Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111401) prozodus válasza ubyegon2 (#111400) üzenetére


prozodus
őstag

Tudod, csak bele kellett volna nézned, mert "a gu az app a barátod".

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#111402) ubyegon2 válasza prozodus (#111401) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nem tudom milyen App-ra gondolsz, de biztosan nem a Telekomosra, mivel az valamikor nyáron is szép szakaszosan napok alatt állította át az új opciókat a népek telepített App-jára, emiatt gondolhattam, hogy most is ez van, van akinél már új opciók vannak, nálam még nem. ;)

Amúgy első dolgom volt megnézni az App-ban, de ez elég jól látható/érthető is a hsz-emből:

"Mert nálam még 790.- a napi korlátlan, pedig reggel újra be kellett jelentkeznem az App-ba."

Szerinted barátkoztam az App-pal?

[ Szerkesztve ]

(#111403) btudos válasza Zoty4 (#111398) üzenetére


btudos
veterán

Lefelé csak dec7-től válthatsz.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#111404) Zoty4 válasza btudos (#111403) üzenetére


Zoty4
őstag

Koszi

(#111405) m1lan válasza IZON (#111351) üzenetére


m1lan
őstag

A 15% Telekom kedvezmény abban az esetben jár, ha egynél több mobil előfizetésed van. A szerződésben azért a teljes ár van feltüntetve, mert ha mondjuk két előfizetésed van, és abból lemondod az egyiket, akkor már nem felelsz meg a 15% Telekom kedvezmény feltételeinek, és a teljes ár számlázódik.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#111406) milenda válasza ubyegon2 (#111396) üzenetére


milenda
tag

Azért azt tegyük hozzá, hogy a Telekomnál a 490 Ft nem csak belföldön, hanem EU irányba is korlátlanságot kínál.

(#111407) ubyegon2 válasza milenda (#111406) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

OK, nem azt vitattam én, hogy ez jó-e vagy nem, csak egyszerűen nekem hangalapú kieg csomagokra nincs szükségem, adatra viszont igen. Ha nem lenne az előfizetéses hálózaton belüli korlátlan hang, amit használok, akkor jó lenne ez a 490-es természetesen. ;)

A kollégára azért kérdeztem rá, hogy ez most akkor egy új opció-e, mert számomra nem jött át egyértelműen, mire gondolt pontosan. De ezt láthatod a thread-ben.

[ Szerkesztve ]

(#111408) prozodus válasza milenda (#111406) üzenetére


prozodus
őstag

Az app szt nem eus iranyba, hanem eus roamingban is.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#111409) kory24 válasza Zoty4 (#111404) üzenetére


kory24
őstag

Hűségidő hosszabbítással válthatsz lefelé is.

(#111411) #73222400 válasza #40993792 (#111410) üzenetére


#73222400
törölt tag

-ba -be vagy -ban -ben
Teljesen más értelmet kap a mondat. Esetünkben így roaming helyzetre vonatkozik a díjmentes eu-s számok hívása.

(#111412) kovacsmi_74 válasza #73222400 (#111411) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

A honlap szerint pedig milenda fórumtársnak lesz igaza. Mondjuk eddig ez nekem sem tűnt fel.

[Domino korlátlan beszélgetés 1 napra]

(#111413) martonl válasza tigipuf (#111353) üzenetére


martonl
senior tag

Szerintem nem off a témád. Írásbeli panaszt tegyél. Előfordulhat, hogy a meglévő bázisállomáson az egyik antennán tudnak feléd állítani. Régebben hallottam olyanról, hogy jelerősítőt is adtak (ablakra lehetett cuppantani), de ez lehet, hogy csak mendemonda, vagy a 90-es években működött. A kollégák a többi dolgot megírták, Vowifi használata, szolgálatóváltás stb.

(#111415) prozodus válasza #73222400 (#111411) üzenetére


prozodus
őstag

Sztem ez roamingban csak magyart jelent.
Roamingban eust meg a honlapon sincs. Ott is csak itthonrol eust is szerepel.
Igy akkor viszont a 490 tenyleg nem olyan rossz, bar igazan nagy dobas vban a roamingban is eust is lenne.
De ennyi erovel, mivel smilyen korlatozo jelzo nincs elotte, a vilag osszes vonalas es mobil szamat jelenti igazabol...
Meg ha megtanulnanak vegre magyarul, vmint helyesen es egyertelmuen kommunikalni, es mindenutt uazt. Igaz, akkor szegenyebbek lennenk ezzel a talalgatos jatekkal...
Aszf-ben van errol vmi, v az ilyen opciokat bele se irjak?

