Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93901) Topiccsendőr válasza BoB (#93900) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Sportmotornal az alkatreszkoltsegek joval dragabbak, amikre szukseg is van. Egy vezermulancfeszito 60-80e, egy tomites a vezerleshez, feszitohoz 5-7e. Egy fotengelypoz jelado 90e. Egy kuplung 150-300 e ft, egy nyakcsapagy klt 45e. Ezekkel szamolhatsz 30e km ig. Az aprosagokat nem szamolom melle. Nem a benzin lesz itt a sok.

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#93902) Teasüti válasza Ferdzsoo (#93886) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ér az a motor neked annyit?
300k nem kis pénz. Lehet inkább hozzácsapnám az árához és vennék egy olyan gépet, amin jó a felfüggesztés.
Bár van aki ennyit fényezésre költ el, az is egy öreg vmi szóval...
Jah, hogy máe 120-ért csináltattál ülést is, akkor nem szóltam. :D
Úgy hangzik ez a gép veled tart a sírba. :D

[ Szerkesztve ]

(#93903) imrufo válasza Topiccsendőr (#93901) üzenetére


imrufo
tag

Tanusíthatom.
Abban megegyezhetünk, hogy a TL a mai motorok közt ócskavas, meg amúgyis 20 éves konstrukció.
Na akkor a váltótengely csapágy 27000JMF. Egy darab baszki! Olajpumpa 42000. Tömítéskészlet 70000! :W Ezek csak a főbb darabok, a sallangokat hozzá se számolom inkább.
Ha ez ennyi, akkor mondjuk egy RSV4-en mennyi egy blokkfelújítás? 2milla? :DDD
Az üzemanyag ehhez képest ingyen van... :))

(#93904) Teasüti válasza Geresics (#93889) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ideje áttekinthető csinos kis grafikonokat csinálni ebből, ez így egy katyvasz! :DD
Amúgy hogy hogy nem telefonon rögzítitek? Tiszta 90-es évek otthon leülni az Excel elé a blokkokkal a zsebemben. ;]

(#93905) Topiccsendőr válasza imrufo (#93903) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Rsv4 kozepmezony. A legolcsobb, ahogy szamoltam a honda. A legolcsobb a kuplungja, a vezlancfeszitoje, a szelepek egy picit olcsobbak a tobbinel (itt ugye mar titan van, 38-42 e ft/db) a dugattyuk dragabbak picit a tobbieknel, a yamaha az elmezony, meg a ducatinal is dragabb.
Amikor valogattam a motorokat vasarlashoz, atneztem az alkatreszarakat :D

Uzemanyagszivattyut mar nem neztem, az is gyenge pont kozeptavon, ecu, 180 lo kornyeken a kuplung es a valto tulajdonkepp halalra van itelve 30 e km ig. (Termeszetesen nem turatempo, hanem rendeltetesszeru hasznalat)
Mindegyik markanal elofordulo gyakori hibak...

Szerintem a tl nem ocskavas :D

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#93906) Teasüti válasza Geresics (#93896) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ebben melléd kell állnom, az adatrögzítés lényegében a motor története. :K
Vásárláskor én szeretnék kapni egy ilyen naplót, hogy mikor mi lett csinálva, mennyiért, mi lett belerakva. A tankolásból meg látszik a felhasználás. A fogyasztásból is lehet következtetni a motor állapotára.
Én csak e miatt naplózom, hogy lássam a változásokat. Amúgy azt se tudom mennyibe kerül a benzin, az a része nem nagyon érdekel.

(#93907) Teasüti válasza Topiccsendőr (#93905) üzenetére


Teasüti
nagyúr

A legolcsobb, ahogy szamoltam a honda.
a yamaha az elmezony, meg a ducatinal is dragabb.
Ez a sport vonal? R6 és CBR RR?

