Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94801) vendingo válasza peterpal12 (#94797) üzenetére


vendingo
veterán

Használtam mind a kettőt. Pcx jó gép, vespara többet nem ülök az tuti. Pcx egész korrekt, jó futómű, jó motor, kényelmes. A vespa egy elavult fos. Tesómnak volt egy, nem tudom már melyik típusú, de borzalmas volt. Gagyi fékek, gagyi futómű, szivatós volt, meg marokváltós. Újonnan vette, de már pár év után rohadt mindenhol, elektronikai gondjai is voltak. Tipikus olasz...

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#94802) HSM válasza etnies (#94789) üzenetére


HSM
félisten

Cserébe sokan dolgoztak pl. igen hangos helyen. Elméletileg a zajterhelés a gázos, és az bizony bőven akadhat motoron. :K

(#94803) Novics válasza Khaosz55 (#94796) üzenetére


Novics
senior tag

Jaja, minden. Illetve kesztyű most nem, mert vettem egyet a Lidl-ben, az most az elején jó lesz, aztán majd nyárra veszek egy komolyabbat.

-Mike-
Köszi. Útba is tudom ejteni.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#94804) Geresics


Geresics
addikt

Aki naked bike-on tolja, nem tudja milyen az a zavaró szélzaj, ami plexis túra(enduro)nál jelen van.
Egyszer leszedtem a plexit, és megdöbbentően nem volt semmilyen zavaró hang. Viszont cserébe belém kapaszkodott a szél, ami nem tetszett, hát visszaraktam...

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#94805) HSM válasza Geresics (#94804) üzenetére


HSM
félisten

Pontosan. Nálam is ez van, kiállok a nyeregben, egyből egész csend lesz nagyobb tempónál. :K
Egy formát kérdeztem egyszer, miért nincs plexi az FZ1-esén, pont ezt mondta, hogy így halkabb. :D

Majd ha lesz egyszer felesleges 50 rugóm, veszek majd rá valami komolyabb plexit, hátha jobban eltereli a szelet. :DDD

(#94806) Geresics válasza HSM (#94805) üzenetére


Geresics
addikt

én vettem, nem lett jobb. Kellett eszkáválnom egy 15°-os kiemelőt neki, így viszont már tökéletes! :C

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#94807) tboldi válasza runner 125 (#94795) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ezt nem tudtam, csak annyit, hogy ő is motorozik/motorozott. :B

(#94808) HSM válasza Geresics (#94806) üzenetére


HSM
félisten

Én egy ilyet spoileres MRA-t tervezek [link]. Nem kéne sokkal feljebb terelnie a szelet a gyárinál, már jó lenne.

Öcsém motorján volt lehetőségem kipróbálni tavaly, de a sportkipufogója elnyomta az élményt, így sokra nem mentem a tesztelés lehetőségével. :DD

Viszont szerencsére elnéztem, csak ~40 ezer. :D

[ Szerkesztve ]

(#94809) demars


demars
addikt

Vettünk mocit :K (még nem hoztuk el, foglalót hagytunk).
Elég sokat megnéztünk , voltak szépek, jók, volt kissé leharcolt. Próba kör nem jött össze, xar idő van sajnos.

Persu: hondán kívül néztünk kawasakit, suzukit, aprilliát, ducatit is. Mielött még márkabuziznál :DDD

Egy gyönyörű gsr 600 -ast néztünk ki, mikor felkerült hahura egy cbf600 N . Elmentünk megnézni másnap azonnal. Magyarországi vas, patika állapot (persze nem annyira mint runner masinái :P ), hátsó dobozzal, oldal táskákkal, kis alkuval megegyeztünk.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#94810) runner 125 válasza HSM (#94808) üzenetére


runner 125
nagyúr

Tuti en vagyok sznob, de ilyen kamionokon használatos légterelő megoldást akkor sem raknak fel semmire, ha valaki havi juttatást fizetne miatta.
Meg egy túramotoron is gaz szerintem, nem egy SV-n. Egyszerűen stílus idegen. Akkor mar inkább bubis, vagy egy fokkal magasabb plexi. Vagy turamotor peklapat plexivel, ha zavar menetszél. :)

Demars

Grat. Nincs mese, minden út a Honda-hoz vezet. Igaz persu? :D :D

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#94811) etnies válasza peterpal12 (#94797) üzenetére


etnies
senior tag

Jók amiket írtál, ott van még a Honda SH125 is. Mekkora vagy?

