Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121317) konwktor


konwktor
tag

Sziasztok
Valaki segítene megérteni ? :)
Sajnos telefont kell cserélnem sajnos az s9-em ripityára tört,gondoltam sebaj úgy is most jár le a hűség a telekomnál, először nem hittem a szememnek hogy felmentek a telefon árak aztán meg hogy azelőtt 52 ezret adtak készülék kedvezményt az elofizetésemre most meg ugyan arra 40 valamennyit ez gondoltam deszép,na de sebaj most reklámozzák ezt a magenta készülék kedvezményt ki is számoltam online 6 előfizetésem van náluk 2 otthoni 4 mobil, ki is írt 150 ezer ft kedvezményt úgy hogy szinte mindegyik elofizetesen emeltem feljebb valamit kivéve a tv-n ,másnap ugyan erre írt 40 X ezret ,chaten kiszámolta egy ügyintéző 113 ezer mínusz kötbér (amit szintén nem értek) keveselltem ma az ügyintéző már csak 47ezret számolt mindenre ja és második nekifutásra mert először egy xiaomi mi10t lite-ra 120ezret számolt kedvezményesen .nem tudtok valami értelmes valakit aki ki tudna ott nekem számolni rendesen? ;) hatalmas brigád :W

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.