Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108901) tboldi válasza Varoz (#108900) üzenetére


tboldi
nagyúr

Grat, ugyanilyenen vizsgáztam, csak az fekete volt. :))

(#108902) Varoz válasza tboldi (#108901) üzenetére


Varoz
őstag

Köszi! :R
Ja, szeretik az oktatók a Hornetet, mert kezes és megbízható motor. Bár általában ott a régebbi szokott lenni, ami még full analóg órás és nem fordított villás. Gondolom azért, mert az olcsóbb. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#108903) -Mike- válasza tboldi (#108901) üzenetére


-Mike-
addikt

Grat, ugyanilyen tűnt el a tükrömben tegnap 2mp alatt.
;]

(#108904) tboldi válasza Varoz (#108902) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ja, akkor mégsem pont ugyanilyen, hanem a régebbi volt. Halálfélelmem volt rajta 60 km/h fölött, olyan szar állapotban volt a futóműve, imbolygott össze-vissza. :D

(#108903) -Mike-: Felettébb örülök! :D

[ Szerkesztve ]

(#108905) Varoz válasza tboldi (#108904) üzenetére


Varoz
őstag

Ez szerencsére patika, itt abszolút szépen megy 200 környékén is, csak a közel zéró szélvédelem szól közbe. :D
(mielőtt érne a vád, cimbi hozta haza Debrecenből, pályán, nem én hasítottam végig jogsi nélkül. :D )

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#108906) -Mike- válasza tboldi (#108904) üzenetére


-Mike-
addikt

De busszal voltam! :D

(#108907) z123456789 válasza Varoz (#108900) üzenetére


z123456789
addikt

Üdv itt!

Leld benne örömöd! :)

(#108906) -Mike-
:DDD

(#108908) tboldi válasza -Mike- (#108906) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem csoda ekkora nyomatéktöbblettel. :D

[ Szerkesztve ]

(#108909) bajaki válasza Varoz (#108900) üzenetére


bajaki
őstag

Szia!

Gratula hozzá, nagyon szép. :)

(#108910) Gaboman válasza Geresics (#108882) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Jó kis véleménynyilvánítást történt itt mindegyőtök részéről, úgy hogy ráadásul nem is ismeritek egymást.
Abban igazad van hogy ez közel sem hardenduró, de attól még lehet nagyon jól kezelhető bizonyos terepviszonyokig.
Azt hogy a Dodor EXC 450-hez hasonlítja, ez meg az ő hibája, ha most ülne át egyikről a másikra hatalmas lenne a differencia egy komolyabb, technikásabb endurós szakaszon.
De hogy ő ilyen véleményt alkosson másról nem lepett meg ismerve a stílusát!
Nekem sosem volt színpatikus, beképzelt embernek tartottam mindig, ez az írása is ezt bizonyítja.
Hozza azt a formát amire számítottam tőle.
Most ha én sem tudok úgy motorozni mint ő akkor már szar lennék?
Lenézne ez végett, ez sem az én szegénységi bizonyítványom lenne.
Az ilyen emberrel nem szívesen gurulnék együtt, de még ismerkedni sem szeretnék!

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#108911) Varoz válasza z123456789 (#108907) üzenetére


Varoz
őstag

Köszönöm! Meglesz! :R


bajaki

Köszönöm! :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#108912) Geresics


Geresics
addikt

(#108892) csoki46
Mi volt ebben a trollkodás? Az EXC450-hez hasonlítja, és krosszmotornak hívja, pedig nem az. Mi volt ebben a személyeskedés? Az, hogy "érződik a sok-sok éves kihagyás, meg úgy általában a terepezés mellőzése"? Ő maga mondja a videóban, hogy 1000 éve nem terepezett...
"Őszintén megvallva, nekem nem szimpatikus a te munkásságod" - ezzel nincs is semmi baj. Vagy akkor én is mondjam, hogy személyeskedsz? ;] (Ha nem menne át: vicceltem.)

