Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112601) McReay


McReay
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap Telekom üzletben (személyesen) vásároltunk flottás számhoz készüléket 22 hónap törlesztőre és vállalatunk újabb hűségidőt az adott számra.

Ezzel nincs gond, régóta ügyfelek vagyunk (és maradunk is a flotta nyújtotta szolgáltatások miatt).

Az lenne a kérdés, hogy ilyen esetben él e a vásárlástól számított 3 napos elállás, mert a kihozott készülék nem nyújtja azt a minőséget, amit mi elvárnánk.

Szeretnénk kihozni egy másikat, ami ilyen árban jó szolgálatot teljesít(ene).

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#112602) kali válasza McReay (#112601) üzenetére


kali
legenda

Szia,

3 napos elállás nem létezik jogilag, illetve személyesen eszközölt vásárlásnál nincs ilyen jellegű elállás.

[ Szerkesztve ]

(#112603) prozodus válasza McReay (#112601) üzenetére


prozodus
őstag

A hibasat lehet visszavinni 3 napon belul. A minosegi kifogas elvileg nem hiba meg, mondvan, h kiprobalhattad. De ha mazlid van, visszaveszik.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#112604) kovilac


kovilac
tag

Sziasztok! Másnak is feltűnt, hogy milyen pofátlanul alacsony lett az előfizetéshez biztosított készülékkedvezmény? A Galaxy S8+ra még 130.000 kedvezményt kaptam. Most ez 22.000 lenne. :(

(#112605) viera válasza kovilac (#112604) üzenetére


viera
őstag

Sajnos ez így van,én inkább nem írtam alá hűségidőt.Telefont meg vettem máshol ahol amúgyis olcsóbb mint a Telekomnál. :(
Ilyen nálam pedig nem mostanában volt,előtte mindig náluk vettem a telefont.De most már van 4 előfizetésem amin nincs hűségidő.

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#112606) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Nem értek egyet. Ki kell fogni akciót, mint mindig.
Decemberben vettünk S10+-t 65-ért.
16000-t fizetünk törlesztővel, havidíjjal együtt erre az előfizetésre (mert járt 50 % Magentában a legnagyobb netes, HBO G0-s csomagra, és 30 % a telefonálásra).
Számolok egy GSM árat a készülékre, amit ráadásul kamatmentes részletre kapunk, az legyen havi kb. 10000.
A maradék 6000-ért korlátlan beszéd multiSIM-mel+korlátlan net+HBO GO. Nekem nem tűnik rossz boltnak.
De a Mate 20 Lite is jó vétel most 50-ért listaáron, bármilyen előfizetéssel bestbuy. Dominó előfizetésre váltással csak netes csomaggal megáll 30-ból. És a havidíjjal együtt alig többet fizetsz két év alatt, mint listaáron.
Okosan kell.

[ Szerkesztve ]

(#112607) viera válasza hangyász2 (#112606) üzenetére


viera
őstag

Vannak telefonok amik jó áron vannak,de én csak a mobil előfizetéshez járó kedvezményre gondoltam.Ha összevonjuk a kedvezményeket akkor már jó árát kapunk.Én is mostanában fogok Magentába lépni és itt már tervezek kihozni egy készüléket. :K

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#112608) hangyász2 válasza viera (#112607) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Vannak készülékek is jó áron, mint a Mate 20 Lite, és vannak időszaki online akciók készülékkedvezményre is. Ilyen volt az S10+ 65000-ért. Ha valaki árérzékeny, ilyenkor kell venni. Egyébként némileg valóban átstrukturálták a kedvezményeket az elmúlt két évben, alapesetben kisebb, de Magentában meg nagyobb lehet.

Speciel mi a legkisebb előfizetéseken kb. 3-4 éve ingyen cseréljük a telefont ezeken a januári készülékakciókon. Sőt, volt hogy többért ment el a régi, mint az új. És nem is rossz telefonok, és nem is feltétlenül régi modell. Ilyen utoljára a westeles időkben volt.
A flagshipeken meg kivárjuk az időszaki online promóciót, az is minden évben van.

[ Szerkesztve ]

(#112609) Keem1 válasza kovilac (#112604) üzenetére


Keem1
addikt

Nagyjából csak összegezni tudom az elhangzottakat: nincs már egyértelműen padlóalacsony készülékdíj előfizuhoz. Lehet, de nem következik egyenesen. A telkó szolgáltatóknak nem a készülék a biznisz, hanem a szolgáltatások (a készülék csak egy szükséges rossz, meg kell tűrniük). Amikor a húgomnak kihoztunk egy készüléket személyesen (online akartuk, de akkor ott nem lehetett), fél órát tököltünk, mert a srác minden szir-szart ránk akart tukmálni. Azért mentem, hogy ezeket megspóroljuk, de alig tudtuk. Mondtuk, hogy nem, nem kell 30 megabites otthoni net, mert 300-as van. Nem, elég neki a 2 GB net, másfelet használ, akkor jóember, minek neki 6 GB..
Persze épp az a telefon a többihez képest jó árban volt (S10e 140 ezerért, míg Edigital és társai 180-190 ezer).

