Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108151) vlevi válasza Geresics (#108148) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ezen a videón rajta vagytok valahol?
[link]

(#108152) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Valakinek esetleg lenne kedve egyet gurulni?
Bakonycsernyéről indulunk, Zirc-Bakonybél-Pápa-Győr-Komárom-Tata, vagy ugyanez az útirány fordított sorrendben.
Pápán eszünk egy finom fagyit, Komáromban a Kocsis vendéglőben pedig egy vacsit!
Indulás 13 órakor!

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#108153) emre válasza Gaboman (#108152) üzenetére


emre
veterán

A Kocsis jó hely. :K

Mikor céggel mentünk a Bábolnai vásárra midig ott szálltunk meg, és zabáltuk bucira magunkat.
Meg a Noszlopon levő Lucullus is bejövős.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#108154) yodamastah válasza runner 125 (#108138) üzenetére


yodamastah
őstag

Persu nem lehet, rajta nem láttam még ilyen jó állapotú ruhát :D

[ Szerkesztve ]

(#108155) Geresics


Geresics
addikt

Pont féltávnál, azaz hajnali 3 órakor én mentem a motorral, amikor egy derékszögű jobb kanyarban azt éreztem, hogy blokkol az első kerék. A boxutca 250m-re volt, kalimpáltam a többieknek, hogy gond van, de azért megpróbáltam bemenni, viszont akárhogy terheltem hátra, 50m után a fűben toltam, és gázzal próbáltam kiemelni az első kereket közben a maradék 200m-en.

A boxban már a többiek is segíthettek, elvittük a paddockba, és láttuk, hogy az első teleszkóp szétesett, és ezért blokkolt a kerék. Zsír új volt.

1 óra szerelés után visszaraktuk a (szar állapotú) gyárit, amivel visszamentünk a pályára (+3-4mp/kör), de 1,5 óra múlva maga a motor is elgyengült, aminek oka 2 óra szerelés után sem biztos.

Nagy kár, mert most lehetett volna tesztelni különböző beállításokat, de így maradt az alvás.

A motor hibáját a jövőben mérésekkel majd megtudjuk, hogy abból is tanuljunk, de a futam sajnos számunkra ennyi volt.

Amíg mentünk, kiderült, hogy a motorerő hiánya ellenére megfelelő íveknek köszönhetően, valamint okos féktávokat véve (hogy minél nagyobb lendületet tudjunk átvinni), simán vissza tudtuk előzni azokat, akik az egyenesben erőből elmentek mellettünk.
A legjobb időnk 1:12.560 volt utcai gumikkal, amik bírták volna végig. Az élcsapatok slickel mennek, amit cserélniük is kell.

Jövőre a tudásomon célirányos tréningekkel lehet javítani, de a felszerelésemen is kell csiszolnom, mert csizmát pl. a futam előtt vettem egyet használtan, de az agresszív kanyartapogatás miatt nem csak a koptatót fogyasztottam el, hanem zokiniig ledaráltam. Ha tovább mentünk volna, fel kellett volna húznom a terepcsizmám, mert ezzel már nem mentem volna pályára.

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#108156) #31733248 válasza yodamastah (#108154) üzenetére


#31733248
törölt tag

"Persu nem lehet, rajta nem láttam még ilyen jó állapotú ruhát :D"

Ó vazz, mekkora oltás, igazi mestermunka! :DD

Geresics, örülök, hogy a hiba ellenére jól sült el a dolog (hiszen élveztétek) és annak is, hogy nem sérült egyikőtök sem. A tavalyi gerincsérülésnek próbáltam utánanézni, de sajnos letakarítottak mindent a fiúk.

(#108157) baboss válasza Gaboman (#108152) üzenetére


baboss
őstag

Hali engem érdekel, hányan vagyunk idáig ?

[ Szerkesztve ]

(#108158) baboss


baboss
őstag

Megtaláltam Gaborman telefonszámát , adatlapodon fent van

[ Szerkesztve ]

(#108159) Gaboman válasza baboss (#108158) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Nem titkos a számom, bárki akinek kedve van valamikor gurulni elér rajta!
06305110803

Eddig haverral vagyunk ketten, gyorsba jött a dolog így többeknek már volt más program.

emre Bizony nagyon jó hely, egy időben sokat jártam oda enni, jó a konyha, kellemes a kiszolgálás, és sokszor van élőzene is.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#108160) runner 125 válasza Geresics (#108155) üzenetére


runner 125
nagyúr

Amikor pár hete írtátok a robogó választást, pontosan az első futómű kockázatát és tömegét emeltem ki: [link], [link]

Nem akartam az ördögöt a falra festeni, de úgy látszik sikerült. :( Sajnálom a futóműhibát.

