Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93451) Pocee válasza Geresics (#93449) üzenetére


Pocee
senior tag

Ez most hogy jön ide? :DDD

Mr.Brightside

(#93452) Topiccsendőr válasza runner 125 (#93450) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Volt 2T 50 esed, azok 4 litert esznek szazon, nyelezve. Ez a fogyasztas nem sok a 180 asnal, bar kopkod a karbi, amire nincs valasz, miert teszi. Ilyenkor tobbszor megy at a levego a fuvokan, ami bizonyos fordulaton tobb benzint jelent, igy az a kijelentes, hogy jo a karburalasa, nem 100% ig allja meg a helyet, ez lehet a szivorendszer sajatossaga, uj koraban nem folyik a legszuro, szoval... ezt ne is vegyuk figyelembe, csak egy aspektus. kevesebbet nem nagyon fog enni. Ez sem gatyalezabalas.
Egy 300 as versenyenduro mennyit eszik? Nem tudhatod. Nem lehet tudni, te hogy huzod. Nem mindegy a terep. azt sem allapithatod meg, a runneredbol kiindulva, hogy a rotax 12ot eszik.
Sokkal tobb rutint igenyel egy 2T? 56 loeros 4T nem igenyel nagy rutint? Ez az -alul gyenge, felul eros- versenymotornal megallja a helyet, de a 300 as exc alul is tol. Ez nem krosszmotor.
Amugy nem tok mindegy mit eszik?

(Nem mintha ra akarnalak beszelni a tipusra, de tele vagy sztereotipiakkal)
Osszefoglalom. Tehat 4T vonalon nezelodsz, mert sporolni szeretnel a benzinnel. Es jelenleg egy uzemoras motort nezel... khm.

Off road motornal ez a pedanteria szerintem az onfeledt motorozas utjaba all, keresztbe.

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#93453) runner 125 válasza Topiccsendőr (#93452) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jahm, a karbi köpködéssel valóban sokáig szívtam, beszéltük priviben is annó. Viszont fene tudja h összefüggésben lehet, de nyáron vettem bele egy új akksit. Mikor sokat állt, és ritkán használtam nem volt benne akku. Lehet h az automata szívató kiiktatása miatt köpködött vissza? Mert azóta nem csinálja, és a szűrő házon sem látom a nyomát, noh meg előtte ott maradt a garázsban az olajtócsa, szerencsére azóta semmi.
Mást meg nem piszkáltam rajta.

Értelek persze, sőt, alá is írom h nagyon a racionális oldalról próbálom ezt (is) megközelíteni. Nyilván próbálom azt az utat megtalálni, ami kellő élvezet mellett a legcsekélyebb plusz anyagi ráfordítást igényeli. De kezdem belátni h ebben a kategóriában felejtős lesz..
Az X-es CRF tudomásom szerint tartósabb, gyengébb is kb 5-6 LE-vel, mint az R.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#93454) Geresics válasza Pocee (#93451) üzenetére


Geresics
addikt

Azt írtad, hogy "Vegyen próbálja ki engem érdekelne milyen" - ebből azt hittem, hogy Te is érdeklődsz az endurozás iránt, és "érdekelne milyen". Ha benéztem, akkor sorry! :R

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#93455) Gaboman válasza runner 125 (#93450) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Azt nem tudom hogy a 2007-es évjáratú CRF-nél van e ilyen probléma.
Amiknél gond volt az a 2004-2005-2006, és ugye akkor azok 3-4 éves motorok voltak.
A WR450F gyerekbetegsége a gyertyaevés és a váltó valamiért elég hamar megadja magát.
Azt mindenképpen próbáljátok ki hogy szuperál, havernak a WR426-nál kétszer is megadta magát, nem valami strapabíró egy alkatrészegysége a motornak.
Injektorossal sok tapasztalatom nincs, viszont ami van az nem sok jó.
Én a karbis motorokat szeretem, egy jó Keihin FCR MX41 karbinál nem kel jobb.
Egy jó EXC 450 vagy 525-el járnál a legjobban.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#93456) Gaboman válasza runner 125 (#93450) üzenetére


Gaboman
nagyúr

EXC 525

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#93457) Pocee válasza Geresics (#93454) üzenetére


Pocee
senior tag

mi erről beszéltünk ;)

