Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112101) bringasisti válasza 4Grider (#112100) üzenetére


bringasisti
őstag

Én arra gondolok hogy egyrészt olyan kis erősítés ami csak birtokon belül észlelhető az nem lehet gond, és ha Wi-Fi a másik oldal akkor meg miért ne.

BENEFON DELTA--------N8

(#112102) Starchm válasza bringasisti (#112101) üzenetére


Starchm
őstag

Akkor technikailag te egy mobil routert szeretnél ami veszi a jelet és wifiként tovább szórja vagy egy olyat ami veszi a jelet és a jelet szórja tovább?

(#112103) bringasisti válasza Starchm (#112102) üzenetére


bringasisti
őstag

Mindkét megoldás jó nekem, de a lényeg hogy ne kelljen SIM bele és a Telekom Tv adását tudjam nézni ami jön rendesen de pont akkor akadozik mikor az F1-ben valaki előzi a másikat. Kezdeti mobil időben volt az autós antenna amit a telefonhoz kellett illeszteni és erősítő nélkül volt vétel. Ennyi elég lenne szerintem 10 ezret költenek rá

BENEFON DELTA--------N8

(#112104) Bogyó bá' válasza bringasisti (#112103) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Pedig abba SIM kell... ....amit te szeretnél, az meg nem fog működni.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#112105) Starchm válasza bringasisti (#112103) üzenetére


Starchm
őstag

Mobil routerbe kell sim, a másik amit szeretnél meg nem legális.

(#112106) bringasisti


bringasisti
őstag

Az a gond a SIM- el hogy akkor vagy a telefonból állandóan át kell rakni , vagy nem tudom hogy működik a Tv szolgáltatás mert nekem a díjcsomagot része hogy bárhová megyek van Tv a telefonon adatkorlát nélkül. Olyan kütyü kéne és hirdetnek is 100 félét ami akkora térerővel rendelkezik ami birtokon belül marad.

BENEFON DELTA--------N8

(#112107) Starchm válasza bringasisti (#112106) üzenetére


Starchm
őstag

Ezek gsm signált küldenek neked maximum tovább, de neked 800mhz v 1800mhz v netán 2600mhz kéne a 4g miatt gondolom. Nem néztem körbe, de gondolom azok nem 10k-ban állnak meg.

(#112108) bringasisti válasza Starchm (#112107) üzenetére


bringasisti
őstag

Így igaz, ezért kérdeztem hogy aki vágja esetleg ismer ilyesmit. 50 ezer és fölötte is van .

BENEFON DELTA--------N8

(#112109) UHHH válasza bringasisti (#112106) üzenetére


UHHH
senior tag

Azt remélem tudjátok, hogy egy ilyen használatáért annyira megvágnak, hogy még rabosítanak is szerintem "illegális RF eszköz üzemeltetése". Szóval ne ajánlgassatok ilyen illegális dolgokat másoknak.
Amikor a szomszéd nem tudja a segélyhívót hívni, mert te kínai gsm cuccot használsz, akkor talán lehet probléma. De szerintem már a NAV is elkaszál/elkoboz ilyen vámra érkezésekor.

Úgyhogy: MODIK, töröljétek kérlek ezeket a szuper ajánlatokat.

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#112110) bringasisti válasza UHHH (#112109) üzenetére


bringasisti
őstag

Ez így egyáltalán nem igaz !!!! A Nokia telefon rendelkezett FM adóval ami a műsorszóró rádiók pályázaton nyerik el a frekvenciát! A telefon is tudott műsort sugározni amit gyakran használtam a lényege az volt hogy a zenét egy X frekvencián kitette és ha egy rádió közelébe tetted akkor az szolgáltatta a műsorodat. Itt a lényeg hogy a hatótávolság 10 Km vagy mint a Nokia volt 10-20 cm.

[ Szerkesztve ]

BENEFON DELTA--------N8

(#112111) Starchm válasza bringasisti (#112110) üzenetére


Starchm
őstag

Gondolom van egy "kis" különbség egy fm adó transmitterezése és egy gsm/3g/4g hálózat tovább osztása közt. Főleg ha télleg az történne amit UHHH írt, a szomszéd telefonálna és a te cuccodra dobná ami nem küldené tovább a jelet.

(#112112) bringasisti válasza Starchm (#112111) üzenetére


bringasisti
őstag

Nem értitek a lényeget sajnos. Itt a hatótáv a lényeg. A Conrad egy Budapesti bolt legális árukészletet

BENEFON DELTA--------N8

(#112113) st3v3np3t3r válasza 4Grider (#112100) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

jelerősítés nem minősül jeltovábbításnak...
itthon is kaphatóak gsm jelerősítők
például itt link vagy itt link és itt link
Ezek szerint ők illegálisan árulnak gsm jelerősítőt?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#112114) anglergab válasza bringasisti (#112112) üzenetére


anglergab
addikt

Amit szeretnél, olyan készüléket a szolgáltató tud biztosítani, nála kérdezz rá. Csak GSM relay/extender-ről hallottam eddig náluk.
Ehhez természetesen nem kell SIM és internet.