A motor gyengesége meg simán eredhet a tömegéből fakadóan is, persze ettől még lehet kopott is.
Egy ilyen versenyen a tudás mellett a motor és pilóta együttes tömeg / LE aránya számít a legtöbbet.
Nyilván nem mind1, h egy 70kg-s pilóta ül egy 70kg-s robogón, 5 LE mellett, vagy egy 105kg-s robogón ül egy 95kg-s pilóta jobb esetben ugyanolyan erő mellett. Utóbbi esetben már alapból 30% hátrányról beszélünk. Azt lefaragni tudással 24 órán keresztül, közel lehetetlen küldetés.

Ettől függetlenül emelem kalapom, h belevágtatok, odatettétek magatokat, küzdöttetek amíg a technika engedte, sőt még azon is túl.
Hajrá jövőre egy másik géppel! :)



"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#108161) Topiccsendőr válasza runner 125 (#108160) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nem nagyon akarok belemenni megint, amugy is geresicsnek cimezted, de egy ket dolgot pontositanek, utoljara.
Valoban igazad volt az elso futomu kockazataban, de esetunkben nem az altalad korabban vazolt forgatokonyv miatt tortent, ami tortent. Az imbolygasunk a hatso szilent miatt volt, ezt csereltuk, elmult az imbolygas. az elso kerek elpattogasa a csapagy logasa miatt volt. A csapagyat atforditottuk egy nem kopott reszere, ezert sokat enyhult a jelenseg. hogy egy hasonlattal eljek, ez a hiba, ami fennall, ugyanolyan, mintha egy hagyomanyos elso teleszkopos robogonal nem cserelnel kerekcsapagyat, es logna a kereked. Ezt a csapagyat ki kellett volna cserelnunk, ez egy kopo-fogyo alkatresz, nem bonyolult, nem erzekeny resze az elso lengo villanak, nem tervezesi hiba. Ez egy szimpla gorgos csapagy, amit barhol megkapsz.
A vadonatuj utangyartott elso teleszkop pedig egy szar volt, ami szetesett. Kicsavarodott a menetes kromszar a felso szembol, a kontraanya ellenere. Bitubo-t is lehet hozza rendelni, ami belefert volna a tb24 szabalyrendszerebe, de az 4 het szallitas volt, el kellett vetnunk.
A motor gyengesege pedig nagy valoszinuseg szerint jelenleg a tul kis keresztmetszetu kipufogotol van, ezt nemsokara csekkolni fogjuk. A verseny soran egyre inkabb tele lett, ezert gyengult folyamatosan. A vegen mar negyutemuzott, meg terheletlen allapotban is. Megneztuk a gyertyat, cdi t, a karburalast, benzinpumpat, a hengert, a dugattyut, nincs akkora merteku kopas, ami ezt eredmenyezne. Nincs koze a tomegehez, egy yamaha aerox 97 kg.
A mi robogonk 106 teletankolva. 9 kg a kulonbseg. Nem ez a baj. Raadasul hatalmas kanyarsebessege van a robogonknak, mert nem er le semmi.
Sajnos nem keszultunk fel a versenyre, ez teljes mertekben a mi hibank, es nem a robogoe.

Koszonjuk az elismerest.

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#108162) zgospel válasza runner 125 (#108160) üzenetére


zgospel
őstag

Én is azt gondoltam hogy a súlykülönbség sokat fog számítani, de egyforma köröket mentünk átlagban, pedig én vagyok 75-77 kg a többiek meg 100+ :D Illetve amikor megelőzött egyenesben egy-két sokkal gyorsabb motor akkor kanyarban simán tartottam őket, a kombinációkban vagy a nyújtott balosban amit tényleg el kell vállalni nyélen ott jöttem is rájuk, aztán jött az egyenes és lemaradtam.
Csak tippjeim vannak hogy miért, de kanyarokban tényleg jók voltunk, súlytól függetlenül.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#108163) BlackPriest


BlackPriest
őstag

sziasztok!

gondolkodok, hogy a 250-esről felfelé kéne váltani. most a supermoto a favorit stílus, épp egy husqvarna sm 610-el szemezek, de a szerviz leírásban 10ezres hajtókar csere is szerepel. ahogy láttam, ez van vagy 150-200 ezer, ez helytálló? egy teljes 10ezres szerviz ezek szerint lehet vagy 300, az évente nem kevés pénz :U

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#108164) etnies válasza zgospel (#108162) üzenetére


etnies
senior tag

Jövőre fel kell készülni a technikás egyenesekre és minden jó lesz!

