Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106601) zeon.hu válasza radio100jozs (#106599) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Vicces ár, szerintem helyit kapok ennyiért, 5-10 GB-ot.
Amúgy csak átutazunk, hétfőn és kedden.

#?*@&!

(#106602) kinder93 válasza zeon.hu (#106598) üzenetére


kinder93
aktív tag

Mennyi időre mész?

(#106603) zeon.hu válasza kinder93 (#106602) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Reggel indulunk Bulgáriába, kedden reggel van egy 5-6 órás munka, utána jövünk is vissza, mert szerdán már itthon dolgozunk.
Több napra majd májusban megyünk.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#106604) kinder93 válasza zeon.hu (#106603) üzenetére


kinder93
aktív tag

Ajánlom a Vip kártyát, mert jó sok netet ad 7 napra rögtön.
link

Vagy a Telenor, ami picit kevesebb net, de jobb lefedettség.
link

Szerintem 300 dinar körül van mindkettő ára.

(#106605) ubyegon2 válasza kali (#106592) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

még azt is divat csinálni és mondani, hogy nincs náluk készleten Domino SIM - pedig a váltáshoz muszáj annak megfelelő SIM kártyára cserélni

Én is olvastam milyen kálváriával jár az előfizetés Dominosítása, épp lejárt a hűségem, de csak bemegyek valamelyik nap elintézni. Lehet, hogy teljesen marha ötlet, de ha nincs nekik Domino SIM és nekem van egy felesleges még aktív és azt adom oda, hogy itt van egy, azzal is meg tudják csinálni elméletileg?

Van technikai akadálya ennek, mert azt persze sejtem, hogy ott mit fognak mondani, de remélem hatékony hangulatban leszek majd, akkor addig el nem jövök, míg nincs elintézve valami módon. Gondolom hivatalos Telekom üzletben célszerű ezt intézni, már ha egyáltalán tudhatom, melyek azok.....weboldalon ez kiderül?

(#106606) 4Grider válasza ubyegon2 (#106605) üzenetére


4Grider
nagyúr

Jutalék nélküli munka esetén te sem erőltetnéd meg magad, amikor a munkaadód azért ad neked minimálbért, mert azt a jutalékkal ki tudod egészíteni.
Mindegyik telekom üzlet hivatalos. A telekom.hu oldalon azért megkülönbözettik a partnerboltokat (Partner) a Telekom saját üzleteitől...

(#106607) Mikulásbá válasza ubyegon2 (#106605) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nekem is van bontatlan Domino kártyám,de az nem jó szerintem,a számomat szeretném megtartani-vagy nem tudom,hogyan is megy ez.

(#106608) dptrsk válasza ubyegon2 (#106605) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Vagy a rendszerben rendel egy gazdátlan SIM azonosítóra egy hívószámot(havidíjasról váltás), vagy már egy eleve összerendeltet ad ki(új értékesítés)

olyan nincs, hogy itt egy domino SIM erre kérem ezt a számot.

(#106609) ubyegon2 válasza 4Grider (#106606) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Jutalék nélküli munka esetén te sem erőltetnéd meg magad, amikor a munkaadód azért ad neked minimálbért, mert azt a jutalékkal ki tudod egészíteni.

Ezt ugye nem azért írod, mert engem vagy a többi ügyfelet akarsz meggyőzni arról, hogy inkább ne akarjuk ezt, hanem alapból úgy menjünk be egy szolgáltatóhoz, hogy kérdezzünk rá, kap-e ezért külön pénzt, mert ha nem akkor én kérek elnézést és már itt sem vagyok! :B

Amúgy ha az ismert feltételekkel is elvállalja a munkát, akkor már kötelessége normálisan végezni. De mehet máshová is, persze az ilyen üldögélős kényelmes meló az sokaknak tetszik.

Ha ég a házad, téged fog érdekelni, hogy a tűzoltó nem kap több pénzt akkor sem, ha bemegy az égő házba, mint akkor ha csak üldögél a laktanyában?

(#106608) dptrsk

olyan nincs, hogy itt egy domino SIM erre kérem ezt a számot.