(#108893) dellfanboy
hol olvastal te ilyet? akkor az enduro VB-n 150 kg-s vasakkal nyomjak??
Mikor mondtam én ilyet? De akkor szerinted, hány kg egy hardenduro? Hány kg egy enduro? Hány kg egy túraenduro?
Tartom a korábbi állításom elképzelésem, mert szerintem:
- 100kg körül mennek a kemény gépek, mint pl. az EXC300,
- 150kg körül vannak a sima endurok, mint pl. a KTM 690 Enduro, vagy a Husky 701
- 200kg körül indulnak a túraendurok, mint a 790 Adv, a Tenere700, az F850GS, és így tovább felfelé
Szerinted? :U

(#108894) julius75
pont azt kaptad ami jár a beszólásodért. És csak tetézi a bajt, hogy igaza is van.
Kifejtenéd? Mit szóltam be? Hogy a T700 nem krosszmotor? Miben van igaza? Abban, hogy olyan terepen, mint egy EXC450? De most tényleg, beszélgessünk erről, mert kíváncsi vagyok mit látok rosszul. :K

(#108895) z123456789
Elfogadtam, de Ő visszamondta. :D Talán majd egyszer összejön...

(#108896) persuader
Majd személyesen! :DDD

(#108898) CyberPunk666
Nem hiszem, hogy minimálisnál többen kattintanának ezért, de 2 nap múlva ránézek majd :D

(#108910) Gaboman
A poén az, hogy meg akarta mutatni, hogy jobb nálam, és rögtön küldözgetett képeket, hogy Ő mekkorákat ugrik. Én viszont sosem mondtam, hogy nem Ő a jobb, mert egyértelműen az. De lehet, hogy "Ha 500 évet kihagy, akkor becsukott szemmel, egyik ujját a seggébe dugva, háttal ülve, egy Harley-n is jobbat nyom" nálam, viszont akkor sem lesz egy Tenere olyan jó terepen, mint egy EXC, és ehhez nem kell enduro OB-t nyernem, hogy ezt lássam. Még csak a motort sem kell látni, elég az adatlapra ránézni...
A stílusa pedig felvállaltan ilyen, nincs ebben semmi meglepő. Végülis, ha én lennék a sas, én is minden légynek küldözgetnék fényképeket, hogy mennyivel jobb vagyok nála! :DDD

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#108913) Gaboman válasza Geresics (#108912) üzenetére


Gaboman
nagyúr

250-300 cm3 2T versenyendurók feltankolva 110-115 kg között, a 4T 450-530 gépek 120-125 kg.
Sima endurók szórása nagyobb 130-150 kg között mozognak.
Ez fölött én semmit nem neveznék endurónak, egy nagy cm3 géppel 700-1200 nem szabad még bepróbálkozni sem hobbi endurósnak olyan helyeken ahol néha mi is megyünk.
Vagyis be lehet csak totál felesleges mert kínszenvedés lesz belőle.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#108914) julius75 válasza Geresics (#108912) üzenetére


julius75
aktív tag

Előre bocsájtom, nem kívánok vitába szállni veled. Értelmetlennek tartom, ezen a fórumon meg pláne.
De hogy valamit válaszoljak is: beszólsz, fikázod a "múltját" egy köztudottan "szókimondó", vagány csávónak (továbbra is tartom, hogy nagyon nem a stílusom amit képvisel), akinek több mint 10ezer feliratkozója van, és a megtekintései 10-20-40, (de találni 70ezrest is) számnál tartanak a youtube-on.
Ennek te a leghalványabb árnyékában sem vagy az átlag 600 néző / videoiddal. Fontos, ez még egy percig sem jelenti azt, hogy ő ennyivel jobb, vagy te rosszabb vagy.
Viszont kevés olyan ember van, aki látván azt, hogy ki kezdi el kritizálni, ne küldene el a halál f@szára, mint ahogy veled is tették.
Szóval szerintem tanulj a dologból, csak előnyödre vállhat. Érdemes lenne kicsit visszább venni az "arcból", és nagyobb tisztelettel lenni mások iránt.

Természetesen nem akartalak megsérteni, és ahogy kezdtem, vitába sem szeretnék bonyolódni.
Ha nagyon elfogadhatatlant írtam, töröld bátran a hsz-t.

(#108915) vendingo válasza Gaboman (#108913) üzenetére


vendingo
veterán

Nézzél be a nagyendúrós face csoportba... van 1-2 állat, akik olyan helyeken mennek, ahol én biciklivel se :D

Ezeken a képeken felbuzdúlva én is elmentem terepezni, ami egy faluvégi földút volt. Na én már azon szenvedtem. Én élvezem a túrendúrók minden kényelmét a szar aszfalton, az való nekem. :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#108916) Gaboman válasza vendingo (#108915) üzenetére


