontból mindegy, hogy honnan veszem a készüléket, abba kell a szolgáltatást biztosító SIM kártya.
Mondom ezt úgy, hogy sok éve nem vettem készüléket a Telekomnál, mert nem volt olyan kedvezmény, ami rávett volna, az összes mobil előfizetés hűség nélkül fut régóta.
De ha bedobnak majd valami jó készülékkedvezményt, akkor simán aláírok valamelyik előfizetésre 2 évet, mivel továbbra is használni fogom az előfizetést, függetlenül attól, hűséges vagy sem.
Szolgáltatót váltani nem akarok, mert a többinek jó ideig esélye nincs azt nyújtani, ami ezen szolgáltatónál tart, Domino előfizetésre váltani meg egyszerűen gazdaságtalan lenne, így marad még sokáig a havi díjas előfizetés ezen szolgáltatónál, hűség nélkül épp, vagy ha majd úgy adódik, akkor aktuálisan hűséggel.

[ Szerkesztve ]

(#122660) zzola válasza Lackooo84 (#122658) üzenetére


zzola
félisten

Senki nem kötelez arra, hogy a Telekommal szerződj.
Havidíj msáhol is van, hacsak nem feltöltőst használsz.

:DDD

(#122662) seger válasza #40993792 (#122657) üzenetére


seger
addikt

Kedvezményről csak annyit, hogy nem tudom itt mennyire kell "jó" vagy integrált előfizetőnek lenni, nekem 2 fullos mobil, fullos otthoni, és még egy közepes mobil és egy minimál csomagom van a telekomnál. Semmilyen jó kedvezményt nem tud felmutatni, sőtt kb 1 hónapja hívtam őket, szeretnék még egy tv előfizut és összesen 5db box-ot itthonra, konkrétan elhajtottak a pi..ába. két fullos mobil előfizun 2020 aug-ban lejárt, de sz@rnak rám....

Szerk:
Kb 8 éve vagyok előfizető és soha nem volt késve fizetésem!! Sőtt! Hamarabb fizettem, mint megjött az email értesítő, hogy számla elkészült

[ Szerkesztve ]

(#122664) Lackooo84 válasza #40993792 (#122661) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

De most tényekről beszélünk, mégis mi más lenne a hűségidő? Főleg a szolgáltató szemszögéből... nekik nem az az érdekük, hogy neked jó legyen, nagyon nem. :(

The Truth is out there...

(#122665) FLD1987 válasza m1lan (#122642) üzenetére

Ha a legkisebb csomagot raktam volna be példaként, akkor semennyire nem érné meg a Telekomtól venni a példában szereplő mobiltelefont, mert amint valamiért megszüntetném 2 éven belül a hűséget, akkor az extra összegre rárakódna plusz pénz. Elég sokszor vannak ilyen leárazós akciók. Pl. az Apple iPhone SE (2020) mobiltelefonom is úgy vettem 2021. év elején, hogy volt olyan akció, ami miatt olcsóbb volt hűség nélkül venni mobiltelefont. Amikor 2020. évben megvettem a Samsung Galaxy Note 10+ 5G mobiltelefont, akkor csak azért vettem a Telekomtól az akkori legmagasabb díjcsomaggal, mert ott volt 5G verzió. Ha nem kellett volna az 5G, akkor kb. 440.000 HUF alapár* helyett kb. 310.000 HUF összegért 4G verziót meg tudtam volna venni nem a Telekomtól. Nekem az 5G megért 130.000 HUF összeget, de, ha a 4G lett volna 440.000 HUF mínusz 120.000 HUF kedvezmény, akkor inkább megvettem volna az Extreme Digital cégtől 2 év hűség nélkül. Mondjuk, ha nem lenne a 2 év hűség, akkor most lejjebb tudtam volna váltani a 16.980 HUF havidíjú díjcsomagra. Amúgy az a megfigyelésem, hogy a Telekom elkezdi árulni a mobiltelefont és amikor eltelik sok hónap és a normál cégek (pl. Extreme Digital, Media Markt, stb.) elkezdik akciózni a mobiltelefonokat, akkor a Telekom a bevezetés körüli árból adja még mindig a kedvezményt és megtartja az extra hasznot**.
*Ebből a 2 év hűségért kaptam kb. 120.000 HUF kedvezményt a 21.540 HUF havidíjú díjcsomag miatt. Végső ár kb. 310.000 HUF összeg lett a kedvezmény miatt, de, ha felmondanám a hűséget, akkor a 4G-s Extreme Digital árhoz képest buknék kb. 130.000 HUF összeget. (Telekom [5G mobil]: 440.000 - 120.000 = 320.000 [2 év hűség], Extreme Digital [4G mobil]: 310.000 HUF [0 év hűség])
**Extra haszon alatt azt értem, hogy pl. Samsung mobiltelefon máshol hűség nélkül 20-30%-kal olcsóbb, akkor szerintem a Telekom is megkapja a Samsungtól 20-30%-kal olcsóbban a mobiltelefont. Szerintem ezek a 20-30%-os áresések nem a normál cégek akciói, hanem a gyártók olcsóbban adják és az olcsóbban adott mobiltelefonok árát nem tartják meg a normál cégek, hanem továbbadják a vásárlóknak.