Ettől függetlenül mindig érdemes megnézni a nagyobb elektronikai áruházakat is, ha egy konkrét készülék kell, mert lehet, hogy ugyanúgy megkapjuk kamatmentes áruhitelre (igaz, az 10-15 hó lesz), de cserébe nincs rablánc, és lehet, hogy épp így lesz olcsóbb, nem a szolgáltatótól.

Az internet világában már nem nehéz utánanézni és utánaszámolni:
- telkó cég: szolgáltatásunk + készülék ár
- más telkó cég: szolgáltatásunkhoz hasonló ő csomagjuk +az ő készülék áruk (a számhordozás ma már nem ördöngösség, akár hűségidőnként is lehet váltogatni)
- elektronikai áruház: saját telkó díjcsomagunk + kamatmentes áruhiteles bolt ára
Osztasz-szorzol, és már tudni is fogod, hogy mit tegyél.

Akciók mindig mindenütt vannak, én pl. sok dolgot kamatmentes áruhitelre veszek, itt csak épp annyi a "bibi", hogy nem én döntöm el, hogy mikor mit veszek. Pl. tavaly MILC gépet vettem májusban. Szeptemberben akartam, de épp akkor volt akcióban (még mostanság sincs olyan jó áron, mint akkor) és 0% THM-mel. Most tévére várok, amikor épp nem a mosógépeket, hanem a televíziókat hirdetik hasonló jó akcióban, lecsapok rá. Aztán ha az is kifutott, jöhet megint valami más. Hitelekért nem fizetek egy vasat se, csak kivárok a 0%-ra.

(#112610) peestike


peestike
senior tag

Az alkalmazás mobilinternetnél ezt írja: jelenleg nincsenek aktív mobilinternet-szolgáltatásaid. Másnál rendben van a dolog? Csak azért zavaró, mert nem tudom hogyan állok nettel. Köszönöm szépen!

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#112611) sopruk válasza peestike (#112610) üzenetére


sopruk
aktív tag

Nálam négy dominó kártyásnál is rendben mutat mindent...

(#112612) snooze válasza hangyász2 (#112606) üzenetére


snooze
veterán

ezt hogy érted?
dominora gondoltam..
"De a Mate 20 Lite is jó vétel most 50-ért listaáron, bármilyen előfizetéssel bestbuy. Dominó előfizetésre váltással csak netes csomaggal megáll 30-ból. "

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#112613) peestike válasza sopruk (#112611) üzenetére


peestike
senior tag

Köszi! Havidíjas 2 előfizetés, 2 különböző teló, mindkét app ugyanezt mondja. Lehet megkérdezem az ügyfélszolgálatot. Hátha...

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#112614) snooze válasza peestike (#112610) üzenetére


snooze
veterán

nálam meg duplán mutat..
112594-en van foto..

GO Gunners!!!

(#112615) hangyász2 válasza snooze (#112612) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Ha van egy 3 hónapnál régebbi Dominó kártyád, és előfizetésesre váltod, kapsz 11000 forint kedvezményt. Csak netes előfizetésre (Net 3GB) jár még 3300, 6600 meg online kedvezmény. Ez 20900, ha jól számolom. Így a készülék 29400. Én mindig magamból indulok ki, és egy magentás havidjí kb.erre kb. 24*1323=31750 két év alatt.
Az 61150 Ft két év alatt kamatmentes részletre, havi 6 GB-tal.
Egyébként én otthonira vettem 30-ért, és az előfizetés is lement 500 Ft-tal, és csak egy évvel lett hosszabb, mert volt még vissza egy év.

[ Szerkesztve ]

(#112616) snooze válasza hangyász2 (#112615) üzenetére


snooze
veterán

csak netes 3gb hol találhato?nem találom..

GO Gunners!!!

(#112617) Pxs


Pxs
aktív tag

Másnak sem megy a webes fiókban a Számlák oldal?
Két napja küzdök, hogy egyáltalán behozza a fiókomat ott, most behozta, de "a lap nem jeleníthető meg."

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#112618) kali válasza Pxs (#112617) üzenetére


kali
legenda

Nálam megy.
Próbáld meg esetleg inkognitó módban, privát lapon bejelentkezve.

