Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93501) Gaboman válasza BoB (#93499) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Azt meghiszem, mi is szeretjük a hosszútávú terepezést! :K

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#93502) Geresics válasza Laca1212 (#93498) üzenetére


Geresics
addikt

Rendeltem, de még semmi visszajelzést nem kaptam. :(

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#93503) runner 125 válasza Ferdzsoo (#93497) üzenetére


runner 125
nagyúr

Szerinted megvettem volna, ha utólag festett, nem gyári? :D
Nyilván nem.
100%-ban gyári, kivéve a kipu, pont mint az előző.
Alapvetően amikor megjelent, tetszett a fehér verzió (pont, mint a tiéd), csak a 800-as VTEC után sokkal szebbnek tartottam ha fehér a felnije is. Erre 2015-ben ki is jött belőle ez a facelit verzió, aminek már fehér a kereke és a hátsó oldalidom is.

Áh, topcase nem lesz rajta, ez biztos. Nem tetszik egyszerűen. 2 oldaldoboz elég. Meg van egy 35 literes Bering hátizsákom, végszükség esetén ott lesz az.

Markolatfűtést viszont szerintem majd veszek rá. Itt találtam gyárit jó áron, de nem ehhez a típushoz írja. Vajon külön - ha mondjuk az adott kábel nem kompatbilis - lehet hozzá vásárolni típusspecifikus kábelt? Neked is van rajta? Hol vetted és mennyibe volt? Köszi!

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#93504) Ferdzsoo válasza runner 125 (#93503) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ebben nem fogok tudni segíteni, mert én úgy vettem hogy rajta volt. Viszont ez ehhez gyártott gyári eredeti. Vagy 150k újjonan. :W
Végülis ha egyedül rohangászol elég a két tatyó.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#93505) runner 125 válasza Ferdzsoo (#93504) üzenetére


runner 125
nagyúr

:Y Az horror, atyaég..

Igazából bárhogy kerestem rá, cikkszám szerint ugyanazt hozta ki az összes Honda motorkerékpárhoz, én tényleg csak azt tudom elképzelni, h a gyorscsati más.
150-et tuti nem adok érte, de még a negyedét sem. Max ilyen 30k-t ér nekem ez a dolog. Ha annyiért nem megoldható, akkor nem lesz rajta.
Viszont ilyen hűtővédőn gondolkodtam. Azért jókora a hűtő ott elől.. nem lenne rossz kicsit jobban védeni.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#93506) -Mosquito- válasza runner 125 (#93503) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Gyári markolatfűtés lenne akkor kb 100eft alsó hangon és Hondás csomagolás/cikk számos lenne. Amúgy az a "gyári" Saito vagy Oxford markolatfűtés lesz egyébként. Jobban jársz egy ilyennel,több fokozatban állítható. Oxford [link]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#93507) Ferdzsoo válasza runner 125 (#93505) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Jah a hűtőből kicsapatom a bogarakat 2 havonta én is, van benne rendesen. :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#93508) V.Stryker válasza BoB (#93499) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én is rajongok érte, de csak a youtube és az rtl klub összefoglalóit nézem. Ha van jobb, jöhet. Egész napos közvetítés pl. :DDD

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#93509) vlevi válasza BoB (#93499) üzenetére


vlevi
nagyúr

Eurosporton 11-től szokott lenni összefoglaló, pár perc a motorosoké.

(#93510) runner 125 válasza -Mosquito- (#93506) üzenetére


runner 125
nagyúr

Pedig tuti az, ott a cikkszám is: 08T50-EWA-800A. Meg a leírás: Genuine Honda Part

Keress rá google-ban, de itt a hivatalos Honda lista az 1.2-es opcionális tartozékairól. Ebben is ugyanaz a cikkszám szerepel.
Meg nézd meg youtube-on, nagy része már 100 euro körül elérhető (szóval téged csúnyán lerántottak. ;] )
Persze azt simán elképzelhetőnek tartom, h a típusspecifikus csatlakozó miatt a VFR-nél van pofájuk elkérni annyit..

Lehet én vagy már túl kényes az ilyenre, de h tervezhetnek már manapság egy ilyen ronda, nagy kapcsolót?! Még a gyárinál is húztam a szám, mert így elsőre lövésem nincs hova raknám, ahol nem olyan feltűnő, mégis kézre áll.. de egy ilyen bumszli csúnya kockát tuti nem rakok fel a kuplungkart tartó csavarok alá és a gyárit sem, max fejjel lefelé, h ne lássam.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#93511) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Épp azt nézem, hogy ezek a Dakaron minden nap olajat cserélnek?
Ezek üzemórás gépek? Abban az esetben nem kellene szétszedni a blokkot is?