(#93908) Topiccsendőr válasza Teasüti (#93907) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Sport ezresek, kb 2008-9 evjaratban.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#93909) imrufo válasza Topiccsendőr (#93905) üzenetére


imrufo
tag

Ó, dehogynem az! :D

(#93910) Topiccsendőr válasza imrufo (#93909) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Oo igen, ezt be kell linkeljem Ha nem akarsz nagyon szarakodni vehetsz uj blokkot 14 688 eur ert. :D

Erre szoktam azt mondani, hogy nem megvenni nem tudok nehany motort, hanem fenntartani.

A TL sok szempontbol problemas motor, de a forgattyusmechanizmusat rohadtul eltalaltak, szerintem az egyik legjobban megtervezett a v2 esek kozott. Legalabbis amilyen futasteljesitmenyeket lehet olvasni, nem ez teszi be a kaput altalaban, ami szerintem nem kis teljesitmeny. Ezeknel a v2 eseknel ez nagyon erzekeny pont. Akkoriban ez volt a legerosebb raadasul.

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#93911) tboldi válasza Geresics (#93896) üzenetére


tboldi
nagyúr

Lécciléccinesértőggymámeg! :D

Tudom én, hogy mindenkinek más az értékrendje és a büdzséje, de engedjétek meg, hogy leszarjam a fogyasztást. ;]
Nekem a motorozás egy hobbi, a vezetés élménye vonz. Ha ehhez adott esetben több benzinre van szükség, akkor ez van. Amikor enni kér, megtankolom, ennyi. Túrázni sem túrázom, a "délután gurulok egyet" típusú emberke vagyok.
Persze eleinte párszor ki szoktam számolni, amíg még ismerkedek az új szerzeménnyel (volt is rá példa, hogy megírtam itt a topikban, nem tagadom), de nem logolok, mert ez nem nyújt számomra semmilyen élvezetet.

Amúgy meg ha egyszer el akarom adni, akkor azért néhány vevő szemében (nem persu) nem mindegy, hogy valaki mennyit foglalkozik a gépével, legyen szó autóról, vagy motorról...
Engem vevőként marhára nem érdekel, hogy kinek hosszabb a fa mennyit fogyaszt a gép. Nagy valószínűséggel úgy is különbözik a vezetési stílusunk és a felhasználási módunk, szóval semmi jelentősége. A karbantartás megléte viszont már számít, én is elteszek minden számlát a beavatkozásokról és alkatrészekről, és szeretem, ha más is így tesz.

Amúgy meg #szarolasz, hogy még szintjelző sincs. :P

(#93898) HSM: Azt hiszem, ebben Te is megtalálod a választ. :)

U.i.: Autóval ugyanígy vagyok, amikor kezd kevés lenni benne a nyál, megyek és telenyomom. A napi számlálót és ezzel együtt a fogyi mérőjét nem is tudom, mikor nulláztam utoljára. :D

[ Szerkesztve ]

(#93912) Topiccsendőr


Topiccsendőr
addikt

Beszarok, hogy androidrol irsz ecut triumphnal, aprilianal, ducatinal, ktm, stb.

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#93913) Teasüti válasza tboldi (#93911) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Nekem sincs szintjelzőm. #szarhonda :P

(#93914) Ferdzsoo válasza Teasüti (#93902) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Mondj egy sport túra gépet ami kb hasonló kaliber és fasza a felfüggesztése. :)
De ne 5 mihályért...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#93915) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Nálatok tényleg ennyire feszült ez a motorozás téma?
Számolgatom, írogatom mennyit eszeik a motor, táblázatot vezetek róla?
Jesszus, még életemben nem csináltam ilyen és nem is fogok, mivel rohadtul attól függ mennyire használom a jobb csuklómat.
El lehet menni 4-5 literrel is meg 8-11 literrel is, csak azon múlik milyen kedvem van.
Ez az élményről, a szabadságról szól nálam, ha ezt csinálnám nem ezt érezném, hanem hogy hú most jobb lesz odafigyelnem mert 1 literrel többet evett.
Valahogy ezzel a felfogással nem tudnék azonosulni, amikor megyek kit érdekel, ha kell kitolom a szemét, ha kell túrázgatok, aztán ha kifogy teletankolom, vagy nem.
De ezen stresszelni, számolgatni, táblázatot vezetni, érdekes felfogás.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#93916) Geresics válasza Gaboman (#93915) üzenetére


