Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112501) bigdady válasza 4Grider (#112500) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem tudom. Adnak fizikait helyette?

[ Szerkesztve ]

(#112502) 4Grider válasza bigdady (#112501) üzenetére


4Grider
nagyúr

Miért ne adnának? Egy domino előfizetéshez egy sim jár.

[ Szerkesztve ]

(#112503) bigdady válasza 4Grider (#112502) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem akarok még egy sim-et.
Díjcsomagot váltanék.

[ Szerkesztve ]

(#112504) 4Grider válasza bigdady (#112503) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem tudom, csak valószínűsítem, ha egyszer dominós nem lehet az e-sim.

(#112505) bigdady válasza 4Grider (#112504) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ezért kérdezem hátha valaki tudja adnak-e új fizikai sim-et havi díjas csomagról domino-ra váltáskor vagy maradhat e-sim

[ Szerkesztve ]

(#112506) btudos válasza bigdady (#112505) üzenetére


btudos
veterán

Domino technikai okokból nem lehet eSIM, úgyhogy a Dominora váltással mindenképp fizikai SIM-ed lesz.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#112507) bigdady válasza btudos (#112506) üzenetére


bigdady
nagyúr

Értem, fura hogy technikai ok :R

(#112508) btudos válasza bigdady (#112507) üzenetére


btudos
veterán

Teljesen más technikailag egy Dominos és egy előfizetéses szám, a fizikai előfizetéses SIM helyett is másik kell, ha Dominora váltasz.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#112509) Redneck


Redneck
veterán

Sziasztok!

Nem tudja valaki számhordozás után mi a teendő? Hogy tudom kifizetni a január elején keletkezett terhelést? Átmentem a Telenorhoz, a Telekomos fiókom nyilván megszűnt, de január 17-ig még használtam a Tékom hálózatát. Eddig online fizettem mindent, semmit nem kértem papír alapon. Ha nem muszáj, nem mennék be személyesen, de nem szeretnék x év múlva behajtóval tárgyalni a be nem fizetett 17 nap miatt. :((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#112510) martonl válasza Redneck (#112509) üzenetére


martonl
senior tag

Kapni fogsz egy végszámlát, amit majd befizetsz és készen is leszel. Ami persze lehet, hogy papír alapú lesz, ezt nem tudom sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#112511) prozodus válasza martonl (#112510) üzenetére


prozodus
őstag

A papiralaput is lehet netbankon utalni.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#112512) Redneck válasza martonl (#112510) üzenetére


Redneck
veterán

Automatikusan működik a dolog és hónap végén, ha zárják a könyvelést, nekem is számláznak majd? Ha így van (ahogy logikus) akkor jó, nem ugrálok, csak várom a február elejét. Köszönöm a gyors választ! :R

Egyébként megkérdeztem volna őket erről a Telekom chat felületén, de az elmúlt 2 hétben egyszer sem volt elérhető, és ha az ügyfélszolgálatra kattintottam, az előfizetésem meghosszabbítását dobta fel.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#112513) szemesi69 válasza Redneck (#112512) üzenetére


szemesi69
addikt

Kezdj el telefonokat nézni, mintha venni akarnál, mindjárt bedobja a chat ablakot :) Ma is nézegettem, rögtön chatelni akarnak :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#112514) snooze


snooze
veterán

domino fix csomagba nincs alapbol a hivoszámkijelzés?hálozati alapértelmezés van bekapcsolva,azt nem küldi..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#112515) kali válasza snooze (#112514) üzenetére


kali
legenda

Van, illetve lehet módosítani (a telefonon is akár).

[ Szerkesztve ]

(#112516) Zeki válasza snooze (#112514) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ja titkosra kérted anno a számod, nem mutatja.

(#112517) 4Grider válasza snooze (#112514) üzenetére


4Grider
nagyúr

Kijelzés van, a küldést be kell kapcsolni.

(#112518) anadroid válasza snooze (#112514) üzenetére


anadroid
senior tag

A hálózati alapértelmezés személyiségi okok miatt alapban tiltottra van téve. Ahányszor adatot változtatsz, mindig visszaáll.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#112519) snooze


snooze
veterán

köszönöm mindenkinek..

GO Gunners!!!