Motor felkészítése... :))

[ Szerkesztve ]

(#93512) -Mosquito- válasza runner 125 (#93510) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Nekem is Oxford markolatfűtés van (a 3.-ik gépem már,1 volt Saito az szar) így csak 18eft volt anno. :D Szóval itt van a "gyári" Honda markolatfűtés pl a Suzuki Burgi sorozaton 650 Exe-n ami kb 12éve volt már. ;]

Amúgy 1M tettem volna rá,hogy bazirgálja a csőröd az Oxford kapcsolója.:)) Mivel ez több fokozatú és akku őrös ez ekkora lett. Kapcsolót bal/jobb oldalra a kuplung/féktartály rögzítő 2db csavarjára szokták tenni. ;)

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#93513) BoB válasza -Mosquito- (#93512) üzenetére


BoB
veterán

Amúgy én is ezért nem kértem tavaly "gyári" markolatfűtést. Ez nem az, akármit mond a Honda. Ez egy utólag hozzátett bumszli, a tervezésnél fel sem merült hogy legyen rajta.

Az igazi gyári markolatfűtés kapcsolója ilyen, szépen betervezve és beépítve (BMW):

tboldi: na ez az, ez kellene hogy legyen az alap.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#93514) tboldi válasza BoB (#93513) üzenetére


tboldi
nagyúr

Plusz a BMW-nél nem is lesz vastagabb a markolat. :)

szerk.: Még azt hiszem, a Ducatinál is ilyen (Multistrada).

[ Szerkesztve ]

(#93515) Ferdzsoo válasza BoB (#93513) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

A gyári honda sem ronda szvsz.
tboldi: az az enyémen nincs így nem csúnya. :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#93516) tboldi válasza Ferdzsoo (#93515) üzenetére


tboldi
nagyúr

Bezzeg a kipörgésgátlóé. ;]

(#93517) runner 125 válasza BoB (#93513) üzenetére


runner 125
nagyúr

Na ugye.
Szeretem a szép, átgondolt, megtervezett dolgokat, de ez valóban nem az, hanem ahogy írod, egy utólag, gyorsba összehányt valami, amit próbálnak ugyanazon a cikkszámon, "multifunkciós" megoldásként eladni itthon óriási pénzekért.

Ferdzso,
Na ez már valami. Még ha nem is a kapcsolócsoportba integrált, de legalább ízlésesebb, nem mellesleg tuti biztos h kényelmesebb, jobban kézreső, mint az a messzire csavarozott gyufásskatulya.
Kár h ilyet külön nem nagyon lehet kapni. Tiéd is ilyen?

tboldi

Nem tudom tényleg h egy Africa-Twin-en a TC kapcsolót is miért úgy kellett megoldani. Ezek iszonyú kókány, Honda-hoz abszolút nem méltó megoldások.
Tökéletesen látszik, h a kapcsolócsoport és a kuplungkar felfogatása között van legalább 10-12 mm hely. Oda pontosan be lehetett volna illeszteni egy hasonló karika formát, mint a markolatfűtés kapcsolója...ha már egyszer mindenképpen budget megoldással szeretnék az opcionális kapcsolókat elhelyezni a motorokon.
Mennyivel ízlésesebb lenne már.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#93518) Bogyó bá' válasza runner 125 (#93517) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Mert az Africa Twin az kifejezetten használati eszköz és nem dísztárgy. :B

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#93519) Ferdzsoo válasza runner 125 (#93517) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Igen. nekem is ilyen. 3 fokozat. Zsír. Még a 2-es is sokszor meleg. Az 1-est szoktam használni...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#93520) -Mosquito- válasza BoB (#93513) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Meg is kérik az árát (azt hiszem 160eFt-ot mondott az ismi az 1300Gt-re) :DDD

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#93521) runner 125 válasza Bogyó bá' (#93518) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ja, pont mint egy R1250GS. :D
Érdekes, itt nincs csavar alá fogatott, lemezvágóollóval kivágott konzolon díszelgő kapcsoló.

Ha túra enduro, ha sport-túra, akkor is gáz egy ilyen megoldás gyárilag, ezen nincs mit ragozni.

Ferdzsoo

Mármint a dobozkás, vagy az, amit linkeltél?