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#111416) kovacsmi_74 válasza prozodus (#111415) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Én úgy értelmezem, hogy roamingban is lehet Eu-t hívni, az korábban sem volt kivétel. Eu-ban nem csak belföldi számot lehetett hívni eddig sem, hanem más Eu-s számot is, gondolom a szabályozások miatt. Itthonról pedig nemzetközi hívás maradt. A 3 napos és a 30 napos is ilyen lett úgy látom.

Akciók mindig az ÁSZF 9-es melléklet.

[ Szerkesztve ]

(#111417) 4Grider válasza prozodus (#111415) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az akciós ÁSZF szerint:
A korlátlan hívásforgalom kizárólag belföldön, EU roaming helyzetben, valamint belföldről EU-ba indított hívásirányokban használható fel az aktiválástól számított 24 órán belül.

(#111418) prozodus válasza 4Grider (#111417) üzenetére


prozodus
őstag

Na, ez megannyira sem definialja, h belfoldon es EU-roamingban mit lehet, csak azt, h nemeus roamingban nem hasznalhato.
Ami pusztan logikusan a vilagon minden szam hivasat jelentene, de a tre gyakorlata alapjan "csak belfoldi szamokat" valoszinusit, es ezt erositi meg a "belfoldrol EU-ba" is.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#111419) 4Grider válasza prozodus (#111418) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ez szerintem elég egyértelmű megfogalmazás.
Mit nem lehet azon érteni, hogy "valamint belföldről EU-ba indított hívásirányokban használható fel"? Belföldről EU-ba indított hívásirány az mióta csak belföldi szám?
Ha pedig csak belföldi számok hívására gondoltak, akkor elszúrták a szövegezést, azaz jóváírás jár...

(#111420) prozodus válasza 4Grider (#111419) üzenetére


prozodus
őstag

Mit nem lehet azon érteni, hogy a "belfoldon es EU-roamingban" nem egyenlo azzal, h "valamint belföldről EU-ba indított hívásirányokban használható fel"?
Nem definialja, h roamingban mit lehet hivni. A belfoldet is csak a 2. reszben definialja, holott mar az elsoben is emliti...

Az a baj, h egyre tobben beszelnek ujmagyarul: angol szerkezeteket keverve a magyar szavakkal. Igy aztan lehet fejtorni, h 1-1 szoveg o- vagy ujmagyarul van-e.
Az appban a "szamokat" utan a "belfoldon es EU-ban" a magyarban joval inkabb helyhatarozo, s nem jelzo, csak nagyon nagyon ritkan, mint az angolban.
De ki tudja, ki irta, es mikent akarta hasznalni, mit akart mondani, mikor a honlap es az aszf is mind maskepp, de egyik sem egyertelmuen fogalmaz.

De uilyen a "lezarni" es a "kivezetni". Minden vsznuseg szt forditasbol szarmaznak, raadasul rosszul forditva. Azert nem erti szinte ski, es keveri szinte mki. A lezaras egy pontszeru tevekenyseg, a kivezetes pedig egy folyamatos. Ergo logikusan, ha mar nem lehet venni, de meg folyamatban van a hasznalata... Aztan ha mar hasznalni sem lehet, akkor kesz, passz, vege. Meg az is szerencsesebb lett volna, ha az elso akar "lezaras", akar "kivezetes", de a masodik "megszuntetes". De vkinek kenyszere volt bikkfanyelvet gyartani...

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#111421) kovacsmi_74 válasza prozodus (#111420) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

A roaming-ot az EU szabályozta.
Hogy roaming-ból mit hogyan hívhatsz, az első példa is jól mutatja.

[link]

(#111422) prozodus válasza kovacsmi_74 (#111421) üzenetére


prozodus
őstag

A sima, szerzodesszerintieket igen, azokat reszletezi itt is. De mi van az akciokkal, opciokkal? Azokra mi ervenyes? Mert azt nem irja itt sem. Mert pl korabban a most egyaltalan nem elt kulfoldon, es meg most is csak reszben.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#111423) sopruk


sopruk
aktív tag

Hirtelen felindulásból rendeltem egy akciós TV-t, de utólag rájöttem, hogy mégsem lesz jó, mert nem tudom csatlakoztatni a jelenlegi set-top-box-hoz. (Nem szeretnék most többet költeni, másik boxra, inkább megvárom jövőre a MindigTv ingyenes cseréjét...)
Most rendeltem pár órája, kártyával ki is fizettem.
Hogyan tudnám visszamondani, hogy ne is kezdjék el kiszállítani? Ügyfélszolgálatot hívjam?
Köszi előre is a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#111424) prozodus válasza sopruk (#111423) üzenetére


prozodus
őstag

Email és telefon együtt tán a leghatékonyabb.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#111425) #82109184


#82109184
törölt tag

Valaki nyert kupont vagy még sorsolják majd?

