Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107552) dome24 válasza Lomha 8V (#107549) üzenetére


dome24
csendes tag

Koszi a valaszokat! Lenyegeben kiprobalhatom akar a 100ast is bele, artani nem fog, max felesleges :)

Koszi

(#107553) Pocee


Pocee
senior tag

Jön valaki a soltvadkerti motorostalálkozóra?
Meghívatnám magam egy boroskólrára :D

Mr.Brightside

(#107554) bigdady


bigdady
nagyúr

Nálatok mennyit bír ki egy aksi?
Vezetéstechnikai tréninget nem bírta a fazer fz6 valami leszivhatja az aksit úgy kellett betolni.... (Ha épp nem tiltott le a meleg miatt..)
Fura mert betolás után jöttem 130km-t és most pöccre indul szó nélkül...
Mi a rák lehet? Van ötlete valakinek?

[ Szerkesztve ]

(#107555) emre válasza bigdady (#107554) üzenetére


emre
veterán

Általában a gariidő + 1 hét :O

Arra figyelj, hogy 10k felett egy évet kell adni rá (10k alatt 6 hónap), idén mondjuk nem kellett sírnom mert gari lejárta után 4 nappal is kicserélték. Meg is lepődtem rendesen, de azon a héten ebből az akkuból ez volt a második cellazárlattal.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#107556) zgospel válasza bigdady (#107554) üzenetére


zgospel
őstag

Nem a gyökkettes bójakerülgetésre lett kitalálva az a motor ;]

Nem értek hozzá, lehet hülyeség, de azt gondolnám hogy az órákon át történő alapjáratos pöcsölésből nehezen tudja visszatölteni, miközben még a ventilátort is nyomatnia kell hogy ne főzd meg a vizet. Gondolom még volt jó pár indításod is.
Nekem a 4 év FZ6 alatt soha nem volt semmi bajom az akkumulátorral, gyári Yuasa volt benne 2012-es, a motort 15-ben vettem és 18 végén adtam el, télire se szedtem ki az akksit és minden tavasszal pöccre indult.

Ha van okostöltőd akkor rakd fel rá aztán 10 perc után tudni fogod hogy mi van az akksival.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#107557) Chris0321 válasza zgospel (#107556) üzenetére


Chris0321
addikt

Plusz nehezítés ha a fényszórót is használta közben.

(#107558) bigdady válasza zgospel (#107556) üzenetére


bigdady
nagyúr

Hát n-szer biztos le lett állítva meg indítva az tuti hogy ne főjön meg a motor (folyamatosan maxon villogott a víz sokszor lehet a venti szívta le, bár még soha nem hallottam centit, van az fz6-ban?:) ), meg lámpa is automatikus ugye, csak hát a többi motornál nem volt ilyen gond...

Van itthon Lidl töltő de most nem rakom rá be akarom méretni hétfőn a jelenlegi állapotában. Amúgy ha ráraknám a töltőt mit kéne látnom azon kívül hogy tölt? Az idejét kéne figyelnem mennyi idő alatt töltené fel?

[ Szerkesztve ]

(#107559) z123456789 válasza Lomha 8V (#107549) üzenetére


z123456789
addikt

Mmmm... ez elég szarul hangzik. Mondjuk voltam ma is, igaz nem annyit mint tegnap, de ma nem fájt. A tegnapi volt az idei első komolyabb utam, bízom azért benne, hogy tényleg csak elszokott a kezem. Azért köszi.