Köszi neked is az infót. Eszem ágában nem volt csak úgy odamenni, hogy itt egy SIM, csak felmerült, ha már arra kell készülni, hogy alapból elhajtják az embert esetleg még úgy is, hogy belehazudnak a képembe, hogy nincs SIM...... Gyanítom, hogy ha hozott anyagból kéne dolgoznia, még többet kéne pötyögni a pici ujjacskájával, jaj dehogy terhelném én le ennyire, különben is fene a pofámat, hogy variálok itt össze-vissza! Ha már egyszer előfizettem, fizessem életem végéig, ne szegény ügyintézőket akadályozzam social media tesztelés közben! :(

[ Szerkesztve ]

(#106610) kovacsmi_74 válasza Mikulásbá (#106607) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Két hete váltottam vissza két havidíjas számomat Dominóra (Győr Pláza) . A kapott kártya csomagolása csak átlátszó fólia volt, telefonszám nem volt ráírva, utólag írta rájuk filccel az ügyintéző. A vonalkód felett CSERE DOMSIM... látszik. Senki nem volt előttem, max. 15 percet voltam bent, nem is akartak marasztalni, rám erőltetni mást. Dolgozói flottában voltam, hűség nélkül, de már egy ideje nem használtam ki, gondolom publikus csomagban meg jobbat nem tudott volna ajánlani. Amúgy mindhárom szolgáltatónak van a vállalat felé dolgozói csomagja, de most jelenleg egyik sem érdekel, a Dominó is jól személyre szabható most az alkalmazásból, ha több beszéd kellene átmenetileg pl. A kártyákért kellett fizatnem, 1990Ft=80perc+1GB. Az utolsó csekket pedig a héten fizettem be.
Amúgy én is tartottam a cserétől a korábban olvasottak miatt, de szerencsére nem így volt...

[ Szerkesztve ]

(#106611) Mikulásbá válasza kovacsmi_74 (#106610) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ott helyben kellett kifizetni a számlát,ami még esedékes volt?Gondolok itt olyanra,ha tört hónap.

(#106612) kovacsmi_74 válasza Mikulásbá (#106611) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Ott csak a Dominó SIM-eket kellett kifizetnem, a héten pedig jött a csekk az előző hónapról 30-adikával bezárólag.

(#106613) Mikulásbá válasza kovacsmi_74 (#106612) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Tehát végig megy a teljes hónap?Vagy a fordulónap számít?

(#106614) kovacsmi_74 válasza Mikulásbá (#106613) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Március 31 napos, tehát nem végig fizettem, de lehet olyan opció amit féltörthavian számláznak, pl. korlátlan opciók.

(#106615) lugosi válasza 4Grider (#106606) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Remélem nem mindenki így áll hozzá a dolgokhoz.

(#106616) 4Grider válasza lugosi (#106615) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én úgy gondolom, hogy az elvégzett munkával arányosan kell bérezni a munkavállalókat az alvállalkozóknál is, és nagyon nem jó gyakorlat, hogy pár száz Ft-ot ad a szolgáltató a munkáltatónak (nem a munkavállalónak!) egy prepaid előfizetői szerződés megkötéséért. Ennek egyenes következménye lesz az, amit néhányan jónéhány partnernél tapasztalunk. A szolgáltató véletlenül pedig pont abban érdekelt, hogy minél magasabb legyen a postpaid/prepaid arány.

(#106617) Soulfly842 válasza 4Grider (#106606) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem is értem, hogy miért írsz ilyen bődületes butaságot, ha nincs semmilyen rálátásod... Igenis jelentős differencia van a telekom saját üzletek és a partner (viszonteladói) üzletek között.

(#106618) Pxs


Pxs
aktív tag

Rendeltem és aktiváltattam EU-s roaming netcsomagot (Travel & Surf, Szlovákiában használnám), viszont sehogyan sem tudom rábírni a működésre. A telefon egy Samsung Note 4, roaming engedélyezve a beállításoknál, és fixen ráállítottam a Telekom SK szolgáltatóra, ami elvileg a hivatalos roaming partner. Az állapotjelző sávban fent ott virít a 4G és a R jelzés (utóbbi csak 2-es térerővel), de nem tölt be semmilyen netes dolgot a készülék. Próbáltam új APN profilt hozzáadni, erre mentéskor nem hozza létre a profilt.

Van valakinek ötlete? :S

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#106619) Soulfly842 válasza Pxs (#106618) üzenetére


Soulfly842
addikt

Adatroaming engedélyezve van? Manuális hálózatválaztással próbáltál más hálózatra menni?

Sima előfizetés? korlátos ill. domino kártyánál egyszeri alkalommal engedélyezni kell a roamingot. Használtad ezt a kártyát már külföldön?

[ Szerkesztve ]

(#106620) Pxs válasza Soulfly842 (#106619) üzenetére


Pxs
aktív tag

Adatroaming engedélyezve van? Manuális hálózatválaztással próbáltál más hálózatra menni?

