Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#120601) csako válasza kinder93 (#120599) üzenetére


csako
veterán

Igen és igen.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#120602) #08176384


#08176384
törölt tag

Harmadik napja tesztnek újra beraktam az 5G Huawei cpe pro 2 routerbe egy Telekom korlátlan net kártyát. Azt kell, hogy mondjam a kezdeti leallasok és szakadások után, atomstabil lett 5G alatt a mobilnet. 180-450 megabit között kiváloan működik routerben is (ping 8-12) és semmi akadás vagy szakadás. Újraindítás sem kellett egyszer sem. :C :C :C Néhány napig még teszt, de ha ez így megy, mondom vissza a 4G alapú Telenor hipernet home. A Telekom 5G itt 3600on jön.

[ Szerkesztve ]

(#120603) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Egy kérdés merült fel bennem. Szeretnék hosszabbítani 2 otthoni szolgáltatást (net és TV), ezt megtéve kapok kedvezményt, huszonpár ezer forint értékben. Gondoltam, rányomok az előfizetésemre is (magentában van mind) és bár a hűség arról valamikor jövőre jár le és van telefon is, aminek a részletét fizetem, mégis, ha váltok tarifa csomagot, tudok aláírni újabb két évet (nem tudom ilyenkor a meglévő is hozzáadódik-e), mégnagyobb kedvezményért cserébe. Ez hogy van? Nem csak akkor vehetnék kedvezményesen valamit, ha lejár az előfizetésem?

(#120604) Kaba válasza icecave (#120603) üzenetére


Kaba
veterán

Hosszabítás napjától számít az új hűség, a meglévő hűségidő nem adódik hozzá.Elvileg 6 havonta hozhatsz ki újabb készüléket abban az esetben,ha minden feltételnek megfelelsz.A kedvezmény mértéke viszont ilyenkor arányosan kisebb.

[ Szerkesztve ]

(#120605) kinder93


kinder93
aktív tag

A Telekom ad/adhat ki arról adatot, hogy azon a lakcímen ahol én is lakom, más nevén van-e bármilyen szolgáltatás? Természetesen telekomos szolgáltatásra gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#120606) br4adam válasza kinder93 (#120605) üzenetére


br4adam
aktív tag

Valószínűleg nem.

(#120607) icecave válasza Kaba (#120604) üzenetére


icecave
nagyúr

Vagyis amit a neten mutat kedvezményt amikor a 2 év hűséget kiválasztom, az nem is annyi az én esetemben? Majd felhív a telekom és megmondja?

(#120608) Kaba válasza icecave (#120607) üzenetére


Kaba
veterán

A kedvezmény mértéke többek közt függ még a választott csomagodtól is.Hívd a 1414-et a hosszabbítás és vásárlás miatt.Köthetsz új hűséget csak az otthonira is.

[ Szerkesztve ]

(#120609) Kbali válasza icecave (#120607) üzenetére


Kbali
nagyúr

Én most levelezek velük, mert baromira köszönő viszonyban sincs a kiírt kedvezmény a valóssal. Azt pl. sehol nem írják, hogy sat tv mellé nulla kedvezmény jár...

(#120610) MolTol válasza #08176384 (#120602) üzenetére


MolTol
tag

Nagyon kíváncsian várom a fejleményeket, mert nekem is jól jönne egy hasonló megoldás tartalék kapcsolatnak. Kérlek írj majd még a tapasztalatokról.

(#120611) Tompika777 válasza Kbali (#120609) üzenetére


Tompika777
senior tag

Igen, ez elég furcsa ha valóban így van... Attól, mert igyekeznek kifelé vezetni amennyire csak tudják a sat-ot, a meglévő ügyfelek ugyanannyit vagy többet fizetnek havidíj gyanánt mint az iptv-s előfizetők... Elég hátrányos diszkriminációs gyakorlat.