Megint más: haverom gopro 4-esét azért sikerült elhagynom...nem is értem... :(

(#107560) Bogyó bá' válasza emre (#107555) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A GS500-amba megvételkor rakott YUASA sima ólom-savas akksim 4 éves lesz augusztusban, pedig ridegtartáson van a motor (nincs garázs, csak tető). Télen havonta kétszer, év közben havonta egyszer csurig töltöm az Aldis töltővel, és kész. Néha pótolom az elpárolgott desztvizet benne..... A motort 8 éves korában vettem, akkor kellett kidobni belőle a gyárilag belerakott, pont ugyanilyen Yuasát.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#107561) emre válasza Bogyó bá' (#107560) üzenetére


emre
veterán

Az is halt meg, meg Banner is, meleg helységben telelve, csepptöltővel megküldve stb....
Szerintem az akku szerencsejáték hogy meddig bírja.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#107562) Bogyó bá' válasza emre (#107561) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Akárki akármit mond, az én véleményem szerint a folyamatos csepptöltés nagyon nem tesz jót az akksinak….

Pár hetente feltölteni teljesen, és kész.
szerk: ki sem veszem a motorból, még télen sem. Ott töltöm, simán rácsíptetem a töltőt a sarukra.

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#107563) -Mosquito- válasza Chris0321 (#107557) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Talán 2003-04-től legtöbb márkánál már nincs lámpa kapcsoló,hanem gyújtásra felkapcsol a tompított lámpa.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#107564) emre válasza Bogyó bá' (#107562) üzenetére


emre
veterán

akárki akármit mond....hát ezzel jobbára én is így vagyok, de ez szerintem már a korral jár :P

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#107565) Chris0321 válasza -Mosquito- (#107563) üzenetére


Chris0321
addikt

Értem. Én le vagyok maradva pár évvel, a legmodernebb motor amit vezettem egy 125-ös ETZ volt.

(#107566) runner 125


runner 125
nagyúr

Bakker, ma elmentünk egyet cimborámmal, a szokásos ismeretlen terepet felfedezni. Beértünk egy bozótosba, ment végig a dupla csapás út, mellette 1-2 kiskert.. (nem lakóövezet, nem term.védelmi és magánterület sem volt kint sehol), egyszercsak elfogyott a két csapa, lett belőle 1. Plusz egy fahíd, kb. 2x 20 cm magas fokokkal. Látszott h folyamat járnak erre endurosok, a nyomokból és abból h a fokoknál a közepe törmelékdarabokkal hellyel közzel fel volt töltve.
Átvergődtük rajta magunkat, cimborám ment elől, közvetlenül a híd után jött egy kereszteződés, amit nem lehetett belátni. Srác fékez, elnéz balra jobbra, és látom h többször visszanéz balra, majd qrva nagy gázzal húz tovább egyenesen a földúton. Megyek én is utána, elveszem a gázt, elnézek ugyanúgy balra jobbra, egyszercsak látom, h balról egy kb 60 körüli fazon tőlem úgy 15 méterre alsógatyába, papucsba, trikóba egy qrva nagy kapával legyez a levegőbe, másik kezével integet, habzik a szája és futva felém tart. :D
Visszaintegettem neki én is.. de inkább a nagy gázt választottam szintúgy. :D

De h mi a búbánatos baja lehetett.. nyilván nem hallottam h miről szeretne meggyőzni, de még csak nem is mentünk nagy gázzal itt.
Szal' nem tudtam hova tenni, de azért kicsit irigyeltem is, h ilyen mértékben nyugodt életet él, h a feszkót keresnie kell.

ui.
Cimborám szerint csak azt akarta h várjuk meg, csatlakozna a további szakaszra ő is a motorjával. :))

Épülő M85:

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#107567) Polemius válasza runner 125 (#107566) üzenetére


Polemius
aktív tag

Abszolút off:
Lehet tudni, várhatóan mikor ér el a határig a gyorsforgalmi?

(#107568) runner 125 válasza Polemius (#107567) üzenetére


runner 125
nagyúr

Legutóbb 2020 végét olvastam talán valamerre. De inkább én megtolnám + 1,5 évvel. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#107569) Grillo válasza Polemius (#107567) üzenetére


Grillo
senior tag

Régészeti szempontból a vége felé jár a munka, szerintem hamarosan kiviteleznek Soprontól északra is, de úgy tudom, közvetlenül a határnál még van kis fennakadás, mert az osztrákok nincsenek meg a tervezéssel, és nem tudni, hova is kellene bekötni a magyar oldalt.