Mr.Brightside

(#93458) Geresics válasza Pocee (#93457) üzenetére


Geresics
addikt

jóvanna, benéztem! :DDD

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#93459) Topiccsendőr válasza runner 125 (#93453) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nem, a dusitorendszer csak 1-2 percig uzemel, utana lezarja a jaratot. A karbifolyas tipikusan a gazoszlop lepattanasa miatt van, bizonyos fordulaton ilyenkor akar 2-3x is ujra iranyt valthat a gazoszlop, es ennyiszer tobb benzint is vesz fel.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#93460) tboldi


tboldi
nagyúr

Bocsi, hogy közbeszólok a nagy endurózásba, de csak úgy eszembe jutott, hogy még mindig benne vagyok az összefoglalóban. Lehet, hogy azóta már acélbilit csináltak a motorból. :D

(#93461) xxx86


xxx86
csendes tag

Sziasztok nem régiben döntöttem, hogy felújítom a motorom YAMAHA JOG COOL STYLE 50-es kétütemű.
Szétszerelés ellőt olyan problémám adód hogy vadonatúj akkumulátor vettem bele fel volt töltve minden rendeben ment. Egy idő után teljesen le merül az akkumulátor olyan szinten, hogy a motor önindítóval nem indul, de még is van rajta világítás , duda , index , távolsági is jó .Ha feltöltöm az aksit újra megy az önindító durván egy hónapig utána újra jelentkezik a jelenség.

Mi probléma és mit vegyek hozzá hogy megszűnjön a jelenség ?

(#93462) -Mosquito- válasza xxx86 (#93461) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Robogós topikban lehet többet nem tudnak segíteni. -> [link]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#93463) runner 125 válasza Gaboman (#93456) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jó volna valahol 2005-6 környékről találni valamit, ez tényleg korrektnek tűnik, viszont itt sincs enduro szett.
Noh mind1, kivárok, nézelődöm.

Ma elmentünk megnézni a WR-t, eléggé megviselt volt a gép, ráadásul egy vasat nem akart engedni belőle, így nem hoztuk el.
Viszont szépen járt, a srác akkor öntötte fel benzinnel, hidegen is gyorsan indult, de elég sok kókányolás volt rajta, ami nem sejtet sok jót.

persuader

Értem, köszi.
Még valami. A gyári középállványa jó pár évvel ezelőtt meghajolt egy szerencsétlen felhúzás során, pont a légszűrő felé dőlt alap helyzetében a motor.. nem volt túl látványos, de a hátulról ránéztél, látszott h dől balra az egész. Ez pl közrejátszhatott? Azt sajnos nem tudom megtippelni, h ez által a benzinszint az úszóhában vajon kibillent e annyit, h abból vissza tudott volna prüszkölni. De lényeg a lényeg, h ősszel amikor gurultam vele párszor, akkor szerencsére nem láttam visszatolás nyomokat.
Annó még a mebránlapokat is cseréltem karbonra.. elég rendesen megcincálta őket pár ezer km alatt, mert nem zártak jól, úgyhogy vettem még nyáron rá gyári fém lapokat, illetve új légszűrőt is kapott. Most tényleg 1:1-ben gyári az utolsó csavarig minden eleme.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#93464) Topiccsendőr válasza xxx86 (#93461) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nice try.
most masodszorra is azt lehet megallapitani, hogy toltesrendszerrel van baj. Ha a hibat nem szeretned megallapitani, akkor venned kell egy fesszabot, egy magnest, es egy toltotekercset.
Ha a hibat nem akarod megallapitani, de sokat sem szeretnel kolteni feleslegesen, elviszed szerelohoz.
Ha nem akarod szerelohoz vinni, es nem akarsz felesleges alkatreszeket venni, kitanulod gyorsan, mibol all egy robogo toltesrendszere, megallapitod melyik a hibas alkatresz, es kicsereled.
Ha nem akarod elvinni szerelohoz, nem akarsz kolteni egyaltalan semmire, es foglalkozni sem szeretnel annyit, hogy magadtol megallapitsd a hibat, addig kerdezz forumon, amig valaki el nem talalja a hibas alkatreszt. Ez egy kicsit kockazatos, de ha bejon, sok penzt megsporolsz!