[ Szerkesztve ]

(#120612) Kbali válasza Tompika777 (#120611) üzenetére


Kbali
nagyúr

Kifejezetten készülékkedvezményre gondoltam - meg persze hiába van mellette mobilnetem, meg mobil előfizum, nem lehetek Magentás sem. Persze nem rajtam múlik, hanem azon, hogy egy 30 ezres város tizenéve lakott lakónegyedében semmilyen vezetékes szolgáltatás nincs, csak az első ütemben épült házakban van valamilyen DSL szolgáltatás, de ott is már az utcavégi házakban az IPTV-re nem elég a sávszélesség. Sajnos 100-150 előfizetőért nem kábelezik be a területet.

(#120613) szabonagyur válasza kinder93 (#120605) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ha beirod a lakcimed a szolgaltatas rendeleshez nem irja ki? Tegnap nezzem Voda eseteben az uj helyre szokgaltatas rendelest mivel csak ok vannak es elirtam a hazszamot egyel. Ki is irta ott van szolgaltatas mar, de csak ennyit termeszetesen semmi mast.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#120614) kinder93 válasza szabonagyur (#120613) üzenetére


kinder93
aktív tag

Nekem most az lenne a lényeg, hogy ha megy majd valaki tőlünk szerződést kötni, akkor ne szóljon az ügyintéző, hogy hejj ezen a címen van még egy mobil szolgáltatás, igaz más nevén de ha bejön ő is akkor bevonhatjuk valami kedvezménybe. Vagy bármi ilyen.

(#120615) Kaba válasza kinder93 (#120614) üzenetére


Kaba
veterán

Hívd a 1414-et.Azt biztosan elárulják,hogy az adott címen rendelkezik valaki Telekomos szerződésssel.

[ Szerkesztve ]

(#120616) zzola válasza kinder93 (#120614) üzenetére


zzola
félisten

Nem fog ilyet mondani.
De ez miért fontos? Valamit titkolni kell valaki(k) elől?

(#120617) kinder93 válasza zzola (#120616) üzenetére


kinder93
aktív tag

Igen, mert én vásároltam egy készüléket (másnak) meg egy előfizetést (magamnak) a héten. De a készülék meglepetés, viszont akinek szánom ő egyáltalán nem tud arról hogy van más telekomos is nálunk, de napokban neki is kell az előfizetését intézni.

(#120618) Fecogame


Fecogame
veterán

Barátnőm mobil előfizetése át lett váltva Domino Fix feltöltős csomagra. Amíg élt az előfizetés, a webes felületen keresztül lehetett befizetni. Most az utolsó (rész)számlát szeretnénk befizetni, azonban az sem az alkalmazásban, sem pedig a webes felületen nem jelenik meg (nincs számlák menüpont). Ilyenkor mi a teendő, hogy lehet befizetni?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#120619) csako válasza Fecogame (#120618) üzenetére


csako
veterán

1414-en kikéred az összeget, közleményt és elutalod, ha mást nem ajánl fel az üfsz.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#120620) Winne válasza Kbali (#120612) üzenetére


Winne
nagyúr

Ettől még lehetsz magentás, én is így vagyok az. Annyit tettem hozzá, hogy a rokonságban körbekérdeztem, hogy kinél van T és ki nem használja a vezetékes telefont. A többit már kitalálod. ;)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#120621) Kbali válasza Winne (#120620) üzenetére


Kbali
nagyúr

Egy ilyen van, anyámék, de ők Magentások is.

(#120622) Winne válasza Kbali (#120621) üzenetére


Winne
nagyúr

Használják a vezetékes telefont?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#120623) Kbali válasza Winne (#120622) üzenetére


Kbali
nagyúr

Mindent. És nem akarom, hogy ők a nevükre vegyék az én dolgaimat és én sem szeretném az övékét, bármennyire is egy család.

(#120624) Winne válasza Kbali (#120623) üzenetére


Winne
nagyúr

Én is csak a bekötést kértem arra a címre, semmi nem került másnak a nevére. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#120625) Kbali válasza Winne (#120624) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ha jól tudom, akkor Magentában az előfizetésnek nem egy címen, hanem egy szerződés alatt kell lennie.

(#120626) #44932096


#44932096
törölt tag

Üdv!