Geresics
addikt

De ezen csak Ti stresszeltek, hogy megmondjátok, hogy mi mennyire rosszul csináljuk, hogy ezt is nézzük! Szerinted engem zavar, hogy az új kipufogóval 1 literrel többet eszik? Tudtam előre. Szerinted megvettem volna, 2 Akra dobot ha zavarna? Vagy egyáltalán hogy lehet fillérbaszónak kikiáltani valakit, aki olyan hülye, hogy elkölt többszázezer forintot egy kipufogópárra?
Jó, Teasüti kattog azon, hogy miért eszik egyszer többet, egyszer kevesebbet, de majd kinövi, még új neki ez az egész...
De kígyót békát kiáltani arra, aki nem lusta ahhoz, hogy a szerviz és tankolási számlákat rendszerezetten tárolja, azokat egy táblázatba összesítse?

Tényleg, hogy is van ez? Ha elteszek minden szervizszámlát, akkor jócsávó vagyok. Ha ezeket felviszem egy excel táblába, akkor pedáns? Ha pedig a tankolási számlákat is elteszem, és táblázatban rögzítem, akkor fillérbaszó, aki nem is tudja élvezni a motorozást? Na ne vicceljünk már...

Amúgy meg mindenki arra matyizik, amikor a TotalCar-on olvas 3 évente egy olyan cikket, hogy "vettem egy autót egy német bácsitól, aki kockás füzetben vezette a tankolásokat, a szervizeléseket, és ilyen a mesében nincs, mert ilyet csak a precíz német bácsika képes csinálni, a tróger magyar meg nem, és amúgy is minden hazugság, amit a magyar eladó mond".
Aha... Már bocsánat, de amikor majd el akarom adni az autóm, vagy a motorom, akkor én az előéletét ezzel igenis meg fogom tudni mutatni a majdani vevőnek. Nem, nem a persu féle embre lesz a vevőm, ez biztos, hanem az, akinek ez számít...

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#93917) zgospel válasza Gaboman (#93915) üzenetére


zgospel
őstag

Szerintem rosszul hiszed ha azt hiszed hogy aki felírja mit költött a motorra az automatikusan ezen stresszel. Én is felírom hogy mennyit költök a motorra, szervízre, ilyesmi, nem fillérbaszásból meg stresszelésből, mert akkor nem hordanám márkaszervízbe sem, meg nem tankolnék csak prémium benzint, stb stb.
Szimplán csak jó érzés tisztában lenni vele hogy mennyi az annyi, és ez semmit nem von le az élményből, se a motorozás szeretetéből.
A tudás hatalom :D

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#93918) Geresics válasza Bogyó bá' (#93899) üzenetére


Geresics
addikt

Amúgy meg veled értek egyet! Minden ilyen táblázatot titkosítani kell, hogy az asszony meg ne lássa mi van benne! :DDD

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#93919) Pocee


Pocee
senior tag

Mindenkinek megvan a saját bogara,azzal,hogy fogyasztásnaplót vezet nem árt senkinek,ezért megszólni nem ildomos :D
Hogy alkatrészcserékről vezet naplót az meg sztem nagyon sok ember szemében pozitív eladáskor,hogy az egész motor életéről be tud számolni.