(Ha van internet, akkor mini bázis is jó lehet. Ebből 2G/3G-sről hallottam.)

Sőt, elképzelhető hogy tudnak állítani a bázison, hogy jobb legyen a jeled és akkor nem kell extender/bázis hozzád.

[ Szerkesztve ]

(#112115) bringasisti válasza st3v3np3t3r (#112113) üzenetére


bringasisti
őstag

Igen ilyent szeretnék, csak ezek olyan eszközök amit a volt munkahelyem is használt egy egész épület számára. Ott nem számított hogy mekkora az árcédula. Most úgy néz ki hogy találtam egy autós megoldást 10 alatt van. Azt hiszem megrendeltem.

BENEFON DELTA--------N8

(#112116) bringasisti válasza anglergab (#112114) üzenetére


bringasisti
őstag

Ez egy üdülő övezet nyáron van adatforgalom télen egy lélek se. Ezért nincs csak gyenge jel, aki pedig akar valamit az a kábel szolgáltatást vegye igénybe mert ki van építve. Csak én van hogy fél évig a környékre se megyek és ha ott vagyok akkor max 2 napot. Ezért nem akarom bevezetni a Tv internet szolgáltatást évi 70 ért.

BENEFON DELTA--------N8

(#112117) anglergab válasza bringasisti (#112116) üzenetére


anglergab
addikt

LTE-hez kell?
Amúgy MultiSIM+mobil router+antenna is megoldás, akkor sem kell SIM-et cserélgetni.

(#112118) Mikulásbá válasza bringasisti (#112116) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Mobil routerben gondolkodj,én lakott területtől 4 km-re melózok a pusztában,ott is elég jól hozza a jelet a kis kütyü.Nem kell külön antenna.

[ Szerkesztve ]

(#112119) bringasisti válasza anglergab (#112117) üzenetére


bringasisti
őstag

Megnézem hogy árban hogy jön ki. Köszi

BENEFON DELTA--------N8

(#112120) bringasisti válasza Mikulásbá (#112118) üzenetére


bringasisti
őstag

Típus esetleg tudnál adni?

BENEFON DELTA--------N8

(#112121) Mikulásbá válasza bringasisti (#112120) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Amit érdemes,az drága is Nekem TP-Link M7450 van 2x2-es antennával.Elég lehet a 7350 is.

(#112122) bringasisti válasza Mikulásbá (#112121) üzenetére


bringasisti
őstag

Köszi

BENEFON DELTA--------N8

(#112123) UHHH


UHHH
senior tag

Kicsit utánalestem ennek a mobilhálózat erősítés dolognak és a femtocella megoldás lehetne gyógyír?! :D

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#112124) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Sziasztok.
Sajnos nekem nincs Telekomos kártyám, de távsegítség kéne édesanyámnak, hogy melyik menüpontban,menüpontokon végigmenve tudja az alkalmazásban a 4GB maratont aktiválni.

köszönöm :)

(#112125) UHHH válasza Atomgeszi (#112124) üzenetére


UHHH
senior tag

Fogj TE egy androidos mobilt és rakd fel az appot, majd anyud nevében regisztráld be és aktiváld be neki amit akarsz! :) Esetleg : "A 1777-es számonHívd Domino központunkat, és válaszd ki a megfelelő menüpontot."

De szerintem sokkal hasznosabb, ha te nyomkodod majd ezentúl neki.

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#112126) Atomgeszi válasza UHHH (#112125) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Mivel nem egy helyen lakunk, és csak messengeren tudunk beszélni, nekem pedig nincs Telekomos kártyám, gondoltam, hogy el se jutok addig a menüpontig, ha nincs mihez rendelnie az alkalmazáson belüli opciókat_teszem azt SIM kártyához_, de a 1777-es jó ötletnek tűnik, köszönöm.

(#112127) csako válasza Atomgeszi (#112126) üzenetére


csako
veterán

Az alkalmazásba be tudsz jelentkezni az ő telefonszámával bármilyen szolgáltatós kártyát használva, 4G-ről vagy wifiről, sőt még android emulátorral PC-t használva is :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#112128) UHHH válasza Atomgeszi (#112126) üzenetére


UHHH
senior tag

Messengeren: "Édesanyám, milyen kód van a most kapott telekomos sms-ben?" Megírja, s ennyi. Te beregisztrálsz helyette és mindent tudsz kapcsolgatni, ha elmondja a regisztrációs kódot. Utána rá már nincs szükséged a telekomos állítgatáshoz!

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#112129) anglergab válasza Atomgeszi (#112124) üzenetére


anglergab
addikt

4 GB már nincs.
Szám kiválaszt > Középső fül > Bekapcsolható adat-szolgáltatások > Maraton 3,5 GB > Rendben > Telefont érdemes újraindítani

(#112130) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Köszönöm :)

(#112131) UHHH válasza Atomgeszi (#112130) üzenetére


UHHH
senior tag

Egyébként idén van ingyen net mindenkinek, szintén a telekom appban tudod bekapcsolni!