(#112520) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Anyumnak március 23.-ig van hűsége illetve telefont is vett részletre. De már köthetne új hűséget a honlap szerint.
Ha én be akarom venni magenta 1 csomagomba, akkor ha kötbérezni akarna a rendszer akkor jelezné a honlap?
Egész nap nem vette fel az üfsz neki.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#112521) macssessz


macssessz
tag

Üdv Guruk!
Van egy domino kártyám, nincs már szükség rá. Viszont van rajta majd 7000 Ft. Hogyan lehetne kinyerni ezt valamilyen formában, hogy megszüntethessem? Másik dominót nem lehet róla feltölteni sajna.
Jó lenne a gyors válasz, mert febr.09.én lejár. Vagy meghosszabbítom és még több pénz lesz rajta fölöslegesen. A sugárban a telekomnál azt mondták parkolni, autópályázni meg lottózni tudok róla. Pálya bérlet nem kell, a lottót meg nem fogadta el a sim kártya menüből. Ennyit meg nem tudok leparkolni egész év alatt sem.
Köszi előre is a segítségeteket.

[ Szerkesztve ]

(#112522) anglergab válasza bigdady (#112505) üzenetére


anglergab
addikt

Ha fizikai SIM-es az előfizetés, akkor is adnak új fizikai SIM-et a Domino-ra váltáskor.

(#112523) Zeki válasza macssessz (#112521) üzenetére


Zeki
nagyúr

Teljesen lejárt sim kártyáról lehet kérni vissza az egyenleget. z napon belül, de x napon túl. Azt hiszem.

(#112524) btudos válasza gyuromoj (#112520) üzenetére


btudos
veterán

Marcius 24-tol tudjatok atiratni az elofizeteset kotbermentesen a nevedre, ugy tudod csak bevonni a Magenta 1 csomagodba.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#112525) gyuromoj válasza btudos (#112524) üzenetére


gyuromoj
veterán

Értem, köszi a segítséget.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#112526) anadroid válasza macssessz (#112521) üzenetére


anadroid
senior tag

Lottót SMS-ben vehetsz. L55,öt szám vesszővel elválasztva,,újabb őt szám formátumban a 1756-ra. Öthetes ötöslottó 2 játékkal a fenti példa.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#112527) anadroid válasza Zeki (#112523) üzenetére


anadroid
senior tag

z<365 x>90

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#112528) prozodus válasza macssessz (#112521) üzenetére


prozodus
őstag

Már a másik topikban is mondtam, h hagyd lejárni, és kérd vissza a pénzt... Ez a megoldás miért nem jó?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#112529) macssessz válasza prozodus (#112528) üzenetére


macssessz
tag

Nekem jó lenne. Kérdeztem hogyan megoldható és azt mondták ha lejár és nem töltöm fel, elvész ami rajta volt. Csak az autópályát, a lottót és a parkolást mondták.

(#112530) anadroid válasza macssessz (#112529) üzenetére


anadroid
senior tag

Néhány évvel ezelőttig így is volt. Ezek szerint nem ártana egy kis továbbképzés, és az alkalmatlanok egyedritkítása a Sugárban. Ez valódi Telekom volt, vagy ilyen tingli-tangli "partner"?

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#112531) blackmajesty válasza btudos (#112524) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Ez így nem igaz. A hűségidő nem probléma az átíráshoz. Csak törlesztőrészlete nem lehet az átírandó előfizetésen. Ha van még vissza törlesztőrészlet, akkor azokat be kell fizetni, meg az összes már elkészült számlát és mehet az átírás.

(#112532) prozodus válasza macssessz (#112529) üzenetére


prozodus
őstag

De ezt fogd már fel, h nem lenne, hanem van... Konkrétan leírtam neked, h én már visszakértem és -kaptam. Szted hazudok???

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#112533) macssessz válasza prozodus (#112532) üzenetére


macssessz
tag

Prozodus! Nem értem miért dramatizálod. Azért kérdeztem mert nem tudom. A másik topikban épp Te irányítottál ide. Azt írom amit a sugárban mondtak. Megkérdezem valamelyik nap az árkádban vagy a shopmarkban. Azok telekom üzletek.

(#112534) dptrsk válasza gyuromoj (#112520) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

blackmajesty írja jól szerintem is
Ha a részleteket kifizetitek, akkor az előfizetést át tudod íratni a saját nevedre, a hűségidő marad március 23

[ Szerkesztve ]

(#112535) dptrsk válasza macssessz (#112529) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Igen elveszik, ami rajta volt, de vissza tudod kérni.

(#112536) prozodus válasza macssessz (#112533) üzenetére


prozodus
őstag

Normalis ember azt kerdezte volna, hogyan lehet visszakerni, nem pedig azt hajtogatja, h nemet mondtak. Azt is megmondtam, itt is megmondtak, h varni kell. Es te tok foloslegesen menni akarsz... Komolyan, kar minden szoert...