Telekomnál lehet dominó feltöltőkártya egyenleg terhére HBO GO-t vagy Spílert rendelni mint a telenor feltöltőkártyásoknak? (Tnor appban van ilyen opció, Tkom appban nincs...)

(#120627) Zeki válasza #44932096 (#120626) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem lehet. Spíler tv meg csomagban van.

(#120628) Kaba válasza Kbali (#120625) üzenetére


Kaba
veterán

Egy előfizető nevén legyen az otthoni és a mobil is a Magenta 1-hez.Az otthoninak azonos címen és /vagy azonos folyószámlán kell lenni.A mobil lehet más címen is.

[ Szerkesztve ]

(#120629) Kbali válasza Kaba (#120628) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ez az, amin nálunk nem fog összejönni.

(#120630) rushty


rushty
senior tag

Miért jön meg újra és újra ugyanaz az sms?
Nem lehetne beállítani, hogy egy az egyben szöveget egyszer kapjak
meg? Betelik a tárhely és ezért nem fog megjönni az új.

(#120631) m1lan válasza Kbali (#120629) üzenetére


m1lan
őstag

Kaba kolléga rosszul írta. Az otthoni szolgáltatásoknak sem kell egy címen lenniük, tehát ha a meglévő Sat TV előfizetésed mellé köttetsz egy vezetékes telefont bármilyen más címre, azzal te is Magenta ügyféllé válhatsz. Ha a szüleid koax vagy optika területen laknak, akkor kivitelezhető az is, hogy az ő címűkön 2 vezetékes telefon üzemeljen. Így a te nevedre kerül, neked számlázódik, nekik pedig csak annyi kellemetlenségük lesz, hogy egyszer be kell engedni a szerelőt. :K

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#120632) Kaba válasza m1lan (#120631) üzenetére


Kaba
veterán

Akkor olvasd el mégegyszer figyelmesebben" azonos címen vagy azonos folyószámlán" legyen az otthoni.

[ Szerkesztve ]

(#120633) m1lan válasza Kaba (#120632) üzenetére


m1lan
őstag

Figyelmesen elolvastam, ez így ilyen formában nem egészen helyes. A kedvezmények folyószámla szinten érvényesülnek. Hiába van egy címen 2 otthoni szolgáltatás, ha valaki külön folyószámlára kéri őket, akkor nem lehet Magentás, pedig a te leírásod alapján így is teljesülnének a feltételek.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#120634) Keem1


Keem1
addikt

Srákok, ha időnként nem érnek el a Telekomos számomon (nem csöng ki, csak hosszú csönd után lebont a vonal, én nem értesülök róla, csak amikor felháborodott üzenetek tájékoztatnak, hogy nem érnek el), annak a megoldását merre keressem?
A probléma hektikus, az első után kétszer megcsörgettem magam másik telefonról, mindkétszer jó volt. A sim egy céges Vodás szám mellett egy Galaxy S10-ben van, miközben a céges számmal ilyen nem fordult elő (tehát elvileg nem a készülék hibája), SIM kártya kb. 4 éves lóf*szt, 2019 végén cseréltem, mikor a céges szám miatt a sajátot Dominora váltottam át és 3 nappal ezelőttig nem volt ilyen gond (legalábbis nem értesültem róla). Telefon újraindítás már megvolt.

Merre induljak el megoldani a hibát?

[ Szerkesztve ]

(#120635) dptrsk válasza Keem1 (#120634) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

VoLTE aktiválva van a Domino kártyán, készülékben engedélyezve van?
Lehet nem tud ledobni 2G/3G-re

+4GHANG kód elküldése a 1414-re SMSben, visszakapod, hogy bekapcsolták, vagy már be volt kapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#120636) Keem1 válasza dptrsk (#120635) üzenetére


Keem1
addikt

Igen, aktív volt, de azért az sms kódot most kipróbáltam, és azt írta, már aktiválva van. Kapcsoljam ki?

[ Szerkesztve ]

(#120637) 4Grider válasza Keem1 (#120636) üzenetére


4Grider
nagyúr

Akkor kapcsold ki. Ha jó 3G van felétek és nem mozogsz sokat, akkor a 3G only használat is megfontolandó.