-Igen/nem

Sima előfizetés? korlátos ill. domino kártyánál egyszeri alkalommal engedélyezni kell a roamingot. Használtad ezt a kártyát már külföldön?

-Domino kártya, és csak hívásra használtam eddig külföldön.

(szerk. működik, előbb a tárcsázóban beadtam a *104# kódot, és engedélyezte. Köszönöm a tippet! :) )

[ Szerkesztve ]

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#106621) Soulfly842 válasza Pxs (#106620) üzenetére


Soulfly842
addikt

Célszerű akkor megpróbáni a manuális hálózatválasztást is.Ha a beszégetés működik, akkor csak egy kérdés maradt. Valamilyen alapnet van a kártyádon? (az is szükséges).

Szerk.: szuper! :)

[ Szerkesztve ]

(#106622) #81524480 válasza Pxs (#106620) üzenetére


#81524480
törölt tag

Igen, a kódot kell beírni. Nekem is így volt.

(#106623) 4Grider válasza Soulfly842 (#106617) üzenetére


4Grider
nagyúr

Tisztában vagyok vele, hogy mi a differencia a két üzlettípus között. A HIVATALOS szóra próbáltam rávilágítani, vagy tudsz esetleg nem hivatalos Telekom üzletről?

(#106624) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!
Lehet tudni, hogy meddig tart a mostani Cyber Tavasz akció?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#106625) #77646080 válasza AxBattler (#106624) üzenetére


#77646080
törölt tag

A fenti készülékpromóció keretében elérhető készülékajánlatok 2019. április 1-jétől visszavonásig, illetve a készlet erejéig érhetők el. - Forrás: Cyber Tavasz.

(#106626) AxBattler válasza #77646080 (#106625) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#106627) prozodus válasza canniball (#106589) üzenetére


prozodus
őstag

Akkor inkabb varj 90 napot, es visszaigenyelheted a felgyult osszeget.

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#106628) AxBattler válasza #77646080 (#106625) üzenetére


AxBattler
félisten

Mehh. A 2018-as Galaxy A8-ról pont lecsúsztam, kifutóként most nincs készleten. :(

Ilyenkor szoktak még készletezni, vagy már veszett fejsze nyele, és válasszak inkább másik készüléket?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#106629) #81524480 válasza AxBattler (#106628) üzenetére


#81524480
törölt tag

Néha még van készleten. :)

(#106630) adsl


adsl
aktív tag

Olyan kérdésem lenne hogy másnál rendesen működik a play áruház?Mert én belépek és leakarok tölteni bármilyen alkalmazást azt írja hogy letöltés függőben(elég sokáig)majd utána kezdi meg a letöltést ami szintén több percig tart mire letölti.Mobilinternettel simábban megy.Eddig nem volt ilyen mindig egyből letöltött bármit amit akartam.Valami ötlete van valakinek?

(#106631) kali válasza adsl (#106630) üzenetére


kali
legenda

Mobilinternettel ha simábban megy, akkor itt minden rendben van, mert ez a Telekom mobil szolgáltatásokkal kapcsolatos topik. :)
Telekom kábeles internettel ([link]) van gond, vagy mivel?
Az IPv6 szokott esetleg bekavarni, azt nem mindig tolerálja a Google Play.

[ Szerkesztve ]

(#106632) thomas77


thomas77
senior tag

Holnap 100 perc lebeszélhetőség mesz a domino day.

(#106633) ubyegon2 válasza thomas77 (#106632) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Csak egy opció lesz!? Kicsit el voltunk kényeztetve utóbbi hetekben. 🙂

(#106634) kali válasza thomas77 (#106632) üzenetére


kali
legenda

Ha most nem lehet választani, akkor nálunk az a jobbik eset, mert a családban az idősebb korú Domino előfizetők telefonálnak, de nem mobilinterneteznek.

(#106635) thomas77 válasza ubyegon2 (#106633) üzenetére


thomas77
senior tag

Jaja, úgy néz ki, hogy csak a 100 perc. Nincs választás.