Ha valaki 500 métert motorozik otthonról egy kávéért és felveszi a teljes testpáncélos motoros felszerelését,azt ugyan olyan hülyének lehetne tekinteni...és ne a kockázati tényezőt vegyük figyelembe,hanem azt,hogy ha valaki ennyire beszari,hogy 500 métert nem tud balesetmentesen megtenni ne üljön motorra.

flame on ;]

Mr.Brightside

(#93920) Gaboman válasza Geresics (#93916) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Most nem arra céloztam ezzel hogy mindenki stresszel rajta, de aki igen és azért vezeti mert bántja a szemét hogy többet eszik neki a motor hát erre sok mindent nem tudok mondani.
Az alkatrészvétel, felújítás esetében természetes, arról én is vezetem, mivel tudom igazolni eladáskor mit csináltam rajta, ezek jó dolgok.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#93921) -Mike-


-Mike-
addikt

Nekem egyszer 120-130 km után a 17literes tuono tankja kiürült.
Nyertem valamit?
...mondjuk nem is 1óráig tartott a trip. :D

(#93922) zgospel válasza -Mike- (#93921) üzenetére


zgospel
őstag

Elfolyt a benzin? Trélerre várva valóban nem 1 óra az út ;] :DDD

Amúgy a nyeremény egy Molnár Krisztián által használt és dedikált guminő :DDD

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#93923) Pocee válasza -Mike- (#93921) üzenetére


Pocee
senior tag

ha csak 4 liter volt benne,hihetetlen fillérbaszóhipermiller vagy,hogy el tudtál vele menni ennyi kilómétert még
;] :DDD

Mr.Brightside

(#93924) -Mike- válasza zgospel (#93922) üzenetére


-Mike-
addikt

ígyvan... :D

Kedves gyelekik!
Kűggyetek donéjtot a pajpalomra, mert ez a kib#!@ott tréler sokat fogyaszt.
Jaaaaaa.
Puszi.

[ Szerkesztve ]

(#93925) -Mosquito- válasza Ferdzsoo (#93886) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Tavaly is említettem, hogy csak rugókat cserélj, annyit simán ér a szett. Idő közben volt alkalmam menni egy olyan Varával amibe hátulra Wilbers rugóstagot tettek és elől is ki lett cserélve progresszívre. A sajatomról annyit,nekem is lettek cserélve de csak rugók. Kb összesen valami 90eft volt a két rugó,szereléssel, olajjal. Hasamra ütök kb 30%-al lett jobb, stabilabb kátyúkat jobban tolerálja, mint egy "repülő szőnyeg". A másik Varán még jobb volt a hátsó futómű, mondjuk ~+10-20%. Hosszabb távon marad a gép és relatíve sokat mész akkor vágják bele a drágább projekbe, viszont ha kevesebbet mész akkor csak rugót cserélj, szerintem. Vfr fórum olvass utánna, hátha még több infó, tapasztalat van erről ott.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#93926) zgospel válasza -Mike- (#93924) üzenetére


zgospel
őstag

:DDD :DDD :DDD iligy benzin

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#93927) Topiccsendőr válasza Geresics (#93916) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

En probaltam tavolmaradni a tematol, nekem tokmindegy mire matyiztok, mint feljebb emlitettem.
Egyebkent ha olcson adod, es jo, akkor megveszem, akarmilyen fillerbaszo modon irogattad a naplot :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#93928) Topiccsendőr válasza Pocee (#93919) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Szerintem az tenyleg hulye. :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#93929) Ferdzsoo válasza -Mosquito- (#93925) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Értem. Igen az 90k ból tutti kijönne.
Azért mégsem 300. Főleg ha az akkorát mér nem dob.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#93930) Topiccsendőr


Topiccsendőr
addikt

Egy japan klasszikussal szep tud lenni a torkos csutortok, kapott a savbol egy picit a szatmari is, sistergett a ceg reputacio.

A faszerdobe batran beszaladasert en egy 9.5 pontot adnek, az oszinteseg pedig 10 pont a fair skalan.