(#111426) Willhunting


Willhunting
aktív tag

Azt lehet tudni hogy trénél mi alapján végzik a fizetőképesség vizsgálatot, mivel semmi jövedelemmel kapcsolatos infót nem kértek tőlem mégis ez az üzenet fogad mikor új díjcsomagra próbálok előfizetni

Eddig nem volt náluk havidíjas csomagom csak dominóm, szóval még csak tartozásom sem lehet. Berágtak hogy szolgáltatót váltottam vagy csak nem kell nekik a pénzem? :DDD

(#111427) prozodus válasza #82109184 (#111425) üzenetére


prozodus
őstag

Milyen kupont? Az app uzent par napja vmit, amit persze sehol mashol nem lehet megnezni... Viszont azota mar 2x kaptam sms-t, h a Liranal konyvkedvezmenyt kapok.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#111428) kali válasza Willhunting (#111426) üzenetére


kali
legenda

Azt írja valaki, hogy tré és máris sokkal szigorúbban nézik a dolgokat. ;]
Gond lehet például, ha más szolgáltató(k)nál...stb. problémás ügyfél (volt) valaki, tartozása van/volt, ilyesmi.

(#111429) csacsi67 válasza kali (#111428) üzenetére


csacsi67
addikt

KHR listát is néz .

(#111430) st3v3np3t3r válasza csacsi67 (#111429) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

KHR-t nem néznek... Ha néznék, nem katam volna meg 22havi részletre 2 200ezres telefont februárban meg augusztusban 2db 70ezres órát részletre és egy 160ezres tv-t részletre... ugyanis 2 kezes tartozással felkerültem KHR-re, mert az adós nem fizette, most én fizetem helyette,sajnos

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#111431) kory24 válasza csacsi67 (#111429) üzenetére


kory24
őstag

Nem nézik

(#111432) #82109184 válasza prozodus (#111427) üzenetére


#82109184
törölt tag

https://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/kapcsolat-program/kapcsolatkaracsony

(#111433) kalanchoe válasza #82109184 (#111425) üzenetére


kalanchoe
senior tag

Nekem már jött SMS-ben a kód.

(#111434) vizslakutya válasza sopruk (#111423) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Azt miként kell érteni,hogy nem tudod a boxot csatlakoztatni?
Ma rendeltem én is,ezek szerint azt sem lehet majd?
Nekem a Telekomos IPTV box van.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#111435) st3v3np3t3r válasza vizslakutya (#111434) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

szerintem úgy, hogy a jelenlegi stb-n nincs digitális kimenet csak scart, az általa megrendelt tv-n meg nincs analóg bemenet

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#111436) st3v3np3t3r válasza sopruk (#111423) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

szia, mindenképpen egyeztess az üfsz-szel... 14napos elállási időd van szankciómentesen elállni a vásárlástól mivel webshopon vetted

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#111437) vizslakutya válasza st3v3np3t3r (#111435) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Értem,most visszaolvasva már rájöttem,hogy nem Telekomos a box.
Köszönöm.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#111438) anadroid válasza kovacsmi_74 (#111390) üzenetére


anadroid
senior tag

Tegnap este kipróbáltam két számon is, mind a kettőn működött okostelefonnal, viszont egy percen belül küldték a megszűnésről szóló SMS-t. Ma szintén működik, és az SMS újra megjött, de most legalább egy negyedórával később.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#111439) kovacsmi_74 válasza anadroid (#111438) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Nekem kedden (11.19.) már csak az sms jött a megszűnésről, és a kóddal már nem is működött. Most a bejegyzésed miatt megpróbáltam, ismét megy, de a korábbi sms is megjött egyből. (Nem a megszűnt..., hanem hogy 18-tól megszűnik.)

(#111440) -Ben-


-Ben-
veterán

Sziasztok!

Az iPhone -ok továbbra is függetlenek a telekomnál?

(#111441) kalanchoe válasza -Ben- (#111440) üzenetére


kalanchoe
senior tag

:K

(#111442) Vangelis válasza -Ben- (#111440) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Már minden! Ha még nem akkor is pár perc :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#111443) kemotox


kemotox
addikt

Jajj segítsetek...
Váltani akartam díjcsomagot, mobilról. Egyből valami 20 ezres előfizut ajánlott be, hát köszi, de nem. Kiválasztottam amit szerettem volna, habár furcsa volt, hogy ki van szürkítve, de... most én vagyok a hülye, hogy azt gondoltam, hogy csak szól, ha valami nem jó? Rányomtam és azonnal berakott a 20 ezres előfizuba, jött is az sms hogy aktiválták a korlátlan netet. Nebassz. Ennyi az egész? Lehet, hogy figyelmetlen voltam, de ez nagyon patkány, semmi megerősítés, semmi.
Amúgy meg előtte gépen megcskekoltam, hogy mi van, szépen bejelentkezve, és ott engedte volna a kinézett díjcsomagot. (csak még filóztam, így nem nyomtam rá)
Ja mondjuk már ott is furcsa volt, hogy nekem, ezer éve előfizetőnek 7 rugó lenne a havidíj, újként meg 6...