Gaboman
nagyúr

"hobbi endurósnak" ezt írtam, vannak elvetemültek, akik egy simsonnal is elmennek ott ahol mi crossmotorral sem.
Az átlagos motorosokra ez nem igaz, én még egyetlen egyel sem találkoztam aki 700-1200 gépekkel tolná kint a hegyekben.
Inkább mindegyikük a bokorugrókat válassza és ez nem véletlen, 1000x könnyebben motorozhatóak szopós részeken.
Egy ilyen csillagrombolóval beszorul, Kamaz kell hogy kihúzzanak.
Rád dől, daru kell hegy letold magadról, mellette úgy fordul mint egy csuklós busz, nehezen kezelhető szűk visszafordítóknál, bizonytalan lennék vele és a + 60 kg-os tömeg, anyám! :(

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#108917) Gaboman válasza julius75 (#108914) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Érted benne a poént?
Ott volt a végén a smiley!
Egy más karakterű ember, nem a Dodor aki inkább hagyjuk is nem így reagál erre.
Hanem veszi a benne lévő humort és annyit ír rá, viccesen bekaphatod! ;)
Mert azt ő sem gondolja komolyan hogy ez a 700 cm3 motor hardenduró és EXC450-hez lehet hasonlítani.
Ha meg igen magát is becsapja vele, hazudik a nézőknek is meg magának is.
De ezt ő el nem ismeri, inkább nekiáll kötözködni, fikázni másokat, isteníteni magát!
Erről korábban már leírtam a véleményem,

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#108918) HoaryFox válasza mm89 (#108884) üzenetére


HoaryFox
őstag

Én élveztem, bár igaz, a boxhoz "kitiltás" azért vicces volt, a motorjaink nem voltak annyira hangosak, mint a bérgokartok :DDD

1.13.5xx körül volt a legjobb időm, itt már limitált a technológia, többiek 600-900-1000 sport és túrasport motorokkal azért jobb időt mentek, nagyon sokat veszítek ellenük a kigyorsításkor.

[ Szerkesztve ]

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#108919) zgospel válasza HoaryFox (#108918) üzenetére


zgospel
őstag

"limitált a technológia"
Ez a kecskeméti pálya? TB24-en 1:02-t ment 50-es robogóval az első :P :D

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#108920) -Mike- válasza zgospel (#108919) üzenetére


-Mike-
addikt

Várjál, nem írta mivel volt, lehet hogy ezzel.

(#108921) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Sziasztok!
Szerintetek ideális lehet egy 1991-es Honda XL 250 Degree futárkodni Budapesten?

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#108922) yodamastah válasza Geresics (#108912) üzenetére


yodamastah
őstag

Fölösleges beleállnod a Dodorba. Le fogsz pattanni, fel sem veszi. Kb 20 éve nyomja már ezt az ipart, nem újdonság neki ha elkezdik basztatni meg kritizálni a stílusát vagy éppen a tartalmat amit gyárt.

(#108923) mm89 válasza HoaryFox (#108918) üzenetére


mm89
őstag

Milyen motorral voltál?

Nálam tuti én vagyok a limit mert annó az sv 650 - nel is (pedig az kurvaerős!) , a Z750 - nel is (mondjuk az meg abs-es volt) meg most a 690 supermotoval is kb 50 másodperc a legjobb időm. Transzponderem nincs, csak a célegyenesben ránézek. Bár az is tény, hogy az új pályán csak a 690 nel voltam, azzal is először,szóval végülis ezzel gyorsabb vagyok :)

(a szövegben finoman elrejtett célzások csak a poén miatt vannak, kéretik nem megsértődni rajta)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#108924) yodamastah válasza mm89 (#108923) üzenetére


yodamastah
őstag

Mindig a motoros a limit. Kivéve Marc Marquez. Ő maga a limit :D

(#108925) Geresics válasza julius75 (#108914) üzenetére


Geresics
addikt

Eskü, nem értem. (Nem vitázunk, diskurálunk. És szeretném megérteni.)

Dodor mondja a videóban, hogy 1000 éve nem terepezett. Szerintem is így lehet, ha terepképességekben egy lapon emleget egy túraendurót egy exc-vel. Ezzel fikáztam a múltját? :F

Azt, hogy hány felitatkozóm van, és mennyien nézik a gagyi videóimat meg végképp nem értem hogy jön ide. Ha lenne 10 millió nézőm, akkor igazam lenne? Ha csatornám sem lenne, akkor meg még véleményem sem lehetne? :F