A hetkoznapi erdekessegre mutato link pedig: [link]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#93931) Bogyó bá' válasza Topiccsendőr (#93930) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Bukjál rá, mint gyöngytyúk a takonyra! :DDD

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#93932) Topiccsendőr válasza Bogyó bá' (#93931) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Tudod, hogy az ilyenek a gyengeim.
Masok szoporollernek hivjak, mert nem eleg kitartoak :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#93933) -Mosquito- válasza Ferdzsoo (#93929) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Lehet félreérthető voltam. A Wilbers rugóra ~+10-20%-ot dob még a Wilbers rugóstag.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#93934) HSM válasza Gaboman (#93915) üzenetére


HSM
félisten

Saját szabad akaratomból vezetem, a saját kíváncsiságomtól vezérelve. Sosem görcsölök az eredményeken se. Annyi lett, amennyi. ;)

(#93935) BoB válasza Topiccsendőr (#93901) üzenetére


BoB
veterán

30 ezer kilométerre egymillió forint a benzin. Eeeegen, valóban nem az lesz a sok, elhanyagolható pénzösszeg :))

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#93936) Topiccsendőr válasza BoB (#93935) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Csak a kuplung harminc szazaleka ennek az egymillio forintnak.

Sportmotornal nincs olyan opcio, hogy figyelembevedd a fogyasztast, mert minek van sportmotorod?

Koridovel aranyosan ez a benzin teljes mertekben elhanyagolhato penz. Egy gumigarnitura 100e ft.
Szerintem ertheto amit mondok...

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#93937) BoB válasza Topiccsendőr (#93936) üzenetére


BoB
veterán

Értem én, de ugyanakkor rájöttem már megint egy másik univerzumban élek. Mert ebben az univerzumban már számtalanszor hallottam hogy nem jövök motorozni mert nincs pénzem tankolni. (ja de várj, volt hogy rendszámtáblára húzott bugyival elmentek tankolni)

Motor szervízelése meg kimerül az olaj és azon kopóalketrészek cseréjében, amik már közvetlenül akadályozzák a motor gurulását vagy éppen megállását.

Ekkor megkérdezhetnéd tőlük hogy akkor minek van sportomotorod, de egyéb filozofikus kérdéseket is feltehetnél, az sem változtatna semmin sem.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#93938) Topiccsendőr válasza BoB (#93937) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nem ertem ezt az ervet.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#93939) Topiccsendőr válasza BoB (#93937) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Egy fillerbaszo motoros reteg viselkedese bizonyitja , hogy a benzinfogyasztas figyelembevetele igenis nem fillerbaszas sportmotor eseteben?
Hmm. Elgondolkodtato...

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#93940) HSM válasza Topiccsendőr (#93939) üzenetére


HSM
félisten

Amúgy hogyan sikerült a sportmotor réteghez kilyukadni? Alapvetően én, Geresics és Teasüti kezdtünk el erről beszélgetni, és egyikünk sem "sportmotoros életformát" él... :F

Így pedig teljesen borul az elméleted, mert egy átlagosabb használat mellett nem kell 300 000-ért kuplungot cserélni ilyen vasakon 30 000km-nél, legfeljebb láncot 40-ért. Ezenkívül ezeken a motorokon a szelepek sem titánból vannak, és a főtengely jeladó sem aranyból. ;]
De még ha abból is vannak, talán utcai használatnál mégsem fognak 30 000-nél kukázódni. Te is mindig mondogattad, attól függ, hogy húzzák neki és ezzel egyet is értek.

Nyilván, pályahasználatnál, sportmotornál a benzin lesz a legkisebb tétel, ezt senki nem vitatta. :R

[ Szerkesztve ]