(#112619) ubyegon2 válasza Pxs (#112617) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Megnéztem most, minden megy nálam is Firefox-on, le is tölti az előző számlákat rendesen. Vagy Kali javaslata alapján próbáld vagy másik böngészővel. Magát a fiókot előző napokban is simán behozta notebook és mobilapp is.

(#112616) snooze

Mobil Havidíjas díjcsomagoknál az első opció. ;) Notebookon legalábbis.

[ Szerkesztve ]

(#112620) McReay válasza kali (#112602) üzenetére


McReay
aktív tag

Szomorúan olvasom, de köszönöm az információt!

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#112621) kali válasza McReay (#112620) üzenetére


kali
legenda

Hátha alapon bepróbálhatod persze, de ilyen jellegű kötelezettségük nincs, ügyintéző pedig nagyon ritka, hogy bevállalja a más irányú lepapírozást.

(#112622) 4Grider válasza kali (#112621) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem célszerű ilyesmit írni neki, ha egyszer a 3 napos cseregarancia másról szól, nem arról, hogy ha nem tetszik a készülék valamiért, akkor visszaviszem és cserélgetem. Nem kölcsönző egyik partner sem, az ilyen készülékek értékcsökkenését meg valakinek be kell nyelnie.

(#112623) snooze válasza 4Grider (#112622) üzenetére


snooze
veterán

ne féltsd öket,megoldják..olvass vissza kicsit,hogyan járt a kolléga..ennyi..

GO Gunners!!!

(#112624) 4Grider válasza snooze (#112623) üzenetére


4Grider
nagyúr

Olvastam, de ott nem arról volt szó, hogy szuper olcsón (jóval nagyker/beszerzési ár alatt) vette?

(#112625) snooze válasza 4Grider (#112624) üzenetére


snooze
veterán

de,csak valaki zsir ujat kapott ugyanannyiért..valakinek meg bontott,használt jutott..

GO Gunners!!!

(#112626) 4Grider válasza snooze (#112625) üzenetére


4Grider
nagyúr

A legjobb helyeken is előfordul, hogy az elfekvő készletbe kerülnek az elállási joggal érintett termékek. Mert ugye azok nem használtak, csak kipróbált termékek. Mi is csak úgy vesszük vissza a kipróbált termékeket, hogy ha azokon a használatból eredő sérülés (pl. karc) van, akkor a burkolatcserét a kedves vásárló fizeti, hiszen a boltban kipróbáláskor sem karcolhatja össze kártérítési felelősség nélkül a kiállított termékeket.

(#112627) snooze válasza 4Grider (#112626) üzenetére


snooze
veterán

az igaz,de akkor fel kell tüntetni,hogy ujra csomagolt,refurb készülék,és az árat is ahhoz igazitani..ezt ugye elfelejtették közölni..

GO Gunners!!!

(#112628) adolfo01


adolfo01
tag

Sziasztok.

Van aktív Maraton internet csomagom.Van még valamennyi netem a 4 Gb -ból,gondoltam rendelek még mellé mielőtt teljesen elfogyna.De sajnos nem engedi a rendszer.Ügyfélszolgálat azt mondta,hogy valószínű azért van mert meg van netem az előző Mararon csomagból!
Nekem ez nem volt túl meggyőző,hogy "valószínü",hogy ezért van.Ezt azért illene biztosra tudni az ügyfélszolgálatnak!

Vélemeny valakinek.... :F

Köszi.

(#112629) kovacsmi_74 válasza adolfo01 (#112628) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Ha a 4 GB-ot keresed konkrétan, azt azért nem látod, mert azt már min. fél éve kivezették. Amúgy Maratonból többet is meg lehet venni, az nem kizáró ok.

[ Szerkesztve ]

(#112630) prozodus válasza adolfo01 (#112628) üzenetére


prozodus
őstag

Ez hülyeség. Bmilyen létező maratont rendelhetsz, bmennyi van az előző(ek)ből. Ha azokból nem enged rendelni, akkor már megint gond van...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#112631) adolfo01 válasza prozodus (#112630) üzenetére


adolfo01
tag

Szia.
A mobil app -ból nem is jelenik meg a Maraton mint opcionális rendelhető adatmennyiség.
A webes telekom felületen már igen,ott bejelölöm,aktív,de nem vonja le az egyenleget és nem is adódik hozzá a meglévő adatmennyiséghez!
Egyéb netem nincs csak a korábban megvasárolt Maraton.
Gondolom az addig felhasználható ameddig a sim kártyám érvényes,illetve aktív az egyenlegem.
Megint valami umbulda lenne? :F

kovacsmi_74 ................Tudom,hogy már nincs 4Gb Maraton.