(#107570) Geresics válasza runner 125 (#107566) üzenetére


Geresics
addikt

Valld be, hogy csak miattunk poroltad össze a blokkot, hogyne szóljunk meg. ;]

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#107571) Gaboman válasza runner 125 (#107566) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Felétek tuti nem volt 100 mm eső, vagy műúton közlekedsz és a fénykép kedvéért ott a homokban nyomtál három kört! :DDD
Az öreg nem bírt a földel, beállt a dereka, azért szaladt felétek hogy megkérjen titeket rá szántsátok már fel helyette a gépekkel, milyenek vagytok hogy segítettetek neki. :( :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#107572) bigdady válasza bigdady (#107558) üzenetére


bigdady
nagyúr

Valakinek van fazere? Mennyire hallható a hűtöventilátor ha forró a motor? Mert én még sosem hallottam, lehet nem is megy ezért tilthatott le a motor a tréningen?

(#107573) canniball válasza bigdady (#107572) üzenetére


canniball
nagyúr

Ugyan nem Fazer hanem SV, de én is meglepődtem az egyik tréningen, hogy már 100°C-os a víz és nem megy a venti, én is azt hittem megmakkant. Aztán kiderült, hogy csak 104-105°C környékén kapcsol.
Az akksira visszatérve: idén ugyan ki kellett hagynom, de az előző öt évben mindig mentem tréningre, sosem volt gondom vele, még két éve sem amikor már eléggé a végét járta.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#107574) bigdady válasza canniball (#107573) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nálam le is tiltott meg kiadta a motorhiba kódot. Egészen addig amíg el nem indultam haza és 5 perc alatt lehűlt a motor és ki is aludt a hibakód. Ezért gondoltam rossz lehet a venti. Amit sosem hallottam még zúgni, nem is mentem vele egyesben egész délelőtt:)

(#107575) vlevi válasza bigdady (#107572) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nem Fazer, hanem Tracer, de igen, lehet hallani, ha beindul.
Menet közben még sosem indult be, igaz, még nem volt idén 35-40 fok.
De, amikor hazaérek, és a kapunyitás, lepakolás, garázsba beállás közben áll pár percet, alapjáraton, akkor felmegy a víz, és bekapcsol.
Nekem is olyan 104-105 fok körül kapcsol a venti, aztán leviszi 100-ra, és kikapcsol.

[ Szerkesztve ]

(#107576) emre válasza bigdady (#107574) üzenetére


emre
veterán

zárd rövidre az érzékelőjét hogy működik-e

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#107577) bigdady válasza emre (#107576) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ha tudnám hogy kell:) Gyanítom lehet az zárlatos

[ Szerkesztve ]

(#107578) emre válasza bigdady (#107577) üzenetére


emre
veterán

Lehúzod a hőmérsékletszenzor csatlakozóját, (lehet tankot le kell venni hogy hozzáférj) gyújtást ráad, majd egy dróttal összeérinted a csatlakozó érintkezőit. Ez valószínűleg egy egyszerű bimetal, ami egy maghatározott hőmérsékleten zár két érintkezőt. De ha nem vagy biztos magadban inkább vidd el valahova.

A 30 éves gépemen 30 fok feletti külső hőmérsékletben és csak városi 30-50 közötti araszoláskor kapcsol be a hűtő ventilátor.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#107579) emre válasza emre (#107578) üzenetére


emre
veterán

Remélem ezeken a modernebb gépeken nem kavar össze semmit ez a kis művelet, nekem még eccerű dolgom van, mert elég hozzáférhető helyen a hűtő mellett a termosztát házán a hőszenzor.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#107580) Lomha 8V válasza z123456789 (#107559) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Ha véletlen ez lenne, akkor sem kell megijedni, mert egy nagyon egyszerű műtét és utána nincs gond. Persze sokkal jobb, ha a probléma nem is létezik.