Mik a lehetőségeim? Hétvégén lehet nekik telefonálni? Attól tartok, hogy ha hétfőn elkezdek megszokásból mobilnetezni mire betelefonálok, akkor majd az lesz, hogy már használtam belőle így szopó.
Igazából egy nagyon egyszerű kérdést tennék fel: vagy visszacsináljuk, vagy irány más szolgáltató.

(#111444) kali válasza kemotox (#111443) üzenetére


kali
legenda

Bármikor telefonálhatsz, de van egy olyan érzésem, hogy december 1-jén tudod csak ismét módosít(t)a(t)ni a díjcsomagot - alapesetben az ügyintéző sem tudja adott naptári hónapban., ha te azon intervallumban már megtetted.
Kiszürkíteni azt a csomagot szokta, ami adott kombóban nem választható.
A hang és az adat is kiválasztandó váltáskor, ha csak az egyiket nézi az ember, a másik olyanra is beállhat alapban, ami nem kívánatos.
Kétszer kell rányomni, a kiválasztások után a egyszer a díjcsomag beállítása hivatkozásra, majd azt külön megerősíteni egy újabb felugróban. (Egy hete váltottam díjcsomagot - hangot és adatot is - az egyik előfizetésemen.

[ Szerkesztve ]

(#111445) viktorhu válasza kemotox (#111443) üzenetére


viktorhu
veterán

Van elállási jogod. Pont az ilyen félreértések miatt találták ki.

(#111446) kemotox válasza viktorhu (#111445) üzenetére


kemotox
addikt

Jajjdejó. Köszi srácok, holnap telefonálok is :R

(#111447) -Ben- válasza Vangelis (#111442) üzenetére


-Ben-
veterán

Köszi mindenkinek. :R

(#111448) kapasz válasza anadroid (#111438) üzenetére


kapasz
tag

Szerintem minél többünknek kellene jelezni az ügyfélszolgálaton keresztül, hogy amíg nincs elég kiszolgáló kapacitás a Telekom app mögött, addig ne szüntessék meg a *102# kódot, mert az legalább mindig működik. A Telekom app percenként lehal, aztán újra megy, halál idegesítő.

[ Szerkesztve ]

(#111449) ubyegon2 válasza kemotox (#111446) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Szerintem szerencsés vagy, hogy nem hó elején piszkálgattad a váltást több eszközön is bejelentkezve! Így csak a tört hónap magasabb díját kell fizetned és következő hónapban visszaválthatsz, ahogy Kali szaki írja. Kivéve, ha ez a szimultán próbálkozás hűségidőt is állított be neked, mer'ugye nem Te voltál. :D

Ilyenkor egy folyamatot egy rendszerrel vigyél végig, mert lehet, hogy az accountodban egy félig helyzetet rögzítve a másik helyről/eszközről bejelentjezve már csak folytattad amit nem zártál le. Te tudod pontosan mit csináltál, ill nem úgy néz ki, de egy biztos, igencsak feltünően és hülyebiztos módon megjelenik egy megerősítésre szolgáló külön gomb, még írja is vagy kérdezi, hogy tudod-e mit csinálsz!? A héten váltottam csomagot, de minden lépést egy eszközön vittem végig. És akkora magenta jóváhagyó gomb ugrott fel a végén, hogy még ha háttal ülök is észreveszem!

Szóval nyugodtan netezzél csak és a törthónapra már fizetni fogsz, így készülj. Hiába hívogatod az ÜSZ-t meg mondogatod, hogy máshová mész, neki meg van kötve a keze. Mondhatod persze azt is, hogy Te aztán nem hagytál jóvá ilyet soha, akkor illetéktelen hozzáférés gyanúja miatt kérhetsz vizsgálatot, lezárják a csomagod és megnyugtatnak, hogy 30 napon belül kivizsgálják a panaszodat! Persze 30 napig nincs netezés akkor, nem jobban jársz ha benyeled a saját hülyeséged árát?

(#111450) erdeidaniii válasza erdeidaniii (#111384) üzenetére


erdeidaniii
csendes tag

Valaki?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.