Én ebből a háromból a Vespát venném, ha találnék 3 ugyanolyan állapotú használtat. Több típusra menjél rá, ne ragaszkodj egyhez, úgy könnyebb használt járművet venni, néha nem találni elfogadhatót egy-egy típusból.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#94812) vendingo válasza HSM (#94808) üzenetére


vendingo
veterán

Én az Africara vennék ilyet, de 40 ezret sajnálok érte. Sv-re ingyen nem kéne ez a cucc. Nekem puig bubis plexi volt az sv-n, szart se ért. Elvileg első hsz-ben még van róla kép.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#94813) etnies válasza HSM (#94802) üzenetére


etnies
senior tag

Amikor elmegyek lőni, akkor fülvédőt és szemvédőt kell használnom, nagyapám végignyomta a háborút ezek nélkül és nem lett sem vak sem süket. Szerintem sok mindentől függ a dolog, de ezt a kérdést csak akkor tudnánk eldönteni, ha valaki csinálna egy tesztet, kontroll csoporttal együtt, erre vajmi esély, részemről ugorgyunk :)

Azt az MRA cuccot (vagy ahhoz hasonló noname kínait vagy Piug-et) sokan javasolták, elvileg jó, de szerintem egy SV-n nem dobhat olyan sokat.

[ Szerkesztve ]

"önmagam hite vagyok magamban"

(#94814) Topiccsendőr válasza demars (#94809) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Akkor is az vagy.
Sot, runner a fo alszorny a hondabuziknal :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#94815) HSM válasza runner 125 (#94810) üzenetére


HSM
félisten

Ízlések és pofonok. :)
Az a vicc, nekem pont ez tűnik esztétikusnak, a bubis pedig nem tetszik. Ezt szépen le lehet hajtani, amikor nincs rá szükség, így megmarad a plexi eredeti íve, és így a motor stílusa is. :K Ezt azért öcsémnél volt szerencsém élőben is alaposan megvizsgálni. Itt a fotón a lehető legrondább módon van lefotózva, kb. teljesen felnyitva. :DDD
Lecsukva ilyen, szép füstszín kiadásban: [link]. Szerintem így teljesen vállalható. Túrára pedig fel lehet nyitni, ha szükség van rá.

Szerk: remélem így már menni fog a link.

(#94813) etnies: Az a "szerencse", hogy bőséges adat áll rendelkezésre, számszerűsítve, hogy milyen zajt, milyen ideig lehet halláskárosodás veszélye nélkül elviselni. Persze, értem, aki szeret veszélyesen élni, de ha meg lehet előzni a bajt, minek kockázatni?

Nálam kb 20-30 centivel kellene feljebb kerülnie a szélnek, vagy legalább kicsit jobban elterülnie a sisakon, úgy már jó lenne. :K Sok túrázónak ez vált be a legjobban SV-n, elvileg sokkal hatásosabb, mint akár a péklapát méretű bubis. :D Annyi átjött öcsémnél mikor próbáltam, hogy csodát azért nem tesz, de ha kicsit jobb, az már hosszabb túránál bőven elég lehet.

[ Szerkesztve ]

(#94816) runner 125 válasza Topiccsendőr (#94814) üzenetére


runner 125
nagyúr

:D :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#94817) zgospel válasza HSM (#94815) üzenetére


zgospel
őstag

De hát ő 16 éve motorozik szaridőben is, lenyomott kétszázmilliárd km-t, nem érted hogy ő jobban tudja????!?!!!négy4!

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#94818) Horvi válasza Novics (#94803) üzenetére


Horvi
őstag

Esetleg Euromotor. 1134 Budapest, Lehel u. 17.

Hello darkness, my old friend...