(#107581) emre


emre
veterán

Még egy darabig elég sok tv-t, videót fogok nézni, szóval beteszem, mert akkor nem láttam és hátha érdekel másokat is.

X Trial 2019.04.27 VB Andorra La Vella Magyar Kommentár DigiSport 3

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#107582) Grillo válasza emre (#107581) üzenetére


Grillo
senior tag

Nem semmi, amiket művelnek, meg az AnyósPark reklám sem. :DDD

(#107583) z123456789 válasza Lomha 8V (#107580) üzenetére


z123456789
addikt

Ma is mentem egy karikát, ma sem fájt. Na mindegy, minden esetre odafigyelek rá jobban, aztán majd elválik, hogy mi is ez.
Köszönöm a segítséget. :R

Pályázás.

Érdekelne. Győri vagyok, ha valakinek van segítő infója, hogy hol, és hogyan érdemes kezdeni, mire figyeljek, mi kell hozzá, leírhatná. Szívesen fogadok pár infót. Egyrészes ruha, meg dupla D-s sisak mindegyiknél kötelező? Tökre parázok pl attól, hogy odamegyek bénázni a motorommal, és feltartom azokat akik mennének. Hogy néz ki egy ilyen pályázás? :F Azt vettem észre, hogy kezdek túl bátor lenni a közúton. :( És amúgy meg próbálgatnám a motorom meg az én határaimat, de semiképp nem ott, hanem inkább pályán.

[ Szerkesztve ]

(#107584) #45302528


#45302528
törölt tag

Sziasztok!

A Full-Gas oldalán a KTM árak a "végleges" fogyasztói árak vagy azokra még rájön valami? Köszönöm.

(#107585) runner 125 válasza #45302528 (#107584) üzenetére


runner 125
nagyúr

Forgalomba helyezés, reg.adó szinte soha nincs benne ilyenkor az árakban!

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#107586) -Mike- válasza z123456789 (#107583) üzenetére


-Mike-
addikt

Gyere el majd Euroringre velünk, majd megbeszéljük.
Ott egy délután alatt megtanulsz mindent, kár leírni, mert a felét addigra elfelejted plusz még egyszer el kéne ott a helyszínen magyarázni, tök felesleges kétszer... :)
Még mielőtt jönnek a kifogások: tőlem is olyan messzire van mint neked Győrből és én is lábon megyek le, ez nem lehet kibúvó.

(#107587) vlevi válasza runner 125 (#107585) üzenetére


vlevi
nagyúr

Reg adó benne van, forgalomba helyezés nincs.
Legalábbis a Yamahánál így van.
És, amikor a kocsimat vettem, igaz az 2007-ben volt, annál is csak a forgalombahelyezést kellett fizetni a vételár felett.

(#107588) hroberto válasza vlevi (#107587) üzenetére


hroberto
veterán

A Full Gasnál nincs a regadó benne. Majdnem rábeszéltem magam egy új motorta, de a járulékos költségek miatt, amik mivel új a motor, elég magasak, meggondoltam magam.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#107589) Khaosz55 válasza z123456789 (#107583) üzenetére


Khaosz55
addikt

Ott van még a Pannónia ring (én is Győrből mentem). Én ott voltam kezdő pályamotoros oktatáson. Nagy fun ki kell próbálni nekem bejött. Felhívod őket és elmondanak mindent.

[ Szerkesztve ]

(#107590) runner 125 válasza Geresics (#107570) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jah, cross csiszmába, amikor letámasztottam, mérgembe belerúgtam vas orrával egyet a földbe, h valami jele legyen a használatnak. :D
Nem tehetek róla, h egyszerűen ilyen anti-sár motor a DR-Z. :)


Gaboman

Kint a kertbe a mérő, 97 mm volt benne.
Az viszont számomra is hihetetlen, h akár 1-1 napnyi jó idő is milyen mértékben felszárít azonnal mindent (meg persze a talaj is pikk elszívja..)
Ezért jó általában átlagos eső után 4-5 órával kimenni veretni. A víz nagy része eltűnik, de cserébe a port megköti és a levegő is kellemesen lehűl.