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#93465) Topiccsendőr válasza runner 125 (#93463) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nem, ettol nem csinalja, a nem gyari membran lapok viszont agyonvagjak az egeszet. Ez nagy, vastagon szedett betuvel a rotax 122 gepkonyveben is benne van, hogy ne csereld le a lapokat, mert nem hoz semmilyen teljesitmeny novekmenyt, csak problemakat.
Meg megmertem volna a membran hatarolot is, hany mm, mert pl az enyemben is valaki elhajtogatta, hogy attol majd jol fog menni. Szemmel nem is lehetett latni. Illetve talalkoztam olyannal is, hogy valszeg leejtettek a membranhazat, es az egyik oldalon kisebbet nyitott a hatarolo gorbulese miatt.
Szoval lehetnek csodak a gyari gepekben is.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#93466) Gaboman válasza runner 125 (#93463) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Az EXC525 endurószettel ennyi, nem olvastad el a hirdetést.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#93467) KisTé válasza Pocee (#93457) üzenetére


KisTé
tag

Nekem ilyenem van, sűrűn használom eddig megfelelt annyira nem könnyű felvenni mint gondolná az ember ehhez is azért kell egy megfelelő méretű cipő ami pont passzentos.A tépőzár eléggé gyengécske egyszer előfordult, hogy majdnem leesett és félre kellett álljak megigazítani, ennek ellenére ajánlatos abban az esetben, hogy nem a szép cipődet cseszed össze, de mint írták többen is egy motoros cipő vagy csizma az a biztos mert ha esel az ne 20-50ezer forinton múljon, lehet én is csak az első esésig hordom utána már biztosra megyek :)Másik dolog, hogy ugye felvételnél a rögtön indulás előtt veszed fel mert sétálgatni benne nem ajánlatos pláne mondjuk saras helyen illetve ahogy megállsz rögtön le kell venni ugyanúgy...mondjuk én nem vagyok annyira jól eleresztve sajna olcsójános vagyok meg óvatos is ezért vettem csak megbánni nem fogod ezt az összeget azért próbálja ki aki akarja bárkinek beválhat mint nekem is.

Valaki ebben tudna segíteni :
Motrix fékbetéteket érdemes-e venni a SHOX-nál, illetve 1991 GS500E-hez innen melyiket kell venni előre hátra mert ilyen kódokból én nem igazodok el 1490 lesz az összes nemsokára???

[link]

(#93468) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Régebb valaki linkelt egy oldalt, ahol a lánckerékkel variálást lehetett kalkulálni, hogy ha a gyárihoz képest eltérsz, akkor elvileg milyen fordulatszámhoz milyen sebesség tartozik. Valaki belinkelné újra?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#93469) Gaboman válasza V.Stryker (#93468) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Gearing Commander

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#93470) canniball válasza tboldi (#93460) üzenetére


canniball
nagyúr

Csak azt teszem be/módosítom/veszem ki, aki ezt kéri. Önállóan nem piszkálom az ott látható képeket (akkor sem ha tudom hogy pl. a tiédet lenullázták, vagy hogy vannak akik lecserélték a gépet), mivel nem tudhatom hogy direkt nem kértetek módosítást vagy csak elfelejtődött. ;)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#93471) Laca1212


Laca1212
őstag

Shox-os Motrix fékbetétekről van tapasztalat? Mennyire trágya kategória?

(#93472) Laca1212 válasza KisTé (#93467) üzenetére


Laca1212
őstag

Ezt találtam. Ki tudod keresni melyik kell neked motor típus alapján. Igaz 2011-es, de szerintem használható.

(#93473) Geresics válasza Laca1212 (#93472) üzenetére


Geresics
addikt

:R
Nem ismerem ezt a típust, de 1500-ért veszek én is, úgyis épp esedékes, és ahogy persu mondja, legfeljebb eldobom! :K

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#93474) Laca1212 válasza Geresics (#93473) üzenetére


Laca1212
őstag

Jah..én is...csak nem biztos, hogy jut. Személyes átvétel nálam nem játszik. :)

"Megrendelésedet ugyan a webáruházban is le tudod adni, de mindig a személyes vásárlóké az elsőbbség, így az interneten megrendelt termékeket csak nap végén, az addig megmaradt készletből, érkezési sorrendben tudjuk teljesíteni."

[ Szerkesztve ]

(#93475) Geresics válasza Laca1212 (#93474) üzenetére


Geresics
addikt

Ezért jó a "ritka" típus! Bízom benne, hogy nekem (is) jut! :D

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#93476) KisTé válasza Laca1212 (#93472) üzenetére


KisTé
tag

Na köszi, nemrég értem haza jól indul a szezon azonban kis benzincseppek jelentek meg a motor alatt, úgy néz ki a tanknál lévő benzincsapon átcsöpög a benya, azt lehet javítani vagy komplett csere lesz ?