(#106636) thomas77 válasza kali (#106634) üzenetére


thomas77
senior tag

Nekem is jobb a 100 perc. A novemberi 4GB-ból még mindig van.
Egyik kártyámon aktiválom holnap reggel, a másikon holnap késő este és így majdnem 2 napig használhatom. 😎

(#106637) ubyegon2 válasza thomas77 (#106635) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Az is jó teljesen, szülők, idősek ezt tudják kihasználni. Én inkább az adatot, mer' ugye adattal tudok telózni is, percekkel meg nem tudok netezni! ;)

(#106638) stefi68


stefi68
addikt

A Telekom majd 2 hónappal az esedékessége (06.11) előtt küldi az adategyeztetésre figyelmeztető sms-t. Megjegyzem ezelőtt is így csinálták, majd előtte való nap küldtek még egyet, hogy másnap megszűnik a szám.
Na mindegy, nem is ez a téma most...
A kérdésem, ha most megcsinálom az adategyeztetést (hogy ne felejtsem el 2 hónap múlva), akkor a mai naptól számolják az újabb 1 évet és nem a júniusi esedékes dátumtól?

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#106639) UHHH válasza stefi68 (#106638) üzenetére


UHHH
senior tag

Amit én egyeztettem dominót, az biza onnantól volt újabb 1 év, amikor egyeztettem...

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#106640) kali válasza stefi68 (#106638) üzenetére


kali
legenda

Igen, mindig az adategyeztetés napjától számlálódik az egy év.

(#106641) btudos válasza stefi68 (#106638) üzenetére


btudos
veterán

Csap tippelek, de szerintem szándékosan küldenek korábban értesítést. Annak idején az egész ország egy 2 hónapos ablakban adategyeztetett, annyira szűk határidőt kaptak a szolgáltatók. Ezt a terhelést valamennyire el lehet oszlatni ha az újabb adategyeztetésre figyelmeztető üzenetet korábban küldik ki az ügyfelek egy részének.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#106642) clon válasza btudos (#106641) üzenetére


clon
aktív tag

3 kártyát egyidőben egyeztettem és most a 3 kártya lejárati ideje mégis különbözik és nem napok hanem hetek vannak köztük. Értem, hogy szét kell(ett) kicsit szórni a "terhelés" miatt, de ugyanazon személy ugyanakkor regisztrált kártyáit miért kell elválasztani?

(#106643) stefi68


stefi68
addikt

Köszönöm mindenkinek! :R
Ezt sejtettem...
Akkor május végére írok egy emlékeztetőt.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#106644) kali válasza stefi68 (#106643) üzenetére


kali
legenda

Nekem is ott rikít sárgával az egyik, májusban aktuális adategyeztetésű Domino előfizetésnél a figyelmeztetés egy ideje - SMS-t is kapott már azzal kapcsolatban a SIM kártyát használó családtag -, de nem kapkodom el, nem akarom mindig előrébb hozni a lejárati dátumot, az utolsó napokban fogom csak megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#106645) canniball válasza kali (#106592) üzenetére


canniball
nagyúr

És most már személyes tapasztalattal is meg tudom erősíteni: feltöltöttem és visszakaptam az egyenlegem.
Köszönöm a segítséget!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#106646) btudos válasza clon (#106642) üzenetére


btudos
veterán

Nem ugyanarról beszélek, ez inkább tűnik hibának, vagy valami egyéb módosításnak, mert mi alapján módosítják az egyeztetés időpontját, ha te egyszerre csináltad.

Én csak annyit írtam, hogy az SMS értesítés kiküldése sok felhasználónál célt érhet, és automatikusan adatot egyeztetnek akkor is, ha amúgy még nem kéne (mert mondjuk nem használ online felületet, ahol láthatná, hogy amúgy még nem kellene foglalkozni vele).

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#106647) #81524480 válasza thomas77 (#106632) üzenetére


#81524480
törölt tag

Kár, de végülis úgyis ezt az opciót akartam aktiválni, szóval nem nagy gond. Inkább ez, mint a korlátlan social media.

(#106648) thomas77 válasza #81524480 (#106647) üzenetére


thomas77
senior tag

Annak én se sok értelmét látom...

(#106649) #81524480 válasza thomas77 (#106648) üzenetére


#81524480
törölt tag

Én sem. Csetappok alig fogyasztanak valamit, Viber meg tudtommal innen is kikerült. FB, Insta az, ami eszik rendesen, de ezeket személy szerint alig használom. (Ha meg használom, akkor munkára.)

(#106650) tzimash


tzimash
őstag

Szerintetek várható, hogy lejjebb megy még egy kicsit a Galaxy S9 ára?
Most új előfizuval 170940, nekem akkor lesz oké, ha 166k lesz.
Nem én garasoskodok ennyire :)
Céges teló lenne és ennyi a max keret rá, amit még engedélyeznek.
Vagy várok még, hogy lejjebb menjen az ára, vagy választok, A9, A8, A50-ből..., csak Samsung jöhet szóba.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.