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#93522) Ferdzsoo válasza runner 125 (#93521) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Amit linkeltem, a dobozkás nagyon gáz... :N

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#93523) runner 125 válasza Ferdzsoo (#93522) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jah értem, hát olyat nem akarok. :(

Marad így.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#93524) -Mosquito- válasza runner 125 (#93521) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Nagyon szép, jah' hogy ennél meg a Gs,ADV, 1600 Gt/L sorozaton volt visszahivás, mert beszart az indító kapcsoló egyseg. ;] Nagy élmény volt az 1600GT-t tologatni minden leállítás után ilyenkor. :DDD De a lényeg,hogy legalább szép. :D Képen egy R1200Gs Adventure látható. ;)

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#93525) -Mike- válasza tboldi (#93478) üzenetére


-Mike-
addikt

téboldi, megvan az ára az új CB1000R-nek [link] 4,2
Ennyiért már Apriliát is vehetsz, gondold át. :)

(#93526) tboldi válasza -Mike- (#93525) üzenetére


tboldi
nagyúr

👍

Ha olasz, akkor Ducati. Az alap ezerkettes Monster is ennyibe kerül. :))

(#93527) runner 125 válasza -Mike- (#93525) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ha ezen valaki mögéd ül, a térde tuti h a hónaljadban lesz.

Mosquito

Baszki, és még engem Hondabuziznak itt. :D

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#93528) Geresics válasza Laca1212 (#93498) üzenetére


Geresics
addikt

Ma meghozta a futár nekem is! :C
Mondjuk elég picik ezek! :Y Remélem jók lesznek!

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#93529) -Mosquito- válasza runner 125 (#93527) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Azt ki kell érdemelni Te Degec falvi. :D

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#93530) zgospel válasza -Mike- (#93525) üzenetére


zgospel
őstag

A műszaki tartalomhoz képest ez szerintem drága, pláne a + verzió, ami nem tűnik leírás alapján akkora plusznak. De legalább jól néz ki :)

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#93531) Topiccsendőr válasza -Mosquito- (#93524) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Es meg hany visszahivasrol nem tudsz.
Le ne szarozd mar a bmw t, plane a hathengerest. :D

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#93532) Topiccsendőr válasza runner 125 (#93527) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ezzel a "lattam mar elromolni olyan motort" indokkal mar ketten vagytok hondabuzik itt :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#93533) Bogyó bá' válasza Topiccsendőr (#93531) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Csak a lógú csöcsű Guzzi-t boxert szoktuk szarozni.... :)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#93534) Laca1212 válasza Geresics (#93528) üzenetére


Laca1212
őstag

Nekem hétfőre ígérték..nem tudom miért olyan sokára?!

(#93535) Geresics válasza Laca1212 (#93534) üzenetére


Geresics
addikt

Lehet nem a központban az, amit Te kértél, és akkor azt még először visszakérik onnan. :K

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#93536) -Mosquito- válasza Topiccsendőr (#93531) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Dehogy szarozom le a hathengerest, jó moci az csak ne legyen baja. :DDD

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#93537) Laca1212 válasza Geresics (#93535) üzenetére


Laca1212
őstag

Megjött mégis ma.
A hátsó és az első jobb-os egyforma csomagolású bliszteres. A bal-os első meg egy fehér dobozban volt. A hátsó a bliszterből ki volt esve, szétszakadt a fóliás része. Valami nagyon mély raktárkészletből kukázták ezt össze szvsz. :)

(#93538) Topiccsendőr válasza -Mosquito- (#93536) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Az osszes motorra igaz, nem mely gondolkodashoz illesztheto parasztbolcsesseg :D

Ettol fuggetlenul a boxer nagyon jo filing. Es kovezz meg, de belehuppanni abba a nyeregbe nem ugyanaz, mint egy olcso japaneba. Pedig nem szeretem a bomost. A ducatit meg az apriliat szeretem. :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#93539) tboldi válasza Topiccsendőr (#93538) üzenetére


tboldi
nagyúr

a boxer nagyon jo filing

+1 :K
Marhára vigyorogtam a nyomatéktól, amikor tesztvezettem. :D

[ Szerkesztve ]

(#93540) runner 125 válasza tboldi (#93539) üzenetére


runner 125
nagyúr

Na és eldőlt már h mi lesz?