(#120638) Keem1 válasza 4Grider (#120637) üzenetére


Keem1
addikt

Igen, jó a jelerősség 3G-n is, bár a 4G-vel se volt eddig gond, de átkapcsoltam és meglátjuk, hogy fog viselkedni.

Köszi mindkettőtöknek a tippet.

(#120639) m1lan válasza Keem1 (#120634) üzenetére


m1lan
őstag

Nálam 2 Telekomos kártyával a Note9 ugyanezt a hibát produkálta, a topikjában tavaly írtam róla részletesebben. Már csak egy kártyával használom, így nincsenek anomáliák, de akkor az egyik kártya 2G/3G módba kapcsolása tűnt az egyetlen biztos megoldásnak. A Samsung dual SIM kezelése nem a legjobb, nálam SMS-ek is elakadtak, mobilnetet is néha lecsapta 1/0 megabitre...

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#120640) DrJaka


DrJaka
aktív tag

Sziasztok!
Telekomnál kértem egy multisimet, és hozzá alcatel ikv40V típusú mobil sticket.
A sticket MSI GF63 THIN 10SCSR laptopban használom.

Sajnálatos módon csak minden harmadik bedugásra hajlandó hálózatot találni, a sticken lévő led értesítés szerint talál hálózatot, viszont a laptop ezt nem látja...

Tehát: bekapcsolom a laptopot, betölt a windows, bedugom a sticket, a rajta lévő ledek villogásán kívül nem történik semmi. Kihúzom a sticket, bedugom, ugyanaz mint az első bedugásnál. Ismét kihúzom, bedugom, az értesítési ledek villognak a sticken (ugyan úgy mint az első 2 alkalommal), ám most a laptop is észreveszi, csatlakozik 22. hálózatoz, és van netem egész addig, amíg ki nem kapcsolom vagy újra nem indítom a gépet.
Tud az eszköz ilyen hibát produkálni, vagy nálam van valami gond?

Jogtiszta win 10 az op rendszer (ha ez számít)

Előre is köszi a segítséget.

Huawei Mate 20 prO

(#120641) AnonymusX válasza DrJaka (#120640) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Szia!

Ha van lehetőséged próbáld ki egy másik géppel is a sticket.

Illetve, ha nagyon nem akar rendesen működni a gépeden, akkor próbáld meg kicseréltetni másik típusra (úgy látom Huawei stick is van a Telekomnál).

(#120642) rushty


rushty
senior tag

A 30napos visszautalast nem szoktak elsietni?

(#120643) Kaba válasza rushty (#120642) üzenetére


Kaba
veterán

Milyen visszautalásról van szó?.

(#120644) Fecogame válasza Fecogame (#120618) üzenetére


Fecogame
veterán

Végül felhívták és csekket küldenek, mert másképp nem lehet befizetni :F

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#120645) Winne válasza Fecogame (#120644) üzenetére


Winne
nagyúr

Üzletben is be lehet.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#120646) rushty válasza Kaba (#120643) üzenetére


rushty
senior tag

Elallasbol.

(#120647) csako válasza Fecogame (#120644) üzenetére


csako
veterán

pff, nekem akkoriban sms-ben küldte az infókat az ügyintéző az utalásról.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#120648) Kaba válasza rushty (#120646) üzenetére


Kaba
veterán

Akkor a beérkezéstől számított 2 héten belül visszautalják.

(#120649) rushty válasza Kaba (#120648) üzenetére


rushty
senior tag

Nem történt meg. :(

(#120650) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Az online felület szellemi fogyatékos. Van egy Telekom fiókom, amiben menedzselem a saját számomat, meg anyám otthon net+tv előfizetését. Szükség van egy SIM kártyára, rendelnék. Szerződőnél szépen kitöltöm az adataimat, majd az összesítésnél látom, hogy a születési névnél anyám neve van, de ilyen kitölthető mező meg nincs is.
Létezik valami, ami működik a Telekomnál?

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.