Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111051) kali válasza Rage47 (#111044) üzenetére


kali
legenda

Megnézheted a fiókban, a fizetendő törlesztőnél nyitható le a részletezés.

(#111052) Fecogame válasza csako (#111050) üzenetére


Fecogame
veterán

Értem, köszi!

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#111053) prozodus válasza gigabytman (#111049) üzenetére


prozodus
őstag

:)
Még az ősrégi nokián is csinál furcsa dolgokat a volte óta.
(Elvileg írtam neked du, h próbáld meg legalább a telón kikapcsolni, ha már azt írja, h be van, de úgy látom, elszállt vhol az éterben. A legutóbbi fejlesztés óta elég fura dolgokat csinál a fórum néha...)

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#111054) herdsman12


herdsman12
őstag

Telekom app figyelmeztet, hogy ez+az megvaltozott és elugraszt egy 2018 novemberi keltezésű doksira.
Tudja valaki mi történt?

(#111055) mickemoto


mickemoto
őstag

Miért van az hogy a szerdánként akciós ingyenesen beállítható adat illetve hanghívás { konkrétan 30 perc díjmentes belföldi hanghívás} helyett az alap egyenleg ők vonja a percdíjat?

(#111056) 4Grider válasza mickemoto (#111055) üzenetére


4Grider
nagyúr

Adat esetén az igénylést követően kell egy fel- le csatlakozás (repülő mód vagy adat ki-be). Lehet, hogy hívásnál is kell, bár az kicsit furcsa lenne. Inkább az a jellemző, hogy az ingyenes irány valójában nem ingyenes, mert másik szolgáltatónál van (pl. hordozott szám).

(#111057) prozodus válasza mickemoto (#111055) üzenetére


prozodus
őstag

Mert pl a telot nem inditottad ujra?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#111058) mickemoto válasza 4Grider (#111056) üzenetére


mickemoto
őstag

Adat is volt 300 MB, az működött rendesen, csak a hanghívás nem, pedig nem csak hálózaton belülre érvényes hanem belföldi bármely irányba elvileg.

(#111059) mickemoto válasza 4Grider (#111056) üzenetére


mickemoto
őstag

Elnézést, igazad van. Csak hálózaton belül felhasználható. :R

(#111060) Karavik


Karavik
veterán

Szolgáltatói oldalon (Telekom) aktiváltattam a VoWiFi szolgáltatást és bekapcsoltam VoWiFi funkciót a telefonon is WLAN preferred opcióra állítva. Elvileg minden adott hogy működjön, de a gyakorlatban sajnos mégsem működik.

Úgy teszteltem, hogy aktiváltam a repülő módot és bekapcsoltam csak a WiFi-t és elindítottam egy normál hívást majd ezt a hibaüzenetet kapom:

'Radio OFF: Turn off airplane mode or connect to wireless network to make a call'

Mit kellene még tenni, hogy működjön?

Teló: Xiaomi MI MIX 2S

Xiaomi 14 12+512GB / Android 14 Global EU hyperOS

(#111061) antal750 válasza Karavik (#111060) üzenetére


antal750
aktív tag

Nálam is ez van mate 20 pro

(#111062) kali válasza Karavik (#111060) üzenetére


kali
legenda

Olyan telefonnal használni a funkciót, ami hardveresen és szoftveresen is támogatja a szolgáltató szemszögéből is.

(#111063) Karavik válasza kali (#111062) üzenetére


Karavik
veterán

Milyen támogatás hiányzik? Szolgáltatói oldalon nincs készülék megkötés...

Xiaomi 14 12+512GB / Android 14 Global EU hyperOS

(#111064) kali válasza Karavik (#111063) üzenetére


kali
legenda

(#111065) Karavik válasza kali (#111064) üzenetére


Karavik
veterán

Ez szívás...

Xiaomi 14 12+512GB / Android 14 Global EU hyperOS

(#111066) kory24 válasza kali (#111064) üzenetére


kory24
őstag

Ez a lista nem teljes.

Nekem pl P20 Pro van és azon is működik.