Szerkesztés:
Közben megkerestem a dokumentumot és az Extreme Digital 310.000 HUF összegű akciózott árához képest elég nagy bukás lenne a 2 év hűség felbontása, mert 600.000 HUF összegnél drágább papíron a Telekomtól vett mobiltelefon. Ez alapján akárhogy nézem, nem a valódi független árakból adja a kedvezményt a Telekom. Beteszem neked a szerződésemhez kapcsolódó adatokat, amikből meg tudod állapítani, hogy Extreme Digital (310.000 HUF összeg, 0 év hűség) vagy a Telekom (2 év hűség) volt-e drágább.

[ Szerkesztve ]

Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

(#122666) #86564352 válasza kali (#122659) üzenetére


#86564352
törölt tag

Én sem értem miért lenne ráfizetés, ha megfelelő csomagot választ az ember. Ha nyugati kedvezményekkel, ajánlatokkal hasonlítom, természetesen nem nagy szám egyik magyar szolgáltató sem. Hazai viszonylatban viszont számomra a Telekom vált be. Pedig csak egy mezei legkisebb csomag előfizetés, nem egyéb szolgáltatások Magenta kedvezmények. Egy éve megjelenés napján Apple honlap iPhone SE árnál 15-20 ezerrel olcsóbban vettem Telekomtól készüléket kamatmentes részletre. Múlt miatt havidíj kedvezmény legkisebb csomaggal is már nem is tudom hány éve. Havidíj 2K ebből 1K lebeszélhető, 3 GB mobilnet. Lefedettség, VOLTE, eSIM, 5G, ismerősök többsége is 30-as, miért és hova váltsak? Havi számlásként nem kell adategyeztetéssel szórakozni, feltölteni. Független készüléket adnak. Zene streaming forgalmát nem számolják. A kapcsolat kártya kedvezményekkel is spóroltam az évek alatt. (belépőjegyek, LEGO, könyvek, magazin előfizetés)

(#122667) #70635776 válasza #86564352 (#122666) üzenetére


#70635776
törölt tag

Havi számlásként nem kell adategyeztetéssel szórakozni, feltölteni.

Amikor ezt az érvet hallom/olvasom, mindig megmosolygom....
Az évi 1db adategyeztetés, és a 2db nagyobb címlettel való feltöltés kb annyi időt vesz igénybe, mint amennyit eme hozzászólásod megírására szántál. :K

(#122668) tibor23 válasza #86564352 (#122666) üzenetére


tibor23
senior tag

"Havidíj 2K ebből 1K lebeszélhető, 3 GB mobilnet."
Szabad tudni milyen előfizetés ez?

(#122669) Caranita válasza #70635776 (#122667) üzenetére


Caranita
aktív tag

mégis minden nap 2-3 ember fut a száma után, hogy elfelejtette, most mit tegyen

(#122670) #86564352 válasza #70635776 (#122667) üzenetére


#86564352
törölt tag

Csak egy előny a sok közül. Rokonságban előfordult nem vette be a rendszer, aztán sietős lett személyesen intéznie nehogy elvesszen a szám. Vagy elfelejtette. Aki feltöltéskor elír egy számjegyet, persze ezek már inkább user error kategória. Rendelkezésre állási idő kapcsán is olvastam eseteket. Számomra a havi számlás módszer kényelmesebb.