Mi baj az arcommal? Jó, a külalakon kívül, de most nem az a lényeg. Hogy vegyek visszább? "Elnézést művész úr, szerintem nem arra tetszett gondolni, amit mondani tetszett..." ezt kellett volna írnom? Vagy, inkább Dodor saját Howard Stern stílusát kellett volna alkalmaznom? Mondjuk az eléggé hiteltelen lett volna. De akkor neki szabad megmondóembernek lennie, de neki nem mondhatnak semmit? Vagy hogy is van ez? 🤔

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#108926) mm89 válasza Geresics (#108925) üzenetére


mm89
őstag

Szerintem igazad volt, de yodának még inkább. :)
Hagyd a fenébe!
Nyilván tudja a különbséget egy exc vel.
Én egyébként szeretem Dodort, gyerekkorom óta nézem ahol csak lehet.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#108927) Pocee válasza Geresics (#108925) üzenetére


Pocee
senior tag

"azért Dodor Bácsinál a "nagyon kemény" terepmotor fogalmán érződik a sok-sok éves kihagyás, meg úgy általában a terepezés mellőzése! :DDD"

Ezzel a mondattal nyitottál neki,ami SZERINTEM! már a bácsizással elesik mert a mai szóhasználatban lekezelés,nyilván függ a szövegkörnyezettől de ahogy folytattad abszolút negatív kontextusba helyez mindent. soksokéveskihagyás" "terepezésmellőzése" ezek így lekezeléssé teszik,mert nem érvnek tünnek hanem minősítésnek,mint ha úgy kezdted volna,hogy "Dodor szerintem egy exct ne említsünk egy lapon egy tenerevel mert nem egy kategória mert az egyik enduro a másik meg terepmotor"
A másik hogy Dodor egy marketingarc mert minden kereskedés meglátta hogy ezzel a szókimondó,számomra bunkó stílussal a mai generációt de sajnos nem csak a mait meg lehet venni,így a hypetól kurvára elszállt és ahogy yoda mondta talán egyszerűen lepörög róla a kritika de ahogy nézem nem is engedi hogy kritizálják egyből "kihív" hogy a hős követők lássák a "főni" nem fut el...egyből képek amin semmi nem látszik,pláne nem egy 25 méteres asztal átugrása...csak annyi hogy "talán" ő van motorokon.
Én a helyedben tuti nem sülyedtem volna arra a szintre hogy egyáltalán írok bármit is a "falára"
Ha az 5 perc hírnévért ment akkor bejött,de nem nyertesen jöttél ki a szituból az biztos.

Mr.Brightside

(#108928) julius75 válasza Geresics (#108925) üzenetére


julius75
aktív tag

Rossz oldalról akarod megérteni.
Pocee szinte tökéletesen leírja, miről van szó:
- rosszul kezded a mondandód, még egy sokkal egyszerűbb embernek is felszalad a szemöldöke, nemhogy egy "ekkora" műmájernek. lekezelően indítasz, pont.
- a saját oldalán akarod neki megmondani a tutit, amit egyszerűen nem hagyhat annyiban.
és most tök mindegy, te mire gondoltál, kinek van igaza, a lényeg, hogy vissza fog vágni
- mégpedig azzal amivel tud, amihez ért: a stílusával, a nézettségével, a követői számával.
és igen, ha mint pl. "kovácsjózsi" szóltál volna hozzá, még az is lehet megúszod egy szmájlival, de mivel konkurencia vagy (jó, nem, de ő annak vesz) tuti felmossa veled a padlót
- és ezért írtam, hogy házhoz mentél a pofonért, de említhettem volna a klasszikus vadász - medve viccet is......

Gaboman:
"Érted benne a poént?
Ott volt a végén a smiley!
Egy más karakterű ember, nem a Dodor aki inkább hagyjuk is nem így reagál erre."


Sok más ember biztosan, de róla mindenki tudja milyen stílussal érte el amit.
És ha te is tudod, akkor azt is érted, itt miért nem számított a szmájli semmit....

(#108929) HoaryFox válasza zgospel (#108919) üzenetére


HoaryFox
őstag

Igen.