(#111068) kali válasza kory24 (#111066) üzenetére


kali
legenda

Nem, de ami nincs rajta, annál kérdéses, nem garantált a megfelelő működés.
Azért linkeltem csak, hogy látszódjon, van ilyen megkötéses része is, miszerint panasz esetén a szolgáltató tud mire hivatkozni.
Xiaomi telefonokat csak most kezdtek el forgalmazni, korábban azzal semmi ilyen tesztelést nem végeztek, sőt, talán még most sem erőltetik...

(#111069) sopruk


sopruk
aktív tag

A Telekom app reggel óta alig működik. Néhányszor sikerült belépni pár percekre. Vagy ez mindig ilyen? :DDD

(#111070) enginev3.0 válasza sopruk (#111069) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nálam most is megy

Szerintem stabilabb mint régen a weboldal

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#111072) sopruk válasza enginev3.0 (#111070) üzenetére


sopruk
aktív tag

Most igen, de reggel óta próbálgatom és minden 5.-re ha beengedett, de volt, hogy csak pár percig aztán lefagyott...
Mindegy, már megoldottam vele amit akartam...

(#111073) sopruk válasza #40993792 (#111071) üzenetére


sopruk
aktív tag

Akkor most pont kifogtam :)

[ Szerkesztve ]

(#111074) AtiSnatch válasza kali (#111062) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Mate 20 pro-m van, működik. :)

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#111075) prozodus válasza sopruk (#111069) üzenetére


prozodus
őstag

Nem reggel ota. Mar tegnap este nagyon szar volt. Hol ment, hol nem ment, de tobbnyire nem...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#111076) antal750 válasza AtiSnatch (#111074) üzenetére


antal750
aktív tag

Nekem is mate 20 pro van mégsem akarja.. Telekomos

[ Szerkesztve ]

(#111077) anadroid


anadroid
senior tag

Nem tudom, mióta, de a shopban 22000 Ft online kedvezmény és 3300 Ft készülékkedvezmény van. Korábban mindkettő 5-6 ezer körül volt.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#111078) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Fel vagyok háborodva a Telekom adategyeztetési gyakorlatán.
Kaptam sms-t hogy az asszony dominóját egyeztetni kell (az én nevemen van).
Gondoltam bemegyek mert arra volt dolgom, van három dominóm, egyeztetni szeretnék.
Azt mondja az ügyintéző hogy csak azt tudom ami nálam van.
WTF???!!!
Így a háromból egyet tudtam megcsinálni.
Mondom neki, ember, én vagyok az előfizető, csinálja már meg.
Nem csinálta.
Saját előfizetés révén az egyeztetést nem tudom megcsinálni, de ha akarom akkor viszont meg tudom szüntetni.
Fuck logic.
Dühöngés vége.

(#111079) anadroid válasza n@p@lm (#111078) üzenetére


anadroid
senior tag

Telekom oldalán csináld, nem kér semmit sem, nem küld SMS-t. Kettőt egyeztettem, az egyik SIM fél éve nem járt telefonban.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#111080) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Hello, domino dupla megrendelese eseten mi történik ha elerem az adatforgalmi limitet?
Megszunik a net, vagy csak lassitanak a tovabbiakban?

Olyan netet keresek mobilra, ami az adatforgalmi limit elerese utan még mukodik, igaz korlatozva a sebbességet.
Van meg ilyen, vagy mar csak fix adatmennyiseggel rendelkezo adatcsomagok vannak?

[ Szerkesztve ]

(#111081) SV21


SV21
tag

Üdv mindenkinek!

Online készülék rendelés esetén, dominóról havidíjas előfizetésre váltva, ha meggondolja magát az illető, és 14 napon belül eláll, kell ilyenkor hivatkozni valamire? A visszaküldés díja gondolom őt terheli..
És a 14 nap az átvételtől vagy az online rendelés leadásától indul?

Előre is köszönöm a választ!

(#111083) dptrsk válasza n@p@lm (#111078) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Tudod miért van ez az egész herce-hurca?
Na azért nem lehet szám bemondásra adatot egyeztetni.

Emellett ahogy előttem írták, miért nem kényelmesen otthonról intézted?