Gratulálok nektek, ne bánkódjatok, fogjátok fel bulinak és tanulóévnek, jövőre legyen a cél az első 15.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#108165) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Megjöttünk!

Nagyon jó kis karikát sikerült mennünk, Baboss is csatlakozott.
Legközelebb mások is jöhetnének!
Kocsisban ismét nagyon finom volt az étel, igaz a csapat lecserélődött, mogorva volt a néni nem kicsikét!
Régi brigád jobban tetszett, aranyosak, mosolygósak voltak.
Eső hazafelé elkapott minket, igaz pont mire hazaértünk egyébként egész délután szuper idő volt.
Volt némi motor összemérés is, 60-100, 110-160, elégedett vagyok! :)

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#108166) Burt1793 válasza Gaboman (#108165) üzenetére


Burt1793
veterán

Te a Honda Sw600zal voltál?

(#108167) Gaboman válasza Burt1793 (#108166) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Igen, azzal mentem!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#108168) baboss válasza Gaboman (#108167) üzenetére


baboss
őstag

Engem is elkapott az eső, de nem nagyon áztam el. Köszi, szupi volt. :R

(#108169) Gaboman válasza baboss (#108168) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Minket is a legvégén, a gumi végett ott nagyon óvatosan tötyögtem.
Máskor is, én is köszönöm hogy csatlakoztál! :R

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#108170) lacko341


lacko341
csendes újonc

Üdv!
Motormosás után, igen nagynyomásúval, és mostmár tudom, nem szabadott volna...beázott valami. Fz6s 2006os.Tudtok valkit aki megtudná nézni sopronban.Tudom kb esélytelen hogy találjak valakit aki foglalkozik velm, de hátha. Vagy 5let mit nézzek meg mit szedjek szét.3 napja szárad. Az elején gyujtáskapcsoló forditás után mutatott mindenfélét a műszerfal. Villogtak a lámpák össze vissza.Mostmár meg se mukkan semmi. Köszönet elölre is

(#108171) HoaryFox válasza lacko341 (#108170) üzenetére


HoaryFox
őstag

Magasnyomásúval nagyon óvatosan kell bánni, főleg a modern motoroknál, ami tele van elektronikával.

Első körben akksi, motorvezérlő, gyújtásmodul, műszerfal körül néznék körül.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#108172) lacko341 válasza HoaryFox (#108171) üzenetére


lacko341
csendes újonc

Köszi akkor ezeket átnézem.Remélem megtalálom a bibit.Szép napot.

(#108173) vendingo válasza lacko341 (#108170) üzenetére


vendingo
veterán

Szia. Írj a soproni motorosok face csoportba, hátha tud valaki valamit. Esetleg gagarin játszótérnél a gépjármű villamossági. Híd utca 58. Esetleg tudok még motorszerelőt lövőn, ha belefér a távolság.
Egüt is felhívhatod, hogy foglalkoznának-e vele.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#108174) Jakab66[hun]


Jakab66[hun]
senior tag

Helyzetjelentés: Ma elkezdték kiosztani az idei MotoGP bérleteket parkoló kártyával, pólóval, sapival, táskával, szóval várhatóan 1-2 napon belül tele lesz vele a piac, ha valakit érdekelne esetleg. :K

Gipsz Jakab

(#108175) runner 125 válasza vendingo (#108173) üzenetére


runner 125
nagyúr

Akkor már miért nem a Győri úton a Salamon motor? Ők Yamaha-sok eleve.

persu, ok köszi az infokat. Tapasztalatot levontátok, jövőre csak jobb lehet.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#108176) vendingo válasza runner 125 (#108175) üzenetére


vendingo
veterán

Salamon... oda én semmit nem vinnék.
Asszem már nem is yamahások, csak sima motorkereskedés és szerviz, de a lényegen nem változtat.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#108177) Topiccsendőr válasza runner 125 (#108175) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Azt elfelejtettem meg mondani, hogy vegul nem az elso futomu baja miatt kellett feladnunk - ezt kicsereltuk a gyari, de rossz csillapitasu rugostagra, amivel a kanyarsebesseg nemigen valtozott erdekes mod - hanem mert annyira elgyengult a motor, hogy 55 lett a vegsebessege, igy ki kellett tobbszor allnom. A henger-dugo allapota jo volt.