(#122671) #70635776 válasza Caranita (#122669) üzenetére


#70635776
törölt tag

Kap róla sms-t.
Évi emlékeztető a naptárba, és kész.

Amúgy nem tudom elfogadni józan ésszel amit leírtál: ilyen alapon ezek az emberek a gáztűzhelyen felejtik az ételt, túlfolyatják a kádban a vizet, nem zárják be maguk után kulcsra a lakást...stb....stb...mindenre képtelenek amit saját erőből kell csinálni, és nincs automatizálva.

twofatcat:
Számomra a havi számlás módszer kényelmesebb.

Na látod: ilyen egy igazi érv. És ezt el is fogadom.

[ Szerkesztve ]

(#122672) Landsmann


Landsmann
addikt

Dominósoknak alapértelmezetten tiltva van a hívószám kijelzés? Nem találok bekapcsolási lehetőséget. A telefon beállításával tudtam rávenni a küldésre. De SIM csere után visszaáll.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#122673) #86564352 válasza tibor23 (#122668) üzenetére


#86564352
törölt tag

Már kivezetett cucc, mobilinternet 2019 szerepel a számlán, 3 GB 1890 Ft, a hang havidíj 0 Ft ha telefonálok percdíj 35 Ft, mintha Domino lenne csak akkor kerül pénzbe ha telefonálok, és hűségre havidíj kedvezmény "Arany" azt hiszem ezer forint értékben beszélhetek ingyen. Azt nem írtam pontosan, hogy először valamilyen kettővel ezelőtti régebbi Mobil S 2017 volt 3K 80 perc ledumálható + 1 GB és havi ezres kedvezmény hűségért. És amikor ezt a csomagot kivezették, jött a 0 Ft + 35 Ft legkisebb csomag 1 GB helyett már 3 GB 1900 Ft, akkor új hűség és készülék, aztán ezt is kivezették már. Ami most van kínálatban Mobil S néven az 1200 Ft fixen 50 perc lebeszélhetővel. Én örülök hűség miatt még az előző már kivezetett változatban vagyok, a 0 Ft + 35 Ft fajtában. Facetime miatt hagyományos telefonálásaim csak 20-30 perc ez belefér a kedvezménybe, néha akadt olyan hónap is amikor 1 perc kimenő hívásom volt. Pizzát rendeltem. :D

küklópsz: miért, az említett kedvezmények és spórolások, csak havi számlásként elérhető szolgáltatások nem voltak igazi érvek? Számomra a Domino nem éri meg. Mindenki az igényei szerint válasszon megfelelőt.

[ Szerkesztve ]

(#122674) #70635776 válasza #86564352 (#122673) üzenetére


#70635776
törölt tag

kivettem azt a részt, ami számomra nem érv. Ezt tettem szóvá. Valószínűleg a többi (ha nem említettem) akkor elfogadtam érvnek.

(#122675) kali válasza #70635776 (#122671) üzenetére


kali
legenda

Pedig csak itt a fórumon is olvasni nem egy ilyen esetet, holott ide aztán tényleg csak elvétve tévednek be azok, akik nincsenek képben a dolgokkal.
Az illetékes Telekomosok ha mondanának számot, mennyien felejtik el időben megcsinálni és próbálnak aztán menni a telefonszámuk után, biztos csodálkoznál.

[ Szerkesztve ]

(#122676) #70635776 válasza kali (#122675) üzenetére


#70635776
törölt tag

Nem vontam kétségbe a dolgot, csupán azt írtam, hogy nem tudom megérteni.
Persze (minden megbántás nélkül) vannak olyanok, akiknek annyira szétszórt a figyelmük, hogy nem csak az adategyeztetést, de minden egyebet elfejtenek. Hát nem tudom azt mondani, hogy ezért számukra a havidíjas tarifa a megoldás, inkább az agytorna.

(#122677) kovacsmi_74 válasza #86564352 (#122673) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

20-30 perc kimenő hívásnál azért elgondolkodnék a havidíjas dologról. Jó, a netes rész neked lehet jobb így, te tudod.