(#94819) HSM válasza vendingo (#94812) üzenetére


HSM
félisten

Pedig szép kis púp volt rajta. :(
Valamit pedig majd ki kell találnom, ha többet fogok túrázni járni, mert amúgy nagyon szeretem hajtani, és a fejidom időjárásvédelméről sem szívesen mondanék le. Csak gondolom, mivel magas vagyok, így jobban beleér a fejem az elterelt légáramba, mint ideális lenne, szval ezt valahogy azért majd orvosolni kellene.
Ezért is reménykedem ebben a spoileres holmiban, mert ha már csak arra jó, hogy kicsit megosztja a légáramlatot, már az is jó lenne szerintem. :)

(#94820) vendingo válasza HSM (#94819) üzenetére


vendingo
veterán

2 méter vagyok, bejártam a fél világot Sv-vel. Vehetsz te arra bármit, szar lesz a szélvédelem ha magas vagy. Én eladtam, aztán lett az africa.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#94821) HSM válasza vendingo (#94820) üzenetére


HSM
félisten

A szél és időjárásvédelmével maximálisan meg vagyok elégedve. A probléma, hogy amit leterelt rólam szelet azt megkapja a bukóm, kb plexi magasságban és az süvít nagyobb tempónál. Én csak ezen kívánnék valamit változtatni. Vagy ne oda, vagy ne így menjen az a leterelt szél. Csak nem olyan nagy ügy megoldani. :B

[ Szerkesztve ]

(#94822) Topiccsendőr válasza ath (#94748) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ha figyelemmel kisered a motorepito oldalakat, eleg hamar kirajzolodik, mivel erdemes foglalkozni.
A peldaimhoz a pipeburn-t fogom felhozni, mert ez az egyik kedvencem

Ha szigoruan budget motort akarsz, onkifejezesre, keves penzert, akkor nagyon kreativnak kell lenni, hogy jol suljon el. Ez a legnehezebb dolog, olcso, statusz nelkuli dolgokat, draga, szinvonal emelo alkatreszek nelkul olyat osszerakni, ami vallalhato.
Kinelenthetjuk, hogy sok penzbol nagyon egyszeru motort epiteni: a legdragabb ohlinst alarakod egy szarnak, bremboval, eloxalt alut mindenhova, majd kijelented, hogy ez nem ronda, ez ilyen. Aki szerint ronda, az nem erti. Es igazabol jogos. Hol kezdodik a muveszet, es hol er veget? Ezt senki nem tudhatja, aki meg magabiutosan kijelenti, az meg egy egyszeru ember, egyszeru gondolkodassal.

Kezdjuk egy zsenialis epitovel. Telitalalat
30 eves 50e forintos alapmotor. A vegletekig leegyszerusitett, izleses kivitelezes, viszonylag olcson. Utcan siman hasznalnam, jaras-kelesre. Nalam ez egy motor. Ket kerek, vaz, hajtomu, a tobbi sallang. (Bocs a szubjektivitasert, de teljesen oda vagyok erte)

Ugyanebben a zsanerben, de nagyobb koltseggel puch alapokra mofa (!) Izleses kivitele.

Ugorjunk egy nagyot, a nalunk 200-300e forintert elerheto a-b motorokig. Alkatresz sok van hozza, meglepeteseket nem okoz. Megis rettento nehez atepiteni. Az aranyok teljesen torzak egy cafe racerhez, a hidvaz elront mindent.
gs 500
Megis, egy kis optikai csalassal el lehet valahogy adni. Nezd, hogy olotta meg a balfasz szogu hidvazat, egy szimpla csikkal es tank-ules vonal markanssa tetelevel.Igy nem rossz
Nezd meg a tovabbi munkait, profi.

Joval szerencsesebb egy regebbi, jobb aranyokkal rendelkezo tipushoz nyulni:
gsx 400

Nagy slager az egyhengeres leghuteses olcso motorokbol flat trackert, scramblert csinalni. Nalam elferne egy supermono cafe racerkent is, siman belevagnek ezzel a tipussal.
Igazabol a honda ftr tol kell csak ket lepessel tovabb menni:
nx 650 dominator

Nem sorolnam ide a 250-400as egyhengeres kategoriat, honda cb400 yamaha sr 400, sr 250... Ezeknek az egekben van az atepitok miatt az aruk. Esetleg yamaha srx el lehet megkerulni a trendet. Esetleg suzuki gn 250 -400.