[ Szerkesztve ]

(#112632) prozodus válasza adolfo01 (#112631) üzenetére


prozodus
őstag

Nekem ott van az appban az egyszeri adatok között.

A maraton addig él, ameddig a kártyád is.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#112633) adolfo01 válasza prozodus (#112632) üzenetére


adolfo01
tag

Dominós vagy és nincs más havi neted?

(#112634) prozodus válasza adolfo01 (#112633) üzenetére


prozodus
őstag

Csak maratonom van azon a kártyán.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#112635) adolfo01 válasza prozodus (#112634) üzenetére


adolfo01
tag

Akkor csak velem szívóznának?
Felhívom őket!
Köszi.

(#112636) prozodus válasza adolfo01 (#112635) üzenetére


prozodus
őstag

Vmi nem stimmel az appoddal.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#112637) kovacsmi_74 válasza adolfo01 (#112631) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Ok, bocs, ha tudtad...
Nekem is van még a (több) 4GB-ból, de látom a többit is, megrendelhetőek.

(#112638) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

2018 decemberben új előfizuval vettem részletre egy telefont.
Olyat lehet csinálni, hogy kifizetem a fennmaradó összeget -> felbontom az előfizetést -> kifizetem a kötbért -> új előfizetés & új telefon részletre 0 Ft előleggel, vagy ez nagyon felejtős?

(#112639) prozodus válasza prozodus (#112636) üzenetére


prozodus
őstag

Próbáltad újratelepíteni?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#112640) B.i.L


B.i.L
senior tag

Sziasztok!
Nem tudom hogy idevág de bepróbálom,ez miért van ?

[ Szerkesztve ]

Horgászni mentem...B.i.L

(#112641) btudos válasza Ron Swanson (#112638) üzenetére


btudos
veterán

Nem lehetetlen, de egyáltalán nem biztos, hogy 0 Ft lesz így az előleg.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#112642) MadMancs válasza btudos (#112641) üzenetére


MadMancs
veterán

Az elképzelés jó. Venni is tudsz. De nemhogy 0ft hanem az átlagosnál több előlegre készülj. Mivel Telekomnál negatív listán leszel az idő előtti szerződés bontás miatt.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#112643) kali válasza 4Grider (#112622) üzenetére


kali
legenda

Megoldható úgy, hogy mindenki jól jár - még az is, aki a későbbiekben megveszi a már kipróbált készüléket -, csak nem sokan ugranak így neki.

Frissült a Telekom alkalmazás (iOS), jöttek új funkciók.

(#112644) Ron Swanson válasza MadMancs (#112642) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Oh... :(
De ha látják hogy pl mindig időben befizetem a számlát meg a részletet, 15+ éve T-s ügyfél vagyok, meg a kötbért is rögtön kifizetném... akkor sem oldható meg hogy 0 Ft-ért kihozom a telót?

(#112645) btudos válasza Ron Swanson (#112644) üzenetére


btudos
veterán

Azzal, hogy felbontod a szerződést, egyből adsz magadnak egy friss fekete pontot mindezen pozitívum mellé, ami nem segít az összeképen. Az a gond, hogy senki nem fogja tudni neked előre megmondani, előleg nélkül el tudsz-e hozni készüléket, amíg meg nem próbálod.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#112646) Ron Swanson válasza btudos (#112645) üzenetére


Ron Swanson
senior tag

Régen eléggé ügyintéző függő volt ez az előleg dolog, nem tudom hogy azóta szigorítottak-e.
2018-ban egy iPhone XR-t vettem részletre. Az ALLEE-ban valami 180 ezer előleget mondtak. 1 órával később a MOM Park-ban elhoztam 0 Ft-ért...

No mindegy, majd megérdeklődöm az üzletben vagy az online ügyfélszolgálaton. :R

(#112647) Caranita válasza btudos (#112645) üzenetére


Caranita
aktív tag

Szó sincs róla, az új portfólió és kedvezményrendszer lényege, hogy bármikor újraköthetem a hűséget, semmilyen feketepont nem jár 2 éves hosszabbításért:)

(#112648) szalai112


szalai112
senior tag

Sziasztok
Tavaly olyant mondot nekem egy telekomos hogy lehetőség van félévente készülék csere?
Magenta1 vagyok , hátha valaki jobban tudja?

[ Szerkesztve ]

(#112649) szemesi69 válasza szalai112 (#112648) üzenetére


szemesi69
addikt

Üdv! Nekem is ezt mondták 2019 decemberben, akkor lettem magentás, és vettem készüléket is. Állítólag ez már jó ideje így van.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#112650) szalai112 válasza szemesi69 (#112649) üzenetére


szalai112
senior tag

De gondolom a régi törlesztőt nem engedik ell :))

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.