(#93477) Laca1212 válasza Geresics (#93475) üzenetére


Laca1212
őstag

Nem tudom az enyém mennyire gyakori?! Na majd meglátjuk jut e. :)

(#93478) tboldi válasza canniball (#93470) üzenetére


tboldi
nagyúr

Részemről inkább elfelejtődött. :D

Szerintem kiveheted, az a konkrét CB500X már biztosan nem lesz az enyém. Persze ettől még maradok a topikban, és ha lesz új, akkor majd kérni fogok egy újabb módosítást. :B

(#93479) V.Stryker válasza Gaboman (#93469) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi, erre gondoltam. :R

Van valami hátránya, ha hátul 45 helyett 43-as fogaskerék kerülne?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#93480) ath válasza V.Stryker (#93479) üzenetére


ath
senior tag

Lassabb gyorsulas, nagyobb vegsebesseg, azonos sebessegnel kisebb fordulat.
Attol fugg ez jo e, hogy mi a celod

(#93481) V.Stryker válasza ath (#93480) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát azon filóztam, hogy nekem a kmh főtengely kihajtásról megy és csal 10kmh-t amúgy is. Meg fillérb@szó is vagyok. Ezért gondoltam,hogy pont a valós értéket mutatná az óra és némi fillérmegtakarítás is lenne. Sokat megyek túratempóban, 110-130, nem baj, ha kevesebb lesz a számla a végén. :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#93482) ath válasza V.Stryker (#93481) üzenetére


ath
senior tag

előbb vennék egy speedohealer-t, mint így csalnám "jóra" az órát :D ha jól emlékszem, 2 fog hátul kb 20% fordulatszám változásnak felel meg, namost szerintem ez érdemi fogyasztásbeli változást nem fog hozni.

(#93483) V.Stryker válasza ath (#93482) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

De most minek adnék ki húszezer forintot, mikor ezt a kis finomítást lánccserekor annak árából is meg lehet oldani? :) Amúgy csak játszom a gondolattal. Nem hiányzik most egy lánccsere. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#93484) Miertvansote


Miertvansote
tag

Sziasztok!

\ Elnézést ha OFF \

Ha a veszek egy motort, amihez nem kell törzskönyv stb... (50ccm). De nem szeretném használni, valószínűleg csak állna a garázsba jó pár hónapig, akkor kell e rá kötnöm biztosítást, vagy van e bármi kötelezettségem.

Mit kell majd tennem, hogy ha használni is akarom, akkor ha kötök rá biztosítást, akkor kérdezni fogják, hogy mikor lett vásárolva, és rengeteg fedezetlen biztosítást kellene fizetnem.

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#93485) Topiccsendőr válasza Miertvansote (#93484) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Kell ra kotnod, mert ketyeg a fedezetlensegi dij.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#93486) vlevi válasza Miertvansote (#93484) üzenetére


vlevi
nagyúr

Tudtommal smkp-ra éves díj van, tökmindegy,mikor kotod meg.

(#93487) runner 125 válasza Topiccsendőr (#93485) üzenetére


runner 125
nagyúr

Rendszámosnál oké, de smkp-nál miért?

Annál egy adás-vételi és egy biztosítás jelenti az "okiratokat". Noh meg mi van, ha én a saját a telkemet bejárni használom a jövőben?

Szerintem amíg nem fogja használni közúton, addig nem kell kötelező jelleggel kötnie rá biztosítást. Persze más kérdés h gyakorlati előnye kb. nulla. Max. annyit ér el vele, h addig nem kell kiadni azt a kemény 3000ft-ot az éves biztosításra. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#93488) HSM válasza runner 125 (#93487) üzenetére


HSM
félisten

Senkit nem érdekel, használni fogod-e, kivonatni se lehet a forgalomból, semmit. Ha megvetted akkor van X napod megkötni, különben fizetheted a fedezetlenségi díjat mikor megkötöd. Kivéve, ha eladtad közben.

[ Szerkesztve ]

(#93489) Miertvansote válasza runner 125 (#93487) üzenetére


Miertvansote
tag

Köszönöm a válaszaitokat!