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#112132) donmackó


donmackó
őstag

Érdeklődnék, hogy érdemes-e reklamálni hogy minimum 2, de van hogy 6 órát is késnek az sms-ek amiket kapok? Így elég nehéz bármilyen hitelesítést vagy azonosítót/ellenőrző kódot megadni.

Release the cable hounds!

(#112133) ubyegon2 válasza donmackó (#112132) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Egy ideje nekem is random jönnek a kártyás vásárlásról az SMS-ek. Banki belépő SMS is volt, hogy csúszott, szerencsére akkor már szart se értem vele.

(#112134) donmackó válasza ubyegon2 (#112133) üzenetére


donmackó
őstag

Nekem lassan egy hónapja van ez. Legjobb az volt hogy a feleségem írta hogy mi kell a boltból, én meg akkor kaptam meg mikor már hazaértem.

Release the cable hounds!

(#112135) anglergab válasza donmackó (#112134) üzenetére


anglergab
addikt

+ubyegon2: Van VoWiFi-d?

[ Szerkesztve ]

(#112136) ubyegon2 válasza donmackó (#112134) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Legjobb az volt hogy a feleségem írta hogy mi kell a boltból, én meg akkor kaptam meg mikor már hazaértem.

:DD

Ez már quasi válóok, lehetne perelni a T-t! :Y

Mondjuk kb ugyanazon idő óta Messengerre sem úgy jönnek át az írások, mint azóta.....

[ Szerkesztve ]

(#112137) donmackó válasza anglergab (#112135) üzenetére


donmackó
őstag

Ezt sajna nem tudom, mert Én nem kértem, és nem is állítottam ilyesmit. Gondolom nincs.

Release the cable hounds!

(#112138) ubyegon2 válasza anglergab (#112135) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Vowifi? Kizárt dolog, mert nem tudom. 😀
De viccet félretéve, én nem tettem lépéseket, hogy legyen. Hol lehet ezt lecsekkolni?
Xiaomi Redmi 4X-nél nem is lehet csak úgy beállítani.

[ Szerkesztve ]

(#112139) fery02 válasza ubyegon2 (#112138) üzenetére


fery02
addikt

Ha nem tettél lépéseket, akkor biztosan nincs bekapcsolva.
Bekapcsoltatni lehet, ügyfélszolgálatot kell hívni. Aztán meg a telefonon be kell állítani a Beállításoknál. Nem tudom a te telefonodon lenne-e rá beállítás.

Megj: Domino-soknak egyelőre esélytelen a Vowifi bármilyen úton is.

(#112140) ubyegon2 válasza fery02 (#112139) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Köszi a megerősítést, mintha olvastam volna itt ezt, csak nem érint, így nem maradt meg benne. Mókolni kell a Redmi 4X-szel, azt tudom, de nulla esetben tudnám kihasználni ezt az okosságot, a Mi 9 SE-n talán már be lehetne kapcsolni.

(#112141) prozodus válasza Atomgeszi (#112124) üzenetére


prozodus
őstag

Rakd fel az appot, ott a szamat konnyeden regisztralod, es onnan nemcsak a maratont fogod tudni bekapcsolni, hanem a szerdakat is.
Nekem a t-appos teloban van a kulfoldi app is, de mind2 kartya mas telokban, mert a 3. kartyan jobb (korlatlan digi) a net. Es innen bizergalom anyam szamat is, mar teljesen beletanult.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#112142) tibor23


tibor23
senior tag

Telekomos flottánál bekapcsoló a Vowifi?

(#112143) lugosi válasza tibor23 (#112142) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Próbáld meg Sms-ben, vagy sikerül, vagy nem.

(#112144) tibor23 válasza lugosi (#112143) üzenetére


tibor23
senior tag

Nem tudja a tulaj a jelszavát sajnos, így az nem megy.

(#112145) anglergab válasza tibor23 (#112142) üzenetére


anglergab
addikt

Attól függ. A legtöbb esetben igen.

(#112146) lugosi válasza tibor23 (#112144) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Telefonos üfsz-en való bekapcsolásnál is kell (legalábbis mikor én bekapcsoltattam, kellett).

(#112147) Met


Met
nagyúr

Sziasztok!

Egy ideje nem jönnek az sms-ek arról hogy valaki hívott amikor ki voltam kikapcsolva.
A 1414-re elküldtem a +HIVASERTESITO sms-t.
Jött vissza sms hogy be lett kapcsolva a szolgáltatás de sms-t nem kapok.
Bekapcsolás előtt hangposta volt ha hívtak, bekapcsolás után a hívott fél nem kapcsolható vagy mi a szöveg.

Mit kell be vagy kikapcsolnom? Esetleg az app-ban valahol?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#112148) kali válasza Met (#112147) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Próbáld meg úgy, hogy a telefonon beállítod a megfelelő hívásátirányítást (például nem elérhető) a +36309876543 telefonszámra.

(#112149) lugosi válasza kali (#112148) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem azt mondta az ügyfélszolgálat, hogy volte mellett nem működik a hívásértesítő sms.

(#112150) kali válasza lugosi (#112149) üzenetére


kali
legenda

Működik az, használom régóta.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.