Nagy kedvencem a regi racer replikak.
Bandit 1200 bol , gsxr 1100, gsxr 750 bol peldaul eleg konnyen lehet gsx750 suzuka 8h motort epiteni, vagy gs1000r -t. En ezekre vagyok most raallva, de szerintem vfr 800 bol is megneznem, lehet-e vfr 750 replikat faragni. Ha rengeteg idom lenne, biztos megcsinalnam.
Jelenleg sv650- tl1000 s ben is nagy fantaziat latok, ha tehetem, csinalok egy tl cafe racert.

szep munka tucat japan sornegybol:
(Zephyr a kedvencem)
[link]

[link]

Vegre nem elkurt aranyokkal rendelkezo hornet.
Termeszetesen trellis frame-el nem tudsz rosszat csinalni.
Monsterek, kisebb ss, ss nuda- johet szoba.
[link]

Sajnos nem tudok mindent osszefoglalni, gyorsan osszecsaptam. Kb 3x ennyit tudnek errol irni, nem ennyire feluletesen.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#94823) imibogyo válasza tboldi (#94790) üzenetére


imibogyo
veterán

Kár volt kimosatni, mert a fülzsír véd, tudni illik elnyeli a károsan erős hanghatásokat és kiszűri a veszélyes frekvenciákat. ;] :P

(#94824) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani olyan aplikációt android alá amivel motoros túrát/túrákat lehet tervezni? Létezik egyáltalán ilyen?

(#94825) tboldi válasza imibogyo (#94823) üzenetére


tboldi
nagyúr

Már több, mint egy éves sztori, azóta már termelődött biztos. :DDD

(#94826) Geresics válasza Anulu79 (#94824) üzenetére


Geresics
addikt

Curvinger pl. ilyen.

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#94827) Anulu79 válasza Geresics (#94826) üzenetére


Anulu79
addikt

A playen nem találtam.

(#94828) XFishboneHUN


XFishboneHUN
senior tag

Sziasztok!

Feltennék egy egyszerű kérdést felétek. Ki mennyire hátitáska párti motorozás közben? Érdekelne annak minden előnye és hátránya, jó persze azért valamelyest tisztában vagyok ezekkel, de akik sokat utaztak már így, azoknak mi a véleménye erről? :D

Ugyanis jön hamarosan....egyszer.... majd a jó idő és munkába járás miatt keresgélek, amibe laptop meg egyéb szarok beférnek, plusz az sem hátrány, ha a színe is rikítóbb a kelleténél, hogy hátulról is láthatóbb legyek és ezt találtam:

Heavy Tools ERLIN 16 neon

Szerintetek,? Vagy inkább hátsó doboz? :D

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#94829) Geresics válasza XFishboneHUN (#94828) üzenetére


Geresics
addikt

én tökre nem szeretem a hátizsákot melegben a motoron, mert hozzád szorítja a kabátot/protektort, és 2x annyira izzadsz alatta.
Viszont laptopot biztos, hogy nem raknék dobozba, csak hátizsákba, mert úgy a testeddel csillapítod a jó magyar utak, és a motor által keltett rezgéseket. Márpedig a laptop nem szereti, ha folyamatosan vibrál, remeg.
Azokon a napokon, amikor laptopot is viszel, akkor hátizsák, máskor pedig doboz szerintem...

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#94830) HornedReaper válasza HSM (#94821) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Jó az a kis 50-es DT is átalakítva :D
Rendszámos motorokon jóformán tiltott az átalakítás, de egy ilyenhez mit szól(hat)nának a rend éber őrei?

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#94831) Bogyó bá' válasza XFishboneHUN (#94828) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nekem nagyon kényelmetlen volt egész nap egy hátizsákban motorozni (egyetlen egyszer próbáltam, 300km-t, soha többé - 5 kg tömegű DSLR-fotóscucc volt benne). :(
A hátsó doboz egyszerűen szükséges, még ha nem is szép a motoron.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#94832) nyogo83 válasza XFishboneHUN (#94828) üzenetére


nyogo83
senior tag

En hasznalok, ha nem tudom elpakolni a laptopot, cuccokat.
A klasszikus hatizsakot nem birom, sose szerettem. Feloldalas "messenger" tipusu taskakat hasznalok evek ota.
Kb 5 eve csinaltattam a Bagaboo-nal taskat (olyan amit fokent bringasok/futarok is hasznalnak).
Cordura kulso, teherauto ponyva szeru belso anyagbol van, pantja marhara kenyelmes es olyan a kialakitasa ha felveszed, nem fordul el menet kozben rajtad.
Sokszor volt, hogy szakado esoben jottem, egy csepp viz nem jutott be, de meg nedves se lett szinte a taska.