App-ból feltölteni pedig bárhol bármikor lehet, (kivéve rendszerhiba esetén, de nem is kell megvárni, míg nagyon lefogy), ekkor a számot sem fogod elírni, mert nem kell újra bepötyögni. Nem hiszem, hogy egy számla befizetés vagy feltöltés között nagy különbség lenne az app-ot használva.
Persze kinek mi kényelmesebb, vagy mi éri meg, ezen én sem akarok vitatkozni. Sőt, azt is elismerem, hogy a szolgáltató szempontjából kellenek is a havidíjas előfizetők a kiszámítható bevételek miatt. Szolgáltatás működtetése, fejlesztések, stb.

A Domino viszont ma már az alkalmazás használatával, elmentett bankkártyával, a rugalmasan alakítható opciókkal szerintem elég jól használható. Nem úgy van, mint volt régen, hogy lefogyott az egyenleg, és gond volt a feltöltés, de ma már külföldön sem probléma a feltöltés így.

@Landsmann:
A telekom fiókban be tudod kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#122678) szabonagyur válasza Landsmann (#122672) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nézz be a Telekom fiókodba, ott tudod kapcsolgatni (bár fateromnak be van kapcsolva, telón is jó a beállítás, mégsem megy jól).

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#122679) kovacsmi_74 válasza szabonagyur (#122678) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Van a hívószám küldés és a hívószám kijelzés (a bejövő hívások).

(#122680) ElektrikusDE válasza Landsmann (#122672) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Szia!

Igy van!

Nekem is bekellett mindig állitanom, amig cserélgettem a domino SIM-meket (a küldést).

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#122681) szabonagyur válasza kovacsmi_74 (#122679) üzenetére


szabonagyur
félisten

Tudom, faternak be van kapcsolva ami kell. De neki meg regen koddal volt kikapcsolva a kuldes es azota nem lehet visszaallitani, ugyfelszolgalat sem erti.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#122682) Landsmann válasza szabonagyur (#122678) üzenetére


Landsmann
addikt

Én a fiókban csak hívószám kijelzést találok. Hívószám küldést nem. Egyszerűen nem értem, hogy a Telekomnál ez még mindig nem alap.

[ Szerkesztve ]

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#122683) zzola válasza Landsmann (#122682) üzenetére


zzola
félisten

Titkos a számod? Ha igen, szerintem tiltva van a hívószám küldés. Készüléked menüjében tudod bekapcsolni a küldést.

(#122684) vpanangin válasza #86564352 (#122666) üzenetére


vpanangin
senior tag

"Lefedettség, VOLTE, eSIM, 5G, ismerősök többsége is 30-as, miért és hova váltsak?"

Ebben a csomagban te nem használod az 5G-t. Ezt jól tudjuk mindannyian.

(#122685) Landsmann válasza zzola (#122683) üzenetére


Landsmann
addikt

Dominó csomag.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#122686) zzola válasza Landsmann (#122685) üzenetére


zzola
félisten

Készülék menüjében nem tudod bekapcsolni?

(#122687) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Telekom fiókom törölve lett, de nem én kértem. vajon miért lehetett ilyen?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#122688) Landsmann válasza zzola (#122686) üzenetére


Landsmann
addikt

Na, megoldódott. A 1414-et hívva volt olyan opció, hogy a hívószámküldést be tudtam kapcsolni. Alapértelmezetten ki volt kapcsolva. Nem is értem ez miért jó így, egyik másik szolgáltatónál sem így működik.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#122689) kovacsmi_74 válasza Landsmann (#122688) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

1414 volt, nem a 1777 ?
Domino-nál alapból ki van kapcsolva.
Beléptem a fiókba, a "Hívás" rész alatt van a "Hívószám küldés engedélyezése", az "Egyéb" rész alatt pedig a "Hívószámkijelzés".

(#122691) szabonagyur válasza #40993792 (#122690) üzenetére


szabonagyur
félisten

Az lesz.

Mert belepni nem tudok, hogy nem letezik.

Ujat sem tudok, mert a cim regelve van, de jelszo emlekezteto nem jon, mert nem regelt.