(#93941) imrufo válasza BoB (#93937) üzenetére


imrufo
tag

Szerintem persuader nem a csóró takony sportmotor tulajdonosokról beszél, hanem hogy egy sportmotor rendeltetésszerű(igen, ez a nyelezést jelenti) használata mellett a fenntartási összeg jelentéktelen része az üzemanyag.
Ha a 30000km-es periódusnál maradunk, az kb a motor felújításmentes életének a végét jelenti.
30000km alatt minimum 6x gumicsere, min.3x lánccsere, 5x olajcsere, 3x gyertyacsere, kb 3x futóműszervíz.
Ebben még mindig nincs benne, egy csomó cserélendő sallang, meg hogy valami megkotlik, pedig meg fog.
Régesrég túl van az összeg az egymillión, és ez nem alkalmanként 4000-es kiadás, mint az üzemanyag, hanem egyszerre 100000-es tételek.
Persze ott van hogy szötymörögni is lehet, akkor elmegy 50-100ezret is hiba nélkül, de akkor minek vett az ember sportmotort?
Én szezononként kb 20000-et megyek ami valakinek sok, valakinek kevés, de volt olyan szezonom, hogy 8x cseréltem hátsógumit, 4x elsőt. Tény hogy nagy összeg a benzin is, de a többi kiadás mellet jelentéktelen.

(#93940) HSM:
Ezt figyelembe véve akár törölhetném is az egészet, de nincs kedvem. :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#93942) Topiccsendőr válasza HSM (#93940) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

olvasod ezt a topikot, mielott elkezdesz feleslegesen nem egyeterteni?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#93943) Topiccsendőr válasza imrufo (#93941) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

nem kell torolni.

azt mondjuk nem tudtam, hogy hsm, teasuti, es geresics beszelgetesebe belevertem egy eket ezzel, hogy sportmotornal hogy vannak a dolgok. amire bob raugrott, valszeg mert o sem olvassa el, hogy mirol van szo, csak nem ert egyet. ezuttal is elnezest, ha privatban targyaljatok, akkor szerintem a felreertes elkerulheto lett volna :D

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#93944) HSM válasza Topiccsendőr (#93942) üzenetére


HSM
félisten

Igen, tudom, hogy eredetileg sportmotort mondtál [link]. És hogy igazából mindent magadra értettél, ami idáig tök korrekt, csak aztán valahogy ez belekeveredett az eredeti írom/felesleges/fillérszexualizálás/nemismotorosazilyen témába, és ez nekem így kicsit fura. :D

Igazából írhattam volna általánosan csak a topikba, nem válaszként is. Szval szerintem ezt azért élesen külön kéne választani, hogy ki mire használja a motort. Akinél sporteszköz, spormtotor, nyelezi, ott persze, a benzin nokedli, viszont utca, közlekedési eszköz, túra, stb felhasználásnál már lényeges pont (akár sportmotorral is).

Aztán lehet csak nekem tűnik úgy, hogy ezek a témák kissé összemosódtak, a tévedés jogát, mint mindig, fenntartom. :D

(#93943) persuader: Nekem ezzel semmi bajom nem volt. :R

[ Szerkesztve ]

(#93945) zgospel válasza Topiccsendőr (#93936) üzenetére


zgospel
őstag

Tessék, a legfrissebb totalbike nepperűzőben épp 2005 utáni R1-et keres a fickó, és az egyik problémája hogy az utánfutó bérlést is bele kell kalkulálni a téli rossz idő miatt :D

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#93946) runner 125 válasza -Mike- (#93924) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ha te is csinálsz bebaszós lájvot a szarolaszon, esküszöm tolok egy 5-öst. :D

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#93947) HSM válasza zgospel (#93945) üzenetére


HSM
félisten

Egy igen fájdalmas élettapasztalat kezdete... :DDD

(#93948) -Mike- válasza runner 125 (#93946) üzenetére


-Mike-
addikt

Megkérem fatelt adjon egy új mikrofont mert ilyen tempónál nagy a szélzaj:
'17 HRing

A legnagyobb hibát elkövettem és elkezdtem nézni a tavalyi motoros videókat, úgyhogy most már jöhet a jó idő... léccilécci übrigens ez a fajta könyörgés beszokott jönni? :D

(#93949) Ferdzsoo válasza -Mosquito- (#93933) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nem-nem értettem mire mondod.
Fórumozni fogok. VFR-klubon.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#93950) veze


veze
őstag

[link]
:D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.