A vastag anyaga miatt 5 ev alatt kb nulla elhasznalodas latszik rajta.
Egyedileg megtudod tervezi, szin/felirat/minta komboban, fenyvisszavero csikkal kutyafulevel.

Persze ez fugg attol, hogy neked melyik tipusu hatizsakok jonnek be, meg mi a szempont. Nekem a strapabirosag, idojaras allo kivitel volt a lenyeg, illetve ha nem motorral maszkalok akkor is siman ezt viszem magammal meloba.

(#94833) ath válasza Topiccsendőr (#94822) üzenetére


ath
senior tag

köszönöm szépen ezt az összefoglalót. a dt50 és a gsx400 az, ami nagyon tetszik. azt hiszem pipeburn napot tartok :DDD és keresgélek mi áll közel hozzám. majd arra leszek igazán kíváncsi, hogy a piacon mik érhetőek el.

(#94834) zgospel válasza XFishboneHUN (#94828) üzenetére


zgospel
őstag

7 éve vettem a Decathlonban bringázáshoz Quechua hátizsákot, ívelt a háta és hálós, belevarrva az esőhuzat. Van belül külön laptop zseb, én ezzel járok munkába (nem csak motoron) illetve régen ezzel cross countryztam (bicikli), nekem bevált. Kb napi használatban van aztán mégsincs semmi baja, ami engem is marhára meglep, mert a korábbi Adidas hátizsákjaim kb másfél év után úgy néztek ki, mintha a disznóólban tároltam volna. Ennek meg semmi baja, se egy cipzár, se egy varrás, se egy szakadás, nem gondoltam hogy ennyit egyáltalán kibír, pedig napi használatban van. Ja és 7 éve volt 8 ezer Ft.

Szerintem ami fontos hogy elöl összecsatolható legyen. Ami nekem van az deréknál is és mellkasnál is összecsatolható, szóval nem mozog össze-vissza, nem csúszik le.

Én a dobozoktól írtózom, hülyén néz ki és elbassza a motor egyensúlyát is. :D
Attól még persze praktikus, megértem aki használja, nekem is néha szopóág hogy nincs dobozom, de én választottam ezt az utat :D
Inkább tanktáskát használok, az jól is néz ki, csak abba meg nem fér bele a laptopom.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#94835) tboldi válasza ath (#94833) üzenetére


tboldi
nagyúr

De ha nem lenne elég, akkor nézegetheted még a Bike EXIF-et és a The Bike Shed-et is. :))

[ Szerkesztve ]

(#94836) emre válasza ath (#94833) üzenetére


emre
veterán

Az srx-nek is nézz utána.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#94837) Anulu79 válasza XFishboneHUN (#94828) üzenetére


Anulu79
addikt

Nekem semmi bajom nem volt a hátizsákkal motorozás közben. Bár ha lehet akkor én is inkább kerülöm. :) De szerintem ez egyéne válogatja, hogy kinek hogyan kényelmes. De ha jól tudom akkor van direkt motorozáshoz való hátizsák. Bár lehet, hogy csak belefűzik a nevébe és ebben ki is merül az egész. :)

(#94838) BoB válasza Anulu79 (#94837) üzenetére


BoB
veterán

Az semmi mindegy mi van a hátizsákban (mennyire nehéz), mennyire kell előredőlni a motoron, és mennyi ideig kell kibírni (fél óra vs egész nap).

Ez körülbelül a melyik a jobb motor kérdéshez hasonlít (ahol a két motor két külön kategória). Nincs abszolút válasz.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#94839) Topiccsendőr válasza ath (#94833) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ezt is nezd meg:
Bike exif
Itt pedig az atepitett motorok piaca
Sildrome

Van meg par, de ezek a legjobbak.