(#108923) mm89: '03-as Kawa ER-5 (500 ccm, 50 LE, 180 kg + én :D ). Nem azt mondom, hogy én nem vagyok limit, mert 1. életemben először voltam ilyen helyen, és 2. nem is akartam annyira forszírozni a technikát, volt egy pár kör, amikor jobban megnyomtam, de nem nagyon erőltettem még.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#108930) z123456789 válasza Geresics (#108912) üzenetére


z123456789
addikt

El nem állt. Csak egyből nem tudja neked azt nyújtani amit kértél. Reméljük összejön. :D

(#108931) Geresics válasza z123456789 (#108930) üzenetére


Geresics
addikt

Jogos! :R
...csak azt nem értem, hogy mit akar bizonyítani? Hogy jobb pilóta? Ezt mind tudjuk, és mind ezt is mondjuk.
Ha pedig tényleg összejön, és megy Ő is mindkét motorral, akkor 2 eset van:
1. Beismeri, hogy az EXC nincs egy lapon a T700-al;
2. Utána is azt mondja, hogy a T700 egy szinten van az EXC-vel.
Első esetben nekem lett igazam, második esetben (ami elképzelhetetlen számomra) saját magát hülyézi le ezzel.
Ezért a legvalószínűbb forgatókönyv a hármas: soha nem fogja összehozni ezt a "tesztet" :N

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#108932) Gaboman válasza Geresics (#108931) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Dehogy fogja összehozni, tudja azt ő is hogy hülyeséget beszélt, csak beismerni nem fogja soha!
Ha meg összejön és mondjuk neked van igazad, ami a valóság mert ellenkező esetben mindenki 700 Yamahával tolná a versenyeken.
Akkor ebből a motorozásból is csináljon egy műsort ahol ő, a nézők szemébe mondja azok után amit leírt neked, hogy hoppá tényleg igazad volt.
Tőle ilyesmit el ne várjon senki, nagyképűbb, önelégült ember!
Az a baj hogy az ilyen stílust el lehet adni nálunk!

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#108933) #81556480


#81556480
törölt tag

ez a dodor egy b

(#108934) etnies válasza #81556480 (#108933) üzenetére


etnies
senior tag

Én ezt az influenszerkedést sem értem, képtelen vagyok felfogni, hogy miért fontos Jutyúb Józsi véleménye _bármiről_.
Innen látszik, hogy öreg vagyok.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#108935) zgospel válasza etnies (#108934) üzenetére


zgospel
őstag

A magazinokban nem ugyanaz van? Valaki leírja a véleményét valamiről.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#108936) etnies válasza zgospel (#108935) üzenetére


etnies
senior tag

Magazinok alapján sem veszek semmit, az én vásárlási szokásaim régi típusúak, megtanultam, hogy minden teszt és bemutató kamu, amit nem magánember készít.
Aki professzionálisan mond véleményt, annak kétszer meg kell gondolnia, hogy mit mond, hiszen a megélhetése múlik rajta.
Ezek a Youtube Józsik is azt dicsérik, aki fizeti az útjukat.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#108937) runner 125 válasza Geresics (#108931) üzenetére


runner 125
nagyúr

Leírom én is véleményem erről a jó kis szappanoperáról :D, pedig eskü nem akartam belefolyni, de ha már ennyire hosszan feljött, hozzászólok.
A topik véleményeiből is látszik az igazság. Ki neked, ki neki ad igazat.

Mindketten hülyék voltatok, illetve 51%-ban te jobban. Mondom miért.

"azért Dodor Bácsinál a "nagyon kemény" terepmotor fogalmán érződik a sok-sok éves kihagyás, meg úgy általában a terepezés mellőzése! :D "

Szőrszálhasogatva, némileg bújtatott gonoszsággal célzol, - még ha ő több 100 videója közül emlegette is az állításod - az enduros szakértelmére és tapasztalatára úgy, h nem te vagy Travis Pastrana (amiket a videóid alapján gyoran és könnyen leszűrt).
Talán pont te postoltál ide valamikor 2 anyagot tőle, ahol szöges ellentmondásba keveredik önmagával pár videó eltéréssel, tehát ebből is tudhattad, h ezek a kijelentések általában az aktuális érzelmi szintje és az alapján születnek, h az adott témába "jó poénként", jó csattanóként hassnak. Nagyjából telibeszarja h mit mikor mondott. Csak "üssön" az anyag, legyen benne csattanó, poén, káromkodás, noh meg legfőbb cél, h a friss anyag söpörjön végig a facén, yt-on, nézettséget, felirakozót, like-olókat gyűjtve...

Más felől az 51%-ot azért adnám neked, mert tisztábban kell lenned azzal, h az éterben nincs hangsúly, smiley ide vagy oda.
Őszintén elhiszem neked, h te ezt nem "beszólás" jelleggel postoltad neki, viszont mivel nem vagytok 20 éves cimborák, nem ismer téged (te viszont a videókból, korábbi postjaiból a stílulást, igen) így az ő, köztudottan nagypofájú, öntelt, kihaénnem, csakénvagyokafaszagyerek egója által egyenesen tudható volt az, h megsértődik, nem fogja poénra venni, kikéri magának az "okítást" és ovódás szinten nekiáll "alázni".