Ma pont ilyen nap volt, egy kis zápor után cimborámmal kivittük az RZR-t. Ez másodjára is kibszott állat brutál durva. :D
Földúton még a DR-Z-vel sem mentem 100-zal.. 0-ról meg úgy gyorsul, h az ember ottfelejti az agyát. Nem hiába, 1000-es 2 hengeres motor, turboval megfújva, CVT váltóval.
Rég féltem valamiben így.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#107591) #45302528 válasza hroberto (#107588) üzenetére


#45302528
törölt tag

Köszönöm. Én is így voltam, és túl szép lett volna, hogy igaz legyen. Így már sok nekem az áruk... :(

(#107592) runner 125 válasza #45302528 (#107591) üzenetére


runner 125
nagyúr

Menj be személyesen. Ha komoly a szándék MINDEN kereskedő kompromisszumkész és fognak adni egyedi árat, kedvezményeket.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#107593) Gaboman válasza runner 125 (#107590) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Biztos jó, de nekem egy 700 kilós gép az nem adja terepen, persze az egyenesben, gyorsabb kanyarokban jó lehet ahogy a 170 paci meglódul.Rossz úton ahol sok a gödör szerintem gyorsan közlekedni nem lehet vele, szét rázna.Mivel kikerülni nem tudnám a szélessége végett.Szűk helyeken megint csak megnézném hogy viselkedik, quaddal is nehéz lépésttartani ba motorokkal szeretnél együtt menni. Sivatagba vinném dűnét mászni.Az a 100-as tempó nem nagy dolog ha van hozzá egyenesebb rész, hipp-hopp ott is van egy komolyabb gép.Nem tudom hogy motorozol, mennyire mered húzni, vagy milyen utakon mentek de, elég hozzá pár száz méter.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#107594) Geresics


Geresics
addikt

a hétvégén Enduro OB volt Pécsett! :C
A facebookot már telespammeltem a videóval, de ha valaki lemaradt volna, és mégis érdekelné, akkor erre tessék!

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#107595) runner 125 válasza Gaboman (#107593) üzenetére


runner 125
nagyúr

Egyszer próbáld ki, először én is ezt gondoltam. Ajkán van egy képviselet.
Nem érzed a 700kg-t. Mondom, tényleg brutál. 2 személy alatt is bármilyen tartományban úgy kitör, h az ember feje sisakostul préselődik a fejtámlának. 4 kerékhajtást kapcsolva meg még inkább fokozódik a gyorsulás élménye, hisz úgy kapaszkodik mindenhol és nem tud elpörögni a hátulja akár 70-80-nál is földúton.
Nyilvánvaló h olyan helyre való, ahol van 2 csapa. Ösvény felejtős, de ahol a traktor elmegy, tehát van kitaposott 2 nyom, oda ezzel is bemész bármilyen terepviszonyok mellett.
45 cm a rugóút, elől hátul FOX gátlók. Vagy 20 fokozatban állítható a csillapítás, plusz az előfeszítés is tekerhető vagy 10 cm-es tartományban. Ha jól be van állítva, az életbe nem üt fel.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#107596) Gaboman válasza runner 125 (#107595) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Köszi az infót!Nem igazán érdekel az ilyen dolog.Ha esetleg egy CR500 vagy KX500 állatot ajánlottál volna, tudnál képviseletet. :)Ezekhez még nem volt szerencsém, egyszer nagyon szívesen kipróbálnám.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#107597) zgospel válasza z123456789 (#107583) üzenetére


zgospel
őstag

Pannónia ring nem hiszem hogy a legjobb kezdés, de ahogy érzed. Kakucs jó tanuló pálya, de ott fékezni és kigyorsítani nem nagyon fogsz megtanulni. Euroring pont egy arany középút a kicsi és a nagy pályák között, változatosak a kanyarok, vannak féktávok, de 170 fölé nem nagyon gyorsulsz, főleg nem az elején.