Ugyanez a titokzatos dolog okozta a folyamatos gyengulest.
Elozo nap be lett allitva a tokeletes, eleg magas fordulatszam a gorgokkel, es mas kontraszrugoval, tokeletesen viselkedett, volt ereje. Szabadedzes utan mar nem tudott kiporogni, es folyamatosan gyengult. Hat kivancsi vagyok mi lesz ez.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#108178) ath válasza Topiccsendőr (#108177) üzenetére


ath
senior tag

sajnálom, hogy így alakult, de biztos nagy élmény volt azért. mikor estek neki alaposan?

(#108179) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok!

A múltkor linkeltetek olcsó akciókamerás topicot. Tudom, ez az sjc márka, de se a hsz-t, sem a topicot nem találom. Kidob mindent 2016-ból, de az aktuális topicot az istenért nem találom. :(((
Ha valaki belinkelné, megköszönném. :R

(#108180) Laby


Laby
senior tag

Hello!

MotoGP-n szoktam látni pár versenyzőnél, hogy a kesztyű alatt az ujjaira van tekerve valami gumírozott kinézetű "izé" :D.
Van olyan ember aki tudja, hogy miről beszélek és esetleg a választ is tudja hogy mire jó?

Azt tudom elképzelni, hogy segíti az ujjait behajtva tartani, hogy ne fáradjon el annyira?!
Mi ennek az "izének" a neve? :)

(#108181) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Olcsó akciókamera topick

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#108182) Lomha 8V válasza Laby (#108180) üzenetére


Lomha 8V
addikt

https://youtu.be/1lHDthm4kek

Bocs, nem akarok a linkeléssel szarakodni telefonon.

(#108183) Topiccsendőr válasza ath (#108178) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nagy elmeny volt, kar hogy a belefeccolt munka ellenere szenvedes volt vegig, 1:10 ala akartunk bemenni, amihez tenyleg jol beallitottuk a variatort, es meglett volna ezzel a robogoval konnyeden. Mar a kecskemeti probanapunkon jol belemrakta a parat ezzel az elso kerek pattogassal, tobbszor esesbol loktem vissza magam, utana egyaltalan nem biztam a robogoban, meg akkor sem, amikor mar jobb lett. Szoval ez s resze igy annyira nekem nem gyere be. Mivel erre a hibara rajottunk, a csapagy csere utan eleg nagy javulast lehet elerni vele.

Kb reggel 6 kor adtuk fel, akkor en kiprobaltam egy masik cdi -t, a benzinpumpat lecsekkoltam, a hengert leszedtem... szoval ott eleg alaposan belemasztunk.
A kipufogot most Geresicsek fogjak megvizsgalni. En csak arra tudok jelenleg gondolni.
A motor ugy viselkedett, mintha rengeteget kapna, ennek ellenere a gyertyakep alapjan inkabb szegenynek tunt, es nem reagalt arra sem ha legszuro nelkul nyeleztem. Nem fulladt, es nem porgott jobban, ugyanazt csinalta.
A hengeren a honolas meg megvolt, a dugattyu nem volt meghuzva sem. Oszinte 10e km es gyari henger. Egy kis rendellenes fenyesedes volt csapszeg iranyban, ami fura, mert a terhelt sikban kellene kopnia mindennek, de az is jo allapotban volt.
En szetteszem jelenleg a kezem, de ezt a hibat csak egyszer kell megtalalni, utana eleg utokepes lesz a robogo.

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#108184) Jakab66[hun]


Jakab66[hun]
senior tag

Kedves fórumtársak!
Örömmel jelentem, hogy ennyi utazgatás, nézelődés, próbálgatás után, végre sikerrel jártam. Szerelem volt első látásra! Egy igazi megbízható, mérnöki remekmű. Picit talán túl sokat fogyaszt, picit talán szűkösen férünk el rajta, picit talán nehezen pakolható, picit talán sokat eszik, és talán kamiont előzni sem biztonságos vele. De mindez nem érdekel!!

[kép]

:DDD

[ Szerkesztve ]

Gipsz Jakab

(#108185) Jakab66[hun] válasza Topiccsendőr (#108183) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Lehet buta kérdés, de a főtengely szimmeringek milyen állapotúak?

Gipsz Jakab

(#108186) Topiccsendőr válasza Jakab66[hun] (#108185) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Jok. tomitetlen fotengely szimeringnel siman elkevesell, csuklik gazadasra, vagy befullad bizonyos fordulaton. Leszedett legszuronel tovabb kellett volna romlania ennek is.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#108187) Jakab66[hun] válasza Topiccsendőr (#108186) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Találkoztam olyannal, ami simán csak gyenge volt, nem akart kiforogni rendesen, nem reagált a karbin a levegőre. Variátor felöli szimmering volt, meg egy picit a csapágy is kottyant, amit a hangján nem lehetett észrevenni. Így nem csak a felömlőkbe lökte a benzint, hanem egy részét kifelé (varión nem látszott) cserébe viszont tudott fals levegőt szívni. (Mint írtad, sok anyagot kap, mégis szegényes a gyertyakép). Ráadásul ugyen ez a márka volt.