Dodor "hibáját" meg közben szépen le is írtam. Mindenki ismeri a felvett stílusát, te is. Ha nem együtt kevertétek bottal a kutyaszart 4 évesen a homokzóban, így fog reagálni mindig, minden "kritikára", "poénnak" szánt odaszúrásra.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#108938) #81556480 válasza etnies (#108934) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ja, én se nézem ezeket. Mindenki ért már mindenhez az interneten. Mondjuk ez a dodor akár jó szakember is lehetne de az ilyen stílus miatt erre se vagyok kíváncsi

(#108939) Novics


Novics
senior tag

Van egy kis gondom a Scorpions Exo 510-es bukómmal. A bal szememre jön a cug. Nem nagyon, éppen csak lehet érezni - először nem is tudtam hová tenni a dolgot. A plexire gyanakodtam, de ha a napszemüveg le van hajtva, akkor is érzem. Márpedig akkor az szépen betakarja a képemet, szóval ha a plexi felül jönne, akkor csak útját kellene állnia. A héjon nem látok repedést, nem is volt leejtve, nem is borultam vele.

Van ötlet, hogy mi lehet a gond, hogyan lehetne megszüntetni? Reggelente a hidegben elég zavaró.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#108940) V.Stryker válasza Novics (#108939) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Alulról. Próbáld meg egy sállal vagy valami nyakvédővel, hogy akkor is jön-e.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#108941) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok.

LS2 sisakokról mi a vélemény, 30-40-50e Ft-os kategóriában?
3 éve az egyik legolcsóbb LS2 zárt sisakokat vettem, most már elhasználódott, mozog a fejemen, illetve a tömítésnél bejön a szél.
Viszont felpróbáltam többféle sisakot, és az LS2 sisakok voltak, amik a legkényelmesebbek, és legjobban tetszett. Használ valaki ilyet, ami nem alsókategóriás LS2?

(#108942) #31733248 válasza Geresics (#108931) üzenetére


#31733248
törölt tag

Nagyon sok embert beszippant a közösségi média, az influenszerek jelentős része erősen függővé válik. Nekem hat számjegyű követőm van a Facebookon, Magyarországon gyakorlatilag sehova nem mehetek el úgy, hogy ne ismerjenek meg, ez időnként azért terhes, pedig csak pozitív visszajelzések érnek el. De aki ezt nem tudja kezelni, az könnyen elszáll.

[ Szerkesztve ]

(#108943) #74459392 válasza RAiN91 (#108941) üzenetére


#74459392
törölt tag

nekem ls2 strobe van

kényelmes, de nagyobb sebességnél hangos (habár engem nem zavar, városban cirkálok, nem túrázok napokat)
plexi kicsit nehez jár
olcsó
jól néz ki (szerintem)

(#108944) etnies válasza RAiN91 (#108941) üzenetére


etnies
senior tag

3 év alatt ennyire elhasználódott? Futár vagy?

"önmagam hite vagyok magamban"

(#108945) Micsurin válasza etnies (#108944) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Vagy úgy járt mint én az IS17-tel anno. M-es túl szoros volt nagyon zavaróan az L-es meg éppen passzentos, két év alatt lett kuka....

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#108946) -Mike-


-Mike-
addikt

Ma különlegesen fotogén voltam, szeret a kamera. :D
#kthanksbye

(#108947) Pocee válasza -Mike- (#108946) üzenetére


Pocee
senior tag

Gondolom safetysen hátsó fékkel raktad a kanyarba mert első fékkészültség sehol...

Mr.Brightside

(#108948) JDMKid


JDMKid
tag

Van esetleg még olyan motorosbolt pesten ahol érdemes kesztyűt nézni, és az összefoglalóban nem szerepel?

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#108949) Novics válasza V.Stryker (#108940) üzenetére


Novics
senior tag

Köszi a tippet! Most reggel kipróbáltam, de sajnos ugyanúgy jött. Mégis a plexinél lehet valami, mert ha odarakom az ujjamat a sisak és a plexi találkozásához, akkor megszűnik a huzat.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#108950) Geresics válasza Novics (#108949) üzenetére


Geresics
addikt

Van a sisak elejében lélegzet-terelő? (Nem tudom mi a neve, én így hívom.) Tudod, ami az orrod, és a plexi között van, de közte és a plexi között jön be a párátlanító levegő az alsó/első nyílásból.

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.