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#93541) tboldi válasza runner 125 (#93540) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem, csapongok össze-vissza. Még az is kérdés, hogy autó vagy motor legyen. :DDD
De szerintem ha a számlámon lesz már a pénz, akkor komolyabban át fogom gondolni a dolgokat. Addig meg ráérek vadakat álmodni. :)

Most a legutóbbi ötletem az volt, hogy 2-3 évig még maradna a Jazz és utána vennék egy páréves 10gen Civic 1.5T-t.

[ Szerkesztve ]

(#93542) -Mosquito- válasza Topiccsendőr (#93538) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Ismerem talán Magyarországon a két legjobb Bmw szerelőjét, alkatrészesről ne is beszéljünk ő a szomszédom. Amikor a 4éves Rt ~25ekm-nél elkopott a vezérműtengely (3M kapott volna új blokkot) vagy a vadi új gép is elő tudja adni 2ekm után arra mit lehet mondani? Olyan mintha időközönként a Bmw minőség ellenőrzés kikapcsolna/nem létezne. Ezt nem én mondom hanem a Bmw-s szakik.Mielőtt nekem esnél vagy bárki, hogy ez fika vagy undor a márka felé,Nem! Csak ezek a gyermeteg hibák és az áraik miatt szokott jojózni a szemem. Pl ezt nagyon szívesen elfogadnám mint egy újabb típust. [link]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#93543) zgospel válasza -Mosquito- (#93542) üzenetére


zgospel
őstag

De jó hogy ezt írod, akkor mi majd beszélgessünk valamikor március környékén :D Illetve ha nem titok, akkor az országban merre találni az említett két szerelőt és az alkatrészest? :)
BMW S1000R mozgatja nagyon a fantáziám használtan, de egyszerű guglizással nem nagyon találtam (még) típushibákról szóló írásokat, vagy hogy egyáltalán mire kéne figyelni. Ha a típussal kapcsolatban hallottál már valamit tőlük (vagy hallasz a jövőben) akkor ha megosztanád velem azt megköszönöm.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#93544) -Mosquito- válasza zgospel (#93543) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Alkatrészes 22-.ker akihez Nyíregyházáról és Dunaújvárosból szokott jönni a két szerelő meetingre. :) Persze megkérdezem neked, évjárat?

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#93545) zgospel válasza -Mosquito- (#93544) üzenetére


zgospel
őstag

2014-15-ös évjárat főleg. Nem sürgős, csak ha már épp szóba került akkor gondoltam lecsapok :D
Köszönöm :)

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#93546) Topiccsendőr válasza -Mosquito- (#93542) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

En nem esek neked, csak tokmindegy, hogy 6 vagy 12 millas egy motor, az k.isten, hogy a te motorod, vagy altalad szeretett motor marka jobb nala. Meg johogy. A ferrari is szar. Sokat fogyaszt, sokat kell ra kolteni, es hamar tonkremegy. Bezzeg a jo kis g astra. Vagy a Swift. Vagy a jazz.

De, ezt te mondod, nincs itt eppen bmw szaki. :D

Es mar megint ezek az ismeros szerelok velemenyei. Ezeket nem tudom elfogadni toled ultima ratiokent ugy, hogy egy taschnert el tudsz fogadni, mint szakember.
Biztos vannak problemak, nem ezt vitatom, meg vannak extrem esetek. Es akkor erre a velemenyre epitsunk a marka osszes tipusanal. Sztereotipizaljunk. :D

az araik miatt ez pont egy undor a marka fele. Leirtad, hogy nem ellenszenves, meg azt is, hogy mi miatt ellenszenves. :D

Altalaban a nagyon szuk latokuru markafanatik reteg fikkant mindent, amit nem tud osszeegyeztetni vagy a penztarcajaval, vagy a kulturajaval. En sosem vennek hathengeres csillagrombolot, az anyagi helyzetemhez kepest az a holdon van, es tolem lehet az akarmennyit szerelonel, nem fogom ramondani hogy szar, mert az a motor minden, de nem szar. lefosnad a bokadat rajta. Nem te vagy a celkozonseg. :D

Ezek a komuvesbolcsessegek meg megmosolyogtatnak, ne haragudj. Biztos jo motorod van, de a vilag ennel egy kicsit tobb. :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#93547) -Mosquito- válasza zgospel (#93545) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Rendben,szólok majd.

Persu:

Idézd már azt a sort/mondatot ahol japánoztam és /vagy hájpoltam a saját gépemet? Ne gondolj olyat amit én nem írtam, ne forgasd ki a szavaimat.