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#112537) katokacaj


katokacaj
tag

Sziasztok

Olyan kérdésem van, hogy márciusban jár le az előfizum. Ha most hosszabbítok hűséget, 17k kedvezményt kapok (... 🙄😅)

Nem tudom, érdemes lenne márciusig várni, vagy egy árva forinttal sem emelkedik a kedvezmény összege, ha nem előre hosszabbítok?

Előre is köszi :)

(#112538) st3v3np3t3r válasza Zeki (#112523) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ha megszűnteted elvileg akkor is

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#112539) karl_fischer válasza macssessz (#112529) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

(#112540) UHHH válasza karl_fischer (#112539) üzenetére


UHHH
senior tag

Milyen modernek! Bezzeg a Telenor az mekkora elavult, függetlenítés sem megy online, meg ez sem...

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#112541) karl_fischer válasza UHHH (#112540) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Pedig nekem is van egy lejárt Telenor kártyám. Ott mennyi idő után lehet visszakérni az egyenleget?

(#112542) 4Grider válasza karl_fischer (#112541) üzenetére


4Grider
nagyúr

A jogszabály egyértelműen fogalmaz: Az egyenleg-felhasználási idő lejáratát követő egy éven belül igényelhető vissza a megszűnt előfizetői szerződés mögött lévő számon bennragadt egyenleg.

(#112543) UHHH válasza karl_fischer (#112541) üzenetére


UHHH
senior tag

Ez törvényi szabályozás, annyi, mint a többi... [link]

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#112544) btudos válasza blackmajesty (#112531) üzenetére


btudos
veterán

Valóban, ez a pontos leírás. :R

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#112545) 4Grider válasza UHHH (#112543) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Telekom leírása nem pontos.
A törvényi szabályozás ez:
(2) Előre fizetett díjú szolgáltatások egyenlegfeltöltéssel történő meghosszabbítása esetén a szolgáltató az előfizető által kifizetett, de az egyenlegfeltöltést megelőzően fel nem használt összeget az új előfizetői szerződéshez kapcsolódó egyenlegen jóváírja. A szolgáltató a szerződés újabb feltöltés nélküli megszűnésekor az előfizető - az Eht. 143. § (2) bekezdése szerinti elévülési időn belül előterjesztett - kérésére elszámol. Semmis az előfizetői szerződés azon rendelkezése, mely szerint a fel nem használt egyenleg elvész, vagy az előfizetőnek nem jár vissza.
Az Eht. 143. § (2)-ben pedig ez van: Az előfizetői szerződésekből eredő polgári jogi igények egy év alatt évülnek el.
Tehát nem fél év, hanem egy év a visszaigénylés határideje és a szerződés újabb feltöltés nélküli megszűnésének időpontjától tart. Ha a szolgáltató a hívószámlekötési időt is beleveszi (mint ahogy a Telekom teszi), akkor annak végétől egy év. Ha nem veszi bele, akkor az egyenlegfelhasználási időszak lejártától 1 év.

(#112546) prozodus válasza 4Grider (#112542) üzenetére


prozodus
őstag

Annyit azert erdemes hozza tudni, h a bm pl nem kapcsolja le percre pontosan sem a feltoltesi lehetoseg vegekor, sem a vegleges kiloveskor, csak par nappal kesobb, hatha a juzer csak feledekeny volt. Es anno a dominot se lottek le aznap. Lehet, h meg ma is igy van?

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#112547) 4Grider válasza prozodus (#112546) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azért nem várnak a lelövéssel újabb 90 napot...

(#112548) prozodus válasza 4Grider (#112547) üzenetére


prozodus
őstag

Azert erdekes matematikad van, hallod, ha a "par nap"ba neked belefer a 90... :D

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#112549) macssessz válasza prozodus (#112536) üzenetére


macssessz
tag

Mivel Te nem írtad meg hogyan kell csinálni, így csak meg kell valahol kérdezzem h mennyit kell várni, hol és hogyan kell vissza igényelni.

Mint az egyszeri emberek:
-Elnézést! A hajós utcát keresem.
-Elnézem. Keresse.

[ Szerkesztve ]

(#112550) prozodus válasza macssessz (#112549) üzenetére


prozodus
őstag

Pont ezert mutattam a topikot, de ennek megkerdezese helyett megint csak nyivakoltal, h nem... Vissza lehet keresni. Uff...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.