(#111084) n@p@lm


n@p@lm
őstag

Próbáltam, megköpködött a rendszer.
Pedig a megfelelő adatokat adtam meg....
Tavaly weboldalon keresztül csináltam, nem volt semmi gond.

(#111085) StLui válasza n@p@lm (#111084) üzenetére


StLui
veterán

néha elakad, főleg a születési hely miatt, Budapest, Budapest V., Budapest V. Magyarország

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#111086) n@p@lm válasza StLui (#111085) üzenetére


n@p@lm
őstag

Most megpróbálom Gabival megcsetelni a dolgot.

(#111087) Zeki válasza lionshamlet (#111080) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nincs már lassítós net.

(#111088) n@p@lm válasza StLui (#111085) üzenetére


n@p@lm
őstag

Sikerült, én voltam a balfék....hamut szórók a fejemre :))

(#111089) csako válasza StLui (#111085) üzenetére


csako
veterán

Rövid másik szolgáltatatós sztori: Megkértek, hogy adategyeztessek két telefonszámot, ugyanarra a személyre, és az egyiknél zárójelben utána kellett írni az országot, a másiknál nem :Y

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#111090) StLui válasza csako (#111089) üzenetére


StLui
veterán

Na az szép, és érdekes, mert elvileg központi adatbázissal kell egyezzen az adat úgy tudom

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#111091) anadroid válasza StLui (#111085) üzenetére


anadroid
senior tag

Helyesen mostanában Budapest05. Semmi más nem kell mögé. Egyébként ahogy az adott igazolványon szerepel. Római számmal budapesti kerületet manapság nem szoktak írni hatóságék.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#111092) StLui válasza anadroid (#111091) üzenetére


StLui
veterán

Jogos, csak hirtelen fejből írtam, ráadásul nekem már volt olyan, lehet ügyfélkapu téma, ahol a Magyarországot is oda kellett írnom

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#111093) anadroid válasza StLui (#111092) üzenetére


anadroid
senior tag

Két éve még kellett, nekem a tavalyi volt eltárolva, abból töltötte ki a robot a teljes lapot, úgyhogy kb. 3-4 kattintás volt az egész.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#111094) prozodus válasza StLui (#111090) üzenetére


prozodus
őstag

Elvileg igen. Gyakorlatilag meg mar sokszor ott sem stimmel az adat. Anyam nevet csak 2x rontottak el: eloszor, amikor megszuletett, aztan meg, mikor gepre vittek az adataimat. Egyiket sem javitottak meg ki. Uh mai napig 2 hibaval szerepel a neve mindenemben...

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#111095) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Adat egyeztetni szeretnék a weboldalon egy élő, jelenleg is használt, nem számhordozott domino kártyás számra, de ezt írja:
"Az adategyeztetést kizárólag Telekom feltöltőkártyás hívószámra tudod elvégezni. Elképzelhető, hogy az általad megadott telefonszám nem a Telekom hálózatához tartozik. Kérjük, add meg annak a Domino előfizetésnek a telefonszámát, melynek adatait egyeztetni szeretnéd!
A megadott telefonszám nem Domino előfizetői szám. Számlás előfizetésre az adategyeztetést nem szükséges elvégezni. Kérjük, add meg annak a Domino előfizetésnek a telefonszámát, melynek adatait egyeztetni szeretnéd!
A megadott telefonszám deaktív állapotú, ezért arra egyszer használatos jelszót nem tudunk kiküldeni."

Ilyenkor mi a teeedő?

[ Szerkesztve ]

(#111096) lionshamlet válasza Zeki (#111087) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Szomoruan hallom, köszi.

(#111097) Nikaré válasza zsoltzsolt (#111095) üzenetére


Nikaré
őstag

Személyes ügyintézés lesz ebből.

(#111098) dptrsk válasza zsoltzsolt (#111095) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

1414-et hívd fel és jelezd a hibát.

(#111099) zsoltzsolt válasza Nikaré (#111097) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi szépen!
Neked is (#111098) dptrsk

(#111100) prozodus


prozodus
őstag

Ugy tunik, ma Guatemalaban vagyunk nepszeruek...

+502.......

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.