Taschner :
Szintén Idézd ahol istenitem vagy mint szakemberre nézek fel. Annyit mondtam róla, hogy a rá bízott munkát legalább megcsinálja,már ez is nagy szó a mai világban.

Nézd vannak hozzá értő Bmw szerelők/emberek akik véleményükre lehet adni/adok,akik napi szinten szerelnek ilyen gépeket és lehet jobban is értenek hozzá mint te. Gondolom
Gellén József, Eko [link], vagy mondhatnám Veres Istvánt ezek mind egy gagyi szerelők a szemedben. Picikét szálljál le a földre közénk.

Anno vehettem volna Bmw,Guzzit, Suzuki, Yamaha, Kawasaki-t. Pl a Gtr1400 nagyon tetszett de az böszme nagy darab mint a GT,nem az én stílusom nem az én motorom.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#93548) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ilyet se láttam még itthon hirdetve! Masszív az ára az biztos.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#93549) Gaboman válasza Micsurin (#93548) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Régebben több is volt eladó, természetesen sokkal kedvezőbb áron, 500-600-700 ezres árakon.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#93550) Topiccsendőr válasza -Mosquito- (#93547) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ezt nem kell gondolnom, mondanod meg plane nem. milyen mercehez viszonyitasz megis? Nem a sajat motorodbol indulsz ki, vagy a haveri tarsasagodnak a motorjaibol? Ahogy a megbizhatosagrol szolo hszeidben mindig. Hat nem? Hat de. :D

egy motornal ugy latom a merce a megbizhatosag. Tokmindegy hogy 200 lo van kihozva 1000-1200 kobcentibol, vagy hogy tele van kurva minden szenzorral. Egy a merce. Hogy elromlik-e. Ez az alap szitu egy hetkoznapi embernel. Ami teljesen ertheto, de sajnos nem huzato ra, csak egy szuk hasznalati modra. Aki tajekozatlan, es ezt nem ismeri fel, az altalaban elegedetlen lesz.

Ilyenkor javaslom az olyan modellek megvasarlasat, aminek a fenntartasa olcso. Ettol meg ezeken az olcson fenntarthato tipusok mellet vannak olyan motorok, amiket dragan lehet fenntartani, es mittomen csinaljuk azt, hogy szar, megbizhatatlan motoroknak konyveljuk el. :D

Nalam biztosan jobban ertenek a bmw-khez, osszesen harmat szereltem. Ezt viszont most te magyarazod felre, mert nem magamat helyeznem folejuk. Egesz egyszeruen ne mondd mar, hogy nem kepesek megcsinalni egy premium turamotort hat hengerrel minimum a garancia ideje alatt jora. Szerinted az osszes ilyen? Az osszesrol akkor tudjuk hogy egy szar? Ez olyan, mint runner haverjanak a 70% os hibarata a panigalenal.
Es ha szar? Gariban meg lesz oldva. Gari utolso perceiben meg szabadulbak tole. Ha nem tetszik, el lesz adva. Senki nem fog ilyet venni hasznaltan, az ar felezesi ideje felgyorsul. A piac bearazza. Ezt vegig lehet kovetni, ha van ilyen.

A tasi meg szerintem nem vegzi el jol a munkat. Talalomra pl felulbiralja a mernokok altal adott szelephezagot, hogy belso hengereknel melegebbek es azt nagyobbra allitja. Osszeszilozza a motort, ahelyett hogy tomitest venne.
Az asztalos motorszerelo haveroddal sem vagyok megelegedve, a tobbirol nem mondok velemenyt, mert ezek az ismerosi korunk metszete, igy azok munkassagat nem ismerem. :D

Raulsz, es van kulonbseg. Te a dollarjeleket latod, hogy mit kell kolteni ra, ha kell. En meg azt, hogy raulok, es egy olcso valaminek hat egy japan. En nem latom ezt a barmikor lerohadhatsz vele jelenseget, amivel az emberek magukban megerositik a dontesuket egy masik motor mellett, mert minek hajtogatni allandoan ezt, hogy "ha eppen nem szervizben van, akkor jo". Senkire nincs puska fogva, hogy ilyet kell venni, es eroltetik ezt a keresztet rad. Epp ezert nem ertem az ilyen kirohanasokat. Ha teljesen leszarnad, es kiegyensulyozott nem markabuzi lennel, vagy kiegyensulyozott markabuzi, mi venne ra, hogy ilyen megnyilvanulasaid legyenek egy masik markarol?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.