Egy kicsit más megvilágításba helyezem a dolgot! :D

Igazság szerint kb 10 motorról lenne szó. Tudom hogy évi szinten kell fizetni, amm nekem beleset biztosítással együtt kb 5000 Ft lenne. Azért kérdeztem, mert felújításra várnak, akár évekig is itt állnak még, az is lehet hogy több is lesz. Szóval lassan ott tartok hogy ha mindre befizetem a biztosítást, akkor kb bukok évente egy motort, pedig nem is használom őket, köz illetve semmilyen úton sem.

Esetleg van valakinek valamilyen tanácsa ? Gondolom ezeket nem lehet kivonni a forgalomból, mert igazából nincs is nekik sem törzskönyv sem forgalmi.

Köszönöm előre is. Üdv.

(#93490) mm89 válasza Miertvansote (#93489) üzenetére


mm89
őstag

Az adás vétel napjától kell lenni biztosításnak.
De én azt javaslom hogy ne köss egyelőre egyikre sem, hanem majd ha eldöntötted hogy használni akarod, csinálj egy adás vételit a feleségednek, gyereknek, szülőnek, mindegy. Papíron eladod és kötsz rá biztosítást. Ennyi.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#93491) runner 125 válasza HSM (#93488) üzenetére


runner 125
nagyúr

Továbbra sem értem ezt az álláspontot.
Ismétlen, smkp-ról beszélünk.

Másik jogi szitució. Veszek adás-vételivel egy használatban lévő smkp-t, amit én másnap elemire bontok alkatrésznek, mert csak.
Az álláspontotok szerint akkor továbbra is fizetnem kell rá a biztosítást? :D .
Naugye.

Mo.-n amíg ennyire laza a szabályozása a smkp.-oknak (adás-vételi, kgfb.), illetve bármilyen dátumú / személyt tartalmazó adás-vételi jelent tulajdont "igazoló" jogot, addig ne beszéljünk fedezetlenségi díjról...

Miertvansote

Szard le.

Majd ha akarod használni őket a csajod megveszi tőled egy friss dátumú adás-vételivel (vagy most írtok kettőt, dátum nélkül), aztán befizeted majd utána.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#93492) HSM válasza runner 125 (#93491) üzenetére


HSM
félisten

Tudom, rendesen megszivatott engem is ez a szabályozás... Attól még ez van....

(#93493) Topiccsendőr válasza runner 125 (#93491) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ezt nem en talaltam ki, ha az adasvetelid idopontja korabbra szol, behajthak rajtad...
Hogy mennyire hamisitod az iratot, az nem volt benne a kerdesben.

Lassan harom eve nem elek magyarorszagon, es nekem eszembe se jutott ez a forgatokonyv. Manapsag azon is meglepodom, ha kerdezik, hogy "szamlaval, vagy szamla nelkul?" Nem ertem a kerdest par pillanatig. Szerintem nem en vagyok forditva bekotve :D

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#93494) Grillo válasza Topiccsendőr (#93493) üzenetére


Grillo
senior tag

Smkp-ra 0 Ft a fedezetlenségi díj. Hivatkozás

(#93495) runner 125 válasza Grillo (#93494) üzenetére


runner 125
nagyúr

Józan ésszel végigondolva is így volt logikus.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#93496) Topiccsendőr válasza Grillo (#93494) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Meg jo hogy fizettem :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#93497) Ferdzsoo válasza runner 125 (#93268) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Ennek különben gyárilag ilyen fehér a felnije vagy ez utólag festett?
Nemsok kifogásolható van a gépen az biztos. :)
Hát az enyém már nincs ilyen állapotban. :DDD
Hátsó doboz? Markolatfűtés lett végül?

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#93498) Laca1212 válasza Geresics (#93475) üzenetére


Laca1212
őstag

Sikerült venni?

Engem ma hívtak, hogy maradt és hétfőn hozza futár. Emilben is küldtek infót. Első - hátsó garnitúra postaköltséggel 6e ft. :D Ha full szar, akkor sem bukok sokat kidobás esetén. :)

(#93499) BoB


BoB
veterán

Valaki nézi a Dakar motoros részét? Hol érdemes? Csak azokat a napi összefoglalókat találom ami a hivatalos youtube oldalon van. Vagy ennyi?

Megtetszett ez a fajta terepmotorozás:
LINK :D

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#93500) HSM válasza Topiccsendőr (#93496) üzenetére


HSM
félisten

Velem is kifizettették anno... :((
A mostani robogósok úgy tűnik szerencsésebbek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.