Attól ne félj hogy lassú vagy. Pályán a tükröt nem szabad nézni, mindig a hátul jövő feladata hogy biztonságosan megelőzzön. Neked csak előre és magadra kell figyelned. Persze ez nem azt jelenti hogy kiszámíthatatlan módon mehetsz a pályán, én pl supermotosok mögött mindig anyázok mert azok általában nem íveket mennek hanem háromszögeket.

Egyébként meg ahogy Mike írta: gyere ki legközelebb :)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#107598) z123456789 válasza -Mike- (#107586) üzenetére


z123456789
addikt

(#107586) -Mike-
(#107589) Khaosz55
(#107597) zgospel

Köszi srácok. OK, levezetni 200 km-t oda és vissza is, azért hogy ott is menjek. :) Nem fárad el az ember mire odaér? :D
Van három pálya is felénk, ott kezdtem volna (mint pl Pannoniaring), de elhiszem amit mondtok, hogy az Euroring lenne a legjobb kezdésnek.
Mikor lesz ez a legközelebb? Azt látom, hogy a naptár szerint mintha ott lenne a legtöbb nyílt nap. Az adott mail címre írnom kell, hogy melyik nap szeretnék menni, vagy telefonon egyeztetni? Ez ilyen 15-20e Ft, attól függően, hogy mennyit akarok ott lenni?

Ruha? Egy részes? Sisak? Dupla D gyűrűs? Mert erről sem találtam infót sehol. :/

(#107599) zgospel válasza z123456789 (#107598) üzenetére


zgospel
őstag

Pályája válogatja. Hungaroringre például csak bőrruhában engednek fel, de Euroringre vagy Kakucsra csak a teljes motoros ruházat kitétel van megadva, tehát a textil is mehet. Euroringen a motoros farmert nem szokták szeretni, de láttam már olyat is.
A sisakot nem szokták nézni hogy felhajtós-e meg hogy milyen a csat, a lényeg hogy ha felhajtós akkor is zárva legyen. A dupla D gyűrűvel te jársz jobban, de nem kitétel.
Pannónia ringen nem tudom mik a szabályok.

Melyik 3 pálya van feléd?

A pályázáshoz kell némi kondi. Ha full kezdő vagy és alig mozogsz a motoron, és nem fékezel nagyokat, akkor fizikailag nem annyira fáradsz és végig tudsz nyomni egy egész napot. Ha már mozgolódsz és kicsit intenzívebben mész akkor viszont fél nap simán elég lehet mert elfáradsz. Nekem a többször fél nap jobban szokott működni.
Ha esetleg rászánsz egy szabadnapot és hétköznap mész akkor még jobb, kevesebben vannak, nyugisabban tudsz menni a pályán.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#107600) Geresics


Geresics
addikt

Kedves Feleim!

Van szerencsém hivatalosan is bejelenteni felétek, hogy összeállt a TB24 csapatunk, ami így utólag megnézve, már-már PH! csapat is lehetne, ugyanis a 4 versenyzőből 3 ebből a topikból ismeretes!
Név szerint: zgospel, persuader, és jómagam.
A versenykiírásnak megfelelően van bemutatkozó szövegünk is, remélem lassan elkezdi ezeket lehozni a TotalBike, érdemes lesz elolvasni, de a facebook oldalon is megtalálható a nagy része!
Jah, igen! Van facebook oldal is hozzá, mert ez szintén szerepel a versenykiírásban! Persze tartalom rajta még semmi, de egyelőre mások a prioritások, és amint csinálunk valamit rögtön (értsd több napos késéssel) posztoljuk, szóval tapadjatok ránk, jönnek a persu-szerelős videók is! :D
Petrol Circus TB24 Team

[ Szerkesztve ]

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.