Persze ha nektek ez a része rendben van, akkor csak egy tipp volt. :K

Gipsz Jakab

(#108188) z123456789 válasza Gaboman (#108181) üzenetére


z123456789
addikt

Köszi. Megesküdtem volna rá, hogy volt topic összefoglalója annak az sjc-s topicnak. De végülis mindegy, ez is jó, mert aktuális. :R

(#108189) Polemius válasza Jakab66[hun] (#108187) üzenetére


Polemius
aktív tag

Ha még keresel motort, van egy Bandit 1250 S Amstettenben. ABS, dobozokkal.
Ez két személlyel, cuccokkal sem lenne kevés, pályán meg hegynek felfelé sem.
Ha ez segít a kommunikáció gördülékenységében, van magyar dolgozó is a boltban.

[ Szerkesztve ]

(#108190) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Pózolnak a vasak! :)

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#108191) runner 125 válasza Topiccsendőr (#108177) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ok, én csak TC cikkből indultam ki, ahol a kiszakadt első futóműről írtak, mint ok.
Na ha sikerült feltárni a hibát, azért írjátok be. Kíváncsi vagyok.

Gaboman

Patika a TE610.

Egy észrevétel csupán, kormánykiemelőn nem gondolkodtál? Korábban nem hittem volna, de baromi sokat számít a magas kormány. Eleve kényelmesebb az üléspozíció, másfelől sokkal nagyobb mértékben lehet a testsúlyt hátrahelyezni az adott szitukban és az egész "vezethetőség" szerintem kényelmesebb.

Először 20mm magasat vettem, aztán végül most már 30-as van bent.
Úgyhogy ugyanitt 20-as eladó. :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#108192) Gaboman válasza runner 125 (#108191) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Köszi!

Há vigyázok ám reája! :D

Megmondom őszintén nem tudom, lehet majd kipróbálok egyet, nekem még be is van ültetve az eleje egy kicsikét, előbb azt fogom feljebb emelni.
Az üléspozícióval eddig sem volt bajom, nekem nagyon jó most is.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#108193) HoaryFox


HoaryFox
őstag

No, csak megvolt a Hungaroringes tréning, Basic Road, lehetett volna hosszabb idő is a rutinpályán, de egynek nem rossz.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#108194) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Hétvégén ha úgy alakul lehet megyünk megint egy karikát, ha összejön és valakinek lenne kedve csatlakozni szóljon.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#108195) baboss válasza Gaboman (#108194) üzenetére


baboss
őstag

Aszfalt, vagy terep ?

(#108196) runner 125 válasza Gaboman (#108194) üzenetére


runner 125
nagyúr

Azon a robogón szerintem jelen állapotomban én is tudnék menni nyújtott jobb lábbal. :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#108197) tboldi válasza runner 125 (#108196) üzenetére


tboldi
nagyúr

Hehe, egy ismerősöm pont azért vett Harley-t, mert egy korábbi baleset következtében nem nagyon tudja behajlítani a jobb térdét. :D

[ Szerkesztve ]

(#108198) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Endurò lett volna a cèl de, sajnos az eddig úgy tünik nem fog összejönni.Ìgy ha nem sikerül marad az aszfalton valò gurulàs vasàrnapra. runner 125: Minden problèma nèlkül tudnàl vele jönni. :)

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#108199) vacs


vacs
veterán

Sziasztok.

A motorom (Suzuki Bandit 2006) egy kisebb elcsúszás miatt enyhén sérült, ezért nem nagyon volt mozgatva az elmúlt kb egy évben.
Most vettem észre, hogy az első teleszkóp szimeringnél folyik az olaj, cserélni kell!
Viszont ráfolyt az alatta lévő fékre is ... cserélni kell a fékbetétet vagy az menthető valahogyan?

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#108200) Geresics válasza vacs (#108199) üzenetére


Geresics
addikt

kb. 1 éven keresztül szívta magába az olajat a fékpofa? :Y
Én tuti cserélném, a fékpofa nem drága dolog, pláne nem a saját épségemhez mérten...
A féktárcsát le tudod tisztítani, az nem gáz...

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.