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#94840) demars válasza zgospel (#94834) üzenetére


demars
addikt

Nekem is decathlonos van, k.va jó! Mellkasnál és deréknál csat, ahogy írtad nem tud elmozdulni.
Laptopnak ideális, dobozban xarrá karcolódna.
Rövid utakra (munkába menni) jó választás lehet egy hátizsák.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#94841) etnies válasza zgospel (#94817) üzenetére


etnies
senior tag

Nem, szerintem az utcán bőrszerkós, kanyarvétellel küzdő egyének tudják jobban. Mindent is.

Azt már le sem írom, hogy mekkora paréj dolog nyitott dobbal és füldugóval motorozni...
Már nemi szervével verni a csalánt nem gerinces dolog :U

"önmagam hite vagyok magamban"

(#94842) etnies válasza XFishboneHUN (#94828) üzenetére


etnies
senior tag

Ha csak rövid távon van rajtad a táska, akkor semmi baj nincs vele, de napos vagy hosszabb túrákra nem javaslom, megfájdul a hátad, akkor is, ha csak 1-2 kg van benne.

Ha motorozol rossz időben is, akkor valami ilyesmi jól jöhet: [link]

"önmagam hite vagyok magamban"

(#94843) zgospel válasza etnies (#94841) üzenetére


zgospel
őstag

Jókat mulattam a hszeiden eddig is, ismét sikerült :D A füldugó a szélzajt szűri, nem a kiput, és hála neked már azt is tudom hogy a bőrszerkóban motorozás ciki :DDD :DDD
Taníts minket királyom :R

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#94844) Geresics válasza zgospel (#94843) üzenetére


Geresics
addikt

Majd ha Te is 16 évet, és 250ekm-t megtettél motoron, akkor ugasá, jóvan?! ;]

[ Szerkesztve ]

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#94845) etnies válasza zgospel (#94843) üzenetére


etnies
senior tag

A ciki az, hogy nem tudsz egy kanyart bevenni, de ehhez képest akkora arcod van...

Amikor én voltam azon a szinten, mint te, akkor kerestem a nálam tapasztaltabb motorosok társaságát és porszívóztam fel minden apró információmorzsát, ami csak elém került, így sok év és sok gyakorlás után megtanultam motorozni valamennyire.
Te viszont nem tudsz motorozni és nálad tapasztaltabbat próbálsz alázni. Szerintem előbb motorozz ki a megyehatáron, mielőtt engem minősíteni kezdesz.

Mész offra, jövőben nem foglalkozom veled.

Szerk: Geresics (motorosvándor), te is. Eddig nem minősítettem az indexes ámokfutásod, jövőben megteszem.

[ Szerkesztve ]

"önmagam hite vagyok magamban"

(#94846) Bogyó bá' válasza etnies (#94845) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Gyulám! Téged itt sem fognak kedvelni, nem csak a Grafománban::::

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#94847) zgospel válasza Geresics (#94844) üzenetére


zgospel
őstag

Akkor 13 év múlva majd jól megmondjuk egymásnak hogy mekkora hülyék vagyunk :D

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#94848) etnies válasza Bogyó bá' (#94846) üzenetére


etnies
senior tag

Az lehet, hogy nem fognak kedvelni, de nem szívesen hallgatom noobok okoskodását.
Szerintem ne offoljuk szét ezt, ezzel a két emberrel a jövőben nem foglalkozom és le van tudva a kérdés.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#94849) Novics


Novics
senior tag

Jöhetne már a tavasz, mert nagyon hiánya van a népeknek itt, és megy a cicaharc...

Úgy néz ki, hogy előbb lesz motorom, mint jogsim. :) A kinézett gépsárkányt megnézte az ismerősöm - igazából minden nap látja, mert ott dolgozik :D - és leinformálta, azt mondta, hogy fasza, csak a hátsó kapaszkodók vannak megrepedve, de hát 2 évig úgysem vihetek senkit, szóval pont nem érdekel, műszakilag pedig nagyon egyben van.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#94850) Geresics válasza Novics (#94849) üzenetére


Geresics
addikt

Hajrá! Mi lett a befutó?

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.