Telon az appban pedig latom a cimet amivel be kene tudnom lepni.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#122692) Landsmann válasza kovacsmi_74 (#122689) üzenetére


Landsmann
addikt

1414 volt. Most hogy megnéztem a fiókot, valóban ott van. Le kellett hajtani a További szolgáltatásokhoz. Na, én azt nem hajtottam le, pedig biztos ott volt eddig is. Applikációban sem találtam egyébként, de most már oké, alapértelmezetten elküldi a számot.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#122694) Zeki


Zeki
nagyúr

Hol kell a telekom kupont beírni a tartozékra?

(#122695) Kaba válasza Zeki (#122694) üzenetére


Kaba
veterán

Kosárba helyezed a megvásárolni kívánt terméket és látni fogod,a termék alatt, extra kedvezmények kupon beváltás.

[ Szerkesztve ]

(#122696) Zeki válasza Kaba (#122695) üzenetére


Zeki
nagyúr

Rohadtul nincs... :(

(#122697) Kaba válasza Zeki (#122696) üzenetére


Kaba
veterán

Pedig van,( nem minden tartozékra lehetséges a kupon használata),melyik terméket akarod megvenni?
a kupon csak a telekom.hu/M1 tartozékkupon weboldalon váltható be.

[ Szerkesztve ]

(#122698) #86564352 válasza kovacsmi_74 (#122677) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nekem jobb így. Amíg nem szűnik meg a 2019 Mobil S 0 Ft + 35 Ft csomagom, nincs min gondolkoznom. 1900 forintért 3 GB net, az a félóra telefonálásom benne a hűség kedvezményben, lehetőség független készüléket olcsóbban részletre venni, eSIM, nem számolják a zene streaming forgalmát, nem kell adategyeztetni, rendelkezésre állási időt figyelni stb. Én nem tudok 1900 forintért ilyen Dominot.

App: szerencsére már a múlté a feltöltőkártya kaparás, viszont sok ember használ még sima mobiltelefont is és terminálnál töltik fel a Dominot. Előfordulnak balesetek. Ha jól tudom a Domino Most bekapcsolás is már csak appon keresztül megy.
Hozzáteszem ahogy említettem, mindenki használja a neki megfelelőt. Egyedül a korábban valaki által írt hűség havidíjas = bilincs és ráfizetés butaság miatt szóltam hozzá a témához.

vpanangin
Én nem használok 5G-t mert a 4G is elég, a készülékem se tudja, nem is érdekel még, majd pár év múlva amikor már nem gyerekcipőben lesz. A hűség téma kapcsán említettem, miért váltson el valaki Telekomtól másik céghez lemondva kedvezményekről, ha a Telekomnál vannak előbb újdonságok? Pl. eSIM. Az már nem gyerekcipős dolog, hanem praktikus, kényelmes funkció.
Ha valaki egyéni igény szerint más cégnél talál számára jobb ajánlatot, éljen a lehetőséggel. Én a saját szempontjaim alapján nem látok semmi nekem valót máshol, csak veszítenék a váltással. Ha pedig nem váltok, akkor miért ne vállaljak hűséget kedvezményért.

(#122699) BBke


BBke
tag

Telekomnál alapértelmezetten tiltva van a saját hívó azonosító küldése. A hívás beállításokban, BE opciót kell választani.

(#122700) pdr755 válasza Lackooo84 (#122658) üzenetére


pdr755
tag

Valószínűleg nem foglak téged se meggyőzni de azt értsd meg hogy van olyan helyzet amikor tényleg soha nem vált szolgáltatót az illető. Pl ott vannak a szüleim a vezetékes Telekom internet és TV-el. Elköltözni már nem fognak, az adott helyen a Telekomon kívül csak Digi van azt eddig is sohanapján vettünk volna, most hogy 4iG lesz még főleg. TV kell nekik internet kell nekik tehát amíg csak ez a 2 lehetőség van ők telekomosok lesznek, akár még 10+ évig is. Van aki ugyanilyen helyzetben van a mobillal. Ilyenkor egyáltalán nem bilincs az hogy 2 évig vállalja hogy nem mondja fel mert úgyse fogja.
Én nem ebben a helyzetben vagyok ezért 1 évnél nagyobb hűséget semmire nem vállalok.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.